استخدام شرکت ملی گاز ایران [ آزمون کتبی + مصاحبه علمی + مصاحبه عقیدتی + طب صنعتی ]

delpier0

کاربر بیش فعال
خوب البته من متاهلم و البته نمیخوام جم زندگی کنم هر چند که الان هم خونه سازمانی نمیده تا یکی دو سال دیگه و باید اقماری بشم که اونم مشکلات خودشو داره و تازه ضریبش هم کمتر میشه...این در حالیه که من الان تو خونه سازمانی هستم و اجاره نمیدم

میشه ادم واسه خودش خونه جدا بگیره ؟ یعنی تو سازمانی ها نباشه

Yadavaran

عضو جدید
میشه ادم واسه خودش خونه جدا بگیره ؟ یعنی تو سازمانی ها نباشه

فکرکنم بشه ولی خوب چرا هزینه کاذب خوووو
راستی آقا جان این کابوس نتایج منم ول نمی کنه از طرفی در آستانه انتخابات هستیم ومن از این وضعیت بیم دارم .:redface::cry:

hamedjs11

عضو جدید
با سلام به همه بچه ها من رشتم برق قدرت(فوق لیسانس) ببخشید تو این قسمت مهندسی شیمی اومدم.من بعد از مصاحبه گاز با نماینده پارس جنوبی صحبت کردم می گفت کارتون اقماریه دو دو و خونه ها اماده نیستند میگفت حقوق پایه (بیس) 430 هزار تومان هست که چهار برابرشو بهتون میدن از دوستان که اطلاع دقیق تری دارن میخاستم بپرسم که این پایه حقوق درسته اخه من شنیده بودم بیشتر از این مقداره ! با تشکر

HAMED A

عضو جدید
با سلام به همه بچه ها من رشتم برق قدرت(فوق لیسانس) ببخشید تو این قسمت مهندسی شیمی اومدم.من بعد از مصاحبه گاز با نماینده پارس جنوبی صحبت کردم می گفت کارتون اقماریه دو دو و خونه ها اماده نیستند میگفت حقوق پایه (بیس) 430 هزار تومان هست که چهار برابرشو بهتون میدن از دوستان که اطلاع دقیق تری دارن میخاستم بپرسم که این پایه حقوق درسته اخه من شنیده بودم بیشتر از این مقداره ! با تشکر

اين حقوق پايه پارساله. امسال 537.5 با احتساب 25% افزايش امسال. در ضمن سال اول همش علي الحساب ميدن.ماهي تقريبا 700-800 (كه البته چون تو آموزش هستين حقوق دور و بر 1500 هست كه مابقيشو بعدا يه جا بهت ميدن)...مواظب باشين روش حساب نكنين برين قسط ببندين به خودتون:D

Yadavaran

عضو جدید

آقاجان حقوق پایه 498600 تومان ضریب هم باید 4.5 تا 5 باشد خووو
آقا جان برای پالایشگاه بیدبلند کسی میداند چند هست خووو

Yadavaran

عضو جدید
اين حقوق پايه پارساله. امسال 537.5 با احتساب 25% افزايش امسال. در ضمن سال اول همش علي الحساب ميدن.ماهي تقريبا 700-800 (كه البته چون تو آموزش هستين حقوق دور و بر 1500 هست كه مابقيشو بعدا يه جا بهت ميدن)...مواظب باشين روش حساب نكنين برين قسط ببندين به خودتون:D
مهندس برای پالایشگاه بیدبلند می دونی چقدر حساب میشه خووو:(

delpier0

کاربر بیش فعال
فکرکنم بشه ولی خوب چرا هزینه کاذب خوووو
راستی آقا جان این کابوس نتایج منم ول نمی کنه از طرفی در آستانه انتخابات هستیم ومن از این وضعیت بیم دارم .:redface::cry:

ادم بره تو شهر خونه بگیره دیگه تو بره بیابون چیکار کنه ادم خب.
داداش اتفاقا در استانه انتخابات که بهتره . همرو قبول میکنن خوووو

آخرین ویرایش:

Yadavaran

عضو جدید
ادم بره تو شهر خونه بگیره دیگه تو بره بیابون چیکار کنه ادم خب.
داداش اتفاقا در استانه انتخابات که بهتره . همرو قبول میکنن خوووو

نمی دونی مهندس بیابون عالم خودشه داره خو آقاجان گفتی انتخابات با یکی از کله گنده های شرکتی هم صحبت شدم گفت بخاطر انتخابات ومشکل بیکاری میخاند جذب رو ببرند بالا منم ساده هم باور کردم خوووو
:(

mahdismh69

عضو جدید
یعنی سال اول ماهی 800 میدن یا 1500 ؟
در ضمن من شنیدم که دوره آموزشی که میذارن 6 ماه هست تو محمودآباد شمال که زبان و دروس تخصصی هم داره...کسی اطلاعات دقیقتری داره ؟

raminet

عضو جدید
کاربر ممتاز
در ضمن من شنیدم که دوره آموزشی که میذارن 6 ماه هست تو محمودآباد شمال که زبان و دروس تخصصی هم داره...کسی اطلاعات دقیقتری داره ؟

وای محمود آباد ؟!!! ایوووووووول من چند بار از طرف شرکت رفتیم اونجا مسافرت خیلی زیباست و شیک ساخته شده و اگه اونجا باشه عالیه . اصفهان هم باشه خوبه اما خوده عسلویه بده
حالا کو تا نتایج رو بزنن! من تو خونه دارم خفه میشم دیگه :confused:

hadishs

عضو جدید

من شنیدم ماهی 1200 میدن. البته 600-700 تاش رو هر ماه پرداخت میکنن و الباقی رو یهو بعد تموم شدن آموزشی باهم میریزن به حساب.
مدت دوره آموزشی هم متفاوته. هر سال متفاوت بوده. برای هر کدوم از شرکت های زیرشاخه ی نفت هم متفاوته. بطور کلی طبق قانون باید 15 ماه آموزشی برای هر فرد گذاشته بشه. اما هیچ وفت بیشتر از 8 ماه دوره آموزشی نمیزارن. بستگی به شانس داره یه جورایی. رفیق من که 2 سال پیش نفت فلات قاره قبول شد، کمتر از 3 ماه براشون دوره گذاشتن تو همون محمودآباد. اما شرکت گاز معمولا مدت بیشتری رو صرف آموزش میکنه و منظم تر هم هستش.
محل آموزش هم بسته به شانسه. فکر نکنم محمود آباد باشه (کمتر برای شرکت گاز استفاده میشه) احتمال اینکه اصفهان باشه خیلی زیاده. شنیدم برای آموزشی شاید یه تعدادی رو هم بفرستن اهواز. اما تهران نیست مطمئنا :)
مواردی که تو آموزشی براش کلاس میزارن اینان: ایمنی، مدیریت، تخصصی، کامپیوتر، زبان. (تو کارآموزی استانداردهای اینا رو تو شرکت گاز درست میکردم دیدم خودم)
بسته به اینکه تو چه سطحی استخدام بشین براتون از اینجور کلاسا میزارن.

delpier0

کاربر بیش فعال

والا من شنیدم تو اصفهان هست . البته تو محمود ابادم یه مجموعه تفریحی اموزشی داره شرکت نفت و گاز . اگه محمود اباد باشه که خیلی خوبه

آخرین ویرایش:

Yadavaran

عضو جدید
آقا جان من امروز زنگ زدم شرکت پالایش بیدبلند مسئولش گفت که از 8 نفر 3 نفر قبول می شوند یعنی من جز قبولی ها خواهم بود خووو

hadishs

عضو جدید
آقا جان من امروز زنگ زدم شرکت پالایش بیدبلند مسئولش گفت که از 8 نفر 3 نفر قبول می شوند یعنی من جز قبولی ها خواهم بود خووو

این جمله آخر خبری بود یا سوالی؟!
یعنی الان فبول شدی یا سوال کردی که قبول شدی یا نه؟!
اما اگه بخوان اینطوری بگیرن خیلی بد میشه! از 8 نفر فقط 3 نفر! خیلی کمه
امیدوارم حداقل بقیه جاها همون نصف که میگفتن رو بگیرن :(

alexmorgan

کاربر بیش فعال

مصاحبه رو که خوب دادی، چند سال سابقه کار هم که داری، نگران نباش

ما باید نگران باشیم که صفر کیلومتریم، اگه اینجا قبول نشیم دیگه معلوم نیس چیکار باید بکنیم، اصن حوصله فکر کردنم دیگه ندارم که بعدش چیکار باید بکنم
فعلا امیدوارم که قبول بشم

Yadavaran

عضو جدید
اعلام نتایج نهایی

اعلام نتایج نهایی

آقا جان من ازش سوال کردم میگه تازه 5 شنبه مصاحبه هاتموم شده والان داریم پردازش امتیاز میکنیم وزود است خوووو.

Yadavaran

عضو جدید

ما باید نگران باشیم که صفر کیلومتریم، اگه اینجا قبول نشیم دیگه معلوم نیس چیکار باید بکنیم، اصن حوصله فکر کردنم دیگه ندارم که بعدش چیکار باید بکنم
آقاجان یک سوال در مورد کار باکامپیوتر وپروژه کدنویسی چند امتیاز داردخوو

Yadavaran

عضو جدید
بازهم خوب است که 8 نفر بده ازیک سوم بیشتر است خو درضمن بیشتر قبولی ها گویا غیر بومی بوده اند پسنتیجه میگیرم غیر بومیها بهتر درخشیده اند خووو

Yadavaran

عضو جدید

آقا جان زیاد هم خوب نبوده
1. سوال سرج کمپرسوره
2 گوگرد درچه دمایی به جوش می اید
3. پروژه کد نویسی
4. فرایند مراکس بنظر شما شانسی هست خوو

alexmorgan

کاربر بیش فعال
بازهم خوب است که 8 نفر بده ازیک سوم بیشتر است خو درضمن بیشتر قبولی ها گویا غیر بومی بوده اند پسنتیجه میگیرم غیر بومیها بهتر درخشیده اند خووو

پالایشگاه کلا 10 نفر میخواسته؟؟؟ یعنی 7 نفر بومی و بقیه ..... یه جورایی قبولی تو این آزمونای استخدامی سخت تر از آزمونای کنکوره

alexmorgan

کاربر بیش فعال
آقا جان زیاد هم خوب نبوده
1. سوال سرج کمپرسوره
2 گوگرد درچه دمایی به جوش می اید
3. پروژه کد نویسی
4. فرایند مراکس بنظر شما شانسی هست خوو[/SIZE]

ناراحت نباش از بیست و خورده ای سوال 4 تا رو جواب ندادی، در بدترین حالت 80 از 100 میشی
فبولی نگران نباش، سابقه کار خیلی به دردت مبخوره

alexmorgan

کاربر بیش فعال

مهندس چرا تعجب کردی من درکل به چهار سوال تقریبا جواب ندادم دیگه چرا تعجب خووو

واسه این بود که فکر میکردم یه دونه سوالو جواب ندادی اونوقت نگران نتیجه آزمونی
اونقدر نگران نباش، من خودم بعد از مصاحبه با یکی از فارغ التحصیلای دانشگاه شیراز صحبت میکردم، اونم سوتی زیاد داشت
میگفت تعریف نقطه شبنم رو اشتباه گفته!!
از این جور اشتباها واسه همه پیش میاد

بالا