بررسی آزمون ارشد معماری 92

وضعیت
موضوع بسته شده است.

beni belazi

کاربر بیش فعال
مشاهده پیوست 137570بچه ها چرا کسی به حق خورده شده زبانمون توجه نمیکنه؟!؟!؟! 2تا سوال آخر تابلوهه غلطه......همه اعتراض بزنیم سوال 29 رو سازمان میگه1 30 رو هم میگه 4!!!!!!!!!!!!!

سوال 30 رو موافقم ولی 29 رو نه اگه متن رو بخونی میبینی که داره یه مجموعه رو میگه....نه فقط membership fees. 2013-02-19_100331.jpg

nani_67

عضو جدید
کاربر ممتاز
من شب خوابیدم وامروز بیدار که شدم اینجا اومدم ویکی. یکی همه صفحه ها رو میخونم که شاید یکی به منم جواب داده باشه....من زبان0. تاریخ 30 .درک20. فن13 منطر0 .تاریخ شهر21 .میدونم افتصاحه اما خب اگه نطر بدید ممنون میشم؟برای اسکیس برم کلاس؟من شهرستان هستم و استاد خوب گیر اوردن سخته ..چیکار کنم؟وقت بزارم؟برای مطالعات چطور؟خواهش میکنم همه نطر بدن

mbarsen

عضو جدید
من شب خوابیدم وامروز بیدار که شدم اینجا اومدم ویکی. یکی همه صفحه ها رو میخونم که شاید یکی به منم جواب داده باشه....من زبان0. تاریخ 30 .درک20. فن13 منطر0 .تاریخ شهر21 .میدونم افتصاحه اما خب اگه نطر بدید ممنون میشم؟برای اسکیس برم کلاس؟من شهرستان هستم و استاد خوب گیر اوردن سخته ..چیکار کنم؟وقت بزارم؟برای مطالعات چطور؟خواهش میکنم همه نطر بدن

اگه خوش شانس باشی شاید مجاز بشی
ولی اوون آخرایی برا همین باید اسکیس بترکونی
منم پارسال مث الان تو بوود تقریبا درصدام ولیی اسکیس بد نبود :)
امسالم خیلی فرقیی نکردم :(

ebram0412

عضو جدید
کاربر ممتاز
مرسی کلید پر بار سازمان سنجش به خصوص درکش ....من را خاک کردی ....:surprised:
زبان 20
فن 58
درک 50:mad:
منظر 10
تاریخ 53.3

ebram0412

عضو جدید
کاربر ممتاز
تبریک می گم به تمام بچه ها .....:gol::gol::gol:
من که دیگه امید ندارم.. این همه برای تئوری خوندم. بعد درک معماری که عشق خودم بود را با شاهکار کلیدشون نابود کردن... ازدرکم دیگه حالم به هم می خوره... این همه تلاش می کنی.. آخرش این می شه............:gol:

HOTT

عضو جدید
کاربر ممتاز
تبریک می گم به تمام بچه ها .....:gol::gol::gol:
من که دیگه امید ندارم.. این همه برای تئوری خوندم. بعد درک معماری که عشق خودم بود را با شاهکار کلیدشون نابود کردن... ازدرکم دیگه حالم به هم می خوره... این همه تلاش می کنی.. آخرش این می شه............:gol:
سلام
هیچ کس به اون چیزی که می خواست نرسید
غیر از کسانی که نخونده بودند
میشه لطفا درصداتون رو بگید

nani_67

عضو جدید
کاربر ممتاز
پارسال چند شدید هم رتبه. هم اسکیسو؟اسکیس رتبه نهایی تونو چقد پایین اورد؟؟انشالاه امسال برای شما بهتر بشه

nani_67

عضو جدید
کاربر ممتاز
پارسال چند شدید هم رتبه. هم اسکیسو؟اسکیس رتبه نهایی تونو چقد پایین اورد؟؟انشالاه امسال برای شما بهتر بشه

farzinmit

عضو جدید
بچه ها با میانگین 33 رتبم چند میشه تقریبا:confused:اسکیس برم یا نه:(ممنون اگه جواب بدید:gol:
زبان:0
فن:60
تاریخ:30:cry:
درک:35:cry:

arcdoc

اخراجی موقت
خب قبول دارم که membership fees نمیشه ........اما چرا government بشه؟؟!؟! مگه 22 درصد معنی بیشترین رو میده؟؟
میگه که منابع غیر دولتی
یعنی بیشترین فاند رو از منابع غیر دولتی بدست میارن
میگه 22 درصد از دولت ولی باقی از
membership due
corporation
foundation grants
این 3 تا میشه منابع غیر دولتی.....
sources other than the government

