اعلام نتایج اولیه/کارنامه ها و رتبه های کنکور ارشد برق 91

وضعیت
موضوع بسته شده است.

navid_r

کاربر فعال تالار برق , کنکور و تحصیلات تکمیلی
مشاهده پیوست 99539دوستان امیدی به شبانه خواجه نصیر در گرایش کنترل با رتبه 1250 هست؟
مهندسی پزشکی چطور؟

سال پیش یکی از دوستام با 1200 کنترل خواجه شبانه رو زد نیاورد ولی رتبه مهندسی پزشکیش بسیار نزدیک شما بود (حالا یکم کم تر یا بیشتر)شبانه پزشکی خواجه نصیر قبول شد

navid_r

آقا من 326 شدم، به نظرتون شهید عباسپور رو بالاتر بزنم یا شبانه خواجه نصیر ؟ اصلا این 2 دانشگاه رو میارم ؟؟؟ (با توجه به اینکه ظرفیتهای تهران کم شده)
لطفا جواب بدین...
در کدوم گرایش دوست خوب؟ کلا با شناختی که من دارم خصوصا در قدرت اکثر استاد های عباسپور در صنعت بسیار وارد و خلاصه ماهرن یعنی اگه بتونی یه پروژه خوب صنعتی با یه استاد صنعتی کار خوب بگیری اینده کاریت در ایران نشاید به خواجه نصیر بهتره. ولی اگه بعد ارشد قصد اپلای داری خوب شناخت بیشتری دارن به خواجه نصیر و اول اونو بزن. بستگی به خودت داره

arshad1367

عضو جدید
کاربر ممتاز
مشاهده پیوست 99539دوستان امیدی به شبانه خواجه نصیر در گرایش کنترل با رتبه 1250 هست؟
مهندسی پزشکی چطور؟

برا مهندسي پزشكي اميركبير از 15تا شده 7 تا شريف از 9تا شده 7تا تهران از 10 شده 8 نصير از 8 شده 5 علم و صنعت از 12 تا فقط مرد شده 10تا زن و مرد ...زياد اميدوار نباش ظرفيتها كم شده تو روزانه 38تا كم شده خودشم دانشگاههاي تاپ

boloorchian67

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام . دفترچه پیام نور جداس؟ چه جوری میشه رشته های پیام نور رو انتخاب کرد؟ یه سوال دیگه اصلا تهران غیر انتفاعی داره؟ خواهش میکنم یکی بگه نمیشه با 7000 پیام نور یاغیرانتفاعی تهران قبول شد؟ممنون

با 7000 بعید می دونم بتونید قبول بشید.

چون در کل تعداد آماری که توی دفترچه هست تقریبا3300 نفر هست.

رشته برق ، اصلا پیام نور نداره. فقط غیرانتفاعی داره. که در دفترچه اسامی دانشگاه های غیرانتفاعی نوشته شده.

osaco2247

عضو جدید
امسال بچه هاي ما رتبشون عالي شد
يكي از دوستام كه زير 20 بود الكشو95درصد زده بود!!!!!!!!!كنترلشم عال زده بود
منم واسشون خيلي خوشحالم
سال بعد نوبت ماست.

دوست عزیز از 12 سوال چطور میشه %95 زد.؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

osaco2247

عضو جدید
امسال بچه هاي ما رتبشون عالي شد
يكي از دوستام كه زير 20 بود الكشو95درصد زده بود!!!!!!!!!كنترلشم عال زده بود
منم واسشون خيلي خوشحالم
سال بعد نوبت ماست.

دوست عزیز از 12 سوال چطور میشه %95 زد.؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

reza_mirjalili

عضو جدید
سلام
رتبه 616 با معدل موثر 15.76
زبان 11 ،ریاضی 45 ،مدار2 ، کنترل 42 ، ماشین 36 و بررسی 24
رتبه مکاترونیک و کنترلمم به ترتیب شده 1021 و 1422
لطفا اگه میشه راهنماییم کنین.فردوسی شبانه با این رتبه میشه آورد؟

reza_mirjalili

عضو جدید
سلام
رتبه 616
زبان 11
ریاضی 45
مدار 2
کنترل 42
ماشین 36
بررسی 24
معدل موثر 15.76
رتبه مکاترونیک 1021
کنترل 1422
میشه راهنماییم کنین و بگین کجاها میتونم قبول بشم.

rezasouri

عضو جدید
سلام،تبریک میگم و امیدوارم موفق بشید.
بچه ها من سال بعدی میخوام شرکت لطفا تجربیاتی که دارید در اختیار ما هم بزارید

boloorchian67

عضو جدید
کاربر ممتاز
کسی اطلاعی در مورد دانشگاه صنعتی مالک اشتر نداره؟

آخر دفترچه راهنما یک فرمی هست برای دانشگاه مالک اشتر... نوشته در صورت قبولی در مرحله اول موقع مصاحبه فرم را به همراه داشته باشیم. همین؟؟؟

موقع تعیین رشته ، نمی خواد فرمی برای دانشگاه ارسال کنیم؟؟؟ مثل دانشگاه امام حسین که از قبل باید فرم ارسال می شد.

باتشکر

آخرین ویرایش:

boloorchian67

عضو جدید
کاربر ممتاز
کسی اطلاعی در مورد دانشگاه صنعتی مالک اشتر نداره؟

آخر دفترچه راهنما یک فرمی هست برای دانشگاه مالک اشتر... نوشته در صورت قبولی در مرحله اول موقع مصاحبه فرم را به همراه داشته باشیم. همین؟؟؟

موقع تعیین رشته ، نمی خواد فرمی برای دانشگاه ارسال کنیم؟؟؟ مثل دانشگاه امام حسین که از قبل باید فرم ارسال می شد.

باتشکر

آخرین ویرایش:

tilehbaz

عضو جدید
قبولی پارسه 89 :gol:
موفق باشید...

ممنون بابت این اطلاعات .دید کلی در مورد محدوده رتبه ها میده.اما شما خودتون بررسی کردین فایل رو ؟مثلا با رتبه 265 شبانه الکترونیک علم و صنعت قبول شده در حالی که روزانه تا 398 گرفته..یا رتبه 14 16 قدرت شبانه علم و صنعت ..از این دست مثال ها زیاده..میشه کسی شبانه علم و صنعت رو جلوتر از روزانه اش بزنه؟

naribazi

عضو جدید
ممنون بابت این اطلاعات .دید کلی در مورد محدوده رتبه ها میده.اما شما خودتون بررسی کردین فایل رو ؟مثلا با رتبه 265 شبانه الکترونیک علم و صنعت قبول شده در حالی که روزانه تا 398 گرفته..یا رتبه 14 16 قدرت شبانه علم و صنعت ..از این دست مثال ها زیاده..میشه کسی شبانه علم و صنعت رو جلوتر از روزانه اش بزنه؟

دوست عزیزم این فایل اطلاعات غلط زیادی داره

در ضمن رتبه های قبولی بچه های پارسه هست و مثلا اگر گرایشی آخرین رتبه اش 200 هست نمیتونی بگی آخرین نفری که قبول شده رتبه اش 200 هست

kakooey_m

عضو جدید
این رو سال گذشته پارسه به ما داده بود.... حالا یه سری اشتباهات هم داده...
پارسال روزانه الکترونیک علم و صنعت 454 هم قبول شده، ولی خب نمی دونم ظرفیت امسال چطور هست!!!

eng_sh.mashhady

عضو جدید
سلام
رتبه 30 کنترل 91
زبان 13.33
ریاضی 69.70
مدار 83.33
کنترل 16.67
تجزیه 58.33
الکترونیک 38.89
معدل 16.20
انتخاب اول شریف زدم کسی راجع به کنترل شریف اظلاعات کاملی داره؟ من گرایش کارشناسیم مخابراته و میخوام بدونم چه دروسی رو پیش میخورم تا از الان شروع کنم بخونم
یه سوالم اینکه آیا کنترل شریف بهتره یا تهران؟ رو چه حسابی؟

آخرین ویرایش:

eng_sh.mashhady

عضو جدید
سلام
رتبه 32 کنترل معدل موثر 18.48

زبان 29
ریاضی52
مدار 33
کنترل 33
الکترونیک 22
ماشین 45
سیگنال 66

[h=2][/h]
سلام
رتبه 30 کنترل 91
زبان 13.33
ریاضی 69.70
مدار 83.33
کنترل 16.67
تجزیه 58.33
الکترونیک 38.89
معدل 16.20
انتخاب اول شریف زدم کسی راجع به کنترل شریف اظلاعات کاملی داره؟ من گرایش کارشناسیم مخابراته و میخوام بدونم چه دروسی رو پیش میخورم تا از الان شروع کنم بخونم

navid_r

سلام
رتبه 30 کنترل 91
زبان 13.33
ریاضی 69.70
مدار 83.33
کنترل 16.67
تجزیه 58.33
الکترونیک 38.89
معدل 16.20

من لیسانس کنترل تهران بودم و رو موارد زیر اخر تهران رو اول زدم (البته رتبه من شبانه تهران میشه احتمالا 120 وگرنه روزانه شریف رو بالاتر زدم و شبانه تهران بالاتر)

اولا تجربه من میگه تهران تا زمانی که دکتر کارولوکس زنده بودن حرف اولو میزد بدون ذزه ای شک اما بعد فوت ایشون و بازنشسته شدن دکتر جبه دار تمام بار هوش افتاد رو دوش دکتر نیلی و اعرابی من با یکی از دوستام که ورودی کنترل 89 تهران بود حرف زدم ازین مسئله خیلی شاکی بود و میگفت دکتر نیلی 18 نفر دانشجوی ارشد گرفته در صورتی که ماکسیمم 6 نفره و همرو میپیچونه بره همین شاکی بود از هوش تهران و به من میگفت چون تو می خوای حتما اپلای کنی شریف رو بالاتر بزن به خاطر اسمش از طرفی شاگرد اول تهران تو ارشد کنترل 19.5 بود 3 یا 4 تا هم 18 تا 19 بقیه هم رو رنج 17 بودن یعنی از لحاظ نمره خیلی خوب نمره میده (برعکس لیسانس) از طرفیتهران از لحاظ استاد و تنوع فیلد کاری بهتر از شریفه مثلا شریف بره adaptive بیشتر تو محدوده رباتیک کار میکنه ولی تهران adap گسترده تره .ار لحاظ ریکام دادن بچه ها از نیلی خیلی شاکی بودن که دیر ریکام میده تو غیر خطی هم یزدان پناه شاخ تهرانه که خیلی سگه و ملت ترجیح میدن با هاش نگیرن
اما شریف : من رفتم شریف با چند تا از کنترلی هاشون حرف زدم اینا از لحاظ کار و زمانی که استاد میزاره خیلی راضی بودن حتی یکیشون به من گفت یه مشکل قدرتی بره پروژم پیش اومده بود که استادم خودش رفت از یه استاد قدرتی برام سوال کرد!خلاصه بچه ها خیلی راضی بودن (تو تهران از نیلی و اعرابی ناراضی هستن اما از بقیه نه )اما نمره به شدت شاکی بودن!یکی میگفت ورودی 90 کنترل شریف 6 تا مشروطی داده و میانگین درس غیر خطی شون 13.5 هست .بره ورودی 89 هم بر عکس تهران شاگرد اول 18 بوده چند تا هم 17 بقیه هم تو رنج 15 16 بودن از طرفی از برخورد استاد ها با دانشجو ناراحت بودن طوری که خودشون می گفتن بچه هایی که از تهران میان شریف خیلی ازین وضعیت ناراضی هستن خصوصا استاد اگه بفهمه لیسانس تهران بودی شاید یکم اذیت کنه خلاصه اینکه
جو دوستی بین استاد و دانشجو و همچنین دانشجو و دانشجو تو تهران خیلی بهتره
تو شریف استاد ها وقت بیشتری رو پروژه میزارن (لااقل تو هوش قطعا این طوریه)
نمره دهی تو تهران بره ارشد کنترل بهتره خیلی
از لحاظ اپلای اسم شریف خیلی بهتره البته نمره ارشدت باید خوب باشه (این وسط یه استثنا وجود داره دولت استرالیا به فارغ تحصیل های تهران و امیرکبیر ویزای 18 ماهه میده به جز این شریف شناخته شده تره بدون تردید)
از لحاظ کار کردن تو ایران شاید کفه ترازو به نفع تهران باشه ازین جهت میگم چون یکی از دوستام بره مصاحبه رفته بود توربو تک یارو میگفت ما کنترل فقط از تهران و خواجه نصیر میگیریم به همچنین مپنا

برای اماده کردن خودتون پیشنهادم اینه
1-کار کردن با متلب رو در شبیه سازی ها(از سیمولینک گرفته تا برنامه نویسی )خوب خوب یاد بگیرید و انجام بدید چون فرض براینه شما در درس های اصلی لیسانس خوب کار کرده باشید
2- خواندن کنترل مدرن از کتاب دکتر خاکی صدیق لااقل تا اخر فصل 8 ***** های کالمن
3-خواندن کنترل دیجیتال (تقریبا 2 جلد کامل)اوگاتا ترجمه جبه دار و خاکی صدیق
4-اگر توانستید چاپ های قدیم اوگاتا در پیوست نسبتا مفصل از کنترل غیر خطی گفته ان را هم بخوانید

boloorchian67

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام

1- کسی اطلاعی نداره آخرین رتبه ای که مکاترونیک سال گذشته گرفته چند بوده ؟؟
رتبه
مکاترونیک من 1965 شده . منم به ترتیب شبانه های سمنان ، اراک و شاهرود رو انتخاب کردم.

