اس ام اس هاي روزانه Joke-Off-SMS

وضعیت
موضوع بسته شده است.

MMZ

عضو جدید
[FONT=&quot]ميگن قلب آدما اندازه مشتشونه ، ولي چطوري يه دنيا مهربوني يه آسمان صداقت يه كهكشان محبت يه دريا عشق تو مشتت جا شده؟[/FONT]

MMZ

عضو جدید
[FONT=&quot]يه دفعه يه آفتاب پرست ميره رو جعبه مداد رنگی " هنگ " ميکنه[/FONT]

MMZ

عضو جدید
[FONT=&quot]غضنفر میمیره ، شب اول قبر ۶۲ تا فرشته میان سراغش. ۲تاشون سوال می کردن .... ۶۰ تاشون حالیش می کردن[/FONT]

MMZ

عضو جدید
[FONT=&quot]ما زنده به آنيم كه آرام نگيريم .... موجيم؛ كه آسودگي ما عدم ماست[/FONT]

MMZ

عضو جدید
[FONT=&quot]درنگاه کساني که پرواز را نمي فهمند هر چقدر اوج بگيري کوچکتر خواهي شد[/FONT]

MMZ

عضو جدید
[FONT=&quot]فاصله از نفرت تا علاقه يك محبت . از دشمني تا دوستي يك لبخند . از جدايي تا پيوند يك قدم . از دوري تا صميميت يك اس ام اس[/FONT]

MMZ

عضو جدید
[FONT=&quot]سوال منتخب كنكور: ...... بي تو سردمه. الف) بخاري ب) پتو ج) آرش د) شوفاژ[/FONT]

MMZ

عضو جدید
[FONT=&quot]از هر هزار مرد یکی یکی رهبر مردهای دیگر می شود. بقیه همه دنباله رو زنها هستند[/FONT][FONT=&quot].
Harry Stanley[/FONT]

MMZ

عضو جدید
[FONT=&quot]به شغلهایی که مردها با طیب خاطر به زنها واگذار می کنند با سوءظن نگاه کنید[/FONT][FONT=&quot].
Jill Tweedie[/FONT]

MMZ

عضو جدید
[FONT=&quot]شكسپير : اگر كسي را دوست داري رهايش كن سوي تو برگشت از آن توست و اگر برنگشت از اول براي تو نبوده[/FONT]

MMZ

عضو جدید
[FONT=&quot]خواستم براي از دست دادنت[FONT=&quot]گريه كنم اما تمام اشكهامو براي [/FONT][FONT=&quot]بدست [/FONT][FONT=&quot]آوردنت ريخته[/FONT][FONT=&quot]بودم[/FONT][/FONT]

MMZ

عضو جدید
[FONT=&quot]برتراند راسل: ترس از عشق، ترس از زندگي است، آنان كه از عشق مي گريزند، مردگاني بيش نيستند.[/FONT]

MMZ

عضو جدید
از همه چيز گذشتن و به همه چيز رسيدن مهم نيست . مهم از چه گذشتن و به چه رسيدن است

MMZ

عضو جدید
مردها بر اثر کمبود عاطفه ازدواج مي کنند، بر اثر کمبود حوصله طلاق مي دهند و بر اثر کمبود حافظه دوباره ازدواج مي کنند

MMZ

عضو جدید
کسانی که به فکرمون هستن رو به گریه می اندازیم. ما گریه می کنیم برای کسانی که به فکرمون نیستن. و ما به فکر کسانی هستیم که هیچوقت برامون گریه نمی کنن. این حقیقت زندگیه. عجیبه ولی حقیقت داره. اگه این رو بفهمی، هیچوقت برای تغییر دیر نیست

MMZ

عضو جدید
وقتي يه بار از يه دوست ضربه مي خوري درست مثل اين مي مونه که با ماشين بهت زده و داغونت کرده ولي وقتي مي بخشيش درست مثل اين مي مونه که بهش فرصت دادي تا دنده عقب بگيره و دوباره از روت رد بشه تا مطمئن بشه چيزي ازت نمونده

MMZ

عضو جدید
من غروب عشق خود را در نگاهت ديده ام.... من بناي آرزو ها را زهم پاشيده ام.... آنچه بايد من بفهمم اين زمان فهميده ام.... در دل خود من به عشق پوچ تو خنديده ام....

MMZ

عضو جدید
یکي محبت می کنه و يکي ناز مي کنه! اونی که ناز مي کنه هميشه محبت مي بينه اما اونی که محبت میکنه هميشه تنهاي تنهاست

MMZ

عضو جدید
طرز نگاهت،صورت ماهت، چشماي نازت، دل عاشق نوازت ... منو ياد گداي سر كوچمون مي ندازه!

MMZ

عضو جدید
اگه یه روز تنهای تنها شدی... ... ... ... تا کسی نیست دستتو بکن تو دماغت، حالشو ببر!

MMZ

عضو جدید
دستي را بپذير که باز شدن را بهتر از مشت شدن بلد است

MMZ

عضو جدید
میدونید اگه یه مرد وارد حموم زنونه بشه چی میشه؟ زنا میکشنش ولی اگه یه زن وارد حموم مردونه بشه مردا همدیگرو میکشن

MMZ

عضو جدید
برای كشتن یك پرنده یك قیچی كافیست.لازم نیست آنرا در قلبش فرو كنی یا گلویش را با آن بشكافی.پرهایش را بزن خاطره ی پریدن با او كاری میكند كه خودش را به اعماق دره ها پرت میكند

MMZ

عضو جدید
از ديروزها به دنبالت دويدم و به اميد ديدارت به امروز رسيدم ولي افسوس که تو به فرداها سفر کردي

MMZ

عضو جدید
خدايا من اگر بد کنم تو را بنده ديگر بسيار است تو اگر با من مدارا نکني مرا خدايي ديگر کجاست؟

PersiaJok

عضو جدید
يه روز يه غضنفر رو به جرم دزدي مي برن دادگاه قاضي ميگه خجالت بکش اين دفعه ي چهارمته که مياي دادگاه. ترکه به قاضي ميگه تو خجالت بکش که هر روز اينجايي !

PersiaJok

عضو جدید
از گابريل گارسيا ماركز مي پرسند اگه بخواي يه كتاب صد صفحه اي در مورد اميد بنويسي، چي مي نويسي؟ مي گه 99 صفحه رو خالي مي ذارم. صفحه ي آخر سطر آخر مي نويسم اميد آخرين چيزي است كه مي ميرد .

PersiaJok

عضو جدید
يه روز ستاره آرزوها از آسمون اومد پايين و گفت: آرزو كن. من تو رو خواستم! ستاره آرزوها گفت: نميشه! گفتم: چرا؟ گفت: ما تو كار جنس بنجل نيستيم!!!!!!

PersiaJok

عضو جدید
يه روز به يکي ميگن تلفن همراه داري ميگه تلفن همراه چيه ادم بايد معرفت داشته باشه

وضعیت
موضوع بسته شده است.