آخرین ویرایش:

hooman_archi

عضو جدید
امسال ظرفیت پذیرش رفته بالا؟
پارسال تا 3000 مجاز بود
امسال بیشتر یا کمتر؟:que:

pedram8755

عضو جدید
میگه که منابع غیر دولتی
یعنی بیشترین فاند رو از منابع غیر دولتی بدست میارن
میگه 22 درصد از دولت ولی باقی از
membership due
corporation
foundation grants
این 3 تا میشه منابع غیر دولتی.....
sources other than the government

اوه ............درست میگید...الان فهمیدم............کلا همیشه برعکسه..منیکه تا حالا زبان زیر60 نداشتم باید 33 بزنم...اونوقت درک و فن که زیر 30 میزدم و بالا 60 زدم.........
اشتباهات الکی تو زبان کار دست من داد

farzinmit

عضو جدید
بچه ها با میانگین 33 رتبم چند میشه تقریبا:confused:اسکیس برم یا نه:(ممنون اگه جواب بدید:gol:
زبان:0
فن:60
تاریخ:30:cry:
درک:35:cry:

ebram0412

عضو جدید
کاربر ممتاز
ببخشید من این پست رو ندیدم
اینا که خیلی عالیند
مخصوصا درک
درک فاجعه بود فشارم افتاد........آخه این طراح گرام که تا حالا برنامهی ریزی شهری را ظاهرا پاس نکرده نمی دونه اولین کار در زمینه طراحی مترو موقعیت ایستگاه ها هست... یا اینکه فرو سقف کاذب ..(آخه این گزینه بی ربط ترینش هست... اولین اصل در طراحی سقف کاذب توجه مبلمان در زمینه بهره برداریه.... حالم که بهتتر شد حتما می رم کتاب هامو میارم و چک می کنم ... مططمئن این دو تا گزینه اشتباهه... البته پارسالم 2 تا از تست های درک گزینه هاشون جابه جاشد ولی این درک که هنوز کلید نیومده این همه بحث داشت حتما کلی تغییر درش رخ می ده.....

arcdoc

اخراجی موقت
اوه ............درست میگید...الان فهمیدم............کلا همیشه برعکسه..منیکه تا حالا زبان زیر60 نداشتم باید 33 بزنم...اونوقت درک و فن که زیر 30 میزدم و بالا 60 زدم.........
اشتباهات الکی تو زبان کار دست من داد
[/QUOTE
منم مثل شما پارسال زبانم 57 بود
امسال تکنو زبان 46
ولی زبان معماری رو 41
تازه سال قبل فن 12 زده بودم امسال 56///:eek:

pedram8755

عضو جدید
مرسی کلید پر بار سازمان سنجش به خصوص درکش ....من را خاک کردی ....:surprised:
زبان 20
فن 58
درک 50:mad:
منظر 10
تاریخ 53.3

میانگین درصدت 43 میشه که برا زیر 100 یه خورده کمه..اما تاریخ میکشت بالا و همینطور درک....کل پی رو زیر و رو کنی بالا 50 چهار نفر پیدا میکنی.....
موفق باشی;)

hooman_archi

عضو جدید
از دوستانی که میانگین درصدهایشان بالای 40 است
تقاضا دارم که بیان راهنمایی کنن که چه کتاب هایی و روزی چند ساعت مطالعه کردند
بلکه دیگران هم استفاده کنند

HOTT

عضو جدید
کاربر ممتاز
درک فاجعه بود فشارم افتاد........آخه این طراح گرام که تا حالا برنامهی ریزی شهری را ظاهرا پاس نکرده نمی دونه اولین کار در زمینه طراحی مترو موقعیت ایستگاه ها هست... یا اینکه فرو سقف کاذب ..(آخه این گزینه بی ربط ترینش هست... اولین اصل در طراحی سقف کاذب توجه مبلمان در زمینه بهره برداریه.... حالم که بهتتر شد حتما می رم کتاب هامو میارم و چک می کنم ... مططمئن این دو تا گزینه اشتباهه... البته پارسالم 2 تا از تست های درک گزینه هاشون جابه جاشد ولی این درک که هنوز کلید نیومده این همه بحث داشت حتما کلی تغییر درش رخ می ده.....
درک برای همه همین طور بود
ولی باز نسبت به بچه ها درکتون خیلی خوب شده
خدا کنه فقط هر کی به اون چیزی که حقشه برسه
من که خیلی زحمت کشیده بودم
بعد اینطوری شد
دیگه حتی دوست دارم به جلدشون نگاه کنم

nani_67

عضو جدید
کاربر ممتاز

تبریک میگم دوست عزیز.انشالاه که ی جای خوب قبول بشید و ناراحتیتون رفع بشه..میتونم بپرسم چه کتابای خوندید که الانم بهش اشاره کردید؟؟؟

donfidelio

عضو جدید
کاربر ممتاز
مشاهده پیوست 137570بچه ها چرا کسی به حق خورده شده زبانمون توجه نمیکنه؟!؟!؟! 2تا سوال آخر تابلوهه غلطه......همه اعتراض بزنیم سوال 29 رو سازمان میگه1 30 رو هم میگه 4!!!!!!!!!!!!!

اینا جفتشون درستن، 29 دقت کنی ویرگول داره یعدش داره توضیح میده. 30 هم به خودش که بر نمیگرده it ، داره در مورد Historiv preservation توضیح میده(الان که گفتی من شک کردم کدومو زدم:d)

سوالی که واضحه غلط هست تو زبان 14 هست که 2 تا and پشت سر هم اومده، اینو نامردی نکنین همه اعتزاض بدین. 10 رو هم همه میگن appeal هست ولی من اصلا متوجه نمیشم با appeal چجوری معنی میده این جمله! 1 سوال دیگه هم که قطعا غلطه سوال 20 هست. دقیقا تو متن میگه اگه فقط نما رو نگه داریم و بقیشو تغییر بدیم یعنی یه تغییر اساسی دادیم، که این گزینه برعکسشو جواب داده!

غیر خدا هیچکس جواب دقیق سوالتو نمیدونه، ولی چون نزدیک 10 بار اصرار کردی منم نظر خودمو میگم، برای معماری بعیده مجاز بشی، برای مطالعات هم احتمالا مجاز میشی ولی بعیده قبول بشی. اینارو نمیگم که نا امیدت کنم، میگم که برنامه ریزی بهتری انجام بدی برای آینده. الان به این فکر نکن که سریع بری کلاس اسکیس که اسکیسو 90% بزنی و قبول بشی. به این فکر کن که 1 سال تا آزمون سال بعد فرصت داری، خیلی از بچه هایی که الان رتبه های خوب آوردن چند سال کنکور دادن تا این شده. تو هیچی از دست ندادی، فقط یه تجربه خوبی دستت اومده که سال بعد با استفاده ازش بهترین دانشگاه قبول بشی.

arcdoc

اخراجی موقت
نسل جدید واقعا زبانشون خیلی خوب شده....سال قبل ما 2 3 نفر اینجا بیشتر نداشتیم که بالای 40 باشن اونم سوالات به اون آسونی....وای امسال مثل اینکه وضعیت خیلی بهتره....نسل جدید از ما هم جلو زدن....

