اعلام نتایج نهایی کنکور ارشد برق 94

وضعیت
موضوع بسته شده است.

zavareh89

عضو جدید
دوست عزیز
من راجبه پزشکی صدرصدصحبت نمیکنم ولی تارتبه ی 200وخورده ای خبردارم که شبانه امیرکبیرآوردن همون سیستمی که شمامیگی!
درضمن اعتراض خیلی ازبچه هابه همین خاطره که ناعدالتی پیش اومده توکنکورامسال!
به هرحال دلیلی نمیبینم چون ی175 امیرکبیرنیاورده شمااینجاصحبتتوعمومیت بدی ودرمقابل حرف بقیه موضع بگیری درکل ظرفیت کارشناسی ارشدامسال خیلی بیشترازسال های پیش بوداینکه من اینونیاوردم اون اینونیاورددلیلی واسه ردکردن صحبت من نمیشه وشمااین افزایش ظرفیت قبولی رومیتونی ازخودسازمان سنجش پیگیربشی!!!!!;)
بله ه ه ه ه ه

آره این حرفو قبول دارم ولی چرا اعتراض دارن؟ چون تو دفترچه مثلا !!! ظرفیتا زیاد شده ولی در عمل چیز دیگه ای مشاهده شده

joonii

عضو جدید
من امسال با رتبه 950 قدرت نه صنعتی شیراز اوردم، نه شهیدچمران اهواز نه دانشگاه زنجان و نه بوعلی سینا همدان!!!! دیگه شما خود حدیث مفصل بخوان از این مجمل!
خب دوستم رتبه ات درحداین دانشگاه هانبوده لابد!
ولی اینکه چراتویه دانشگاه باسطح پایین ترقبول نشدی یااصلا انتخاب نکردی ویااینکه همین قضییه ی ناعدالتی سازمان سنجش که دوستمون گفتن بخت به شمارونکرده:biggrin:

Majid Nemo

عضو جدید
ببخشید دقیقا کی آورده با رتبه بالا 200؟ حتما یا میدان بوده یا ماهواره
من چیزی که خودم زدمو دیدم دارم راجع بش میگم . از کسی دیگه ندیدمو نشنیدم ...
ولی به صحبت بقیه باشه از خیلیا تو دانشگاه پرسیدم وضع کلی هم همون بوده .
ظرفیتا رو تو ظاهر زیاد کردن ولی اولا سهمیه هارو هم چن برابر کردن دوما خود سنجش گفته این ظرفیتا اصلاح شده پس به معیار دفترچه نمیشه گفت ظرفیتا زیاد شده
بعدم در انتها دقت کنید گفتم پزشکی اصلا هیچی - سیستم هم هیچی - ولی قدرتیا خیلی از ما بیشتر شاکی بودن
خواهش میکنم به صرف اینکه 92 ارشد دادید چشم ها رو رو واقعیت نبندید ممنون

چشم به گفته ی شماچشمای مابسته...خوبه؟؟؟؟بالاخره ماصحبت ازتجربه داریم!!!پس شمام لطف کن صرف شنیده هاتون ازاین و اون باصراحت دم ازرتیه وقبولی نزن اجازه بده ماواقعیت هاروبازگوکنیم وشمام تنهاکاری که میکنی چشماتوبه روی واقعیت بازمیکنی;)

Majid Nemo

عضو جدید
آره این حرفو قبول دارم ولی چرا اعتراض دارن؟ چون تو دفترچه مثلا !!! ظرفیتا زیاد شده ولی در عمل چیز دیگه ای مشاهده شده

اگرازهمون دوستان رتبه خوبتون بپرسیدمتوجه میشیدچرااعتراض دارن به این دلیل که یه سری ازرتبه های خوب اونجوری که بایدبه حقشون نرسیدن وبه دانشگاهی که میتونستن موفق نشدن ولی یه سری دیگه بارتبه های بدترتودانشگاههایی که درحدرتبه شون دیده نمیشده قبول شدن! درکل بچه هااعتقادشون اینه توکنکوردست برده شده!امیدوارم دیگه نیازی به توضیح نباشه:smile:

zavareh89

عضو جدید
چشم به گفته ی شماچشمای مابسته...خوبه؟؟؟؟بالاخره ماصحبت ازتجربه داریم!!!پس شمام لطف کن صرف شنیده هاتون ازاین و اون باصراحت دم ازرتیه وقبولی نزن اجازه بده ماواقعیت هاروبازگوکنیم وشمام تنهاکاری که میکنی چشماتوبه روی واقعیت بازمیکنی;)

دوست عزیز گفتم از طرف کسی حرف نزدم رتبه و قبول نشدن خودمو گفتم کارنامه نهاییم گذاشتم دوستان استفاده کنن میتونین نگاه کنین بی سند و مدرک حرف نزدم
شما شنیده هاتو بگو چشم های مارو هم باز کن ;)

jeneral_dj

عضو جدید
با سلام خدمت همه بچه های گل باشگاه!!! فک کنم یه سه چهار ماهی بیشتره که درست و حسابی وقت نکردم اینجا سر بزنم !!! در گیر خدمت و بعدشم کارای ثبت نام دانشگاه!!!!
متاسفانه با رتبه 476 مخابرات ، مخابرات سیستم خواجه نصیر نیاوردم ، مدار مجتمع خواجه نصیر قبول شدم ، با رتبه 430 الک !!!! خیلی داغون شدم اصلا !!!! بخصوص که بهمون خوابگاه هم ندادن!! الان دو سه روزه تهرانم آواره هستم! پیش دوستامم فعلا تا ببینم چی میشه!!!
خیلی شرایط بدی دارم !! از طرف از خدمت سربازی ترخیص شدم ، دانشجوری روزانه هم هستم ، اگه انصراف بدم ، یه سال از کنکور محرومم !!!! یعنی لعنت به مسولین خواجه نصیر با این برنامه ریزیشون!!!! یه نصیحت به تمام کسایی که واسه 95 میخونن!!! تو رو خدا یه جوری بخونین که بعد کنکورتون جای هیچگونه افسوس و پشیمونی نمونه واستون!!!! وجدانتون و ته دلتون آروم باشه!!!!

دانشمند كوچك

عضو جدید
فردا دارم میرم تبریز.برنامه کلاس ها طوری هست که تا آخر ترم نمیتونم برگردم خونه.خیلیییییی دلم گرفته.بعد از ۲ سال این اونی نبود که دلم میخواست

دوستمون راست میگه منم از قبولیم شکه شدم.به قول خیلیییییی دوستان چرا امسال هرکس جایی رو که فکر میکرد حتما قبول میشه نشده!!!!

دوستانی که کنکوری هستن تروخدا طوری درس بخونید که موقع نتایج دلتون شاد بشه و به خودتون بگین ایول و به خودتون ببالین
شهر دور سخته. پس حسابی درس بخونید تا همون شهر خودتون قبول بشید یا لااقل شهری که ارزش رفتن رو داشته باشه
شکر خدا میگن تبریز دانشگاه خوبی داره و همه تعریف میکنن اما خب اگر بهتر میشدم اصفهان قبول بودم
جوری درس بخونید که موقعی که میخواد رتبه بیاد خیالتون راحت باشه و راحت انتخاب رشته کنید و بعد کلی دلتون شاد بشه
انشالله به مراد دلتون برسین

zavareh89

عضو جدید
فرایند می گن سخته . استادای مخابرات ارائه می کنن؟. عزیزم میتونید راهنمائی کنید که پیش نیازش چیه ؟

آره فقط یدونه ارائه دادن اونم با مخابراتیاس . سختم که میگن هست . ادامه آمار و احتمالاته پبش نیازشم همون آماره

salmanro

عضو جدید
فردا دارم میرم تبریز.برنامه کلاس ها طوری هست که تا آخر ترم نمیتونم برگردم خونه.خیلیییییی دلم گرفته.بعد از ۲ سال این اونی نبود که دلم میخواست

دوستمون راست میگه منم از قبولیم شکه شدم.به قول خیلیییییی دوستان چرا امسال هرکس جایی رو که فکر میکرد حتما قبول میشه نشده!!!!

دوستانی که کنکوری هستن تروخدا طوری درس بخونید که موقع نتایج دلتون شاد بشه و به خودتون بگین ایول و به خودتون ببالین
شهر دور سخته. پس حسابی درس بخونید تا همون شهر خودتون قبول بشید یا لااقل شهری که ارزش رفتن رو داشته باشه
شکر خدا میگن تبریز دانشگاه خوبی داره و همه تعریف میکنن اما خب اگر بهتر میشدم اصفهان قبول بودم
جوری درس بخونید که موقعی که میخواد رتبه بیاد خیالتون راحت باشه و راحت انتخاب رشته کنید و بعد کلی دلتون شاد بشه
انشالله به مراد دلتون برسین

باسلام دوست عزیزتبریک ویژه!
ازلحاظ دوری واینکه میگی رفتن به اونجابرات سخته بایدبگم که آدم به هرشرایطی عادت میکنه مطمعن باش یه جوری عادت میکنی که اصلادلت نمیادبرگردی درضمن تبریزی هاخیلی خوبن اولش شایدبرات سخت باشه ولی بعدرفته رفته عادت میکنی به خودت سخت نگیر!ازهمه ی اینهاگذشته دانشگاه تبریزدانشگاه خیلی خوبیه نگران هیچی نباش چشم روهم بذاری تموم میشه...به امیدخدا

A R A S T E

عضو جدید
باسلام دوست عزیزتبریک ویژه!
ازلحاظ دوری واینکه میگی رفتن به اونجابرات سخته بایدبگم که آدم به هرشرایطی عادت میکنه مطمعن باش یه جوری عادت میکنی که اصلادلت نمیادبرگردی درضمن تبریزی هاخیلی خوبن اولش شایدبرات سخت باشه ولی بعدرفته رفته عادت میکنی به خودت سخت نگیر!ازهمه ی اینهاگذشته دانشگاه تبریزدانشگاه خیلی خوبیه نگران هیچی نباش چشم روهم بذاری تموم میشه...به امیدخدا

اول اینکه جونم بگه واست که قبل امتحان ازنظرخودت فول فول باشی بهترین مطالعاتوداشته باشی یعنی پیش خودت فکرکنی رتبه یکم مال خودته دراین حدآماده بری سرجلسه بازم وقتی ازکنکورمیای بیرون قیافت بهم ریخته است مگراینکه درس نخونده باشی چون وقتی درس نمیخونی همیشه فکرمیکنی بهترین امتحان رودادی چون انتظارزیادی ازخودت نداری..این ازاین مورد!
درضمن واقعآبایدبهت تبریک گفت دانشگاه تبریز یکی ازدانشگاههای سطح بالاست توایران رفتن به اونجا وموندن تاآخرترم هم درحده حرفه چراهم میتونی بیای هم میتونی بری اصلافرض میگیریم رفت وآمدهم نتونی بکنی هیچ اتفاق خاصی نمیفته یه مدت اززندگیتونم این شکلی سپری بشه توتبریز چی میشه اتفاقآخیلیم خوش میگذره پس لطفآنگرانی بی موردبه خودتون ندیدببخشیداینطوری میگماااااا:)

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا