اس ام اس هاي روزانه Joke-Off-SMS

وضعیت
موضوع بسته شده است.

مژگان قاسمي

عضو جدید
يه بغل گل رز
با يه دنيا احساس
با يه سبد ستاره
چند تا شمع تعدادي پروانه
همه رو ميدم به تو ببري سر چهار راه بفروشي
سودش نصف نصف!!!!

مژگان قاسمي

عضو جدید
خدا با داشتن اين همه ستاره به قدرتش نمي نازه
ولي من با داشتن تو تك ستاره به همه دنيا مينازم

مژگان قاسمي

عضو جدید
واست شب اس ام اس زدم كه بگم:
دنيام تاريكه مثل شب
كوچكم مثل ستاره
اما دوستت دارم قد آسموني كه اندازه نداره :gol:

سمانه آسمونی

عضو جدید
کاربر ممتاز
*اگر زندگي يك پرتقال در دستتان نهاد، آن را پوست بكنيد و به دنبال دوستي باشيد تا با او قسمت كنيد.
*خداوند آتش را آفريد تا ارزش آب را بدانيم وخلا زاييده شد تا ارزش هوا را بدانيم و بعد مرگ آمد تا ارزش زندگي را بشناسيم.
*زنان هوشيارتر از آن هستن که مردانگي خود را به همسران خود نشان بدهند.

تورج پوربهرام

عضو جدید
کاربر ممتاز
*اگر زندگي يك پرتقال در دستتان نهاد، آن را پوست بكنيد و به دنبال دوستي باشيد تا با او قسمت كنيد.
*خداوند آتش را آفريد تا ارزش آب را بدانيم وخلا زاييده شد تا ارزش هوا را بدانيم و بعد مرگ آمد تا ارزش زندگي را بشناسيم.
*زنان هوشيارتر از آن هستن که مردانگي خود را به همسران خود نشان بدهند.

اگه ديدي يه سوسك رو پشتش افتاده داره دست وپا مي زنه ناراحت نباش نميميره اون داره به قيافه تو مي خنده:biggrin:

arghavan.z

عضو جدید
کاربر ممتاز
عشق محکومي است که محاکمه نمي شود....ديوانه ايست که معالجه نمي شود....بيگانه ايست که شناخته نمي شود....سکوتي است که شکسته نمي شود....وفريادي ايست که ارام نمي شود:redface:

behrad2791

عضو جدید
کسی رو برای دوستی انتخاب کن که قلب بزرگی داشته باشه
تا مجبور نباشی برای اینکه تو قلبش جا بگیری خودت رو کوچیک کنی:heart::gol:

vafajo_2005

عضو جدید
اس ام اس هاي سره كاري و توپ

SmS Sare Kari

باسلام وعرض شب بخيربه شمادوست عزيزلطفأنكران نباشيدوبايك لبخندبه ادامه خواب خود بپردازيد...روابط عمومي سازمان بهم ريختن اعصاب و روان.

************ **

اميدوارم امشب كه مى خوابي قشنگترين و بهترين آدم دنيا روتوخواب ببيني ولي سعي كن بهش عادت نكني ؛آخه من هرشب نمى تونم بيام توخوابت

تو باغ دلم:
.
.
.
.
تو تنهايي
.
.
.
.
تنهاي تنها
.
.
.
.
پس سعي كن درست به گل ها آب بدي تنها آفتابه موجود!

************ **

نيش دوست از نيش عقرب بدتر است پس بزن عقرب كه دردت كمتر است

************ **

روي چشم هاي من جا داري:
.
.
.
.
.
.
عينك ته استكاني

************ **

اون چيه اولش منم دومش تويي آخرش زبون داره؟
.
.
.
.
.
.
.
گل گاو زبون!!!!!!!!

************ **

سلام
.
.
.
.
.
.
.
.
چيه حالا دنبالم راه او فتادي؟نميشه بهت يه سلام كرد!

************ **

طبق آخرين مصوبه دادگستري خل بودن جرم نيست آزادانه به كارت برس

************ **

ترا از گل نه از گل آفريدند
ز عطر ياس و سنبل آفريدند
نميدانم ترا با اين همه حسن چرا اين گونه منگل آفريدند؟

************ **

يكشب تو را از مستي تشبيه به ماه كردم لامپ صد هم نبودي من اشتباه كردم
!

************ **

اگه ميخواي دوست داشته باشم نقطه ها رو دنبال كن.....

.
.
.
.
.
.
.
.
.
ديدي كمبود محبت داري!!!!!!!!!!!

************ **
دووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووست دارم .
جمله رو بي خيال٬نفسو داشتي؟

************ **
چمدانم را گوشه اتق مي گذارم تو را گوشه ي قلبم اشك را گوشه ي چشمم اميد را در گاوصندوق گذاشته ام مراقبش باش! دلم روي گاز است... بوي سوختني مي ايد هود را روشن كن!!!
************ **

وقتي صدام مي کني،آرزو مي کنم اي کاش کر بودم،تو که لال نمي شي!

************ **
طوجه،طوجه:عاموظش علفباي ضبان فارصي سد در ثد تزميني،جلصه عول رايگان.

آخرین ویرایش توسط مدیر:

مهندس علی

کاربر فعال
کلی sms جدید و قدیم

کلی sms جدید و قدیم

[FONT=&quot]دوستت ندارم به اندازه اقيانوس، چون يه روز تموم مي شه[/FONT][FONT=&quot].
دوستت ندارم به اندازه خورشيد، چون غروب مي كنه.
دوستت دارم به اندازه روت كه هبچوقت كم نمي شه!

عزّت الله انتظامي، بزرگ مرد سينماي ايران، شب گذشته بر اثر صانحه تصادف رانندگي در نزديکي منزل ايشان، سراسیمه از خواب پريد!

زندگي دو چيز به من آموخت . . .

که هرچي فکر مي کنم يادم نمياد چي بود!

آدم به شش دلیل شانس آورده! چون حوا نمی تونسته بهش بگه:

1.من ادمت کردم
2.برو از شوهر مردم یاد بگیر
3.دیشب کجا بودی
4.پولاتو دادی مامانت
5.مامانم اینا
6.چرا به اون زنیکه نگاه کردی؟

خدايا به هر که دوست ميداری بياموز که اس ام اس 15 تومان بيشتر نيست و به هر که بيشتر دوست ميداری بياموز که ارزش يک دوست بيش از 15 تومان است...

یه روز یه مرده میره معدن بقیه اش باشه بعدا...

نوشابه 250 تومان، بستني مگنوم 350 تومان، کره 400 نومان، آدامس 200 تومان، بيسکويت 400 تومان،
روت ميشه اس ام اس 14 تومني نفرستي؟؟!

اگه يکي بهت روزي 1 اس ام اس زد بدون ازت خوشش مياد
اگه 2 تا فرستاد بدون براش مهمي
اگه 3 تا شد بدون دوستت داره
اگه 4 تا شد بدون موبايل خودش نيست!

اين اس ام اس رو به 4 دليل برات مي فرستم:

1- دوستت دارم
2- خيلي باحالي
3- به يادتم
4- ارزش زنگ زدن رو نداري!

می دونی شباهت تو با گل چيه؟

هر دو تون عشقين با اين تفاوت که گل عشق زنبور عسله ولی تو عشق

مگس!

ميخوام بگم دوستت دارم... نه به 21 زبان زنده دنيا... بلکه به زبان قلبم....
گوش کن: تالاپ..تولوپ...

بد ترین درد این نیست که عشقت بمیره بد ترین درد این نیست که به اونی که دوستش داری نرسی بد ترین درد این نیست که عشقت ندونه دوسش داری بد ترین درد اینه که دستشویی داشته باشی اما دستشویی اون طرفا نباشه

از اداره هوا شناسی مزا حمتون می شم، ببخشید اگه یه نفر دلش هوای تو رو کرده با شه باید چی کار کنه؟؟

به نيت 124000 تا پيامبر صلوات بفرست و اين اس ام اس رو براي 124000 نفر بفرست.
انشاالله تا اخر اين ماه خبر خوشي از طرف مخابرات بهت مي رسه!

5 حقیقت جالب زندگی:

1- تو می تونی همه دندوناتو با زبونت لمس کنی.
2- همه احمق ها بعد از خوندن حقیقت اول اونو امتحان می کنند.
3- حقیقت اول یه دروغه
4- الان تو لبخند زدی چون یه احمقی!
5- به زودی این اس ام اس رو برای یه احمق دیگه می فرستی.
ببینم...تو هنوز نیشت بازه؟

تو قندي...
نباتي...
شکلاتي...
عسلي...
يا که شيريني نداري بدي من با چاييم بخورم؟

امروز سالروز تولد پت و مته ! تو هم مثل من این روز رو به خنگ ترین کسی که میشناسی تبریک بگو!!!
جنبه داشته باش واسه خودم نفرست.

كرم شب تاب اكس ميتركونه تا صبح فلاش ميزنه!

می دونی اگه توی یک جیبت 80هزار تومان و توی جیب دیگرت یه چک پول باشه چی می شه؟

بابات داد می زنه می گه: پدرسوخته! چرا شلوار منو پوشیدی؟

آرزوی جوجه تیغی: بغلش کنن.
آرزوی پاندا: عکس رنگی بندازه
آرزوی گوسفند: رو صندلی جلو وانت بشینه
آرزوی خر: نمی گم داغ دلت تازه نشه!

من گلم تو منگلي... با هم ميشم گلمنگلي[/FONT][FONT=&quot].[/FONT]

مهندس علی

کاربر فعال
sms 2

sms 2

[FONT=&quot]اگه یکی بهت روزی 1 اس ام اس زد بدون ازت خوشش میاد اگه 2 تا فرستاد بدون براش مهمی اگه 3 تا شد بدون دوست داره اگه 4 تا شد بدون موبایل خودش نیست [/FONT][FONT=&quot]
................................
توی دنیا عاشقا چه بی کسن عاشقا عاقبتش خار و خسن اینار و گفتم برات تا بدونی عاشقی خیلی خطرناکه حسن
چشماتو دايورد کردی رو دلم خيالی نيست . حداقل از ويبره درشون بيار تا انقدر دلمو نلرزونه
نيروي انتظامي اعلام كرد از فردا دخترايي كه مانتوي تنگَ، شلوار كوتاه، موي بلند، روي سياه، ناخن دراز، واهو واهو واه
اگه يه روز تو رو فروختم، فكر نكن آدم فروشم، من گل فروشم

رفاقت با وفا بودن شرط مردانگی است / ورنه با یک استخوان صد سگ رفیقت می شوند.
آرزو دارم شبي عاشق شوي. آرزو دارم بفهمي درد را. تلخي برخوردهاي سرد را. مي رسد روزي که بي من لحظه ها را سر کني. مي رسد روزي که مرگ عشق را باور کني. مي رسد روزي که شبها در کنار عکس من نامه هاي کهنه ام را مو به مو از بر کني
ترکه از تاکسي پياده ميشه درو محکم ميبنده ميگه پدر سگ خودتي ... راننده ميگه من که جيزي نگفتم ! ترکه ميگه بعدا که ميگي
خانومه 8 قلو بچه دار مي شه، ولي مي بينن هر كدوم از بچه هاش يه رنگي هستن! تحقيق مي كنن مي بينن به جاي قرص ضد حاملگي اسمارتيز خورده بوده
يه تركه داشته بلند بروازي ميكرده با تير كمون ميزننش
اهل قزوینم روزگارم بد نیست مهدکودک دارم با هفت هشت تابچه توپولی و موپولی برده ام تک تکشان را زیر آن سرو بلند پشت آن کپه خاک آب راگل نکنید شاش را ول نکنید شاید آن پایینتر کودکی میشوید ک...و...ن خود را در آب "سهراب قزوینی
ميدوني معني سي ان جي چيه؟ يعني سوخت نداريم جيگر
یه نفر خودشو دار مي‌زنه، بعلت ضربه مغزي مي‌ميره! ميان مي‌بينند با كِش خودشو دار زده
الهی بشينی رو جوجه تيغی. الهی بری قزوين بند کفشت باز بشه. الهی نخود بخوری نتونی بگوزی. الهی جيشت بگيره کمربندت باز نشه. الهی بری حموم واجبی بکشی آب قطع بشه[/FONT]

مهندس علی

کاربر فعال
sms3

sms3

[FONT=&quot]بيب بيب برو كنار خيس نشي اين اس ام اس آب داره چون يه ماچ بزرگ همراهش داره . مااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااچ [/FONT][FONT=&quot]
هميشه ميگفتن پيدا كردن دوستاي خوب سخته اما باور نميكردم تا اينكه تو رو ديدم كه براي پيدا كردن من چقدر زحمت كشيدي !
985005+ مشترك گرامي اس ام اس شما فعال است ....... لطفا خسيس نباشيد و به دوستان خود اس ام اس بزنيد ! سازمان ارتباطات‌سيار

مهندس علی

کاربر فعال
sms 3

sms 3

[FONT=&quot]توی دنیا عاشقا چه بی کسن عاشقا عاقبتش خار و خسن اینار و گفتم برات تا بدونی عاشقی خیلی خطرناکه حسن [/FONT][FONT=&quot]
چشماتو دايورد کردی رو دلم خيالی نيست . حداقل از ويبره درشون بيار تا انقدر دلمو نلرزونه
نيروي انتظامي اعلام كرد از فردا دخترايي كه مانتوي تنگَ، شلوار كوتاه، موي بلند، روي سياه، ناخن دراز، واهو واهو واه
اگه يه روز تو رو فروختم، فكر نكن آدم فروشم، من گل فروشم

دوتا مگس سر يه گه نشسته بودن داشتن گه خوري ميكردن مگس اوليه ميگه:‌ميدوني اين گهي كه ما ميخوريم مال يكي كه اسهال شده بود مگس دومي ميگه:اه سر غذا حالم رو به هم نزن.
زن : لباس خوابمو درآر مرد : باشه زن : سوتينمو باز کن مرد : باشه زن : حالا شورتمو درآر .. بدو مرد : باشه زن:ديگه نبينم لباساي منو بپوشيا
رفاقت با وفا بودن شرط مردانگی است / ورنه با یک استخوان صد سگ رفیقت می شوند.
آرزو دارم شبي عاشق شوي. آرزو دارم بفهمي درد را. تلخي برخوردهاي سرد را. مي رسد روزي که بي من لحظه ها را سر کني. مي رسد روزي که مرگ عشق را باور کني. مي رسد روزي که شبها در کنار عکس من نامه هاي کهنه ام را مو به مو از بر کني
ترکه از تاکسي پياده ميشه درو محکم ميبنده ميگه پدر سگ خودتي ... راننده ميگه من که جيزي نگفتم ! ترکه ميگه بعدا که ميگي
خانومه 8 قلو بچه دار مي شه، ولي مي بينن هر كدوم از بچه هاش يه رنگي هستن! تحقيق مي كنن مي بينن به جاي قرص ضد حاملگي اسمارتيز خورده بوده
يه تركه داشته بلند بروازي ميكرده با تير كمون ميزننش
اهل قزوینم روزگارم بد نیست مهدکودک دارم با هفت هشت تابچه توپولی و موپولی برده ام تک تکشان را زیر آن سرو بلند پشت آن کپه خاک آب راگل نکنید شاش را ول نکنید شاید آن پایینتر کودکی میشوید ک...و...ن خود را در آب "سهراب قزوینی
ميدوني معني سي ان جي چيه؟ يعني سوخت نداريم جيگر
یه نفر خودشو دار مي‌زنه، بعلت ضربه مغزي مي‌ميره! ميان مي‌بينند با كِش خودشو دار زده
الهی بشينی رو جوجه تيغی. الهی بری قزوين بند کفشت باز بشه. الهی نخود بخوری نتونی بگوزی. الهی جيشت بگيره کمربندت باز نشه. الهی بری حموم واجبی بکشی آب قطع بشه.
...............................
فیلمهاي سينما به مناسبت سهميه بندي بنزين
به خاطر 1 ليتر بنزين

من ترانه 10000 ليتر بنزين دارم

رستگاري قبل از ساعت 12 امشب

دور دنيا با 100 ليتر بنزين

رايحه خوش بنزين

ب مثل بنزين

علي بنزيني

بنزيني ها

بنزين بازي

مرد بنزيني

داستان بنزين

دخترک بنزين فروش

پسري با 4 ليتري در بزرگراه

سالهاي سهميه بندي
.........................
1- سلام یه کاری دارم که می خام واسم انجام بدی اینجا هوا ابریه امشب ماه معلوم نیست میشه امشب تو آسمون باشی آخه ماه تر از تو پیدا نکردم.

2- تست معرفت شناسی :
اگه دوستم داری یک جوک بفرست .
اگه عاشقمی به من زنگ بزن .
اگه برات مهمم یک زنگ بزن .
اگه دوست داری هم دیگرو ببینیم یه sms خالی بفرست .
اگه از من خوشت نمی یاد هیچ کدوم از این کارهارو نکن.

3- برو به جهنم.
.
.
..
...
......
........
....
.
.چون فقط تو می تونی جهنم رو بهشت کنی.

4- گر چه از دوری این فاصله ها مأ یوسم از همین فاصله دور تو را می بوسم.................

5- چشماتو دایورت کردی رو دلم هیچی نگفتم حداقل از رو ویبره درش بیار تا اینقدر دلم رو نلرزونی ....

6- اگه بگی دیگه دوستم نداری جوجه می شم می رم توی باغچه اینقدر جیک جیک میکنم تا پیشی بیاد منو بخوره.

7- خوشبخت ترین پسر کسی هست که اولین عشق یه دختر باشه و خوشبخترین دختر کسی هست که آخرین عشق یه پسر باشه.!.

8- مردها مثل جای پارک (پارکینگ) هستن خوبشون که قبلا اشغال شده بقیشون که مونده یا کوچیک هست یا جلو در مردم هست.

9- می گن خدا ابر رو به گریه در میاره تا گل بخنده پس هر وقت بارون اومد یادت نره بخندی.

10- گر با غم دوریت نسازم چه کنم / با یاد تو گر عشق نبازم چه کنم / چون در نظرم فقط توی ماییه ناز / گر من به تو ای دوست ننازم چه کنم.

11- میدونی چرا بعضی شبها زود صبح می شه؟؟؟؟؟؟ چون خورشید هم دلش برای چشمای تو تنگ میشه.

12- همیشه تصور کن توی یه دنیای شیشه ای زندگی میکنی پس مراقب باش به طرف کسی سنگ نندازی چون اول دنیای خودتو می شکنی.

13- عشق خام میگه: چون به تو نیاز دارم دوستت دارم ، عشق پخته می گه : چون دوستت دارم بهت نیاز دارم.

14- نانوا هم جوش شیرین
می زند..
.........
............
.........
.....
....
..... بی چاره فرهاد!!!!!!!!!

15- مهم نیست که قشنگ باشی قشنگ اینه که مهم باشی حتی برای یه نفر...........

16- عشق ورزيدن خطاست حاصلش ديوانگي ست عشق ها بازيچه اند عاشقان بازيگر اين بازي طفلانه اند عشق کو ؟! عاشق کجاست ؟! معشوق کيست؟ [/FONT]

niloofar*

عضو جدید
داری چاق می شی
می دونی از کجا فهمیدم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟//
آخه تو قلبم جای بیشتری باز کردی;)

niloofar*

عضو جدید
دوستی تکرار "دوستت دارم " نیست
دوستی فهمیدن ناگفته های کسی است که دوستش داری :heart:

vida

عضو جدید
خيلي با حال بودن اس ام اس هات ازت ممنون همه را ذخيره كردم بازم اگر داري بذار رو صفحه :thumbsup2:

Matrix

عضو جدید
دوست عزيز ، همچين تاپيكي داشتيم .

به تاپيك مربوطه منتقل شد.

سمانه آسمونی

عضو جدید
کاربر ممتاز
اگر امروز که بیدار شدی بیشتر احساس سلامت کردی تا مریضی ، تو خوشبخت تر از یک میلیون نفری هستی که تا آخر این هفته بیشتر زنده نیستند.

اگر هیچ وقت خطر جنگ را تجرب نکرده ای و تنهایی زندان را حس نکرده ای ، در شمار 500 میلیون نفر آدم خوشبخت دنیا هستی .

اگر می توانی در یک جلسه مذهبی شرکت کنی بدون اینکه اذیت و آزار، دستگیری ، شکنجه و وحشت از مرگ داشته باشی خوشبخت تر از سه میلیون نفر در جهان هستی.

اگر در جیب یا کیف خود پول داری و می توانی گاهی کمی پول خرج کنی ، جزو 8 درصد آدمهای پولدار دنیایی.

اگر پدر و مادرت هنوز زنده اند و هنوز با هم زندگی می کنند . تو واقعا بی نظیری!

اگر سرت را بالا می گیری و لبخند می زنی و احساس خوبی داری ، تو خوشبختی ، چون خیلی ها می توانند این کار را بکنند ، ولی اکثرا نمی کنند.

اگر امروز و دیروز دعا کردی ، واقعا خوشبختی ، چون اعتقاد داری که خدا صدای ما را می شنود و به ما جواب می دهد.

اگر می توانی این مطلب را بخوانی خوشبخت تر از کسانی هستی که نمی توانند این مطلب را بخوانند :smile:

YASMIN

عضو جدید
سلام ماکان جون
من هم از داستانات خوشم می آد و هم از sms ات
ارادت داریم;)

آخرین ویرایش:

computrenginneer

عضو جدید
دنيا سه اصل داره: 1.خاطرات 2.غم 3.عشق با اولي زندگي كن دومي رو به خاطر سومي تحمل كن

2sadaf2

عضو جدید
کاربر ممتاز
يه تركه مي زنگه به دوستش ميگه الآن سر جلسم بعدا خودم باهات تماس ميگيرم!:D

computrenginneer

عضو جدید
خیلی سخته ببینی یه آهو اسیر پنجه های یه شیر شده ؟ ولی تلخ تر از اون اینکه ببینی یه شیر اسیر چشمهای یه آهو شده

booghbooghabbasy

عضو جدید
بووووووووووووووووووووووووووووووووووووق
:eek:ببخشید اینجا دفتر آقای مدیره یا محل ارسال اس ام اس؟؟:surprised:

niloofar*

عضو جدید
به ترکه مي گن تولدت چه روزيه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
مي گه 9 دي
مي گن چه سالي؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
مي گه هر سال :w15::w17::w17::w15:

niloofar*

عضو جدید
پير مرد نگران افق را نظاره مي کرد و در فکر زمين شخم نزده اش بود و در انتظار آمدن گاوش اما گاو بيخيال در حال خواندن اين اس ام اس بود :w10::w10::w12:

PersiaJok

عضو جدید
هر 3 ثانیه یکی تو دنیا میمیره بشمار1 2 3 همین الان یکی مرد یادت باشه یکی از این 3 ثانیه ها نوبت من و توه

PersiaJok

عضو جدید
وقتی برگهای پاییز رو زیر پات له میکنی به یاد داشته باش که روزی نفس به تو هدیه میکردن

وضعیت
موضوع بسته شده است.