1architect

عضو جدید
لامصب کل اطلاعات شخصی رو می خواد برای آزمون این قدر از آدم اطلاعات نمی خواست که این می خواست مثل همون قضیه ایمیل ملی می شه کد ملی پدر جدت رو می خواست (اغراق کردم)
لینکش http://request.sanjesh.org/noetrequest/

من پیشنهادم اینه که هر کس این فایل excel رو دان کنه سپس به سوالاتی که اعتراض داره فقط و فقط 5 سوال نه بیشتر(اگر بیشتر باشد ترتیب اثر داده نمی شه) با رنگ قرمز مشخص کنه بعد 5 سوالی که بیشتر از همه اعتراض روش بود رو مشخص می کنیم و سعی می کنیم به سازمان به شکل هماهنگ اعتراض کنیم و برای پاسخ صحیح هم هر کس پاسخ خودش رو که فکر می کنه درست هست بذاره و فایل رو برای من بفرسته یا یه تایپیک مدیر ایجاد کنه و فقط فایل رو انجا آپ کنید تا از پراکندگی جلوگیری بشه زمانی که اون 5 تا سوال مشخص شدند گزینه ای که بیشترین رای رو آورد توی یک فایل اعلام می شه و اگه نظرتون این بود که سوالی حذف بشه بنویسید حذف

البته فایل رو زیپ کردم تا قابلیت آپ شدن رو داشته باشه فایل هم با فرمت 2010 هست و هم با 2003......فایل زیپ شده با پسوند rar هست و برای باز شدن نیاز به برنامه winrar داره.
ولی با 2013 آپ نکنید

البته با اجازه همه دوستان این پیشنهاد من هست.

گزینه ای که به نظرمون درسته رو طبق چه دفترچه ای بنویسیم؟ من دفترچه A رو دارم

arcdoc

اخراجی موقت
اینا جفتشون درستن، 29 دقت کنی ویرگول داره یعدش داره توضیح میده. 30 هم به خودش که بر نمیگرده it ، داره در مورد Historiv preservation توضیح میده(الان که گفتی من شک کردم کدومو زدم:d)

سوالی که واضحه غلط هست تو زبان 14 هست که 2 تا and پشت سر هم اومده، اینو نامردی نکنین همه اعتزاض بدین. 10 رو هم همه میگن appeal هست ولی من اصلا متوجه نمیشم با appeal چجوری معنی میده این جمله! 1 سوال دیگه هم که قطعا غلطه سوال 20 هست. دقیقا تو متن میگه اگه فقط نما رو نگه داریم و بقیشو تغییر بدیم یعنی یه تغییر اساسی دادیم، که این گزینه برعکسشو جواب داده!

غیر خدا هیچکس جواب دقیق سوالتو نمیدونه، ولی چون نزدیک 10 بار اصرار کردی منم نظر خودمو میگم، برای معماری بعیده مجاز بشی، برای مطالعات هم احتمالا مجاز میشی ولی بعیده قبول بشی. اینارو نمیگم که نا امیدت کنم، میگم که برنامه ریزی بهتری انجام بدی برای آینده. الان به این فکر نکن که سریع بری کلاس اسکیس که اسکیسو 90% بزنی و قبول بشی. به این فکر کن که 1 سال تا آزمون سال بعد فرصت داری، خیلی از بچه هایی که الان رتبه های خوب آوردن چند سال کنکور دادن تا این شده. تو هیچی از دست ندادی، فقط یه تجربه خوبی دستت اومده که سال بعد با استفاده ازش بهترین دانشگاه قبول بشی.
appeal ro kamlean moafegham...bayad devote mishod

ebram0412

عضو جدید
کاربر ممتاز
میانگین درصدت 43 میشه که برا زیر 100 یه خورده کمه..اما تاریخ میکشت بالا و همینطور درک....کل پی رو زیر و رو کنی بالا 50 چهار نفر پیدا میکنی.....
موفق باشی;)

این آخری یعنی چی.....:D البته دوست من پارسال با 42.3 رتبه 59 شد.... البته امسالم به نظر من هین طوری ....چون درک خیلی ها پایینزدن.... منم که خیره سرم زیر 75 تا حالا نداشتم... ولی با این کلیذآقایون 50 زدم..دستشون درد نکنه.... شاهکارند در حده تیم ملی ..

وضعیت
موضوع بسته شده است.