اس ام اس هاي روزانه Joke-Off-SMS

وضعیت
موضوع بسته شده است.

arghavan.z

عضو جدید
کاربر ممتاز
بهار،نـيم بهار،ربـع بـهار، بهار را قسمت کردند؛بازارشان سکه شد! دوست عزيز سبز ترين و هميشگي ترين بهار ها را برايت آرزو مندم​

arghavan.z

عضو جدید
کاربر ممتاز
افسوس مي خورم ....چرا؟چرا با رفتن تو..............بهار مي ايد ؟...امدي در سرماي زمستان... به سردي زمستان بودي..... به غم انگيزي شبهاي تنهايي..... به خشکي برف ...مي روي..... بهار مي ايد ...به نظر معامله خوبي است....اميد ان دارم بهار گلي بر چهره ات بنشاند ...چه اميد مبهمي...گردش روزگار خطا ندارد ....زمستان هيچ گاه بهار را نمي بيند...

niloofar*

عضو جدید
هر وقت بارون میاد دستتو بگیر زیر بارون هر چند تا قطره جمع کردی دوسم داری و هر چند تا که جمع نکردی دوست دارم :D:D

niloofar*

عضو جدید
nothing to depress u , only joys to surround u , many friends to love u , and god to bless u , These are my wishes for u in 1387 :smile::smile:

مهدی و

عضو جدید
اگر کلید قلبی را نداری قفلش نکن اگر خداحافظی در راه است سلام نکن و اگر دستی را گرفتی هیچوقت رهایش نکن

arghavan.z

عضو جدید
کاربر ممتاز

[FONT=Tahoma, Arial, Helvetica, sans-serif]از خدا پرسیدم:گل بی خار وجود داره؟؟؟

گفت:هیسسس داره اس ام اس میخونه:D[/FONT]

shahab_A

عضو جدید
اين sms صرفا جهت بالا بردن كلاس شما در جمع است .. بعد از خواند الكي بخند :D

arghavan.z

عضو جدید
کاربر ممتاز
\ /
ا
/0\

این میدونی کیه؟ خوب تویی دیگه از خوشی رسیدن اس ام اس من داری جفتک میزنی
:smile:

rana.7

عضو جدید
ارزش يک سال را دانش آموزي که مردود شده مي داند. ارزش يک ماه را مادري که فرزندي نارس به دنيا آورده مي داند. ارزش يک هفته را سردبير يک هفته نامه مي داند. ارزش يک دقيقه را شخصي که از قطار جا مانده. و ارزش يک ثانيه را آنکه از تصادفي مرگبار جان بدر برده مي داند. هر لحظه گنج بزرگي است، گنجتان را مفت از دست ندهيد! باز به خاطر بياوريد که زمان به خاطر هيچکس منتظر نمي ماند. ديروز به تاريخ پيوست، فردا معماست، و امروز هديه است

niloofar*

عضو جدید
بالاخره تعطیلات نوروزی تموم می شه و امتحانات در انتظار شماست!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:(:(
ستاد کوفت کردن تعطیلات نوروزی :smile::biggrin:

niloofar*

عضو جدید
اااااااااااااااااااااااا__ااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا
ببین بین این همه که تو رو دوست دارن فقط من برات غش کردم ;)

niloofar*

عضو جدید
به یکی می گن شما ها به موتور سیکلت چی می گین ؟؟؟؟؟؟؟
می گه دوچرخه ی عصبانی :biggrin::biggrin::biggrin:

arghavan.z

عضو جدید
کاربر ممتاز
بچه: بابا نقاشيم قشنگه؟
بابا: آره پسرم , چي كشيدي؟
بچه: يه گاو كه داره علف ميخوره !
بابا: كو علفا؟
بچه: گاوه خورد !
بابا: پس كو گاوه؟
بچه: علف خورد رفت !!!! :biggrin:

niloofar*

عضو جدید
گاهی وقتا زندگی تموم حواسشو جمع می کنه تا ببینه تو چی دوس داری تا درس همونو ازت بگیره!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1;)

*neda*

عضو جدید
کاربر ممتاز
when u win i will proudly tell the word"hey!that's my friend"
but if you lose i will sit by your side,hold your hand and say"hey i'm your friend!!"

niloofar68

عضو جدید
یک روز ستاره آرزوها اومد پایین و به من گفت یک آرزو کن من تو رو ازش خواستم گفت محاله گفتم چرا؟ گفت من تو کار جنس بنجول نیستم:D

*neda*

عضو جدید
کاربر ممتاز
1.كرده سوار هواپيما بوده ميهماندار ميگه كمربندها رو ببنديد . كرده مي گه : مال من كش داره بازم ببندم
2.سالروز تولد يگانه منجي عالم مستي ،اختر تابناک عيش و نوش ، عشق و حال ،زکرياي رازي بر همه الکل دوستان %60 به بالا ،مبارک
3.مرد دوستي را كشف كرد و عشق اختراع شد. زن عشق را كشف كرد و ازدواج را اختراع كرد! مرد تجارت را كشفكرد و پول را اختراع كرد. زن پول را كشف كرد و « خريد كردن » اختراع شد! از آن به بعد مردچيزهاي بسياري را كشف و اختراع كرد. ولي زن همچنان مشغول خريد بود!!!!!!

reza3oot

عضو جدید
درويشي به اشتباه فرشتگان به جهنم فرستاده ميشود .
پس از اندك زماني داد شيطان در مي آيد و رو به فرشتگان مي كند و مي گويد : جاسوس مي فرستيد به جهنم!؟
از روزي كه اين ادم به جهنم آمده مداوم در جهنم در گفتگو و بحث است و جهنميان را هدايت مي كند و...
حال سخن درويشي كه به جهنم رفته بود اين چنين است: با چنان عشقي زندگي كن كه حتي بنا به تصادف اگر به جهنم افتادي خود شيطان تو را به بهشت باز گرداند.

reza3oot

عضو جدید
سه چيز در زندگي هيچگاه باز نمي گردند: زمان، کلمات و موقعيت ها.
سه چيز در زندگي هيچگاه نبايد از دست بروند: آرامش، اميد و صداقت.
سه چيز در زندگي هيچگاه قطعي نيستند: رؤيا ها ، موفقيت و شانس .
سه چيز در زندگي از با ارزش ترين ها هستند: عشق، اعتماد به نفس و دوستان.

reza3oot

عضو جدید
مجنون را به محکمه بردند گفتند : " توبه كن "
گفت : خدايا عاشقم ، عاشق ترم كن . . .

reza3oot

عضو جدید
مي دوني فلسفه اختراع سر سره واسه بچه ها چيه؟ مي خوان از بچگي به آدم ياد بدن كه صعود چقدر سخت و سقوط چقدر آسونه . . .

*neda*

عضو جدید
کاربر ممتاز
ادما از جنس برگند . گاهي سبزند ، گاهي پائيزن و زردند . زمستون ديده نميشن . تابستون سايبون سبزند. آدما خيلي قشنگن . حيف که هر لحظه يه رنگند

behrad2791

عضو جدید
از یه نی نی میپرسن عشق یعنی چی؟
میگه: عخش یعنی بذالی اونم از پفکت بخوله اما فقط تو تا دونه ها!!!

behrad2791

عضو جدید
:gol:زندگی زیباست زشتیهای آن تقصیر ماست
در مسیرش هر چه نازیباست آن تدبیر ماست:gol:

behrad2791

عضو جدید
beatiful pictures develped from negatives in a dark room
so if you see darkness in your life
be sure that GOD is making a beautiful picture for you

وضعیت
موضوع بسته شده است.