[ استخدامی های مهندسی شیمی ]

hormozdi

عضو جدید
بنظر من برنزه. چون تنها آلیاژ بین این عناصر فلزی برنزه.
ربطی به رسانا بودن هم ندارد چون همه فلز و رسانا هستند. البته شدت و ضعفشان فرق می کند که در اینجا مدنظر نیست. در کل بنظر من تست بیخودیه.

mehdi25200

عضو جدید
استخدامی

استخدامی

سلام به همه بچه های گل مهندسی
این چند روز که نتونستم بنویسم این بود که ما را به پت اروند انتقال دادند. رفتیم زیر نظر شرکت تکین کو . دوستان عزیز، آقایان مهندس : شرکت پت اروند برای برج 9 یک سری مهندس می گیره. مهندسی شیمی . لطف کنید هرکه می خواهد بیاد به صورت قراردادی
رزومش را به این ایمیل بفرسته .شاید برای مصاحبه دعوت بشوند و انشاءا... قبول بشوید و دعوت به کار شوید و باهاتون قرار ببندند . قرار دادها 3 ماهه بوده ولی ارزش خیلی خوبی دارند هم مادی و هم معنوی .
نکته دیگر اینکه پت اروند هنوز راه اندازی نشده و تا چندین ماه دیگه انشا... امید خدا و ما مهندسای بهره برداری ( خود شیرینی ) فاز EDC آن راه اندازی شود .
مطالب اضافی را بازم می نویسم.
ایمیل : mehdi25200@yahoo.com:gol:

AMXSTAR

عضو جدید
آقای مهندس واقعاً ممنون ...خیلی عالی بود دستت درد نکنه

mehdi1988

عضو جدید
استخدامي 7/9/88

استخدامي 7/9/88

سلام
شرکت پتروشیمی بیستون واقـع در اســتان کرمانشاه ، در چـارچـوب قانـون كار و تاميـن اجتـماعي(بصــورت قـراردادي مدت معيـن) در مقـاطع و رشتـه هاي تحصيلـي مختـلف، از داوطلبان واجد شرايـط ، صرفاً متقاضيان بومي استان هاي کرمانشاه ، کردستان و ایلام (متولدين و يا دريافت كنندگان مـدرك تحصيلي ديپلم از استان هاي مزبور) طبق بند ب ( جـدول نیازمندی های نیروی انسانی) از طريق برگزاري آزمون كتبي، مصاحبه فني/ تخصصي و روانشناختي،‌ طب صنعتي و گزينش دعوت به همكاري مي نمايد.​

AMXSTAR

عضو جدید
استخدام کارشناسی ارشد در شرکت نفت

استخدام کارشناسی ارشد در شرکت نفت

سلام
کسی از دوستان درباره نحوه استخدام کارشناسی ارشد مهندسی شیمی تو شرکت نفت اطلاعاتی داره :que:
میگن زیاد خوب کارشناسی ارشد نمیگیره شرکت نفت ، آزمون هاش به چه صورت :que:
خیلی ها با مدرک کارشناسی آزمون میدن ولی اون هم معلوم نیست که پس از قبولی مدرک ارشدشون تطبیق داده میشه یا نه:que:
کمی ماجرا مبهمه ، اگه کسی لطف کنه یه اطلاعاتی در این باره بگه خیلی ممنون میشم:gol:

mehdi1988

عضو جدید
سلام
دوست عزيز سياست کاري وزارت نفت طوري که کمتر فارغ التحصيلان مقاطع تحصيلي بالاتر رو استخدام کنند.و به اين علته که همون کاري رو که يک کارشناس ارشد انجام ميده رو يک کاردان هم ميتونه انجام بده(به علت عدم پيچيدگي)،اما با حقوق وتوقع کمتر.(البته شايد با کيفيت پايينتر).
اما با اين حال براحتي با در دست داشتن مدرک کارشناسي ميونيد جذب وزارت نفت بشيد و بعد مدرک کارشناسي ارشد خود رو تطبيق بدهيد.(خصوصا براي رشته هاي متناسب با شغل).

mehdi1988

عضو جدید
با سلام به دوستان

آزمون استخدامي پتروشيمي بيستون کرمانشاه از تاريخ 20/9/88 به4/10/88 جابجا شده است.

salman_tahery

عضو جدید
راهنمایی فوری! برای مصاحبه شغلی مهندس شیمی

راهنمایی فوری! برای مصاحبه شغلی مهندس شیمی

با سلام خدمت تمتم مهندسین عزیز

من می خوام بدونم که توی مصاحبه چی می پرسن؟
راستش من مصاحبه دارم می خوام ببینم روی چه مطالبی بیشتر مطالعه کنم
اگه سریع جواب بدید ممنونم
باتشکر

مي مو

عضو جدید
کاربر ممتاز
درود بر مهندسین عزیز
شنیدم که شرکت نفت استخدامی داره. کسی اطلاعات بیشتری داره؟

sahand_nima

کاربر فعال
درود بر مهندسین عزیز
شنیدم که شرکت نفت استخدامی داره. کسی اطلاعات بیشتری داره؟
سلام دوست عزيز من تو بازار كار خوندم. گفته ميخان وردارن ولي هنوز تصويب نهاييي نشده. قرار سال بعد احتمالا خرداد ازمون بگيرن. من همينو ميدونم

maziyar_darabi

عضو جدید
کاربر ممتاز
آگهی استخدام در یکی از شرکت های پتروشیمی در عسلویه

آگهی استخدام در یکی از شرکت های پتروشیمی در عسلویه

يكي از شركتهاي پتروشيمي خصوصي واقع درمنطقه عسلويه استان بوشهر ؛ در چارچوب قانون كار وتامين اجتماعي ( بصورت قراردادي مدت معين ) در مقاطع ورشته هاي تحصيلي مختلف ؛ از داوطلبان واجد شرايط با رعايت الويت بومي استان هاي بوشهر واستانهاي همجوار طبق جدول شماره يك شرايط دعوت به همكاري از طريق برگزاري آزمون كتبي ؛ مصاحبه فني / تخصصي وروانشناختي دعوت به همكاري مي نمايد.
برای توضیحات بیشتر به سایت http://www.taut.ir/ مراجعه فرمائید ...;)
در ضمن تشکر از من هم فراموش نشود ...:D

a.koohestanian

عضو جدید
جذب نيروي انساني شركت پالايش نفت اصفهان

جذب نيروي انساني شركت پالايش نفت اصفهان

شركت پالايش نفت اصفهان به صورت قرارداد معين، دعوت به همكاري مي‌نمايد.
اين شركت به منظور تامين نيروي انساني موردنياز واحدهاي بهره‌برداري خود، ‌از فارغ‌التحصيلان مرد واجدشرايط جهت شركت در آزمون و مصاحبه، دعوت به همكاري نموده است.
بر اين اساس، از دارندگان مدرك تحصيلي كارشناسي در رشته مهندسي شيمي با گرايش‌هاي انتقال حرارت، پتروشيمي، سينتيك و ترموديناميك، فرآيند، صنايع پالايش، صنايع پتروشيمي، صنايع شيميايي، طراحي فرآيندها، فرآيندهاي جداسازي و طراحي فرآيندهاي صنايع نفت دعوت به همكاري مي‌شود.
حداكثر سن با احتساب خدمت نظام وظيفه 28 سال اعلام شده است.
متقاضيان مي‌توانند براي دسترسي به اطلاعيه استخدامي به صفحه 18 شماره 516 نشريه بازاركار مورخ 22/12/88 و يا سايت به نشاني
www.eorc.ir مراجعه و از تاريخ 15/1/89 لغايت 25/1/89 نسبت به ارسال مدارك خود اقدام نمايند.

reza_1364

مدیر بازنشسته
استخدام شرکت پالایش نفت اصفهان

استخدام شرکت پالایش نفت اصفهان

ین شرکت به منظور تامین نیروی انسانی موردنیاز واحدهای بهره‌برداری خود، ‌از فارغ‌التحصیلان مرد واجدشرایط جهت شرکت در آزمون و مصاحبه، دعوت به همکاری نموده است.

بر این اساس، از دارندگان مدرک تحصیلی کارشناسی در رشته مهندسی شیمی با گرایش‌های انتقال حرارت، پتروشیمی، سینتیک و ترمودینامیک، فرآیند، صنایع پالایش، صنایع پتروشیمی، صنایع شیمیایی، طراحی فرآیندها، فرآیندهای جداسازی و طراحی فرآیندهای صنایع نفت دعوت به همکاری می‌شود.
حداکثر سن با احتساب خدمت نظام وظیفه 28 سال اعلام شده است.
متقاضیان می‌توانند برای دسترسی به اطلاعیه استخدامی به به نشانی www.eorc.ir مراجعه و از تاریخ 15/1/89 لغایت 25/1/89 نسبت به ارسال مدارک خود اقدام نمایند.

جهت کسب اطلاعات بیشتر و دریافت فرم استخدام کلیک نمایید:

استخدام در شرکت پالایش نفت اصفهان

miladmilad5

عضو جدید
استخدام

استخدام

با سلام
خواهشن كمك كنيد
من دانشجوي رشته مهندسي شيمي هستم در دورا نوجواني دچار يك بيماري شدم و چون ان موقعه وقت سربازي بود با پرونده پزشكي ام كارت معافيت پزشكي دريافت نمودم الان از موقعه بيماري من حدود 6 سال مي گذره و من به طور كامل درمان شدم .
چون بيماري من جز بيماري هاي خاص بود خواستم بدونم در زمان استخدام مشكلي پيش مياد
2) ايا مي شود من الان تست طب صنعتي بدم و اگر مي شود كجا بايد اين كار رو انجام بدم .
3)ايا اين تست طب شرايط كنوني بنده را مي سنجن يا برايشون گذشته هم مهمه؟

خواهشن اگه اطلاعاتي يا كسي رو در بخش طب صنعتي دارين اين مشكل فكري بنده رو حل كنيد تو درسم بدجوري تاثير گذاشته.

sky_8465

عضو جدید
با سلام
سال نو مبارک
امیدوارم که سال خوب و سرشار از موفقیتی داشته باشید

sky_8465

عضو جدید
می خواستم بدونم در بین فارق التحصیلان خانم مهندسی شیمی کسی هست که استخدام شده باشه

b612

عضو جدید
می خواستم بدونم در بین فارق التحصیلان خانم مهندسی شیمی کسی هست که استخدام شده باشه

سلام. عید شمام مبارک.پیدا کردی سلام منم بهش برسون!:redface:
البته حساب اونایی که با پارتی میرن جداستا:razz:

mohande30

عضو جدید
برای موفقیت در آزمون استخدامی شركت پالايش نفت اصفهان مطالعه جزوات آموزشی پالایشگاه نفت اصفهان را به شما پیشنهاد میکنیم.
..........................................
این مجموعه شامل جزوات آموزشی پالایشگاه نفت اصفهان میباشد که برای پرسنلی که تازه وارد صنعت نفت و گاز و پتروشیمی شده اند یا می خواهند وارد شوند ، مطالعه آن لازم و ضروری است.
آشنایی با دستگاه های موجود در صنعت نفت و گاز و پتروشیمی پیش از ورود به این صنعت جهت اشتغال ، دیدی جدید به شما میدهد.
ناگفته نماند در بیشتر مصاحبه های تخصصی جهت استخدام در صنعت نفت و گاز و پتروشیمی آشنایی شما با این تجهیزات کمک فراوانی به موفقیت شما جهت استخدام شدن می کند.

»» لیست برخی از جزوات این مجموعه:
1) پمپ‌ها ، کمپرسورها ، توربین ها ، مکانیکال سیل ها و مسائل ارتعاشی
2) اصول کار دستگاهای سانترفیوژ جداکننده آب و روغن
3) کمپرسورهای گریز از مرکز
4) تعمیرات بر اساس شرایط کار ماشین( آنالیز ارتعاشات، آنالیز صوت، آنالیز روغن)
5) اصول كار و انواع آب بندهاي صنعتي
6)اصول نگهداري و تعميرات نوين
7) اصول عیب یابی مکانیکال سیل‌ها
8) انواع پمپ‌ها
9) بال برینگ
10) توربین‌های بخار
11) روانکاری( روغن های روانکار صنعتی)
12) کمپرسورهای رفت و برگشتی
13) پمپ ها
14) اصول و روشهای هم محوری
.........................................................
! توجه !
کلیه جزوات موجود در این مجموعه به زبان فارسی می باشد.

...........................................................
http://www.mohande30.com/51-isfahan-petroleum.html

mehdi@chemist

عضو جدید
سلام راهنمایی تون فوق العاده بود خیلی ممنون.من هم جزوه آموزشی پالایش تبریز رو دارام اما نمیدونم چطوری در دسترس قرارش بدم.
لطفا راهنماییم کنید

jjakocha

عضو جدید
با سلام.
يك منبع بسيار خوب واسه آزمونهاي استخدامي مهندسي شيمي كتاب آزمونهاي استخدامي شركتهاي تابعه وزارت نفت هست كه ميتونه به داوطلبين استخدامي كمك فراووني بكنه.
اين كتاب توسط انتشارات كارآفرينان چاپ شده و با يك تلفن به 021-66967000 ميتونيد سفارش رو بديد و ژس از واريز قيمت كتاب اونو بصورت پست رايگان دريافت كنيد.

icegirl

عضو
پتروشیمی رازی

پتروشیمی رازی

پتروشیمی رازی استخدام داره اما بازم فقط مرد:(

اینم آدرس سایتش
http://www.razip.com/

باسمه تعالي
آگهی دعوت به همکاری

شرکت پتروشیمی رازی (خصوصی) واقع در استان خوزستان شهرستان بندرماهشهر و شهر بندرامام خمینی (ره) طبق مقررات اشتغال نیروی انسانی ، تامین اجتماعی در مناطق آزاد تجاری ، صنعتی و ویژه اقتصادی از داوطلبان واجد شرایط طبق جدول ذیل و از طریق آزمون کتبی ، مصاحبه فنی / تخصصی و روانشناختی ، طب صنعتی و گزینش دعوت به همکاری می نماید.

http://b.sarmadgroup.ir/conditions.aspx

متقاضیان دعوت به همکاری جهت کسب اطلاعات بیشتر درخصوص جزئیات ( شرایط سنی ، معدل ، سابقه کار و . . . ) همچنین ثبت نام جهت شرکت در آزمون کتبی از تاریخ 14/01/1389 لغایت 23/01/1389 به پایگاه اینترنتی به نشانی : WWW.RAZIP.COM مراجعه و پس از ثبت نام کد رهگیری و شماره صندلی خود را اخذ نموده و پس از چاپ برگه ورود به جلسه آزمون آن را در زمان برگزاری آزمون کتبی به مسئولین مربوطه ارائه نمایند. ‌برگه فوق فقط بعنوان مجوز ورود به جلسه آزمون کارت ورود به جلسه ‌محسوب می گردد و همراه داشتن آن برای شرکت در جلسه آزمون کتبی الزامی است . متقاضیان بومی نیز علاوه بر ثبت نام در سایت با مراجعه به اداره کار و اشتغال منطقه ویژه اقتصادی باید فرم ویژه و تائید شرایط بومی را اخذ و به هنگام مصاحبه ارائه فرمایند

icegirl

عضو
پتروشیمی رازی

پتروشیمی رازی

پتروشیمی رازی استخدام داره اما بازم فقط مرد:(

اینم آدرس سایتش
http://www.razip.com/

باسمه تعالي
آگهی دعوت به همکاری

شرکت پتروشیمی رازی (خصوصی) واقع در استان خوزستان شهرستان بندرماهشهر و شهر بندرامام خمینی (ره) طبق مقررات اشتغال نیروی انسانی ، تامین اجتماعی در مناطق آزاد تجاری ، صنعتی و ویژه اقتصادی از داوطلبان واجد شرایط طبق جدول ذیل و از طریق آزمون کتبی ، مصاحبه فنی / تخصصی و روانشناختی ، طب صنعتی و گزینش دعوت به همکاری می نماید.

http://b.sarmadgroup.ir/conditions.aspx

متقاضیان دعوت به همکاری جهت کسب اطلاعات بیشتر درخصوص جزئیات ( شرایط سنی ، معدل ، سابقه کار و . . . ) همچنین ثبت نام جهت شرکت در آزمون کتبی از تاریخ 14/01/1389 لغایت 23/01/1389 به پایگاه اینترنتی به نشانی : WWW.RAZIP.COM مراجعه و پس از ثبت نام کد رهگیری و شماره صندلی خود را اخذ نموده و پس از چاپ برگه ورود به جلسه آزمون آن را در زمان برگزاری آزمون کتبی به مسئولین مربوطه ارائه نمایند. ‌برگه فوق فقط بعنوان مجوز ورود به جلسه آزمون کارت ورود به جلسه ‌محسوب می گردد و همراه داشتن آن برای شرکت در جلسه آزمون کتبی الزامی است . متقاضیان بومی نیز علاوه بر ثبت نام در سایت با مراجعه به اداره کار و اشتغال منطقه ویژه اقتصادی باید فرم ویژه و تائید شرایط بومی را اخذ و به هنگام مصاحبه ارائه فرمایند

t.salehi

عضو جدید
کاربر ممتاز
چه چیزایی رو باید در رزومه نوشت؟

1- اول ازهمه مشخصات فردی و شماره تلفن و ایمیل جهت تماس.
2- سوابق تحصیلی
3- سوابق کاری
4- توانایی هاتون: مثلا نرم افزارهایی که بلدید، میزان تسلطتون به زبان های خارجی
و توانایی خاصی اگر دارید.
4- از این جا به بعدش سلیقه ایه
بعضی ها درباره علایق هاشون (غیر کاری) و موارد دیگه ای که احساس میکنند به استخدامشون و جذب نظر کارفرما کمک خواهد کرد.

اگه تازه فارغ التحصیل شدید و سابقه کاری نداری، بهتره مانور بیشتری روی سوابق تحصیلیتون بدید.
مثل عنوان پروژه، مقاله هایی که ارایه دادید یا اگر کار پژوهشی خاصی انجام دادید.
همچنین جاهایی که بریا کارورزی رفتید.

در کل رزومه باید حاوی مطالبی باشه که کارفرما رو جذب شما کنه.

تاگه سرچ هم بکنید نمونه رزومه های زیادی میتونید پیدا کنید.

موفق باشید

محمد تابش

عضو جدید
استخدام

استخدام

فوق العاده
استخدام م شيمي در پالايشگاه اصفهان
تا اونجايي كه آمار دارم 100 نفر مي خوان مهلت 26/1
ثبت نام در سايت شركت ملي پالايش اصفهان
مراجعه شود به سايت شركت

jjjj

عضو جدید