برای قبولی تو کنکور کاردانی به کارشناسی ساخت وتولید(دولتی) چه کنم؟

n_nasimi

عضو جدید
سعیتو بکن حتما قبول میشی خواستن توانستن

سعیتو بکن حتما قبول میشی خواستن توانستن

سلام با این همه سهمییه میخوای قبول شی؟من امسال اوردم ولی سهمیه های اموزش پرورش به بقیه اجازه ورود به ماهارو نمیده:( ولی شما کتابای زیادی بخون امیدوارم قبول شی:smile:

fatemeh-imani

عضو جدید
سلام با این همه سهمییه میخوای قبول شی؟من امسال اوردم ولی سهمیه های اموزش پرورش به بقیه اجازه ورود به ماهارو نمیده:( ولی شما کتابای زیادی بخون امیدوارم قبول شی:smile:
به جای روحیه دادن چرا ناامیدش میکنی!!!!
دوست عزیز اگه واقعا تمام تلاشت رو بکنی حتما قبول میشی. من با اینکه 4 سال پیش مدرک کاردانیمو از شریعتی تهران گرفته بودم و تو این 4 سال یه رشته دیگه خوندم امسال دانشگاه دولتی تهران قبول شدم البته من نقشه کشی هستم. درسته که آزمون سختیه ولی تو تمام تلاشت رو بکن و همینطور توکل. منم از بعضی از کتاب های مدرسان استفاده کردم و راضی هستم. آزمون های آزمایشی رو هم فراموش نکن چون دیگه سر آزمون اصلی هنگ نمیکنی:smile:

raminbabak

اخراجی موقت
تا مي توني فقط تست بزن لازم نيست درس رو مفهومي نگاه كني

Design.Ra

عضو جدید
کارنامه رتبه دوم ساخت وتولید

کارنامه رتبه دوم ساخت وتولید

با سلام
کارنامه رتبه دوم ساخت وتولید کاردانی به کارشناسی سراسری 88
نمونه کارنامه1.jpg

Design.Ra

عضو جدید
سر فصل مجموعه رشته ساخت وتولید

سر فصل مجموعه رشته ساخت وتولید

سر فصل کاردانی به کارشناسی ؛ دروس عمومیpdf

Omomi.pdf:gol:

سریم بما بزنید ؛ لطفا
:smile:http://www.www.www.iran-eng.ir/showthread.php?p=1447116#post1447116

باسلام سر فصل مجموعه رشته ساخت وتولید( نقشه کشی ؛ قالبسازی و...)pdf
سر فصل سنجش ودانش تخصصی.pdf

سریم بما بزنید ؛ لطفا
:smile:http://www.www.www.iran-eng.ir/showthread.php?p=1447116#post1447116[/quote

Design.Ra

عضو جدید
سر فصل عملیات حرارتی

سر فصل عملیات حرارتی

باسلام به دوستان
من دارم برای کنکور کاردانی به کارشناسی علمی کاربردی می خونم جزوه ها وکتابهای مدرسان هم گرفتم .امادر درس ماشینهای کنترل عددی و عملیات حرارتی مشکل دارم چون ما این درسها رو نداشتیم لطفا یک منبع خوب معرفی کنید کتاب آقای گلعذار خیلی زیاده به درد ارشد می خوره ، آیا کتاب علم مواد توسرکانی میشه برای عملیات حرارتی خوند؟؟؟
اگر لطف کنید سر فصل عملیات حرارتی رو بگذارید ممنون میشم خیلی تقا ظا دادم کسی نگذاشت!!!:(

Design.Ra

عضو جدید
هیچ کی نبود؟؟؟

هیچ کی نبود؟؟؟

باسلام به دوستان
من دارم برای کنکور کاردانی به کارشناسی علمی کاربردی می خونم جزوه ها وکتابهای مدرسان هم گرفتم .امادر درس ماشینهای کنترل عددی و عملیات حرارتی مشکل دارم چون ما این درسها رو نداشتیم لطفا یک منبع خوب معرفی کنید کتاب آقای گلعذار خیلی زیاده به درد ارشد می خوره ، آیا کتاب علم مواد توسرکانی میشه برای عملیات حرارتی خوند؟؟؟
اگر لطف کنید سر فصل عملیات حرارتی رو بگذارید ممنون میشم خیلی تقا ظا دادم کسی نگذاشت!!!:(
یعنی کسی نبود جواب سوال رو بده!!!؟؟؟:surprised:

pooooooya

کاربر فعال
برای درس ماشین های کنترل عددی کتاب مدرسان رو بخون چون حجم کمی داره وکتاب ماشین های کنترل عددی مهندس لطفی انتشارات دیبا گران

I MAN

عضو جدید
سلام من خودم از هر کسی که پرسیدم گفتن دیباگران از مدرسان بهتره توی همین باشگاه هم بارها خوندم که دیباگران بهتره

m.purshater

عضو جدید
کنکور ساخت و تولید

کنکور ساخت و تولید

سلام من در کنکور سال 89 ثبت نام کردم و هنوز هیچی نخوندم
با توجه به اینکه من متاهل هستم و سر کار می رم به نظر شما باید چه درسای رو بیشتر بخونم و با چه روشی کار کنم تا تو کنکور امسال تهران قبول شم با تشکر
اگر مقدور بود راهنمای خودتون رو به این آدرس ایمیل کنید m.poorshater@yahoo.com
با تشکر فراوان

mashti

عضو جدید
بله کتاب تویسرکانی هم خوبه اما زیاده فکر کنم همون کتاب مدرسان بهتر باشه
اگه پایت ضعیفه تویرکانی بخون اونم الان نه بعد عید

mashti

عضو جدید
دوستان به نظرم اگه کسایی که قبول شدن سوابق تحصیلی شونو با رتبه و درصدها بگن خیلی کمک میکنه
من کاردانی نقشه کشی تو علمی کاربردی خو ندم الانم ماشین ابزار میخونم
ماشین ابزار 101
نقشه کشی 9
قالبسازی 8
و جوش 65
کنکور87 شرکت کردم
درصدارو تقریبی میگم معارف33 زبان 28 ادبیات 81 ریاضی 13 علم مواد 21 استاتیک مقاومت 23
اختصاصی ها رو هم بین 30-40 زدم بجز جوش که یکی دوتا تست بیشتر نزدم
جوش حیلی سخت بود حتی اونایی که رشته شونم جوش بود 6-7 تابیشتر نزدند
تا بعد...

pooooooya

کاربر فعال
با تشکر از شما دوست عزیز ولی اینو نگفتید که این در صد ها ی کنکور علمی کاربردیه یا سراسری و خواهش اخر اینه که لطف کننین ایدیتونو بنویسید یا که این ایدی منه ادد کنید چند تا سوال ازتون داشتم

با تشکر از شما p_b72@yahoo.com

m_roshan

عضو جدید
خصوصیاتمون مثل همه به امید خدا میریم سر جلسه:D
من دارم تکنولوژیها رو میخونم

raminbabak

اخراجی موقت
ايشالله قبول شين همون 2 3 روز مونده به امتحان يه مرور كنيد قبول ميشين

سبحان اله

عضو جدید
سلام دوستان دیدم بحثتون در مورد کنکور کارشناسی ساخته گفتم یه راهنمایی هر چند کوچیک به شما کرده باشم . من چندتا از کتابایی که خونده بودم و دیدم که واقعا موثر بودنو واستون میگم که اگه بتونین این کتابها رو که بعضیاشون کمی نایا به رو تهیه کنین ضرر نمیکنین . ( در پیرامون ماشین افزار : هنریش گرلینگ – قید و بند علی معصوم پور و شمشیری – علم مواد alen dlke – آزمونهای مسابقات علمی و چیزهای دیگه که یادم نمیاد )
اینم درصدام تو کنکور سراسری 86 : زبان 0 ریاضی 32 علم مواد 49 استاتیک ومقاومت 82 تخصصی 72 ادبیات 54 معارف 64 . (رتبه 4) . امیدوارم این اطلاعات به دردتون بخوره . ساله خوبی داشته باشین .

