اعلام نتایج نهایی کنکور ارشد برق 94

وضعیت
موضوع بسته شده است.

alone.eng

عضو جدید
کاربر ممتاز
به همه دوستانی که قبول شدن تبریک عرض می کنم :gol:
دوستانی هم که قبول نشدن ناراحت نباشن و اگه فکر می کنن می تونن و مناسب آینده شون هست ، دوباره تلاش کنن مطمئنا پیشرفت می کنن و نتیجه قابل قبول خواهند گرفت ;)
تاپیک من چییییییییی شد تایید کن دیگه مدیرررررررررررررررررررررر

zavareh89

عضو جدید
فقط یه استاد گنده داره . بقیه متوسط هستند . تبریک میگم
متوسط؟:D:D نمیدونم MIT خوندید یا UCLA ولی تو دانشگاهی که من لیسانس گرفتم بهترین استادشون فک نکنم به پای بدترین استاد تهران برسه در ضمن برای مقایسه دانشگاه ها تو یه رشته فک کنم یکی از شاخص ها تعداد دانشیار ها و استاد تمام ها باشه که کافیه به سایت دانشگاه ها مراجعه کنید و مقایسه کنید.
همچنین استاد راهنما اسمش روشه راهنمایی میکنه حالا یکی بیشتر یکی کمتر اصل خود شخصه که بتونه موضوع پایان نامشو به خوبی انتخاب کنه و بتونه اونو تکمیل کنه

پویان ط

عضو جدید
متوسط؟:D:D نمیدونم MIT خوندید یا UCLA ولی تو دانشگاهی که من لیسانس گرفتم بهترین استادشون فک نکنم به پای بدترین استاد تهران برسه در ضمن برای مقایسه دانشگاه ها تو یه رشته فک کنم یکی از شاخص ها تعداد دانشیار ها و استاد تمام ها باشه که کافیه به سایت دانشگاه ها مراجعه کنید و مقایسه کنید.
همچنین استاد راهنما اسمش روشه راهنمایی میکنه حالا یکی بیشتر یکی کمتر اصل خود شخصه که بتونه موضوع پایان نامشو به خوبی انتخاب کنه و بتونه اونو تکمیل کنه
استادای گنده دانشجوهای لیسانس خودشونو به عنوان دانشجو انتخاب می کنند به دلیل شناخت قبلی. شما به جای تمسخر منطقی صحبت کنید

joonii

عضو جدید
بچه هامن ی سوال داشتم بین دوره های شبانه.غیرانتفاعی.پیام نورازلحاظ شهریه ای کدومش بالاترکدومش پایین تره به ترتیب الویت میشه راهنمایی کنین لطفا؟؟؟؟

parisanaderi

عضو جدید
اعلام نتایج نهایی کنکور ارشد برق 94

بچه هامن ی سوال داشتم بین دوره های شبانه.غیرانتفاعی.پیام نورازلحاظ شهریه ای کدومش بالاترکدومش پایین تره به ترتیب الویت میشه راهنمایی کنین لطفا؟؟؟؟
من فقط میدونم شبانه با خوابگاه و هزینه رفت آمد و شهریه و همه چی نزدیک سه ، سه خورده ای میشه ترمی
امسالم که ظاهرا بیست و پنج درصد نسبت به پارسال بیشتر شده
البته اینی که گفتم با همون بیست و پنج درصدست!

joonii

عضو جدید
بچه هاتوروخدامن 3تاشومیخوام بدونم کدومش بیشتره راهنمایی کنین خواهشآ؟؟؟

آوای علم

مدیر تالار مشاوره
مدیر تالار
بچه هاتوروخدامن 3تاشومیخوام بدونم کدومش بیشتره راهنمایی کنین خواهشآ؟؟؟

به نظرم شبانه بهتره تا پيام نور
من براي دانشگاه خودم حساب كردم
500 ثابت هر واحد 100
8 واحد هم برداريم بالا هم بخوام بگيرم ميشه1.5
وام هم ميدن تقريبا 500 هر ترم بايد بدم شايد هم كمتر چون عملي ها 150 هست
خوابگاه من نميگرم
دوستم هم سبزوار هست يكسال ميخونه ميگه اونجا هم همينه

zahra7000

عضو جدید
بچه هاسلاااااااااام منم شریف قبول شدم!
وااااااای خدایااااااااا شکرت خیلی خوشحالم :D:biggrin:

zavareh89

عضو جدید
استادای گنده دانشجوهای لیسانس خودشونو به عنوان دانشجو انتخاب می کنند به دلیل شناخت قبلی. شما به جای تمسخر منطقی صحبت کنید

من از اول هدفم سه تای اول بود حالا خیلی هم فرقی نداشت کدومو قبول میشدم سطح 3تاشون بالاس خدارو شکر یکیشو قبول شدم .
تمسخریم نبود واقعیت بود اولین باره همچین نظری می شنوم راجع به پزشکی تهران که از 6تا استاد 5تا استادش متوسط هستند !! کسی که همچین ادعایی میکنه حتما خیلی استادا شاخی داشته دیگه

پویان ط

عضو جدید
من از اول هدفم سه تای اول بود حالا خیلی هم فرقی نداشت کدومو قبول میشدم سطح 3تاشون بالاس خدارو شکر یکیشو قبول شدم .
تمسخریم نبود واقعیت بود اولین باره همچین نظری می شنوم راجع به پزشکی تهران که از 6تا استاد 5تا استادش متوسط هستند !! کسی که همچین ادعایی میکنه حتما خیلی استادا شاخی داشته دیگه
نه ربطی نداره . استادای شریف بالاتر هستن البته طبیعیه .استادای علوم پزشکی تهران خیلی قوین . بیشتر فعالیت علمی اونجاست .

elecfa1992

عضو جدید
شما کارشناسی بیو بودید؟

دانشمند كوچك

عضو جدید
سلام.تبریک به همه
کسی تبریز قبول نشده؟
بچه ها شرایط انتقالی چیه؟
اینکه میگن اینترنتی ثبت نام کنید بعد تحویل مدارک به چه شکلیه؟

دانشمند كوچك

عضو جدید
دوستان ریز نمرات لیسانس رو باید از دانشگاه لیسانس بگیریم؟
آخه ریز نمرات واسه چیه؟ ما که مدرک داریم

BaaRaaN_m

عضو جدید
سلام به همگی
امیدوارم از نتایجتون راضی بوده باشید
من که نبودم...رتبه م.پزشکیم 312 بود و تربیت مدرس (روزانه) قبول شدم (کلا فقط مهندسی پزشکی زده بودم چون دوست دارم)
با نتایج سالهای پیش فک می کردم شبانه دانشگاه تهران دیگه قبولم...ولی اینجا دیدم با 240 هم پزشکی شبانه دانشگاه تهران قبول نشدن! واقعا چی شده بوده امسال؟!

راستی اگه کسی در مورد تربیت مدرس و مخصوصا مهندسی پزشکیش و وضعیت خوابگاهاش اگه اطلاعی داره ممنون میشم بگه

zavareh89

عضو جدید
سلام به همگی
من که نبودم...رتبه م.پزشکیم 312 بود و تربیت مدرس (روزانه) قبول شدم (کلا فقط مهندسی پزشکی زده بودم چون دوست دارم)
با نتایج سالهای پیش فک می کردم شبانه دانشگاه تهران دیگه قبولم...ولی اینجا دیدم با 240 هم پزشکی شبانه دانشگاه تهران قبول نشدن! واقعا چی شده بوده امسال؟!

راستی اگه کسی در مورد تربیت مدرس و مخصوصا مهندسی پزشکیش و وضعیت خوابگاهاش اگه اطلاعی داره ممنون میشم بگه

امیرکبیرو زودتر نزده بودید؟

Devilinator

عضو جدید
ببخشید در چه صورت پیش نیاز می خوره؟ یعنی کدوم درس ها؟ نمره زیره 12 باشه؟

والا دقیق نمیدونم , پارسال دوستام که رفته بودن ثبت نام امیر کبیر و تهران , میگفتن دسته مدیر گروهه ( البته اگه اشتباه نکنم ) و یکم سلیقه ایه , بهم گفتن مقاومت کن که کمتر پیش بخوری

BaaRaaN_m

عضو جدید
امیرکبیرو زودتر نزده بودید؟

چرا، بعد از تهران شریف و امیرکبیر (فقط روزانه شو) زده بودم ولی قبول نشدم...من لیسانس امیرکبیر بودم، اما ترجیح میدادم ارشد یه دانشگاه دیگه باشم (البته دانشگاه بهتر) اما نشد...

elecfa1992

عضو جدید
سلام به همگی

با 312 امیرکبیر در نیومدید؟واقعا وات د فاز سنجش؟!...تبریک میگم بهتون دانشگاه خوبیه ...جوش خوبه...من اونجا در اومدم میشه یکم راجع به اساتیدش بگید؟!

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا