برای آینده شغلی خود چه تصمیمی دارید؟

sara20012

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
من دلم میخواد هر کاری که پیدا میکنم متناسب با رشتم باشه چون رشتم رو خیلی دوست دارم . دوست دارم تو کارم تنوع وجود داشته باشه دلم نمیخواد فقط برای پول هر کاری رو انجام بدم .کاری رو که بهش علاقه ندارم اگر بخوام فقط برا پول درآوردن انجامش بدم ترجیح میدم خانه داری کنم چون در غیر اینصورت واقعا اذیت میشم.

aynaz.m

کاربر فعال تالار ادبیات ,
کاربر ممتاز
فعلا فکر زیادی نکردم اما یه تصمیماتی دارم که به امید خدا انجامشون بدم تا بتونم فایده ای داشته باشم

محمد مراغه ای

عضو جدید
آینده شغلیییی؟؟؟؟؟؟

راستش من دارم درس میخونم واینکه احتمال بدم استخدام رسمی دولت بشم خیلی کمه البته کارای قراردادی کوتاه مدت زیاد به پستم خورده ولی به دلایلی نتونستم برم شاید بهترین کار واسه من تدریس تو دانشگاه باشه

الان تو فکرم با دوستان یه شرکت بزنیم احتمالا تا بعد عید عملی شه البته میدونم پولی دستمو نمیگیره ولی حداقل یه کاری یاد میگیرمو تجربه

و در اخر اگم شغلی گیرم نیاد نگران نیستم چون قرار نیس خرج زن وبچه بدم ولی اگه شده مجانی هم تو اموزشگاه تدریس کنم بیکار نمیشینم اخه زکات علم پس دادن اونه

امیدوارم اول آقایون مملکتمون شاغل بشن چون من واقعا دارم پسرای فامیلمون رو میبینم حیفن.... بعدشم ما

الهی آآآآآآآآآآآآآآآآآآآآامین

حرفای ادم بزرگارو میزنی خوشم اومد

Armin pak

عضو جدید
اصلا فکر نمیکردم جایی باشه که بخوام فکر و برنامه هایی که برای ایندم دارم بگم .
من پارتی استخدام در پالایشگاه و اداره برق رو دارم .
اما از اونجایی که با محیط بسیار بد کار دولتی اشنا هستم (بماند) اصلا حتی اگر با حقوق 2 برابر بشه کار نمیکنم .
پس هدفمو تغییر دادم .
به فکر کار خصوصی افتادم و اینکه تخصصی بگیرم و اگر خدا بخواد دفتری ثبت کنم . فکرم زیاد تخلیه ولی بهش ایمان دارم . بعد از اون با توجه به اینکه برادرم دکتری شیمی داره و اطرافیام که تخصص مورد نیاز رو دارن یه کارخونه بزنم .
فعلا تنها مشکل سرمایست که اونم اگه خدا بخواد و حل بشه انشالله شروع میکنم .
تا همین جا میگم بقیش واسه زمانی که استارت کارمو زدم :d
...
ممنون از تاپیکت .
دورست مثله منی یه پیشنهاد دارم براتون بیا تا با هم بانک بزنیم بعد که پولمون زیاد شود ایده ازمن اجرا از شما... پایه ای

• Like
واکنش ها: ho_b

Armin pak

عضو جدید
سلام به همه دوستان با محبت که برای چند لحظه هم که شوده به یاد ما میارن که باید به آیندمون فکر کنیم و هدف داشته باشیم.
من چند باری توی آزمون های دولتی قبول شودم و در مساحبه هم قبول شودم ولی به دلایلی که مربوط به مشکلات س هستش و در محلی زندگی میکنیم که همه هم رو میشناسند نتونستم ار ***** تحقیقات محلی رد بشم. البته شکر خدا تخصص دارم و توی طراحی و به اندازه کافی کار گیرم میاد کاری که دوست دارم و مربوط به رشتم هستش
فکرای خوبی هم دارم که یه کم سرمایه میخاد پول لازم دارم یه اسپانسر خوب. در کنار اینا با یه مرکز تحقیقاتی هم هم کاری میکنم البته اونا با من هم کاری میکنن چون طرح از خودم بوده. من کارم رو دوست دارم

Armin pak

عضو جدید
من دلم میخواد هر کاری که پیدا میکنم متناسب با رشتم باشه چون رشتم رو خیلی دوست دارم . دوست دارم تو کارم تنوع وجود داشته باشه دلم نمیخواد فقط برای پول هر کاری رو انجام بدم .کاری رو که بهش علاقه ندارم اگر بخوام فقط برا پول درآوردن انجامش بدم ترجیح میدم خانه داری کنم چون در غیر اینصورت واقعا اذیت میشم.
موفق میشه ایمان دارم

• Like

WOMIS

عضو جدید
خوب من هیچ وقت به نهاده دولتی فک نکردم
ولی واقعیتش نمیدونم که بارشتم چه کنم :(
یاتخصص نمیگیرمو داروخانه میزنم
یا تخصص میگیرم وباز داروخانه میزنم
ویا تخصص بالینی میخونم که اونوقت تو بیمارستان کار میکنم که ممکنه دولتی هم باشه درهرصورت اگه بازم کار نبود همون داروخانه...درکل تنها چیزی که برام مهمه اینه که ازعلمی که دراینده خواهم داشت خوبه خوب استفاده کنم و حداقل یه کار مفید کرده باشم
امیدوارم همتون در آینده شغل مناسبتونو داشته باشین;)

آخرین ویرایش:
  • Like

vahid.gerrard

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
با این همه غلط املایی چطور قبول شدی تو آزمون ؟
مشکوک میزنی!!!!!!{دلایلی که مربوط به مشکلات س هستش و در محلی زندگی میکنیم که همه هم رو میشناسند نتونستم ار ***** تحقیقات محلی رد بشم.}رشتتم شیمیه دیگه کاملا مشکوک میشه......امیدوارم ناراحت نشی واسم سوال پیش اومد

چیش مشکوکه؟؟؟
اشتباه املایی هم هرکسی میتونه داشته باشه!!!دلیل نمیشه!
راستی شمی نه و مهندسی شیمی!!!!

..:PURE:..

عضو جدید
کاربر ممتاز
خودم خیلی دوس دارم شرکت بزنم 2 تا داداشامم ببرم سرکار..........کاری که متناسب با استعدادشونه و گیر شریکای نامرد نیفتن....
از فنی حرفه ای وام میگیرم....خانواده ام هم پشتمن....
ممکنه تابستون هم برم پیش رفیقش نقشه کشی برق و ....
دیروز هم داداشم واسم نرم افزار E-planگرفت گفت پول توشه برو یاد بگیر ...ماهم گفتیم به چشممم:)

اتفاقا قراره زنداداشم معرفیم کنه به مسئول کارآفرینی اداره شون.......برم باش بصحبتم ببینم چی میشه....وقتی به زنداداشم گفتم کلی ذوقید بم روحیه داد و...
گفت میدونم یه کاری بخوای بکنی حتما میکنی و میتونی....
این رویای منه و علاوه بر علاقه ام ...بیشتر به خاطر این برق اومدم...

البته به پیشنهاد بچه های دانشگاه تو فکر دفتر مهندسی هم هستم...جاش و مجوزش اوکیه فقط مدرک نداریم فیلا:D
سرمایه تجهیزات دفتر هم که داریم کار میکنیم...برنامه نویسی و ترجمه و تایپ و پس انداز میکنیم تو صندوق.............
ببینیم خدا چی میخواد...

مامان میگه کار دولتی امنیت شغلیش بیشتره اما من خوشم نمیاد کارمند دولت شم....خوشم نمیاد جیره مواجبمو از کسی بگیرم یا در مورد ریخت و قیافه و ... حق نظر دادن داشته باشه...
ومهمتر از همه بهم دستور بده!!
خودمو میشناسم...بمونم تو خونه منتظر استخدام...روانی میشم!!:D

یه موقعی میگفتم اگه کار متناسب با رشته ام پیدا نشد بیخیال یه کار دیگه...ولی الان به خودم همچین اجازه ای نمیدم سر کار میرم حتی اگه به خاطر جنسیتم و طرز فکر عقب افتاده اشون بم کار ندادن خودم کار درست میکنم..
ولی
غیرتم اجازه نمیده که..
افرادی مثه مسئول دانشگاه قبلیم که دخترای برق و میکانیک و انداختن بیرون (نرکده صنعتی)درست کردن و دیگه دختر نپذیرفتن...
یا استاد مدار احمقم که سر چرت و پرت گفتناش به دخترا سر کلاسش حالشو گرفتم و ضایع اش کردم...
از نشستنم خوشحال شن...
یا داداشام با اینکه استعداد فوق العاده ای دارن به خاطر مدرک و نداشتن استقلال شغلی همش بنالن از حقوق و ...
پای مدرکم خون دل خوردم میگیرمش و ازش استفاده میکنم....

• Like

vooroojak khanoom

عضو جدید
کاربر ممتاز
تاپترین رشته تحصیلی دنیا رو میخونم
رشته ایی که با ظهور 30 ساله خود در بین 10 فرد ثروتمند دنیا نیمی از آن رو به خود اختصاصا داده

اما قضیه در ایران فرق میکنه ..!!

نمیشه گفت دقیقا چه آینده ایی دارم .. ولی ترجیحا دوست دارم کار برای خودم یا حداقل در حد شرکت خصوصی باشه و از همه مهمتر جای پیشرفت توش باشه

الان که دبیر هنرستانم .. خیلی ها میگن همینحا بمونم .. ولی با احترام به جایگاه مقدس معلمی سخته واسم .. یعنی بنظر خودم جاهای دیگر بهتر میتونم مفید باشم .. شاید هم در کنار همین دبیری جای دیگه هم مشغول شدم

بغیر از رشته آی تی .. عاشق طراحی و آشپزی هستم :D
شاید از شرکت معماری دراومدم
شاید از رستوران با سبک متفاوت در اومدم

ولی هرجا باشم دنیام رو با آی تی میسازم

=================

در مورد اینکه کار نیست و سخت هست پیدا کردن کاملا موافقم باحرف دوستان

ولی چیکارش میشه کرد !!
باید تموم تلاشمون رو بکنیم

هدف داشته باشیم .. برنامه ریزی دقیق .. پشتکار .. و دید اقتصادی داشته باشیم

یه نمونه از دید اقتصادی میگم
یه بنده خدایی با کارواش روزانه صدها هزارتومن درمیاره
چطوری؟!!

یه ون خریده پشتش رو کرده پمپ آب
میره بالای شهر
کارواش سیار هست
بقیه شو خودتون بگیرین;)

==========================

یه بحث دیگه هم هست این هست یکی رو میشناسم بدون حتی یک کلاس سواد و با کارگری و صفر که نه از منفی شروع کرد
فکراش و ایده هاش هم جالب و عملی بود
الان کارخونه داره .. و حتی بعضی از دستگاهای شرکتش رو خودش میسازه ..

راه اون درسته یکم سخت بود .. ولی با شرایط حاضر برای ما خیلی سختتر از اون هست

درآخر هم جمله که جز قوانین دوست داشتنی خودم هست رو میگم :

6. هر کس یه موجودیت داره که بدنیا اومده جایگاهش رو پیدا کنه .. پس بجای اینکه جای دیگران رو بگیریم یا تنگ کنیم بهتر هست جا و جایگاه خودمون رو پیدا کنیم ..

آرزو میکنم تمام جوونای عزیز ایرانمون .. اون جا و جایگاه که واقعا براشون بهترین هست برسن.. انشاالله
:smile:

خوشم اومد....:w16:

کاملن باهات موافقم البته چیز عجیبی نیس دی ماهی هستی دیگهههههههههه
:cool:

• Like

shirin.mohandes

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
اول از همه دلم میخواد ارشد بدم قبول شم بعد...چون میترسم وارد بازار بشم (حتی اگه خصوصی یا کار با درامد کم باشه)تنبلی کنم....در هر حال بعد از ارشد دوس دارم با یکی از دوستام که حرفامون باهم جور درمیاد کار کنیم...به کار دولتی هم امیدی ندارم...در ضمن علاوه بر مشکلاتی که شما گفتین مشکل کوچیکی بعضی از شهرها رو هم اضافه میکنم...مطمئنا اگه تو یه شهر بزرگ تر بودم امید بیشتری برای کار کردن داشتم

eb@d

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
اول از همه دلم میخواد ارشد بدم قبول شم بعد...چون میترسم وارد بازار بشم (حتی اگه خصوصی یا کار با درامد کم باشه)تنبلی کنم....در هر حال بعد از ارشد دوس دارم با یکی از دوستام که حرفامون باهم جور درمیاد کار کنیم...به کار دولتی هم امیدی ندارم...در ضمن علاوه بر مشکلاتی که شما گفتین مشکل کوچیکی بعضی از شهرها رو هم اضافه میکنم...مطمئنا اگه تو یه شهر بزرگ تر بودم امید بیشتری برای کار کردن داشتم

من زدم به سرم زنگ بزنم به این شرکتا که بورسیه میدن برا خارج از کشور که تو ماهواره تبلیغشونو نشون میدن پسر عمه ام پارسال از طریق همونا رفت کانادا

..:PURE:..

عضو جدید
کاربر ممتاز
من زدم به سرم زنگ بزنم به این شرکتا که بورسیه میدن برا خارج از کشور که تو ماهواره تبلیغشونو نشون میدن پسر عمه ام پارسال از طریق همونا رفت کانادا

ببین اگه اونور آشنا نداری و مطمئن نیستی کار و بارت درسته نرو....یا حداقل تا مطمئن نشدی پل های پشت سرتو خراب نکن..
داداش بزرگم یه سفر رفت آلمان و نروژ و سوئد...خواست تخصص بگیره با اینکه خیلی خوشش اومد اما نتونست بمونه چون تضمینی نمیدادن بهش واسه هزینه های زندگی و خرج دانشگاه و.............

ولی تو ایران کار اداری و...داشت...خلاصه برگشت......

• Like

ho_b

عضو جدید
کاربر ممتاز
;)
:surprised:
هیچی...............
خسته نباشین :D
بلی بلی

امروز باید دیگه از استعدادهای خدادادی استفاده کنی
بله درسته
نباید منتظر باشی تا اگهی استخدام بدن و بعد بری کلی التماس کنی و پارتی جور کنی!!! باید تو تخصص خودت جوری کار کنی و بالا بری تا بیان دنبالت و ب تو نیاز داشته باشن.!!!
زیاد مهم نیس تو رشته و تخصص خودت کار کنی, مهم اینکه تو هر کاری ک هستی وجدان کاری داشته باشی و با صداقت رفتار کنی:w27:
ممنونم ازتون. بله وجدان کاری و صداقت مهمترین امر در هر کاریه. ;)
آیا به دنبال شغلی با روزانه 5 ساعت کار و 4 روز در هفته با درآمد بسیار بالا می گردید؟
اگه آره زنگ بزنید با هم دنبالش بگردیم ، زودتر پیدا میشه...!!!
شما میتونی تو پیام بازرگانی تلویزیون یه کار خوب ربای خودتون پیدا کنین. استعدادشو دارین :D

ho_b

عضو جدید
کاربر ممتاز
ارشد مهندسی شیمی هستم میخوام خونه دارشم
خونه داری سخته. موفق باشین. ولی حیفه با مدرک ارشد بشینین خونه ;)
سلام
ببینید دوستان کار خوب پیدا میشه اما به سختی. خود من الان تازه یک ماهه در یکی از بزرگترین و معتبرترین شرکتهای تولید کننده ماشین آلات بسته بندی بعنوان نقشه کش برق کار میکنم. قراردادم یک ماه بستم و تا آخر این ماه اگرسرپرست برق شرکت از کارم راضی باشه قرارداد رسمی با تعهدنامه 5 سال کار باهام میبندند چون خودشون گفتند مایی که قراره روی نیروی کار سرمایه گذاری کنیم باید مطمئن باشیم حالا حالا ها برای شرکت کار میکنه.
از همون روز اول هم برام بیمه رد کردند. ولی پوستم کنده است. چرا؟ چون ساعت کارش از 7:30 هست تا 6 و پنچ شنبه ها از 7:30 تا 2 ولی سرویس رفت و برگشت داره. با حقوق و اضافه کاری وزارت کار. رشتم کاردانی برق هست و قصد ادامه تحصیل در رشته ابزار دقیق رو دارم.
در ضمن یادتون باشه گاهی اوقات فقط باید یکجوریی وارد کار شد. بعدش اگر زرنگ باشی و درست کارت رو انجام بدی و پوستت کنده بشه بعد از حدود یکی دو سال خوب پیشرفت میکنی.
فقط دوستان برام دعا کنید دعا کنید که این کار رو بتونم حفظ کنم چون پیدا کردن کار یک مسئله هست و حفظش یک مسئله ....
تبریک میگم بخاطر شغلتون. امیدوارم پله های ترقی رو روز به روز طی کنین. ;)
من میخوام برم مجلس مرگ بر آمریکا بگم و بعد بخورمو بخوابم
:biggrin:
سلام دوستان شب همگی بخیر
be nazare man ayandeye shoghli too iran az har nazar tamine
na too iran har jai ke mishe zendegi kard faghat bayad talasheto bebari bala
mane noi alan 23 salame vaghti diplomamo gereftam mesle baghie shogho zoghe raftan be uni ro dashtam vali
ye modat ba khodam fekr kardam va taghire jahat dadam az hamoonja be donbale kare azad raftam kholase harchi ke begi kharido foroosh mikardam albate kare khalaf na ha joda az kare khalaf masalan
ye 2 sal too kare kharido forooshe zayeate kartoon budam kheyli az doostam mano masghare mikardan ke chera darso vel kardi va rafti too kare kartono amsale oon
man faghat ye hadaf dashtam oonam pishraft az noe salemesh bood be hich harfi goosh nemidadam faghat talash mikardam kheyli shaba bood saate 1 mioomadam khoone
kholase too oon 2 sal ye sarmayeye koochiki base khodam jam kardam bade oon varede kare lavazem khanegi shodam
alanam 4 sal mishe ke daram be tore omde oakhshe lavazem khanegiro anjam midam
daramadesh besyar alie khodaro vaghan bayad shokr konam
kheyliam azash mamnoonam ke javabe oon hame talashe mano dad
alan kheyli az doostam hastan ke karshenasi gereftan va hata karshenasie arshad vali bikar hastan
axaran az jibe pedar saport mishan faghat dalile bikarishoon hamine
alan too iran faghat kare azade ke mitoone poshteto garm negah dare
too hamin gerooni 4 mah pish
sarmayeye bazi az doostaye man ke too kare pakhsh hastan mesle khodam az chand sad milyoon be chand milyard reside
kheyli rahat
faghat bayad talash kard
zendegiro hamishe hadaf dar konid
va baraye hadaf bayad az delo joon maye bezarid ta behesh beresid
enshalah hamatoon too tamame karatoon movafagh beshin
va ye kare khoob va ba daramade ali ro betoonid be dast biarid
shab khosh
پشتکارتون تبریک داره. بله کار لوازم خانگی حرف نداره. درآمدشم خوبه. اگه بتونین در کنار کارتون، ادامه تحصیلم بدین عالی میشه.
موفق باشین ;)
راستش من کلا از استخدام در ارگانهای دولتی خوشم نمیاد...

الان هم دارم سعی میکنم اول کار یاد بگیرم و بعد خودم یه شرکت مهندسی کاملا بین المللی داشته باشم...
:victory:
ایشالا موفق میشین. ;)
من تصمیمی ندارم چون همه تصمیم هام رو هوا مونده با این وضعیت نرخ ارز
اینم حرفیه. :w27:
منم با نظرdorna2موافقم ما باید کار خودمونو بکنیم بعدشو خدا خودش درست میکنه;)
;)
هیچی خونه نشینی
ممنون که اومدین
تنوع کاری در کنار پول خوبه.:D
امیدوارم موفق بشین

ho_b

عضو جدید
کاربر ممتاز
:(
من دوس دارم تو باشگاه مهندسان استخدام بشم و اسپم بگیرم......الهی آآآآآآآآآآآآآآآآآآمین
اگه بتونی ادمینو راضی کنی، شاید به آرزوت برسی:biggrin:
سلام به همه دوستان با محبت که برای چند لحظه هم که شوده به یاد ما میارن که باید به آیندمون فکر کنیم و هدف داشته باشیم.
من چند باری توی آزمون های دولتی قبول شودم و در مساحبه هم قبول شودم ولی به دلایلی که مربوط به مشکلات س هستش و در محلی زندگی میکنیم که همه هم رو میشناسند نتونستم ار ***** تحقیقات محلی رد بشم. البته شکر خدا تخصص دارم و توی طراحی و به اندازه کافی کار گیرم میاد کاری که دوست دارم و مربوط به رشتم هستش
فکرای خوبی هم دارم که یه کم سرمایه میخاد پول لازم دارم یه اسپانسر خوب. در کنار اینا با یه مرکز تحقیقاتی هم هم کاری میکنم البته اونا با من هم کاری میکنن چون طرح از خودم بوده. من کارم رو دوست دارم
ممنون
امان از دست بعضی همسایه ها که مایه دردسرن.
تبریک بخاطر شغلتون ;)
ميخوام شركت بزنم بعد مردم رو گول بزنم تا فيش آپارتمان بخرن بعد بالا بكشم و برم
یه کم سخته. ولی تلاش کنی میتونی موفق بشی :D
زن بچه خونه ماشین پیری مرگ خواب عبدی
ممنون.
خوب من هیچ وقت به نهاده دولتی فک نکردم
ولی واقعیتش نمیدونم که بارشتم چه کنم :(
یاتخصص نمیگیرمو داروخانه میزنم
یا تخصص میگیرم وباز داروخانه میزنم
ویا تخصص بالینی میخونم که اونوقت تو بیمارستان کار میکنم که ممکنه دولتی هم باشه درهرصورت اگه بازم کار نبود همون داروخانه...درکل تنها چیزی که برام مهمه اینه که ازعلمی که دراینده خواهم داشت خوبه خوب استفاده کنم و حداقل یه کار مفید کرده باشم
امیدوارم همتون در آینده شغل مناسبتونو داشته باشین;)
داروخونه که خوبه. درآمدشم عالیه.
چقد تشکررررررررررررررر. دی
:D
فعلا فکر زیادی نکردم اما یه تصمیماتی دارم که به امید خدا انجامشون بدم تا بتونم فایده ای داشته باشم
ایشالا موفق میشین;)

ho_b

عضو جدید
کاربر ممتاز
اینا الان آرزوهاتونه؟ :surprised::biggrin:
خودم خیلی دوس دارم شرکت بزنم 2 تا داداشامم ببرم سرکار..........کاری که متناسب با استعدادشونه و گیر شریکای نامرد نیفتن....
از فنی حرفه ای وام میگیرم....خانواده ام هم پشتمن....
ممکنه تابستون هم برم پیش رفیقش نقشه کشی برق و ....
دیروز هم داداشم واسم نرم افزار E-planگرفت گفت پول توشه برو یاد بگیر ...ماهم گفتیم به چشممم:)

اتفاقا قراره زنداداشم معرفیم کنه به مسئول کارآفرینی اداره شون.......برم باش بصحبتم ببینم چی میشه....وقتی به زنداداشم گفتم کلی ذوقید بم روحیه داد و...
گفت میدونم یه کاری بخوای بکنی حتما میکنی و میتونی....
این رویای منه و علاوه بر علاقه ام ...بیشتر به خاطر این برق اومدم...

البته به پیشنهاد بچه های دانشگاه تو فکر دفتر مهندسی هم هستم...جاش و مجوزش اوکیه فقط مدرک نداریم فیلا:D
سرمایه تجهیزات دفتر هم که داریم کار میکنیم...برنامه نویسی و ترجمه و تایپ و پس انداز میکنیم تو صندوق.............
ببینیم خدا چی میخواد...

مامان میگه کار دولتی امنیت شغلیش بیشتره اما من خوشم نمیاد کارمند دولت شم....خوشم نمیاد جیره مواجبمو از کسی بگیرم یا در مورد ریخت و قیافه و ... حق نظر دادن داشته باشه...
ومهمتر از همه بهم دستور بده!!
خودمو میشناسم...بمونم تو خونه منتظر استخدام...روانی میشم!!:D

یه موقعی میگفتم اگه کار متناسب با رشته ام پیدا نشد بیخیال یه کار دیگه...ولی الان به خودم همچین اجازه ای نمیدم سر کار میرم حتی اگه به خاطر جنسیتم و طرز فکر عقب افتاده اشون بم کار ندادن خودم کار درست میکنم..
ولی
غیرتم اجازه نمیده که..
افرادی مثه مسئول دانشگاه قبلیم که دخترای برق و میکانیک و انداختن بیرون (نرکده صنعتی)درست کردن و دیگه دختر نپذیرفتن...
یا استاد مدار احمقم که سر چرت و پرت گفتناش به دخترا سر کلاسش حالشو گرفتم و ضایع اش کردم...
از نشستنم خوشحال شن...
یا داداشام با اینکه استعداد فوق العاده ای دارن به خاطر مدرک و نداشتن استقلال شغلی همش بنالن از حقوق و ...
پای مدرکم خون دل خوردم میگیرمش و ازش استفاده میکنم....
ماشالا آینده نگری خوبی دارین. به فکر براداتونم هستین. اگه دست به دست هم بدین مطمئن باشین که به تمام خواسته هاتون میرسین. ;)
بله شهر کوچیکم یه مشکله برای خودش.
ولی شهری که شما توش زندگی میکنین زیادم کوچیک نیس. فقط فرصت شغلی توش کمه. البته میتونین تو .... پدرتون کار کنین و یه درآمد عالی برای خودتون داشته باشین
ممنونم که اومدین ;)

*tasnim*

کاربر فعال تالار پزشکی ,
کاربر ممتاز
بخوام نخوام باید تو رشته ی خودم کار کنم.......پ تصمیمی ندارم !

• Like