برای آینده شغلی خود چه تصمیمی دارید؟

shirin.mohandes

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
اینا الان آرزوهاتونه؟ :surprised::biggrin:

ماشالا آینده نگری خوبی دارین. به فکر براداتونم هستین. اگه دست به دست هم بدین مطمئن باشین که به تمام خواسته هاتون میرسین. ;)

بله شهر کوچیکم یه مشکله برای خودش.
ولی شهری که شما توش زندگی میکنین زیادم کوچیک نیس. فقط فرصت شغلی توش کمه. البته میتونین تو .... پدرتون کار کنین و یه درآمد عالی برای خودتون داشته باشین
ممنونم که اومدین ;)

به نظر من کم بودن موقعیت شغلی تو شهرم به خاطر کوچیک بودنشه...
منِ دختر تو .... بابام چیکار کنم؟؟؟در ضمن من میخوام کارم با شغلم مرتبط باشه چیزای زیادی در مورد کار کردن کم دارم که مهم ترینش تجربس و اعتماد به نفس که متاسفانه دومی رو اصـــلا ندارم....بعضی موقع ها که فکر میکنم میگم یعنی میشه؟؟؟مخم داغ میکنه!!!

ho_b

عضو جدید
کاربر ممتاز
بخوام نخوام باید تو رشته ی خودم کار کنم.......پ تصمیمی ندارم !
ممنونم ازتون ;)
به نظر من کم بودن موقعیت شغلی تو شهرم به خاطر کوچیک بودنشه...
منِ دختر تو .... بابام چیکار کنم؟؟؟در ضمن من میخوام کارم با شغلم مرتبط باشه چیزای زیادی در مورد کار کردن کم دارم که مهم ترینش تجربس و اعتماد به نفس که متاسفانه دومی رو اصـــلا ندارم....بعضی موقع ها که فکر میکنم میگم یعنی میشه؟؟؟مخم داغ میکنه!!!

اگه با شهری مثل تبریز مقایسه بشه، بله واقعا کوچیکه.
همون کاری که بابات میکنه تو هم بکن. بعدشم تو بهتر از پدرت میتونی .... بگردونی. :D
من هم تجربشو دارم و هم اعتماد به نفسشو. ولی مورد سومی رو که بهش اشاره نکردی (یعنی سرمایه لازم رو) ندارم. و الا با حمایت برخی از بزرگان و اساتید میتونم موفقیت هایی بدست بیارم.
خب برو .... بابات در کنار اون به کار تو رشته تحصیلیتم فکر کن ;)

shirin.mohandes

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
ممنونم ازتون ;)

اگه با شهری مثل تبریز مقایسه بشه، بله واقعا کوچیکه.
همون کاری که بابات میکنه تو هم بکن. بعدشم تو بهتر از پدرت میتونی .... بگردونی. :D
من هم تجربشو دارم و هم اعتماد به نفسشو. ولی مورد سومی رو که بهش اشاره نکردی (یعنی سرمایه لازم رو) ندارم. و الا با حمایت برخی از بزرگان و اساتید میتونم موفقیت هایی بدست بیارم.
خب برو .... بابات در کنار اون به کار تو رشته تحصیلیتم فکر کن ;)

خوش به حالت تجربه و اعتماد به نفس که باشه ها مورد سوم خود به خود جور میشه....بعدشم قرار نیس که حتـــما تنها باشی با دوستات شریکی کار کن...

ho_b

عضو جدید
کاربر ممتاز
خوش به حالت تجربه و اعتماد به نفس که باشه ها مورد سوم خود به خود جور میشه....بعدشم قرار نیس که حتـــما تنها باشی با دوستات شریکی کار کن...

من 8 سال شراکتی کار کردم برای هفت پشتم بسه. یا تو تخصص خودم کار نمیکنم، یا کار کنم تنهایی کار میکنم.

shirin.mohandes

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
من 8 سال شراکتی کار کردم برای هفت پشتم بسه. یا تو تخصص خودم کار نمیکنم، یا کار کنم تنهایی کار میکنم.

آره راس میگی کار شراکتی هم دردسرایی داره واسه خودش....من که اگه حرفم با کسی چپ بیاد شاید گذشت داشته باشم ولی از کارم لذت نمیبرم فقط تحمل میکنم:(

Ahmad Engineer

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
معلومه که از الان باید فکر کرد
باید مشخص کنی که تو چه زمینه ای میخوای کار کنی
میخوای از طریق رشتت بری سرکار یا ببری کار آزاد
کسی که میخواد از طریق رشتش وارد بازار کار بشه باید خودشو آماده کنه
با توجه به رشتش باید یه توانایی هایی رو تو خودش بوجود بیاره
مثلا تو رشته های فنی باید نرم افزار بلد باشی
دوران دانشجویی بهترین زمان برای یاد گرفتن نرم افزاره
واسه کار عملی دوره های چن ماهه فنی و حرفه ای خیلی مفیده
این دیگه بستگی به خودمون فکرمون و رشتمون و انتخابمون داره
موفق باشی دوست عزیز

• Like
واکنش ها: ho_b

vahid.gerrard

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
خیلی حرفا و آرزوها و رویاهای دوستان رو میخونم حال میکنم.
فقط یه نکته به فکر نون باشی نه رویا!!!
دنیای واقعی خیلی با این آرزوها تفاوت داره.نمیگم تلاش نکنین و ناامید بشین!!!اصن !
فقط بهتره با توکل به خدای متعال دنبال یه پارتی کلفت باشین تو هر صنفی که دوس دارین برین سر کار

blackviper210

عضو جدید
کاربر ممتاز
خیلی حرفا و آرزوها و رویاهای دوستان رو میخونم حال میکنم.
فقط یه نکته به فکر نون باشی نه رویا!!!
دنیای واقعی خیلی با این آرزوها تفاوت داره.نمیگم تلاش نکنین و ناامید بشین!!!اصن !
فقط بهتره با توکل به خدای متعال دنبال یه پارتی کلفت باشین تو هر صنفی که دوس دارین برین سر کار

;)..آخ که پارتی تو چقد خوبی.......منکه با پارتی بازی رفتم سر کار..خیلی راضیم خیلی حال میده هروقت بخوام میرم سرکار.بیشتر روزا هم نمیرم.کارامو میارم خونه انجام میدم.

• Like

پریسا 69

عضو جدید
من کارشناسیم عمران بود و دارم ارشد معماری امتحان میدم...هدفم اینه که این دو رشترو با هم تلفیق و متناسب با علم روز ،دست به کارای جدید بزنم :)

• Like

amireza_2000

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
عزیزم سرمایه کلان میخواد تازه مگه به دخترا کار میدن پسرا با معدل 12 هم فارغ التحصیل بشن ولی تو با معدل 19 اونم دولتی ولی باز پسرا ارجحیت دارن
الان دیگه فکر نمی کنم اینجوری باشه ولی اگه اینجوریم باشه بد نیست. کار اول واسه پسرا اولویت داره. چون وقتی میان خواستگاری شماها اولین سوالتون کارشه

blackviper210

عضو جدید
کاربر ممتاز
آنا با یکی از این مسئولین محترم ازدواج کن.کار واسه چیه؟!!!!!!!!!!

• Like

*Maedeh.archi*

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
;)..آخ که پارتی تو چقد خوبی.......منکه با پارتی بازی رفتم سر کار..خیلی راضیم خیلی حال میده هروقت بخوام میرم سرکار.بیشتر روزا هم نمیرم.کارامو میارم خونه انجام میدم.

:victory:ماشالا به این همه پشتکار
خسته نشیییی
تو کار انیمیشنی دیگه؟

blackviper210

عضو جدید
کاربر ممتاز
این مائده باز اومد با من کل بندازه..............آره تو همون کارم.خواهش میشه

• Like