اعلام نتایج نهایی کنکور ارشد برق 94

وضعیت
موضوع بسته شده است.

zavareh89

عضو جدید
سلام بروبچ...من واسه کنترل اصلا متلب بلد نیستم...چیکار کنم؟؟؟کتابی چیزی نمیشناسید که معرفی کرده باشه؟؟؟

فایل های زیادی تو اینترنت هست واسه متلب مثلا 300 400 صفحه ای اگه میخوای از 0 تا 100 دستورات عمومی متلبو یاد بگیری خوبن ولی به نظرم واسه این که راحت شروع کنی واسه کنترل از دستورات معمولی و آسون شروع کن کم کم برو جلو از help متلب هم کمک بگیر من تو دانشگامون یه فایل آموزشی بود واسه آز کنترلمون که از دستورات معمولی شروع میکرد میزارم واست امیدوارم مفید واقع بشه

پیوست ها

• MATLABCONTROL.pdf
    509 کیلوبایت · بازدیدها: 0

old eng

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
سلام بروبچ...من واسه کنترل اصلا متلب بلد نیستم...چیکار کنم؟؟؟کتابی چیزی نمیشناسید که معرفی کرده باشه؟؟؟
سلام
اول که تبریک میگم
دوم که من یه بار که نمایشگاه کتاب بودم چن تا کتاب مطلب خریدم. استفاده ای ام نکردم چندان متاسفانه. ولی این کتاب به نظرم مفید مختصر و انحصارا روی سیستمای کنترلی کار کرده و برای شروع خ خوبه:
تجزیه و تحلیل و طراحی سیستم های کنترل بوسیله متلب
مولف رائو دوکیپاتی
مترجم: امیر سالکی
یه کتابم دارم به نام آموزش کاربردی مباحث پیشرفته مهندسی برق با متلب که کتاب مشهوریه بین بچه های برق و نوشته ی مهندس نیما جمشیدی. مهندس مولایی و مهندس مهریزی هستش
دوره ی مقدماتیشم من خودم کلاس رفته ام. اما اگه اصلا بلد نیستیدم تو اون کتاب اولی که بهتون معرفی کردم فصل اول و دومش یادگیری مقدماتی متلبه و تو فصل سومش وارد بحثای کنترلی میشه. که برای از کنترل یه کم به دردم خوردش.
اینا به نظرم برا شروع خوبه.
اما برای شبیه سازی در محیط سیمولینک متلبم یه کتابم دارم که باریکه تالیف مهندس مهدوی و ثانی و طالعی که این برای سیمولینک مباحث برقه
یه کتاب دیگم دارم که مرجع کاربردی سیمولینک در متلبه مال اقای داستان پور و فتحی.اما این کلی گفته و به نظر خودم اولی کار راه اندازه.

پویان ط

عضو جدید
من نمیفهمم اگه همه ریختن پزشکی پس چرا مخابرات سیستم اینقد وضعش داغون بود؟ قدرت اینقد بد قبولی داشت؟
حتی الک و کنترل هم قبولیاشون شبیه پارسال بود اونقدی بهتر نبود که بگیم این 2رشته کسی نرفته
والا من دفترچه رو دیدم 7-8دانشگاه تاپ غیر یکی 2تا بقیه ظرفیتارو زیاد کرده بودن یا تغییری نکرده بودن پ کجا رفته این ظرفیتا؟
اگه کارنامه نهایی صادر شده لطفا اخرین رتبه قبولی بیو شریف و تهران رو برای استفاده دوستان قرار دهید. ممنون

zavareh89

عضو جدید
آخرین ویرایش:

nasrin1990

عضو جدید
سلام از دوستانی که امیرکبیر قبول شدن کسی تونسته ثبتنام اینترنتی کنه؟؟؟؟من اطلاعاتمو وارد میکنم مینویسه اشتباهه!!!!!!!!!!!!!!!!
یکی هم تو پیدیاف اطلاعیه نوشته روز ثبتنام باید اینم تحویل بدیم: "فرمهای چاپ و امضاء شده در زمان تكميل اطلاعات در سايت" این چیه دیگه؟؟؟

آخرین ویرایش:

llvll.asoud

کاربر فعال تالار مهندسی برق ,
کاربر ممتاز
سلام از دوستانی که امیرکبیر قبول شدن کسی تونسته ثبتنام اینترنتی کنه؟؟؟؟من اطلاعاتمو وارد میکنم مینویسه اشتباهه!!!!!!!!!!!!!!!!
یکی هم تو پیدیاف اطلاعیه نوشته روز ثبتنام باید اینم تحویل بدیم: "فرمهای چاپ و امضاء شده در زمان تكميل اطلاعات در سايت" این چیه دیگه؟؟؟

سلام البته من امیرکبیری نیستم ولی واسه منم همین اتفاق افتاده بود. ولی حالا درست شده. فعلا اطلاعات شماهارو توی سایت نذاشتن واسه همین اطلاعاتتونو نمیشناسه توی یکی دو روزه آینده حل میشه

دانشمند كوچك

عضو جدید
1100
ارزش داره برم ؟
من که از خدام بود برم.چون تو شهر خودم بودم.از طرفی تو مدرک قید نمیشه شبانه.تز طرفی اگر پتانسیل داری ۱ سال بخونی بخون.چون هزینه اش ترمی ۳ میلیون.درصورتیکه اصفهان هستید برین اگر نه راه دور شبانه هزینه هنگفتی باید بدی. پول خوابگاه رفت و آمد.

اما اگر نرفتید بگین من برم جایگزین شما بشم
اگرم رفتین نوش جونت. بعد تهران اصفهان بیوالکتریکش عالیه.خودشون میگن با خواجه یکی شدن البته در زمینه بیو
موفق باشید

من الان روزانه تبریز قبول شدم.کلی دارم وسیله میخرم.خیلی هزینه ام شده....

ronak911

عضو جدید
سلام البته من امیرکبیری نیستم ولی واسه منم همین اتفاق افتاده بود. ولی حالا درست شده. فعلا اطلاعات شماهارو توی سایت نذاشتن واسه همین اطلاعاتتونو نمیشناسه توی یکی دو روزه آینده حل میشه

اقا مسعود کجا قبول شدی؟

دانشمند كوچك

عضو جدید
بچه هایی که اینترنتی ثبت‌نام کردن مدرک چی میخواست دانشگاه؟!
فقط اسم و فامیل. مثل ثبت‌نام کنکور؟! یا چیز دیگه ای میخواد؟!

greenlady

عضو جدید
سلام دوستان
خیلی خیلی ناراحتم بابت نتایج :((((((((((
3تا با شبانه رمز شریف فاصله داشتم:(((((((((
بنظرتون تو تکمیل ظرفیت احتمالش هست فرجی بشه؟؟؟؟؟؟

zahra7000

عضو جدید
بچه هاسلام!
لطفآقبل ازرفتن به دانشگاه برای ثبت نام ی سربه سایت دانشگاهتون بزنیدشرایط ثبت نام تودانشگاههای مختلف متفاوت هست!

elecfa1992

عضو جدید
والا من میزارم کارنامه نهاییو اصلا ولی امیدوارم خلاف قانون تاپیک نباشه :smile:مشاهده پیوست 251004
زیپش کردم چون کیفیتشو کم میکرد
سیستم امیرکبیر رو لب مرزی رد کردی؟!
من رفتم ثبت نام چقدر اولش مهربون بودن...ثبت نام کردی؟

zavareh89

عضو جدید
سیستم امیرکبیر رو لب مرزی رد کردی؟!
من رفتم ثبت نام چقدر اولش مهربون بودن...ثبت نام کردی؟

آره یکی از بچه های پارسالمون الک امیرکبیر قبول شده بود میگفت اولش خیلی خوب برخوردکردن :D
آره 1نفر یا 2نفر کم اوردم الان معدلم 0.5 نمره رفته بالاتر فک کنم با معدل الانم قبول بودم :biggrin: چون یکی از دوستانو با 170 دیدم قبول شد . قسمت نبوده حتما خودمم انصافن پزشکیو بیشتر دوس داشتم .
والا قرار بود دوشنبه ثبت نام الکترونیکی باز شه ولی هنوز باز نشده تا مدارکو ثبت نکنم نمیشه رفت ثبت نام حضوری . زمان حضوریشم فردا و پس فرداس شنبه هم هس البته

آخرین ویرایش:

sanup2006

عضو جدید
دانشگاه غیرانتفاعی امام رضا قبول شدم، نمیدونم برم یا نه
هزینه دانشگاه:gol: 12-13 میلیون کل دوره در میاد واقعا نمیدونم میشه برای کار پیدا کردن تاثیری بذاره؟! یا اول برم دنبال کار بعد ادامه تحصیل!!

rezaele

عضو جدید
سلام به همه
به نظرتون کنترل پردیس شهید بهشتی ارزش رفتن داره یا علوم تحقیقات؟؟

elecfa1992

عضو جدید
آره یکی از بچه های پارسالمون الک امیرکبیر قبول شده بود میگفت اولش خیلی خوب برخوردکردن :D
آره 1نفر یا 2نفر کم اوردم الان معدلم 0.5 نمره رفته بالاتر فک کنم با معدل الانم قبول بودم :biggrin: چون یکی از دوستانو با 170 دیدم قبول شد . قسمت نبوده حتما خودمم انصافن پزشکیو بیشتر دوس داشتم .
والا قرار بود دوشنبه ثبت نام الکترونیکی باز شه ولی هنوز باز نشده تا مدارکو ثبت نکنم نمیشه رفت ثبت نام حضوری . زمان حضوریشم فردا و پس فرداس شنبه هم هس البته
اولش خوبه ...البته به صراحت مدیر گروه گفت کاری میکنیم دیگه هوس خوندن دکتری نکنی تو پلی تکنیک...پزشکی تهران خیلی شبیه برقه درس هاشم بیشتر برقیه ولی امیرکبیر بیشتر پزشکیه...تو چارتش درسهای عجیب غریب بود اسمشونم نمیتونستم بخونم

آخرین ویرایش:

zavareh89

عضو جدید
اولش خوبه ...البته به صراحت مدیر گروه گفت کاری میکنیم دیگه هوس خوندن دکتری نکنی تو پلی تکنیک...پزشکی تهران خیلی شبیه برقه درس هاشم بیشتر برقیه ولی امیرکبیر بیشتر پزشکیه...تو چارتش درسهای عجیب غریب بود اسمشونم نمیتونستم بخونم

خب آخه درسای بیو موادو بیو مکانیکم قاطی درساتون بوده دیگه حتما . واسه شماها که نیس اونا .
واحدهای اجباریش که همونن اختیاریا آره 2-3تایش با بیوالک امیرکبیر فرق داره

elecfa1992

عضو جدید
خب آخه درسای بیو موادو بیو مکانیکم قاطی درساتون بوده دیگه حتما . واسه شماها که نیس اونا .
واحدهای اجباریش که همونن اختیاریا آره 2-3تایش با بیوالک امیرکبیر فرق داره
فرایند اتفاقی نداریم...DSP هم اجباری نیست

zavareh89

عضو جدید
فرایند اتفاقی نداریم...DSP هم اجباری نیست

DSP که هر دانشگاهی ارائه میشه حالا اجباری و اختیاری بالاخره هست
ولی فرآیند رو مطمئنی؟؟ آخه چارت کلی وزارت علوم داره فرآیند رو شاید این ترم ارائه نشده

elecfa1992

عضو جدید
والا نبود اصلا،،،شاید این ترم ارائه نمیشه ولی کلا درسهای بیو الکتریکش جالب بودن :) ما که خوشمان آمد...فقط به کسایی که میخان سال بعد ثبت نام کنن امیرکبیر ...اول صبح برید خوابگاه رو ردیف کنین بعدش برید سر ثبت نام 6 ساعت تو صف خوابگاه بودم :(

Majid Nemo

عضو جدید
ترم اول ی سری واحدتعیین شده که فکرمیکنم تعدادش حدودا10تاست روبه دانشجومیدن ازترم های بعدنه کامل کاملم ولی کمی تاقسمتی میتونین توانتخاب رشته تون دخیل باشین البته همه اینایی که میگم بستگی به دانشگاهتونم داره!

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا