برای قبولی تو کنکور کاردانی به کارشناسی ساخت وتولید(دولتی) چه کنم؟

rezaeei

عضو جدید
ریاضی وافعا سخت بود و وقت زیادی رو می گرفت اما استاتیک و مفاومت واقعا آسان بود و من حدود 90 در صد زدم علم مواد هم مفهومی بود ولی راحتتر از سالهای قبل بود تخصصی ها هم به جز قیدو بند راحت بود مخصوصا ماشین های کنترل عددی و رسم .در مورد سوال آخر مقاومت باید عرض کنم این سوال با توجه به گزینه های دیگر گزینه 1 درست بود.معارف بسیار آسان بود و حدود 85 در صد زدم در کل ریاضی بسیار مشکل بود.

mb5324

عضو جدید
توی کنکور های آزمایشی مدرسان توی رشته ساخت 470 نفر داشت
راستی واقعا استاتیک اینقد آسون بود ؟ فکر نمیکنم
شاید شما فکر میکنی که 90 درصد زدی
انشاالله که همتون قبول شین
من فکر نمیکنم غیرانتفاعی هم بتونم قبول شم

pooooooya

کاربر فعال
به نظر من که برای قضاوت کردن خیلی زوده ادم نمیتونه بگه که چند درصد میزنه یا قبول میشه یا نمیشه همه چی اواخر مرداد ماه مشخص میشه

raminbabak

اخراجی موقت
ولی به نظر من ارزش نداره ....آموزشکده و این همه دردسر ....من که میرم آزاد ..تهران جنوب ...طراحی جامدات

rezaeei

عضو جدید
به نظر من که برای قضاوت کردن خیلی زوده ادم نمیتونه بگه که چند درصد میزنه یا قبول میشه یا نمیشه همه چی اواخر مرداد ماه مشخص میشه

دوست عزیز شما درست عرض می کنید نمیشه زود قضاوت کرد ولی من نظر خودم رو گفتم امیدوارم همه به آرزوها واهداف خودشون برسند انشاالله شما هم دولتی روزانه قبول می شی.

pooooooya

کاربر فعال
10 مرداد 1389, 20:00 -

معاون اجرايي سازمان سنجش آموزش کشور گفت: آزمون کارداني به کارشناسي ناپيوسته سال 89 روز گذشته با شرکت 389 هزار و 587 داوطلب برگزار شد کارنامه و نتيجه اوليه اين آزمون اواخر نيمه مردادماه منتشر مي شود.
حسين توکلي افزود: آزمون 19 کد رشته امتحاني و آزمون 52 کد رشته امتحاني در 35 شهرستان کشور برگزار شد.
وي اظهار داشت: هر يک از داوطلبان با توجه به رشته امتحاني خود به سئوالات عمومي و اختصاصي يا عمومي پايه و اختصاصي که در دفترچه راهنما تهيه شده بود، پاسخ دادند و با توجه به گزارشهاي رسيده آزمون با نظم، امنيت و کيفيت برگزار شد.
معاون سازمان سنجش آموزش کشور گفت: نتايج اوليه آزمون به صورت کارنامه تنظيم و اواخر نيمه مردادماه بر روي سايت سازمان سنجش آموزش کشور قرار داده مي شود.
وي اظهار داشت: مجازين انتخاب رشته اين آزمون بايد با مطالعه دفترچه راهنماي انتخاب رشته که بر روي سايت و همچنين در باجه هاي پستي در دسترس داوطلبان قرار داده مي شود، نسبت به انتخاب کد رشته محلها اقدام کنند.
توکلي گفت: فهرست اسامي پذيرفته شدگان نهايي رشته هاي متمرکز به همراه فهرست معرفي شدگان چند برابر ظرفيت رشته هاي نيمه متمرکز نيمه دوم شهريورماه و کارنامه نهايي براي افرادي که انتخاب رشته کرده اند نيمه دوم مهرماه منتشر مي شود.

2238

عضو جدید
من ریضی رو 2 تاشو زدم که مطمئنم درستن ..تخصصیها هم فکر کنم بالای 50زدم ...ولی فکر نکنم روزانه یا شبانه قبول شم ..تو فکر آزاد هستم...ولی میدونم غیر انتفاعی قبول میشم ...حالا نظرت درباره غیر انتفاعی ها چیه؟ کدومش بهتره؟
دانشگاه کار(قزوین)

bihal_gua jingg

عضو جدید
سلام دوستان خوبین؟؟؟
رتبم 56 شده برا انتخاب دانشگاه کسی می تونه کمک کنه؟؟؟؟؟؟؟؟؟
دانشگاه یا کده تهران رو می گیره؟؟؟؟؟؟؟؟؟

mohandes_ali

عضو جدید
سلام .امسال که دانشگاهی از تهران ماشین ابزار بر نداشته نزدیکترین جا هم موسسه کار قزوینه به نظر شما سال بعد تهران بر میداره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

P aYa M

عضو جدید
سلام .امسال که دانشگاهی از تهران ماشین ابزار بر نداشته نزدیکترین جا هم موسسه کار قزوینه به نظر شما سال بعد تهران بر میداره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
سلام دوست عزيز.
دانشگاه رجايي تهران ديگه در مقطع كارشناسي بر نميداره چون الان 2 سال به جاش داره ارشد ميگيره.
من خودم ورودي كارشناس ناپيوسته 86 رجايي هستم.
پاينده باشيد..
..

splkhodro

عضو جدید
با سلام من کاردانی مکانیک خودرو ( اتومکانیک ) دارم
آیا می توانم در رشته کارشناسی ساخت و تولید شرکت کنم ممنون می شوم راهنمایم کنید

projeh30

عضو جدید
با سلام دوست عزیز، بنده مدرس برخی دروس ساخت و تولید کنکور کاردانی به کارشناسی می باشم.
در صورت تمایل به وب سایت اینجانب http://projeh30.blogfa.com/ مراجعه کنید. و می توانید سوالات خود را برای بنده از طریق ایمیل projeh30@yahoo.com مطرح کنید. تا اطلاعات خود را در اختیارتان قرار دهم.

ansarweb

عضو جدید
سلام
کنکور کاردانی به کارشناسی دارند ثبت نام می کنند
کسی میدوته سهمیه ازاد هست یا نه ؟
و کجا ها میگیرندرشته ماشین ابزار رو؟
و اگه میگیرند بهتره چه کتابهایی بخونیم؟

behnam mogaddami

عضو جدید
جااااااااااااااااااااااااان؟مگه فکر میکنی که میتونی؟؟؟!!!!!!!...............................................................................پس اگه میدونی"بدون که می تونی.
من تونستم پس تو هم می تونی.تازه من از تو خنگ ترم.تلاش تلاش تلاش.یه جمله معروف میگه:
همیشه تلاش کن تا آنچه را که دوست داری بدست آوری وگرنه مجبور خواهی شد تا آنچه را که بدست آورده ای دوست بداری.
با آرزوی موفقیت برای تمامی جوانان.

مجتبی ورشاوی

عضو جدید
سلام :
کتاب های زیر را تهیه کنید همه هم از مدرسان شریف باشه :
ماشین های کنترل عددی
ماشین های ابزار وروش های تولید
علم مواد
همین 3 تا کفایت داره

kaviany

عضو جدید
دوستان اگه میتونید سوالات کنکور 90 رو بزارید ممنونتون میشم البته احتمالا تا اخر ماه گیرم بیاد که اگه امد میزارمش

رزیتا جون$

عضو جدید
کاربر ممتاز
داااااااااااااااااااااااا اااااانشگاه

داااااااااااااااااااااااا اااااانشگاه

سلام اگه کسي ميخواد تو کنکور ساخت شرکت کنه فقط وفقط مدرسان شريف اگه ميتوني ياد بگيري که هيچ اگه هم نميتوني حفظ کن ،دروس عمومي و بي خيال اگه استاد دوره کاردانيتون تو استاتيک چيزه مفيدي يادتون داده باشه که تو کنکور به دردتون بخوره که استاتيک ومقاومت هم بخونيد و گر نه که ان هم بي خيال،حالا رسيديم به دروس تخصصي ،سي ان سي با مدرسان حداقل بايد 90% بزني،روشهاي توليد چون زياده حفظ کن،قيد وبند رو شکل ها زياد تمرکز کن مثلا خلاءي،و..........................................................

ssb

عضو جدید
سلام اگه کسي ميخواد تو کنکور ساخت شرکت کنه فقط وفقط مدرسان شريف اگه ميتوني ياد بگيري که هيچ اگه هم نميتوني حفظ کن ،دروس عمومي و بي خيال اگه استاد دوره کاردانيتون تو استاتيک چيزه مفيدي يادتون داده باشه که تو کنکور به دردتون بخوره که استاتيک ومقاومت هم بخونيد و گر نه که ان هم بي خيال،حالا رسيديم به دروس تخصصي ،سي ان سي با مدرسان حداقل بايد 90% بزني،روشهاي توليد چون زياده حفظ کن،قيد وبند رو شکل ها زياد تمرکز کن مثلا خلاءي،و..........................................................
سلام میشه بگین رتبه شما چند شد؟

shovaleye

عضو جدید
سلام
لطفا سرفصل های کتاب علم مواد تویسرکانی رو که باید برای کنکور کاردانی به کارشناسی بخونیم رو بگین؟
مرسی/.

shahrokh___007

عضو جدید
سلام به همه

یادش بخیر سال 2008 بود که این تاپیکو زدم الان درسم 1 ساله که تموم شده

خوشحالم که این تاپیک هنوز فعالیت میکنه

با آرزوی موفقیت برای همه دوستان

MEHRDAD.RAPID

عضو جدید
سلام
برای طراحی اجزا و مقاومت چی بخونیم ؟جزوه های دکتر انارکی چطوره؟

MEHRDAD.RAPID

عضو جدید
سلام
واسه طراحی اجزا و مقااومت چی بخونیم؟جزوه های دکتر انارکی چطوره مدرسان شریف؟
مرسی اگه راهنمای کنی

فرهاد عاطفی

عضو جدید
سلام دوستان.من تو کاردانی به کارشناسی90 رتبه 4 ماشین ابزارو اوردم دلیل موفقیت من فقط خواندن ریز به ریز مدرسان بود همین.دقیق بخون تک رقمی میاری

بالا