بررسی آزمون ارشد معماری آزاد 92

وضعیت
موضوع بسته شده است.

bober

عضو جدید
دوستان دنبال سوالا یا جوابش نباشین هر چی بود دادیم رفت اینجوری از معمار معماری عالم ادم متنفر می شین

ناراحت هم نباشین کل منابع کنکور معماری هم خط به خط می خوندین باز هم نمی تونستین به سوالات کهکشانی طراحای بی سواد جواب بدین

به لطف طراحان با استعداد دانشگاه ازاد امروز فضا نوردی هم کردیم و فهمیدیم نکات کارشناسی ارشد در انداره A4 - چگونه مداد در دست بگیریم - گونیا صورتی باشه یا قرمز و.... خلاصه میشه

باران طلایی

عضو جدید
کاربر ممتاز
دوستان دنبال سوالا یا جوابش نباشین هر چی بود دادیم رفت اینجوری از معمار معماری عالم ادم متنفر می شین

ناراحت هم نباشین کل منابع کنکور معماری هم خط به خط می خوندین باز هم نمی تونستین به سوالات کهکشانی طراحای بی سواد جواب بدین

به لطف طراحان با استعداد دانشگاه ازاد امروز فضا نوردی هم کردیم و فهمیدیم نکات کارشناسی ارشد در انداره A4 - چگونه مداد در دست بگیریم - گونیا صورتی باشه یا قرمز و.... خلاصه میشه

:biggrin::biggrin: دست درد نکنه واقعا گل گفتی بچه ها ول کنید بیخیال باشید اینجوری فقط خودتون عذاب میدید

Behnaz.B

عضو جدید
من یکی دو دقیقه آخر بود فکر کردم باید سوالای سوانح و زلزله رو جواب بدم! چون روی جلد برای رشته تکنولوژی معماری 5 تا درس شماره گذاشته بود و پنجمین درس ضریب 5 داشت. سوالا هم پنجمیش همون سوالای حوادث و زلزله بود! من مجموعه معماری شرکت کردم. حالا اون 20 سوال حوادث رو باید جواب میدادم یا نه و ضریب 0 داشت؟

شینو

عضو جدید
من یکی دو دقیقه آخر بود فکر کردم باید سوالای سوانح و زلزله رو جواب بدم! چون روی جلد برای رشته تکنولوژی معماری 5 تا درس شماره گذاشته بود و پنجمین درس ضریب 5 داشت. سوالا هم پنجمیش همون سوالای حوادث و زلزله بود! من مجموعه معماری شرکت کردم. حالا اون 20 سوال حوادث رو باید جواب میدادم یا نه و ضریب 0 داشت؟

به ماگفتن ضریبش صفره جواب ندید.

باران طلایی

عضو جدید
کاربر ممتاز

سر جلسه که به ما گفتن باید پاسخ بدی ما هم یه چیزایی زدیم که پاسخنامه خالی نباشه

simai

عضو جدید
اره به خدا حالا جوابم بدیم وقتی منبع نداره چه جوری بفهمیم درست یا غلط

شینو

عضو جدید
زودتر بریم سراغ مبانی نظری. شاید اونا رو درست جواب داده باشیم!!!:(

donfidelio

عضو جدید
کاربر ممتاز
سر جلسه که به ما گفتن باید پاسخ بدی ما هم یه چیزایی زدیم که پاسخنامه خالی نباشه

همون عزیزی که آب میاورد برای داوطلبا بهتون گفت باید بزنید؟:D

ضریب 5 مال اسکیسه دیگه دلاورا. دیگه تا این حدم که ... :surprised:

simai

عضو جدید
حالا خداییش مدادتونو چند درجه می گیرین؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

zhoolang

عضو جدید
بچه ها سوالها يكي بود يا كدها فرق داشت چون من همرو از رو كنار دستيم زدم :D

par parii

عضو جدید
1/2
3/1
4/1
5/2
6/4
7/3
10/4
11/1
12/1
13/4
14/1
15/3
18/3
19/4
ببخشید دیر شد. هندم بند بود.. امیدوارم درست باشه

simai

عضو جدید
اونوقت ششمین درس که ضریبشو نوشته بود چی می شد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

وضعیت
موضوع بسته شده است.