شانس قبولی دارم؟؟؟؟؟؟؟؟ قبول می شم؟ نمی دونید سال گذشته تا رتبه چند قبولی داده؟

2- رتبه
مهندسی پزشکی هم 2611 شده. انتخاب هفتم رو شاهد مهندسی پزشکی زدم.(فقط یکی مهندسی پزشکی انتخاب کردم)
اطلاعی ندارید سال گذشته مهندسی پزشکی شاهد تا رتبه چند می خواسته و شانس قبولی من چقدره؟

خواهش می کنم یکی جوابم رو بده ..
:cry:

آخه شک دارم قبول می شم یا نه... می خوام برنامه ریزی کنم دوباره برای سال بعد بخونم یا نه ؟
:wallbash:

boloorchian67

عضو جدید
کاربر ممتاز
آخرین ویرایش:

eng_sh.mashhady

عضو جدید
من لیسانس کنترل تهران بودم و رو موارد زیر اخر تهران رو اول زدم (البته رتبه من شبانه تهران میشه احتمالا 120 وگرنه روزانه شریف رو بالاتر زدم و شبانه تهران بالاتر)

اولا تجربه من میگه تهران تا زمانی که دکتر کارولوکس زنده بودن حرف اولو میزد بدون ذزه ای شک اما بعد فوت ایشون و بازنشسته شدن دکتر جبه دار تمام بار هوش افتاد رو دوش دکتر نیلی و اعرابی من با یکی از دوستام که ورودی کنترل 89 تهران بود حرف زدم ازین مسئله خیلی شاکی بود و میگفت دکتر نیلی 18 نفر دانشجوی ارشد گرفته در صورتی که ماکسیمم 6 نفره و همرو میپیچونه بره همین شاکی بود از هوش تهران و به من میگفت چون تو می خوای حتما اپلای کنی شریف رو بالاتر بزن به خاطر اسمش از طرفی شاگرد اول تهران تو ارشد کنترل 19.5 بود 3 یا 4 تا هم 18 تا 19 بقیه هم رو رنج 17 بودن یعنی از لحاظ نمره خیلی خوب نمره میده (برعکس لیسانس) از طرفیتهران از لحاظ استاد و تنوع فیلد کاری بهتر از شریفه مثلا شریف بره adaptive بیشتر تو محدوده رباتیک کار میکنه ولی تهران adap گسترده تره .ار لحاظ ریکام دادن بچه ها از نیلی خیلی شاکی بودن که دیر ریکام میده تو غیر خطی هم یزدان پناه شاخ تهرانه که خیلی سگه و ملت ترجیح میدن با هاش نگیرن
اما شریف : من رفتم شریف با چند تا از کنترلی هاشون حرف زدم اینا از لحاظ کار و زمانی که استاد میزاره خیلی راضی بودن حتی یکیشون به من گفت یه مشکل قدرتی بره پروژم پیش اومده بود که استادم خودش رفت از یه استاد قدرتی برام سوال کرد!خلاصه بچه ها خیلی راضی بودن (تو تهران از نیلی و اعرابی ناراضی هستن اما از بقیه نه )اما نمره به شدت شاکی بودن!یکی میگفت ورودی 90 کنترل شریف 6 تا مشروطی داده و میانگین درس غیر خطی شون 13.5 هست .بره ورودی 89 هم بر عکس تهران شاگرد اول 18 بوده چند تا هم 17 بقیه هم تو رنج 15 16 بودن از طرفی از برخورد استاد ها با دانشجو ناراحت بودن طوری که خودشون می گفتن بچه هایی که از تهران میان شریف خیلی ازین وضعیت ناراضی هستن خصوصا استاد اگه بفهمه لیسانس تهران بودی شاید یکم اذیت کنه خلاصه اینکه
جو دوستی بین استاد و دانشجو و همچنین دانشجو و دانشجو تو تهران خیلی بهتره
تو شریف استاد ها وقت بیشتری رو پروژه میزارن (لااقل تو هوش قطعا این طوریه)
نمره دهی تو تهران بره ارشد کنترل بهتره خیلی
از لحاظ اپلای اسم شریف خیلی بهتره البته نمره ارشدت باید خوب باشه (این وسط یه استثنا وجود داره دولت استرالیا به فارغ تحصیل های تهران و امیرکبیر ویزای 18 ماهه میده به جز این شریف شناخته شده تره بدون تردید)
از لحاظ کار کردن تو ایران شاید کفه ترازو به نفع تهران باشه ازین جهت میگم چون یکی از دوستام بره مصاحبه رفته بود توربو تک یارو میگفت ما کنترل فقط از تهران و خواجه نصیر میگیریم به همچنین مپنا

برای اماده کردن خودتون پیشنهادم اینه
1-کار کردن با متلب رو در شبیه سازی ها(از سیمولینک گرفته تا برنامه نویسی )خوب خوب یاد بگیرید و انجام بدید چون فرض براینه شما در درس های اصلی لیسانس خوب کار کرده باشید
2- خواندن کنترل مدرن از کتاب دکتر خاکی صدیق لااقل تا اخر فصل 8 ***** های کالمن
3-خواندن کنترل دیجیتال (تقریبا 2 جلد کامل)اوگاتا ترجمه جبه دار و خاکی صدیق
4-اگر توانستید چاپ های قدیم اوگاتا در پیوست نسبتا مفصل از کنترل غیر خطی گفته ان را هم بخوانید

دوست عزیز ممنون از راهنماییت
راستش منم بیشتر به خاطر اپلای گرفتن شریف رو ترجیح دادم
ولی اگه اساتید شریف تعصبی باشن و بین دانشجو های خودشون فرق بزارن واقعا زندگی سختی رو خواهم داشت و کلا باید درس بخونم و فکر کار کردن تو تهران رو از ذهنم خارج کنم
شما میگید به دانشجوهای تهران گیر می دن وای به حاله من که از دانشگاه آزاد ارومیه میرم شریف .ولی اراده ی خوبی دارم و می تونم خودمو بالا بکشم حتی بالا تر از دانشجو های شریف!!!
من کنترل مدرن خاکی صدیق رو شروع کردم+زبان و از هفته دیگه مطلبم شروع می کنم راستی شما واسه آموزش مطلب منبع خاصی یا جزوه ی خاصی می تونید معرفی کنید یعنی واقعا لازمه که مطلب رو به صورت کامل یاد گرفت من درنظر گرفته بودم در حدی که تو کنترل به دردم میخوره مطلب رو یاد بگیرم آخه مطلب دریاست!!
داشتم از انتخابم شک میکردم و.. ممنون دیگه با خیال راحت میخوابم

EECi

مدیر بازنشسته
دوست عزیز ممنون از راهنماییت
راستش منم بیشتر به خاطر اپلای گرفتن شریف رو ترجیح دادم
ولی اگه اساتید شریف تعصبی باشن و بین دانشجو های خودشون فرق بزارن واقعا زندگی سختی رو خواهم داشت و کلا باید درس بخونم و فکر کار کردن تو تهران رو از ذهنم خارج کنم
شما میگید به دانشجوهای تهران گیر می دن وای به حاله من که از دانشگاه آزاد ارومیه میرم شریف .ولی اراده ی خوبی دارم و می تونم خودمو بالا بکشم حتی بالا تر از دانشجو های شریف!!!
من کنترل مدرن خاکی صدیق رو شروع کردم+زبان و از هفته دیگه مطلبم شروع می کنم راستی شما واسه آموزش مطلب منبع خاصی یا جزوه ی خاصی می تونید معرفی کنید یعنی واقعا لازمه که مطلب رو به صورت کامل یاد گرفت من درنظر گرفته بودم در حدی که تو کنترل به دردم میخوره مطلب رو یاد بگیرم آخه مطلب دریاست!!
داشتم از انتخابم شک میکردم و.. ممنون دیگه با خیال راحت میخوابم
سلام مهندس

یه لطفی کن و در این تاپیک:
http://www.www.www.iran-eng.ir/showthread.php/195250-منابع-پیشنهادی-کنکور-کارشناسی-ارشد-توسط-اعضا
در مورد منابعی که مطالعه کردی بنویس

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا