[ استخدامی های مهندسی شیمی ]

ebrahim110

عضو جدید
سلام
در این تاپیک استخدامی های مربوط به مهندسی شیمی قرار میگیرد تا دوستان استفاده کنند.

تاپیک های مرتبط:
نمونه ســوالات استخدامی شرکت گــاز و نفت
دانلود سوالات آزمون استخدامی نفت و گاز
سوالات آزمون استخدامی وزارت نیرو

دانلود سوالات آزمون استخدامي شركت ملي گاز ايران بصورت فايل PDF از سايت زير قابل دانلود كردن است . با تشكر

http://www.omransazehparsian.blogfa.com/8511.aspx

آخرین ویرایش توسط مدیر:

ebrahim110

عضو جدید
دانلود سوالات آزمون استخدامي شركت ملي گاز ايران

دانلود سوالات آزمون استخدامي شركت ملي گاز ايران

دانلود سوالات آزمون استخدامي شركت ملي گاز ايران بصورت فايل PDF از سايت زير قابل دانلود كردن است . با تشكر

http://www.omransazehparsian.blogfa.com/8511.aspx

srn57

عضو جدید
سوالات آزمون استخدامی شرکت گاز -رشته ها و مقاطع مختلف

سوالات آزمون استخدامی شرکت گاز -رشته ها و مقاطع مختلف

سوالات آزمون استخدامی شرکت گاز -رشته ها و مقاطع مختلف تحصیلی :

1-امیدوارم تکراری نباشه
2- بعد از مراجعه به سایتش هرکدومو که خواستید دانلود وذخیره کنید چون لینکشو معمولا بعد از مدتی ورش میدارن
3- نمیدونستم کجا باید تاپیکو بذارم گذاشتم تو تالار خودمون:

http://training.nigc.ir/Site.aspx?ParTree=11111A191C17

:gol::gol::gol:

shinto

عضو جدید
استخدامی های مهندسی شیمی

استخدامی های مهندسی شیمی

سلام
یه خبری از از تلویزیون دیدم البته دوستان ناراحت نشن که جای این خبر اینجا نیست.
شرکت ملی پالایش و پخش فراورده های نفتی استخدامی داره. از فردا هم شروع میشه
(3/4/87)

JU JU

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
منم میتونم یه شغل نیمه وقت داشته باشم ؟
چجوری ؟

shinto

عضو جدید
کار

کار

منم میتونم یه شغل نیمه وقت داشته باشم ؟
چجوری ؟[/quot
شما ترم چندی؟ من خیلی کم دیدم بچه های مهندسی شیمی دوره کارشناسی کار کنن.مثل رشته عمران که نیستیم از همون ترم اول کار میکنن.
این طور استخدامی ها مدرک می خواد

اشکان فروتن

مدیر بازنشسته
متن آگهی رو اگه کسی داره ، بذاره ، ممنون میشیم.
و خوش به حال اونهاي كه پارتيشو هم دارن شرط اصلي اينه
نازی جان این استخدامی های مربوط به نفت و گاز و پترو اینقدر زیاد هستن و اینقدر تعداد زیادی میخوان که بدون پارتی هم میشه قبول شد. همونجوری که من خودم بدون پارتی قبول شدم و تعدادی از دوستام رو هم سراغ دارم که بدون پارتی کارشون شد ، ولی در استخدامی هایی که تعداد کمی رو میخوان ، البته که پارتی حرف اول و آخر رو میزنه !!!

اشکان فروتن

مدیر بازنشسته
بروبچز ، موافقین این تاپیک رو بکنیم استخدامی های مهندسی شیمی و همه خبرهاشو اینجا بذاریم ؟
شاید هم بشه با تاپیک همایش ها یکیش کرد و عنوان استخدامی رو به اون اضافه کرد.
نظرتون چیه ؟

JU JU

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
بروبچز چیه دیگه؟
شما مهندسین این حرف زدنا بهتون نمیخوره اشکانی
من موافقم
خووفه

راستی اشکانی یه نظر تو تاپیک هایسس که تو این بخش ایجاد شده بود ردادم
برین بخونینش

همونی که هایسس رو اشتباه نوشته بوداا

shinto

عضو جدید
ادرس سایت ثبت نام

ادرس سایت ثبت نام

بروبچز ، موافقین این تاپیک رو بکنیم استخدامی های مهندسی شیمی و همه خبرهاشو اینجا بذاریم ؟
شاید هم بشه با تاپیک همایش ها یکیش کرد و عنوان استخدامی رو به اون اضافه کرد.
نظرتون چیه ؟

من موافقم.البته یه تاپیک جدا باشه بهتره.
http://www.e-reg.ir/ این آدرس سایت شرکت ملی پالایش و پخش فراورده های نفتیه
ثبت نام اینتر نتی انجام میشه.

shinto

عضو جدید
بی فایدست

بی فایدست

البته سودی به حال ما نداره چون استاد راهنمام اجازه کار رو نمیدن.

اشکان فروتن

مدیر بازنشسته
بروبچز چیه دیگه؟
شما مهندسین این حرف زدنا بهتون نمیخوره اشکانی
من موافقم
خووفه

راستی اشکانی یه نظر تو تاپیک هایسس که تو این بخش ایجاد شده بود ردادم
برین بخونینش

همونی که هایسس رو اشتباه نوشته بوداا
حالا مثلا" تو مهندسی که من بهت بگم مهندس ؟ :w15:

لینک اون تاپیکی که میگی رو هم بده ، من حال ندارم دنبالش بگردم.

آره تاپیک استخدامی رو جدا بذاری بهتره
به ایمیل بعضی از افرادی که از طریق سایتهای مختلف ثبت نام کردند ، آگهی های کاری و استخدامی فرستاده میشه . اگه هر کسی بتونه خبرای جدید استخدامی رو قرار بده اینجا خوب میشه .

JU JU

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز

اشکان فروتن

مدیر بازنشسته
http://www.www.www.iran-eng.ir/showthread.php?t=15301
اینم مهندس خوشحال ما
آره مگه من چمه :cry:

خدایا, مدیر ما را به راه راست هدایت فرما

کی این بخش اسپم راه میفته ؟
من که سه ساله لیسانسمو گرفتم به خودم نمیگم مهندس ........
اسپم تا اطلاع ثانوی که بهتاش اجازه بده ، تعطیله و اگه جای دیگه اسپم کنی ، من میدونم با تو :w43:

shinto

عضو جدید
آقای مدیر دستتون درد نکنه بایت ایجاد تاپیک استخدامی.:gol:

نازنین

عضو جدید
کاربر ممتاز
متن آگهی رو اگه کسی داره ، بذاره ، ممنون میشیم.

نازی جان این استخدامی های مربوط به نفت و گاز و پترو اینقدر زیاد هستن و اینقدر تعداد زیادی میخوان که بدون پارتی هم میشه قبول شد. همونجوری که من خودم بدون پارتی قبول شدم و تعدادی از دوستام رو هم سراغ دارم که بدون پارتی کارشون شد ، ولی در استخدامی هایی که تعداد کمی رو میخوان ، البته که پارتی حرف اول و آخر رو میزنه !!!

کجا استخدامی های نفت و گاز و پترو زیادن؟!:cry:
پس چرا من نمی بینم!:cry:

تازه هر کدومم می بینم ، مرد می گیرن :(
همین آگهی شرکت پالایش برا پترو فقط مرد!!!!!!!!! می خواد.................

اشکان فروتن

مدیر بازنشسته
باید دنبالشون باشی
از آذر که من دنبالش بودم تا حالا شاید بالای 5 تا گیرم اومد
ولی
ولی
ولی
در مورد مرد ها ، آره معمولا" مرد میخوان !!!

hormozdi

عضو جدید
کجا استخدامی های نفت و گاز و پترو زیادن؟!:cry:
پس چرا من نمی بینم!:cry:

تازه هر کدومم می بینم ، مرد می گیرن :(
همین آگهی شرکت پالایش برا پترو فقط مرد!!!!!!!!! می خواد.................

دوست عزیز، آگهیهایی که شرکت نفت می دهد، برای کار در سایتهای شرکت می باشند. نمی دانم شما تا حالا در محیطهای کاری بوده اید یا نه، ولی اکثرا به هیچ وجه مناسب حضور خانمها نیست. صحبت من به هیچ وجه متعصبانه نیست. اگر هم شما با حضور در این محیطها مشکل نداشته باشید، انتظار نداشته باشید که همکاران و کارگران زیر دست شما همین احساس را داشته باشند. وضعیت آینده خود را هم در صورت تاهل مدنظر داشته باشید که معضلات خاص خود را دارد. برای پیشرفت در این محیطها نیز شانس چندانی ندارید. توصیه من به شما اینکه کلا خودتان را برای کار در شرکتهای مهندسی یا پیمانکار آماده نمایید و یا درصورتیکه بدنبال استخدام در شرکت نفت هستید، به شرط کار در محیطهای ستادی داوطلب شوید.
موفق باشید.

نازنین

عضو جدید
کاربر ممتاز
دوست عزیز، آگهیهایی که شرکت نفت می دهد، برای کار در سایتهای شرکت می باشند. نمی دانم شما تا حالا در محیطهای کاری بوده اید یا نه، ولی اکثرا به هیچ وجه مناسب حضور خانمها نیست. صحبت من به هیچ وجه متعصبانه نیست. اگر هم شما با حضور در این محیطها مشکل نداشته باشید، انتظار نداشته باشید که همکاران و کارگران زیر دست شما همین احساس را داشته باشند. وضعیت آینده خود را هم در صورت تاهل مدنظر داشته باشید که معضلات خاص خود را دارد. برای پیشرفت در این محیطها نیز شانس چندانی ندارید. توصیه من به شما اینکه کلا خودتان را برای کار در شرکتهای مهندسی یا پیمانکار آماده نمایید و یا درصورتیکه بدنبال استخدام در شرکت نفت هستید، به شرط کار در محیطهای ستادی داوطلب شوید.
موفق باشید.

من اصلا اینجا هدفم بحث رو ی چرای این موضوع نبود، اما حالا که شما دلیل آوردین نمی شه نگم ...
هر چند در مورد دلیل استخدام نکردن ما بعید می دونم این دلیل اصلی باشه!! ولی در مورد دلایلی که شما ذکر کردین باید بگم:

اینه فرهنگ ایرانی! چقدر قابل افتخار و ....:D

نازنین

عضو جدید
کاربر ممتاز
راستی همه جا هم اینطوری نیست!
پتروشیمی کرمانشاه چندتا از دوستام کار می کنن!

حتی شرکت نفت، دوستی دارم که پارسال استخدام شد، و به قول شما تو سایت هم فعالیت می کنه....
از بیرون که نگاه می کنیم به عدم استخدام زنان دلایل (همیشه اولین دلیل) همیشه از همین دلایل : جنسیت مدار! داده میشه، اما اصل قضیه رو ..... کمتر کسی متوجه میشه.

جدیدا بانکها هم بیشتر مرد میگیرن، دیدین؟! ( مثلا نسبت 5 به 1 برای مرد به زن ) به نظرتون دلیلش چی می تونه باشه؟
لیسانس زن در رشته های مربوطه کم داریم؟ مشکل جسمی دارن؟ محیط خشنه؟ یا نتایج طرح جداسازی جنسیتی میتونه باشه!

shinto

عضو جدید
تاحدی موافقم

تاحدی موافقم

موفق باشید.

من تا حدی با صحبت های شما موافقم. کار درهمچین محیط هایی واقعا واسه ما مناسب نیست. من خودم دو ماه کار اموزی پالایشگاه بودم واقعا سخته.تو این طور جاها خانما باید بیشتر کار های پروژه ای و تحقیقاتی و علمی انجام بدن.

اشکان فروتن

مدیر بازنشسته
خوب
من یه مدت تو پترو شیراز بودم ، تو سایتش معمولا" زن نیست ، ولی به نظر من کار سختی نیست که کسی نتونه از پسش بر بیاد
البته محیط کار کمی سخته ولی اگه کسی بخواد که بیاد ، میتونه چه زن باشه چه مرد.

ولی
حالا سیاست بر مبنای جذب نکردن زنها باشه ، اون حرف دیگه ای هست.

نازنین

عضو جدید
کاربر ممتاز
خوب
من یه مدت تو پترو شیراز بودم ، تو سایتش معمولا" زن نیست ، ولی به نظر من کار سختی نیست که کسی نتونه از پسش بر بیاد
البته محیط کار کمی سخته ولی اگه کسی بخواد که بیاد ، میتونه چه زن باشه چه مرد.

ولی
حالا سیاست بر مبنای جذب نکردن زنها باشه ، اون حرف دیگه ای هست.

آخییییییش! یکی پیدا شد حرف حقو بزنه!

اشکان جان حقا که اشکان فروتنی:gol:

بالا