اعلام نتایج اولیه/کارنامه ها و رتبه های کنکور ارشد برق 91

وضعیت
موضوع بسته شده است.

navid_r

کاربر فعال تالار برق , کنکور و تحصیلات تکمیلی
دوست عزیز ممنون از راهنماییت
راستش منم بیشتر به خاطر اپلای گرفتن شریف رو ترجیح دادم
ولی اگه اساتید شریف تعصبی باشن و بین دانشجو های خودشون فرق بزارن واقعا زندگی سختی رو خواهم داشت و کلا باید درس بخونم و فکر کار کردن تو تهران رو از ذهنم خارج کنم
شما میگید به دانشجوهای تهران گیر می دن وای به حاله من که از دانشگاه آزاد ارومیه میرم شریف .ولی اراده ی خوبی دارم و می تونم خودمو بالا بکشم حتی بالا تر از دانشجو های شریف!!!
من کنترل مدرن خاکی صدیق رو شروع کردم+زبان و از هفته دیگه مطلبم شروع می کنم راستی شما واسه آموزش مطلب منبع خاصی یا جزوه ی خاصی می تونید معرفی کنید یعنی واقعا لازمه که مطلب رو به صورت کامل یاد گرفت من درنظر گرفته بودم در حدی که تو کنترل به دردم میخوره مطلب رو یاد بگیرم آخه مطلب دریاست!!
داشتم از انتخابم شک میکردم و.. ممنون دیگه با خیال راحت میخوابم

پس انتخاب خوبی کردی.به هر حال از لحاظ اپلای اسم شریف از تهران شناخته شده تر هست.پیشنهادم ولی بره دکترا (خودمم می خوام همین کارو کنم)تو قسمت مهندسی پزشکی کار بره کنترل خیلی زیاد هست یه انتخاب بین رشته ای بکن چون عموما برای کنترل محض درخواست کم تره (یکی از دوستام که داره McMaster می خونه میگه تا اونجایی که میتونی پروژه ارشدتو کاربردی و عملی بردار مثلا میگم کاربرد فازی در کنترل حلقه بسته ماشین لباس شویی!!!!
اما برای متلب شما هیچ سورسی بهتر مطمئن تر و عالی تر از خود help متلب نمی تونی پیدا کنی!این از هر چی سورس هست بهتر توضیح داده.ولی به قول خودتون متلب دریاست نمیشه همشو خوند (لزومی هم نداره)بره همین در حین خوندن مدرن و دیجیتال و چه بسا دوره ای بر خطی می تونید شبیه سازی هارو دوباره از اول شروع کنید
خوب جدا منم امیدوارم تو شریف موفق باشی و عالی عمل کنی .مطمئنم می تونی شاگرد اول هم بشی.راستش من خودم چون لیسانس تهران بودم محیط برام شناخته شدست و استاد هارو بهتر می شناختم (و استاد ها منم بهتر میشناسن)دیدم کار کردن برام تو تهران خیلی خیلی راحت تره.وگرنه اگه من همین اطلاعات الانو داشتم ولی لیسانس یک جای دیگه بودم و می خواستم اپلای کنم قطعا شریف رو بالاتر میزدم
موفق و پیروز باشید

samira!!!

عضو جدید
سلام. لطفا کارنامه بچهای قدرت که رتبه زیر 500 اوردنو بزارید. اگه یکی بخواد ارشد ماشین الکتریکی دانشگاه صنعتی اصفهان قبولشه رتبش باید چند باشه؟ مرسی

samira!!!

عضو جدید
کنترل و مدار کدوم قسمتاش مهمتراند؟ بیشتر واسه کدوم مباحث وقت بزاریم؟

z_elec_1991

عضو جدید
دوست عزیز از 12 سوال چطور میشه %95 زد.؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
دوست من بعد کنکورش گفت الکترونیک فقط یه نزده داره و واسه همین میترسید که اشتباه داشته باشه وقتی نتایج اومد گفت هر چی زده درسته منم به حساب سالای قبل سرانگشتی 96گفتم95.حالا شما بگیرید 91.67درصد.البته تاثیر96
پارسال با 92 امسال یکیه سخت نگیرید.مهم عالی بودنشه.من به خاطر اشتباهم معذرت میخوام انگار خیلی ناراحتتون کرده.

eng_sh.mashhady

عضو جدید
پس انتخاب خوبی کردی.به هر حال از لحاظ اپلای اسم شریف از تهران شناخته شده تر هست.پیشنهادم ولی بره دکترا (خودمم می خوام همین کارو کنم)تو قسمت مهندسی پزشکی کار بره کنترل خیلی زیاد هست یه انتخاب بین رشته ای بکن چون عموما برای کنترل محض درخواست کم تره (یکی از دوستام که داره McMaster می خونه میگه تا اونجایی که میتونی پروژه ارشدتو کاربردی و عملی بردار مثلا میگم کاربرد فازی در کنترل حلقه بسته ماشین لباس شویی!!!!
اما برای متلب شما هیچ سورسی بهتر مطمئن تر و عالی تر از خود help متلب نمی تونی پیدا کنی!این از هر چی سورس هست بهتر توضیح داده.ولی به قول خودتون متلب دریاست نمیشه همشو خوند (لزومی هم نداره)بره همین در حین خوندن مدرن و دیجیتال و چه بسا دوره ای بر خطی می تونید شبیه سازی هارو دوباره از اول شروع کنید
خوب جدا منم امیدوارم تو شریف موفق باشی و عالی عمل کنی .مطمئنم می تونی شاگرد اول هم بشی.راستش من خودم چون لیسانس تهران بودم محیط برام شناخته شدست و استاد هارو بهتر می شناختم (و استاد ها منم بهتر میشناسن)دیدم کار کردن برام تو تهران خیلی خیلی راحت تره.وگرنه اگه من همین اطلاعات الانو داشتم ولی لیسانس یک جای دیگه بودم و می خواستم اپلای کنم قطعا شریف رو بالاتر میزدم
موفق و پیروز باشید

دوست عزیز ممنون از راهنماییت!!

sepidehr85

عضو جدید
سلام
رتبه 30 کنترل 91
زبان 13.33
ریاضی 69.70
مدار 83.33
کنترل 16.67
تجزیه 58.33
الکترونیک 38.89
معدل 16.20
انتخاب اول شریف زدم کسی راجع به کنترل شریف اظلاعات کاملی داره؟ من گرایش کارشناسیم مخابراته و میخوام بدونم چه دروسی رو پیش میخورم تا از الان شروع کنم بخونم
یه سوالم اینکه آیا کنترل شریف بهتره یا تهران؟ رو چه حسابی؟

سلام .میشه بگید مدار چه کتابی خوندید؟

Ice Man

مدیر تالار مهندسی برق
مدیر تالار
با توجه به پایان اعلام زمان نتایج اولیه تاپیک قفل میشه./

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا