اعلام نتایج نهایی کنکور ارشد برق 94

وضعیت
موضوع بسته شده است.

wafeen

عضو جدید
سلام دوست عزیر
من لیسانس برق قدرت دانشگاه سمنان بودم
دانشگاه درجه 2 حساب می شه اگه سوالی داشتی بپرس تا حد توان جواب می دم

erfan9022

عضو جدید
دوستان شاخه میکرو و نانو چطوریها هستش،یعنی ارزششو داره 2 سال عمرمو بذارم یا نه رشته خوبیه؟

آخرین ویرایش:

پویان ط

عضو جدید
تبرییکککککککککککککککککککککککککککککک
باشه خوب نزن ندیدم :(
شبانه هزینه هاش یکم ناجوره....ولی واقعا دانشگاه تهران ی چیز دیگس ...
کاش پول داشتم منم میرفتم دانشگاه تهران....مخصوصا پروفسور سلطانیان زاده واقعا ادم خداییییه ...
هم تهران خوبه هم امیرکبیر ولی قابل مقایسه با بیوالکتریک شریف نیستن . اونجا به جای یک یا دو استاد خیلی قوی همه استاداش حرفای زیادی برای گفتن دارن

elecfa1992

عضو جدید
هم تهران خوبه هم امیرکبیر ولی قابل مقایسه با بیوالکتریک شریف نیستن . اونجا به جای یک یا دو استاد خیلی قوی همه استاداش حرفای زیادی برای گفتن دارن
شاید بالاتر از امیرکبیر باشه ولی به تهران محاله برسه...کلا بهتره این دید که شریف تو همه گرایش ها بهتره از دید دانشجوها پاک بشه...تو دیجیتال کجا ی ادم مثل نوابی رو دارن!؟میدان تهران یا کنترل خواجه نصیر....شریف تو قسمت سیستم و الکترونیک خیلی خوبه...حرفی توش نیست

imannasa2000

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام
روزانه دانشگاه سمنان- سیستمهای قدرت
نمیدونم والله خوشحال باشم یا نه! چرا رشته قدرت اینطوریه رو نمیدونم! امسال هم افتضاح ظرفیتا رو کم کردن! کسی از دانشگاه سمنان خبر داره؟ چطوریاس؟ کسی گروه قدرتشو میشناسه؟

سلام
تبریک
گرایش قدرت دانشگاه سمنان یکی از قوی ترین رشته های این دانشگاه هست
بهترین استادش هم پروفسور نیما امجدی هستند که انسان بسیار با شخصیت و با سوادی هستند

600ali

عضو جدید
این چه وضعشه آخه ؟
هر سال شهریه شبانه رو زیاد میکنن!
تو سایت دانشگاه تربیت مدرس شهریه امسالشو زده
ثابت 750000
متغیر نظری 180000
احتمالا علم و صنعتم همینجوریه دیگه
نمیدونم اصلا ارزششو داره میدان علم و صنعت شبانه هزینه کنم؟ :(

imannasa2000

عضو جدید
کاربر ممتاز
این چه وضعشه آخه ؟
هر سال شهریه شبانه رو زیاد میکنن!
تو سایت دانشگاه تربیت مدرس شهریه امسالشو زده
ثابت 750000
متغیر نظری 180000
احتمالا علم و صنعتم همینجوریه دیگه
نمیدونم اصلا ارزششو داره میدان علم و صنعت شبانه هزینه کنم؟ :(

سال پیش شبانه علم و صنعت ثابت 625 تومان بود که هر ترم با متغییر ها تقریبا 2100 در میومد که 1150 هم وام میدادن
امسال رو در جریان نیستم

پویان ط

عضو جدید
شاید بالاتر از امیرکبیر باشه ولی به تهران محاله برسه...کلا بهتره این دید که شریف تو همه گرایش ها بهتره از دید دانشجوها پاک بشه...تو دیجیتال کجا ی ادم مثل نوابی رو دارن!؟میدان تهران یا کنترل خواجه نصیر....شریف تو قسمت سیستم و الکترونیک خیلی خوبه...حرفی توش نیست
در زمینه بیوالکتریک شریف بالاتر از تهرانه . گرایشهای دیگه رو اطلاع ندارم

آوای علم

مدیر تالار مشاوره
مدیر تالار
مهندسی پزشکی شبانه بابل قبول شدم!انتخاب بعدیم سمنان مهندسی پزشکی هستش امکانش هس اگه دومی رو قبول شم برم؟کسی تا حالا این کارو کرده؟

تا انجايي كه من ميدونم در صورت قبولي يك كد رشته ,كد رشته هاي بعدي حذف ميشن..........باز ميتونيد زنگ بزنيد سازمان سنجش

آوای علم

مدیر تالار مشاوره
مدیر تالار
دوستان اطلاعاتي از دانشگاه شاهد و گرايش ميدان مخابرات داريد؟

آخرین ویرایش:

GM.maryam

عضو جدید
سلاااااام
تبریک میگم به همه ی دوستانی که قبول شدن.
من سال دیگه میخوام ارشد شرکت کنم،دوستانی که "روزانه" امیرکبیر و تهران و خواجه نصیر و علم و صنعت و شریف قبول شدن امکانش هست کارنامه هاشون رو بذارن اینجا ببینم؟؟؟؟لطفا :smile::):twisted::book::smile::)

پویان ط

عضو جدید
نه بابا این چه حرفیه من قبل اینکه رتبه ها بیاد از خدام بود پزشکی امیرکبیر قبول شم اینقد تعریفشو شنیده بودم بعدن فهمیدم اصلا تهرانیم هست.
بعد کنکور هم رفتم پرس و جو کردم از بچه ها ارشدش خودشون خیلی راضی بودن خودشون بهم گفتن تهران و امیرکبیر شاخ های پزشکی ایرانن راستم میگن انصافن یه دانشکده کلا جدا دارید واسه خودتون درسای خیلی قشنگی داشتید چارتشو دیدم البته اگه ارائه بشه درساش :D یه دانشکده هم دارن دوباره واستون میسازن آزمایشگاه های تحقیقاتیشم باز بچه هاش کلی تعریف میکردن
خلاصه کلی حال می کنید :)
پس چرا شما تهران رو زدید؟ اون دانشکده جداش مربوط به همه گرایشهای بیو است نه بیوالکتریک.

siavash72

عضو جدید
سلام تبریک به همه دوستان ک قبول شدین لطفا نتایج اولیه و کارنامه نهایی رو رو سایت قرار بدیم خیلی نیاز دارم تشکرات فراوان

bahram1992

عضو جدید
سلام. با 1290 الکترونیک مدار مجتمع مالک اشتر روزانه قبول شدم. کسی میدونه چطوریه؟ قزوین و گیلان مخابرات و الک بهترن یا مالک اشتر؟ اینکه تو تهرانه خیلی خوبه به نظرمو ممنون میشم کمک کنید

va.hid

عضو جدید
با سلام.دوستان چرا اینقدر قبولی مخابرات بد بوده.یه دوستم با 320تربیت نیاورده و علم و صنعت آورده و اون یکی هم با 340 علم و صنعت هم نیاورده و خواجه آورده(همه سیستم).
یه سوال دیگه فرق اساسی بین کنترل سیستم و اتوماسیون وجود داره؟

Mmshh

عضو جدید
آهای امیرکبیری‌ها این مرحله 1 تا 3 که قبل از ثبت نام حضوریه چه شکلیه؟ من که نفهمیدم ❓❓❓

آوای علم

مدیر تالار مشاوره
مدیر تالار
يعني چي شروع كلاس ها از 14/6/1394 بعد ثبت نام از 15
چيزي كه براي كلاس ساعت ننوشته
شاهد تهران
متوجه نشدم!

Majid Nemo

عضو جدید
باسلاااام خدمت تک تک بچه های عزیز!
به همتون خسته نباشیدوتبریک ویژه میگم امیدوارم که موفقیتاتونو توی مقاطع بالاترنظاره گرباشیم خیلی خوشحالم که شاهدشادی هاتون هستم بازم تبریک میگم ;):)

600ali

عضو جدید
تازه امسال گرون ترم شده ، اگه 9 واحد بردارید میشه 2370000 تومان
غصه از الان منو گرفته موندم اصلا برم ثبت نام یا نه ؟

zavareh89

عضو جدید
پس چرا شما تهران رو زدید؟ اون دانشکده جداش مربوط به همه گرایشهای بیو است نه بیوالکتریک.

دوستمون بالاتر گفتن یکی دو تا استاد خیلی خیلی گنده داره تو ایران واسه اونا زدم که بعدن احتمالا به کارم بیان ...

EECi

مدیر بازنشسته
به همه دوستانی که قبول شدن تبریک عرض می کنم :gol:
دوستانی هم که قبول نشدن ناراحت نباشن و اگه فکر می کنن می تونن و مناسب آینده شون هست ، دوباره تلاش کنن مطمئنا پیشرفت می کنن و نتیجه قابل قبول خواهند گرفت ;)

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا