بررسی آزمون طراحي 92

وضعیت
موضوع بسته شده است.

yaghoobb

عضو جدید
سلام کسی میدونه تو فرم سابقه کار طراحی دقیقا باید چه عنوانی نوشت.من اسفند قبول شدم نمیدونم چی دقیقا تو فرم بنویسم.چون نمیدونم تو کدوم تاپیک مطرح کنم تو همه تاپیکا میزارم.لطفا منو ببخشید.

yusofadibmanesh

عضو جدید

عنوان: درج سوالات و پاسخنامه آزمون آذرماه 92 تاريخ: دوشنبه 9 دی 1392
بسمه تعالی
درج سوالات و پاسخنامه آزمون آذرماه 92
به اطلاع داوطلبان آزمون ورود به حرفه آذر ماه سال 92 مي‌رساند، سوالات و پاسخنامه آزمون‌هاي مذكور در سامانه ثبت‌نام آزمون‌ها و در بخش نمونه سوالات درج شده است. داوطلبان مي‌توانند پس از مطالعه سوالات و پاسخ‌هاي درج شده، اعتراضات خود به سوالات مربوطه را با ذكر نام و نام‌خانوادگي، تلفن تماس، رشته آزمون، شماره سوال و توضيحات كامل حداكثر تا تاريخ 20/10/92 به نشاني اينترنتي Tarvij@inbr.ir ارسال نمايند. بديهي است اعتراضاتي كه بطور كامل و در مهلت مقرر ارسال نگردد بررسي نخواهد شد. لازم بذكر است كليه اعتراضات ارسال شده در مهلت مقرر توسط كميته‌هاي تخصصي مربوطه بررسي و در صورت تاييد، حسب مورد مراتب در پاسخنامه مندرج در سامانه اعمال و در تصحيح پاسخنامه كليه شركت‌كنندگان مشمول منظور خواهد شد. تاكيد مي‌گردد اعتراضات صرفاً يكبار توسط كميته‌هاي تخصصي و عالي مربوطه بررسي و پاسخ كميته در اين خصوص فصل‌الختام بوده و امكان بررسي مجدد وجود ندارد.

دفتر مقررات ملّي ساختمان

alikermani

عضو جدید
سلام.نه نمیشه از جک استفاده کرد سوال جوری طراحی میشه که به موارد خاص نیاز ندارد عزیز پارکینگ قابل حل بود

m_uniquee

عضو جدید
شما مثل اینکه اصلا فراموش کردی که هدف ما از امتحان طراحی، نشون دادن مهارت مان در زمینه طراحی و کیفیت نحوه حل مشکلات و محدودیت های پروژه است
خوب اگه اونجوری هست که شما میفرمایید،
برای امتحان یک مستطیل بکش، داخلش هم به فارسی بنویس یه پلان قشنگ :biggrin:
منم موافقم باهاتون تو آزمون نظام کار با حداقل امکانتات و هزینه های ساخت و اجرا ست و طبق ضوابط در مجموعه های مسکونی بجز برج ها نمیتوانیم از جک معلول استفاده کنیم

m_uniquee

عضو جدید
این نظر من نیست دوست عزیز..منم پارسال یه ساعت وقت گذاشتم و رمپ معلول کشیدم.ولی امسال که پیش این استاد که هم طراح سواله هم مصحح کلاس رفتم گفت جک معلول.
یه معمار باید همیشه بهترین گزینه رو انتخاب کنه

میشه بپرسم استادتون کی بود؟؟؟

ukabeh

عضو جدید
رمپ رو ولش كنين به جايي نميرسه تا ببينيم نظر مصحح چيه....
چرا كسي در مورد واحد معلول صحبت نميكنه؟؟؟؟!!!!!مگه ورودي واسه معلول طراحي نكرديم؟؟؟!!خب اون بنده خدا لابد توي اون ساختمون داره زندگي ميكنه كه وارد ساختمون شده ....خب پس بايد يك واحدمون حداقل براي معلول و با ضوابط معلول طراحي ميكرديم...يعني درب واحد و اتاقها و ابعاد اندازه توالت و حموم و راهروها و فضاي جلوي درب اتاق و .........
حالا بگيد ببينم چند نفر يك واحد براي معلول در آوردن؟؟؟؟

e_s_h

عضو جدید
رمپ رو ولش كنين به جايي نميرسه تا ببينيم نظر مصحح چيه....
چرا كسي در مورد واحد معلول صحبت نميكنه؟؟؟؟!!!!!مگه ورودي واسه معلول طراحي نكرديم؟؟؟!!خب اون بنده خدا لابد توي اون ساختمون داره زندگي ميكنه كه وارد ساختمون شده ....خب پس بايد يك واحدمون حداقل براي معلول و با ضوابط معلول طراحي ميكرديم...يعني درب واحد و اتاقها و ابعاد اندازه توالت و حموم و راهروها و فضاي جلوي درب اتاق و .........
حالا بگيد ببينم چند نفر يك واحد براي معلول در آوردن؟؟؟؟

واحدی برای معلول نباید طراحی میکردیم چون نخواسته بودن فقط دسترسی معلول به ساختمان باید در نظر گرفته میشد..

Fفرشته

عضو جدید
من همه چیز تکمیل کشیدم.راپیدی هم کردم.نور گیر و پارکینگ هم تامینکردم.فقط فروشگاهم کوچک شده 1 ذره

Fفرشته

عضو جدید
همیشه بر موجود تو امتحان نظام مهندسی کم میگیرن/رمپ معلول و پارکینگ و انباری میخوان/برای قبولی تو امتحان باید تمرکز رو بر کم عرض بذاریم

hasanar368

عضو جدید
دوست من رمپ معلولو گذاشت خیلی طولانی شد.اما قبول شد با27

سلام دوست عزیز.تبریک میگم قبول شدی. میشه لطف کنی طرحی که دادی رو اینجا قرار بدی ما هم نگا کنییم؟؟؟؟؟ خرداد امتحان هست چند نکته هم یاد بگیریم خوبه ممنون

gima

عضو جدید
سلام بچه ها
یه سوال نظرتون در مورد استفاده از کاربن طوسی (توسی) چیه؟

مهديه مقدم

عضو جدید
سلام بچه ها
یه سوال نظرتون در مورد استفاده از کاربن طوسی (توسی) چیه؟
سلام دوست عزیز تا جایی که من اطلاع دارم استفاده از کاربن ممنوعه ، ضمنا دوستان به تاپیک http://www.www.www.iran-eng.ir/show...-مربوط-به-آزمون-طراحی-(-رشته-معماری-)/page191
مراجعه کنید دوستان اونجا هستن پاسخ سوالاتتون رو اونجا راحتتر میگیرید

alikermani

عضو جدید
سلام.عزیز این مطلب رو توی کلاس های خصوصی به ما گفتنوتحقیق میکنم براتون.موفق باشید.

وضعیت
موضوع بسته شده است.