[ استخدامی های مهندسی شیمی ]

k_siroos

مدیر بازنشسته
سلام، ممنون از توضیحات جامع شما.
فقط می خواستم اگر ممکنه یک مقدار توضیح در مورد گاز های ترش بدهید. باز هم ممنون.

سلام . خواهش می کنم .:gol:

گاز ترش به گازهایی گفته میشه که شامل دی اکسید کربن و ترکیبات گوگردی باشند . از اونجا که این گازها خاصیت خورندگی بالایی دارند و همینطور باعث مسمومیت کاتالیزورها در بعضی از فرآیندها مانند سنتز آمونیاک می شوند ، باید از گاز طبیعی استخراج شده طی فرآیندهایی موسوم به شیرین سازی گاز ، جداسازی شوند .

ami!r

عضو جدید
سلام . ممنون از اینکه ادرسو برامون گذاشتی .رفتم و واقعا حالشو بردم :biggrin:، طراحی فرایند همش، مرد ، میخوان:redface:!! البته تو مقطع کارشناسی.
سلام
نمی دانم چرا این سایت واسه من باز نمیشه. میشه بگی تا کی محلت ثبت نام داره؟

ارا

عضو جدید
سلام
نمی دانم چرا این سایت واسه من باز نمیشه. میشه بگی تا کی محلت ثبت نام داره؟
سلام
منم الان هر چی سعی کردم صفحه برام باز نشد ، اگه اشتبا نکنم مهلتش تا 5شنبه یعنی فرداست به هیچ وجه هم تمدید نمی شه.

mojtaba_gs

عضو جدید
استخدامي پتروشيمي

استخدامي پتروشيمي

با سلام به دوستان
شـركتهاي پتـروشيمي بنـدرامام، شهيدتنـدگويان، ارونـد، بـوعلـي سيـنا، فجـر، عملـيـات غيرصنعـتي، پـژوهش و فناوري، پايانه ها و مخـازن، سـازمان منـطقـه ويـژه اقتصادي واقـع در منطقـه عملـياتي ماهشــهر در استان خوزستان، در چارچوب قانون كار و تامين اجتماعي(بصورت قراردادي مدت معين) در مقـاطع و رشتـه هاي تحصيلـي مختـلف، از داوطلبان واجد شرايـط ذكور (فقط مرد) صرفاً متقاضيان بومي استان هاي خوزستان، كهگيلويه و بويراحمد، چهارمحال و بختياري و لرستان (متولدين و و يا دريافت كنندگان مـدرك تحصيلي ديپلم از استان هاي مزبور) طبق شرايط مندرج در بخش راهنماي دعوت به همكاري از طريق برگزاري آزمون كتبي، مصاحبه فني/ تخصصي و روانشناختي،‌ طب صنعتي و گزينش دعوت به همكاري مي نمايند.
www.bipc.org
زمان ثبت نام تا 15/12/87
آدرس : http://bipc.sarmadgroup.ir/conditions.aspx

mehdi25200

عضو جدید
چیکار کنیم

چیکار کنیم

با سلام خدمت شما
به نظر شما می خوایندکه یک اعتراض نامه پر کنیم و همه ما مهندس ای شیمی غیر بومی ( کیگیلویه و بویر احمد ، لرستان ، خوزستان و .... ) امضاش کنیم و به دفتر آقای احمدی نژاد تحویل بدیم .؟؟ بابا ما چه گناهی کردیم که بومی آونجا نیستیم. هرچی هم که استخدامی اونجا را می زنند رشته و گرایش جور میشه ، بومی بودنش را نمی تونیم.
ممنون از شما

omidanim

عضو جدید
با سلام خدمت شما
به نظر شما می خوایندکه یک اعتراض نامه پر کنیم و همه ما مهندس ای شیمی غیر بومی ( کیگیلویه و بویر احمد ، لرستان ، خوزستان و .... ) امضاش کنیم و به دفتر آقای احمدی نژاد تحویل بدیم .؟؟ بابا ما چه گناهی کردیم که بومی آونجا نیستیم. هرچی هم که استخدامی اونجا را می زنند رشته و گرایش جور میشه ، بومی بودنش را نمی تونیم.
ممنون از شما
کاملا موافقم

phalagh

مدیر بازنشسته
ميگم شما به آقاي احمدي نژاد نامه بنويسيد. ما به كجا نامه بنويسيم كه بومي بودنش جوره اما جنسيتش جور نيست؟!!! اونم سه ساله كه اينطوري شده. حالا ما به كي نامه بنويسيم؟

nazanin1811

کاربر فعال
من ميخوام از اين آقايون بپرسم اگه شرايط كار رو فراهم نميكنيد چرا اينقدر تو دانشگاهها پذيرش ميكنيد
حالا ما وضعمون بهتره من نميدونم خانم هاي فارغ التحصيل مهندسي معدن چكار ميكنند؟
تعدادشون هم كم نيست تو دوره شبانه دانشگاه ما تو اين چند سال اخير تعداد ورودي هاي دختر و پسر معدن تقريبا برابر بود

engineer1986

عضو جدید
سلام به تو دوست عزیز.فکر نمی کنی بچه های جنوب این حق استفاده از سهمیه رو داشته باشن؟در ضمن مگه چه قدر سهمیه ی بومی واسه ما قائل میشن که شما حالا ناراحتید.
درود بر بوشهر و بچه های بوشهر.
سرمد بدو بیا که بحث جنوبه:cool:

.:پدرام:.

عضو جدید
با کسب اجازه از دوستان عزیز:smile:
با اطلاعاتی که بدست آوردم مشکلات موجود باعث شده که به این روز بیفتیم...
1_ اعتراضات مردم بومی منطقه و محرومیت و فقر حاکم و آمار بالای افراد بیکار در آنجا...
2_ بدی شرایط زیست و تحمل آن توسط عده قلیلی که بومی منطقه نیستند.(به اصطلاح فرار نیروهای متخصص از منطقه)
3_ مشکلات، محدودیت ها و کمبودهایی که در ارایه خدمات رفاهی توسط شرکت های فعال در مناطق عملیاتی وجود دارد که می توان به ارائه مسکن و استراحتگاههای مناسب، دسترسی سخت به آب آشامیدنی، مراکز تفریحی و رفاهی اشاره کرد...

اگر مسایل دیگری هم باشد فکر می کنم باید دوستانی که در آن مناطق فعالیت دارند بیان نمایند...

من سعی کردم در این تاپیک http://www.www.iran-eng.ir/showthread.php?t=57998 به نحوی این موضوع را از زبان شاغلین محترم به محضر دوستان ارائه نمایم تا دیدشان تنها کسب درآمد نباشد و با انتخاب صحیح راه خود را جهت اشتغال بیابند.:smile:

omidanim

عضو جدید
سلام به همه
چی شده؟
چه خبره ؟:surprised:
وبا اومده یا طاعون:cry:
آخرین پست برای 3 هفته پیشه:(
نکنه گوش شیطون کر همه رفتین سر کار;):confused:

آریایی

عضو جدید
سلام به همه
چی شده؟
چه خبره ؟:surprised:
وبا اومده یا طاعون:cry:
آخرین پست برای 3 هفته پیشه:(
نکنه گوش شیطون کر همه رفتین سر کار;):confused:

نه عزیزجان کار کجا بود؟
دیدی سلام مارو هم بهش برسون.
همه از بی کار ی و خونه نشینی خسته شدن و حوصله کاری رو ندارن:

mojtaba_gs

عضو جدید
استخدامی شرکت ملی پالایش و پخش

استخدامی شرکت ملی پالایش و پخش

با سلام به دوستان عزیز
به اطلاع مي رسانم ثبت نام آزمون استخدامي شركت ملي پالايش و پخش از روز شنبه 16 خرداد 88 آغاز خواهد شد
آدرس :
http://www.e-reg.ir/first.htm
موفق باشید

M-F-CH

عضو جدید
چرا شركت نفت رشته هاي مهندسي شيمي خانم نمي پذيره
يا اگه هم باشه گرايش پتروشيمي نيست
يه گرايشهاي خاص رو مي خواد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟بايد چي كار كرد؟كار واسه پتروشيمي نيست؟؟

پیرجو

مدیر ارشد
مدیر کل سایت
مدیر ارشد
بیشتر شرکت نفت گرایش پالایش می پذیره، مثلا الان حدود چند سالی میشه که اصلا مهندسی نفت پذیرش نمی کنه. انشالا که پذیرش بشه.

mehdi25200

عضو جدید
ما هم خسته شدیم

ما هم خسته شدیم

با سلام خدمت شما دوستان و سروران عزیز
به خدا زمانی که رفتیم گرایش پترو را خوندیم اینقدر بازار کارش خوب بود که ترم بالایی های ما همشم می گفتند که زودتر تماموش کنید که برید سر کار . !!! اما حالا چی ؟؟ در این مدت که این همه استخدامی شرکت نفت و ... زده شد حتی واسه دل خوشی یکبار هم گرایش ما رو نزدند .
خدا بزرگه بالاخره فرجی می شه . انشاء.... :D:que:

hiceco

عضو جدید
سلام به همگی دوستان
از عزیزانی که علاقمند به کار در یک شرکت مهندس مشاور در زمینه نفت،گاز و پتروشیمی (واقع در کیلومتر 15 بزگراه تهران-کرج،پژوهشگاه پلیمر و پتروشیمی) می باشند دعوت می شود تا سوابق تحصیلی و شغلی خود را به آدرس ایمیل a.naghdifar@hiceco.com ارسال نمایند.

با سپاس

hiceco

عضو جدید
دعوت به همکاری در یک شرکت مهندس مشاور

دعوت به همکاری در یک شرکت مهندس مشاور

با سلام به همگی دوستان

از دوستان و عزیزان فارغ التحصیل رشته مهندسی شیمی که علاقمند به کار در یک شرکت مهندس مشاور فعال در زمینه نفت،گاز و پتروشیمی (واقع در کیلومتر 15 بزگراه تهران-کرج،پژوهشگاه پلیمر و پتروشیمی) می باشند دعوت می شود تا سوابق تحصیلی و شغلی خود را به آدرس ایمیل a.naghdifar@hiceco.com ارسال نمایند.

آدرس سایت: www.hiceco.com

hiceco

عضو جدید
چرا شركت نفت رشته هاي مهندسي شيمي خانم نمي پذيره
يا اگه هم باشه گرايش پتروشيمي نيست
يه گرايشهاي خاص رو مي خواد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟بايد چي كار كرد؟كار واسه پتروشيمي نيست؟؟

سلام به همگی دوستان
از عزیزانی که علاقمند به کار در یک شرکت مهندس مشاور در زمینه نفت،گاز و پتروشیمی (واقع در کیلومتر 15 بزگراه تهران-کرج،پژوهشگاه پلیمر و پتروشیمی) می باشند دعوت می شود تا سوابق تحصیلی و شغلی خود را به آدرس ایمیل a.naghdifar@hiceco.com ارسال نمایند.

با سپاس

sweet honey

عضو جدید
همه همدردیم

همه همدردیم

راستش وقتی ما پترو قبول شدیم اونقدر خوشحال بودیم که میخواستسیم7ترمه تموم کنیم ولی حالا به 9ترمم راضی شدیم :(:redface:
اما خدا بزرگه :)

مي مو

عضو جدید
کاربر ممتاز
با سلام خدمت شما دوستان و سروران عزیز
به خدا زمانی که رفتیم گرایش پترو را خوندیم اینقدر بازار کارش خوب بود که ترم بالایی های ما همشم می گفتند که زودتر تماموش کنید که برید سر کار . !!! اما حالا چی ؟؟ در این مدت که این همه استخدامی شرکت نفت و ... زده شد حتی واسه دل خوشی یکبار هم گرایش ما رو نزدند .
خدا بزرگه بالاخره فرجی می شه . انشاء.... :D:que:
دقیقا حرف دل من (که البته مطمئنم همه مهندسین پتروشیمی) رو زدی
:w05:
:w27:

omidanim

عضو جدید
سلام
بالاخره من هم یه کاری تو عسلویه پیدا کردم. خدا رو شکر بد نیست. فعلا که دوران آزمایشی رو طی می کنیم.
شرایط هم خیلی بهتر از اونیه که میگفتن
از اشکان فروتن هم به خاطر راهنماییاش تشکر می کنم
به امید روزی که در سایه ;)تلاشهای دولت محبوب;) هر کسی کاری در شان و متناسب با تحصیلاتش داشته باشه:)

omidanim

عضو جدید
راستی میدونید یکی از مهمترین عواملی که شرایط استخدامی تو عسلویه اینقدر کم شده تلاشهای دولت خدمتگذاره
بر اساس اطلاعاتی که من از اونجا تو این مدت به دست آوردم در حال حاضر تعداد کسانی که در قسمتهای مختلف کار می کنند نسبت به کسانی که 5 سال پیش در حال کار بودند یک دهم است و این هم به خاطر تحریم های ناشی از زیاده گویی های نمایندگان محبوب ماست;)

بالا