pooooooya

کاربر فعال
باسلام خدمت دوستان و تشکر از راهنمایی های دوستان مهندس که واقعا تجربیاتشون برای ما رهگشا است
یه سوال از دوستان داشتم که استاتیک ومقاومت وریا ضی رو چه جوری بخونم که بتونم نتیجه بگیرم

با تشکر

نميدانم زندگي چيست؟؟ اگر زندگي شکستن سکوت است سالهاست که من سکوت را شکسته ام اگر زندگي خروش جويبار است سالهاست که من در چشمه ي جوشان زندگي جوشيده ام اما اين نکته را فراموش نمي کنم که زندگي بي وفاست زندگي به من آموخت که چگونه اشک بريزم اما اشکانم به من نياموخت که چگونه زندگي کنم

Ka!SeR

عضو جدید
سلام دوستان دیدم بحثتون در مورد کنکور کارشناسی ساخته گفتم یه راهنمایی هر چند کوچیک به شما کرده باشم . من چندتا از کتابایی که خونده بودم و دیدم که واقعا موثر بودنو واستون میگم که اگه بتونین این کتابها رو که بعضیاشون کمی نایا به رو تهیه کنین ضرر نمیکنین . ( در پیرامون ماشین افزار : هنریش گرلینگ – قید و بند علی معصوم پور و شمشیری – علم مواد alen dlke – آزمونهای مسابقات علمی و چیزهای دیگه که یادم نمیاد )
اینم درصدام تو کنکور سراسری 86 : زبان 0 ریاضی 32 علم مواد 49 استاتیک ومقاومت 82 تخصصی 72 ادبیات 54 معارف 64 . (رتبه 4) . امیدوارم این اطلاعات به دردتون بخوره . ساله خوبی داشته باشین .
با سلام شما الان در کدوم دانشگاه درس می خونید یا می خوندید

bihal_gua jingg

عضو جدید
سلام
من امسال کنکور میدم...
من میخواستم ازمون های ازمایشی شرکت کنم به نظرتون کدوم بهتره؟؟؟؟؟؟؟
مدرسان کانون سنجش تکمیلی؟؟؟؟؟؟؟
لطفا هر جه زود تر جواب بدین...
منتظرم.

mashti

عضو جدید
سلام
من امسال کنکور میدم...
من میخواستم ازمون های ازمایشی شرکت کنم به نظرتون کدوم بهتره؟؟؟؟؟؟؟
مدرسان کانون سنجش تکمیلی؟؟؟؟؟؟؟
لطفا هر جه زود تر جواب بدین...
منتظرم.
جواب به این سوالا بوی تبلیغ میده ولی خوب آزمون پارسه خوبه کتاب مدرسان

bihal_gua jingg

عضو جدید
جواب به این سوالا بوی تبلیغ میده ولی خوب آزمون پارسه خوبه کتاب مدرسان
من تبلیغاتی نمی بینم....
من فقط نظرتون رو می خوام....
البته هر کس از یکیش خوشش میاد...
می شه در مورد پارسه توضیحات بیشتری بدی؟؟؟؟
چند مرحله داره؟؟؟؟
ما کانون من که تو کاردانی شرکت کردم خیلی راضی هستم ولی کارشناسی رو نمی دونم؟؟؟؟؟؟؟؟

pooooooya

کاربر فعال
به نظر من شما نباید این کنکور رو با کنکور کاردانی مقایسه کنی چون کنکور کاردانی یه تعداد کتاب مشخص بود میخوندیم از همونا هم سوال میاومد اما کنکور کارشناسی مطالب به صورت محدود نیست هر کتابی رو که ببینی واسه خودش یه چیزایی رو گفته یه چیزایی هم نگفته حتی کنکور پارسال سوالاتی اومده که داخل کتاب مدرسان( که میگن کامل ترین کتابه) هیچ بحثی در موردش نشده بود خلاصه بگم شما نباید این کنکورو رو با کاردانی مقایسه کنی چون در کنکور کاردانی 20 درصد خودت بودی 80 درصد کلاس وکنکور ازمایشی و.. ولی این کنکوربه همون دلیلی که گفتم 80 درصد به خودت بستگی داره مابقی به مسائل کمک اموزشی میتونه کمکت کنه و زیاد به کنکور ازمایشی ها دل نبند و فکر نکن مثل کاردانی صفحه به صفحه کتابای مشخصو میخونی این کنکور ازمایشی ها حد اکثر 8 مرحله هستن که یه تعدا سر فصل های کلی رو میگن و یه تعداد سوال هم از کنکور های گذشته بهت میدن و نتیجت رو بین 3 نفر شرکت کننده در سطح کشور بهت میگن و همشون مثل هم میمونن وهیچ فرقی ندارن و زیاد نمیتونه کمکت کنه

سبحان اله

عضو جدید
با سلام شما الان در کدوم دانشگاه درس می خونید یا می خوندید
با سلام اون سالی که ما امتحان دادیم دانشگاه شهید رجایی برای اولین بار دانشجو برنداشت وکل بچه هایی که روتبمون زیر حدودا 40 بود مجبور بودیم که دانشکده منتظری رو بزنیم به همین خاطر من اونجا خوندم البته 6 تا 7 ماهی میشه که فارغ التحصیل شدم . امسالم واسه ارشد امتحان دادم که اگه خدا کمک کنه احتمالا قبول شم . پیروز باشید .

bihal_gua jingg

عضو جدید
به نظر من شما نباید این کنکور رو با کنکور کاردانی مقایسه کنی چون کنکور کاردانی یه تعداد کتاب مشخص بود میخوندیم از همونا هم سوال میاومد اما کنکور کارشناسی مطالب به صورت محدود نیست هر کتابی رو که ببینی واسه خودش یه چیزایی رو گفته یه چیزایی هم نگفته حتی کنکور پارسال سوالاتی اومده که داخل کتاب مدرسان( که میگن کامل ترین کتابه) هیچ بحثی در موردش نشده بود خلاصه بگم شما نباید این کنکورو رو با کاردانی مقایسه کنی چون در کنکور کاردانی 20 درصد خودت بودی 80 درصد کلاس وکنکور ازمایشی و.. ولی این کنکوربه همون دلیلی که گفتم 80 درصد به خودت بستگی داره مابقی به مسائل کمک اموزشی میتونه کمکت کنه و زیاد به کنکور ازمایشی ها دل نبند و فکر نکن مثل کاردانی صفحه به صفحه کتابای مشخصو میخونی این کنکور ازمایشی ها حد اکثر 8 مرحله هستن که یه تعدا سر فصل های کلی رو میگن و یه تعداد سوال هم از کنکور های گذشته بهت میدن و نتیجت رو بین 3 نفر شرکت کننده در سطح کشور بهت میگن و همشون مثل هم میمونن وهیچ فرقی ندارن و زیاد نمیتونه کمکت کنه

درسته قبول دارم اما الان برای ثبت نام کدوم رو پیشنهاد می کنید؟؟؟

راستی کسی کتابهای پارسه رو داره کاردانی به کارشناسی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

pooooooya

کاربر فعال
حالا که بخوای ثبت نام کنی اکثر موسسات 2تا 3 تا از ازمون هاش برگزار شده به نظر من برو ببین کدوم موسسه هنوز برگزار نشده یا کمتر از ازمون هاش برگزار شده بعد همونجا ثبت نام کن

بالا