ارشد 93

وضعیت
موضوع بسته شده است.

edram

عضو جدید
طراحی تربیت مدرس رو بالاتر بزنم یا تبدیل علم و صنعت؟؟؟
علاقت چیه؟دانشگاه تربیت خیلی خیلی امکانات خوبی داره و از طرفی راه برای دکتری خیلی هموارتره. از لحاظ نمره دهی خیلی خوبه.میگن علم و صنعت سختگیرن.

Reyhan2667

عضو جدید
لطفا راهنماییم کنیییددد :(((((((((

آقا کسی‌ میدونه که قضیه این ماشین‌های آبی تبدیل انرژی دانشگاه تهران و همچنین این مواد مرکّب طراحی دانشگاه امیر کبیر چیه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

Reyhan2667

عضو جدید

آقا کسی‌ میدونه که قضیه این ماشین‌های آبی تبدیل انرژی دانشگاه تهران و همچنین این مواد مرکّب طراحی دانشگاه امیر کبیر چیه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

Reyhan2667

عضو جدید

hsdanesh

عضو جدید
دوستان شما جای من بودید کدوم رشته رو در اولیت اول می زدید؟ من واسه دکترا 100 درصد میرم خارج، پس از نظر بازارکار داخل بررسی نکتید. می دونم سوال سختیه ولی اگه جواب بدین ممنون میشم.
1- مهندسی پرشکی بیومکانیک
2- مهندسی مکانیک سیستم محرکه خودرو

hamedelon

عضو جدید
خواهش میکنم
دوست دیگر که جوایتون رو داد راست میگه ولی به خودتون هم بستگی داره
کسانی رو میشناسم که با مدرک دانشگاه آزاد رفتن خارج یا استرالیا اقامت skill workers گرفتن
دیگه حساب کتاباتو بکن ببین چه کاره ای

هدفم اینه که فوق از یه دانشگاه خوب سراسری بگیرم که بتونم از امریکا یه دانشگاه خوب پذیرش بگیرم. اینجور که معلومه نمیتونم تهران قبول شم. شهرستان فکر کنم هزینه اش کم نیست. راستی من دفترچه رو که میخواندم چند سوال برایم پیش آمد:
1- صنعتی شیراز باید بزنم دیگه ، نه شیراز؟ 2 - گرایش انرژی تجدید پذیر و سیستم های انرژی و هسته ای خوبند یا نه؟
3- در توضیحات شهید بهشتی گفته عباس پور یعنی چی ؟ مگه جدا نیستند یا میگویند عنوان هوافضا و یا زمینه تخصصی ارتعاشات منظور چیه؟
4- سطح بهشتی برای مکانیک این طور که برمیاد خیلی پایینه درسته؟ با تشکر.

payamshg

عضو جدید
سلام میشه یه راهنمایی کنید
لیست انتخابم امادس فقط موندم بین اینکه گیلان رو جلوتر بزنم یا تبریز رو
خودم لاهیجان هستم 40 کیلومتر تا دانشگاه گیلان فاصله دارم ولی میگن دانشگاه گیلان خوب نیست و سطح علمیش پایینه و از این حرفا
نمیدونم چه کنم
میخوام ببینم این تفاوت سطح علمی ارزش داره 1000 کیلومتر برم

edram

عضو جدید
خودم لاهیجان هستم 40 کیلومتر تا دانشگاه گیلان فاصله دارم ولی میگن دانشگاه گیلان خوب نیست و سطح علمیش پایینه و از این حرفا
نمیدونم چه کنم
بعید میدونم خیلی تفاوتی داشته باشن. خیلی از دوستان میگن دانشگاه تبریز جز 3 دانشگاه سختگیره و مشروطی زیاد میده.
تصمیم با خودتونه.

edram

عضو جدید
دوستان شما جای من بودید کدوم رشته رو در اولیت اول می زدید؟ من واسه دکترا 100 درصد میرم خارج، پس از نظر بازارکار داخل بررسی نکتید. می دونم سوال سختیه ولی اگه جواب بدین ممنون میشم.
1- مهندسی پرشکی بیومکانیک
2- مهندسی مکانیک سیستم محرکه خودرو
چندتا از دوستام بیومکانیک خوندن.میگن سالهای اخیر اپلای گرفتن ازش سخت شده.

reza2495

عضو جدید
بچه ها من الان رفتم مشاور پارسه ! دانشگاه گيلان را بم معرفي كرد ! چطوره ب نظرتون؟ ميگفت تو زمينه كنترل قويه

Amirhj

عضو جدید
گلپايگان استان اصفهان رتبه 1436 طراحي 1503 تبديل كارشناسيم جامدات بودم
شما نزدیکترین گزینه ات گلپایگانه و ارزش نداره واسه هیچی بری گیلان
کاشان خیلی بهتره اگه قبول شی
میدونم که گلپایگان سطح 2 حساب میشه و شانس خیلی خوبی تو قبولی دارینمیدونم گلپایگان سطح علمی و استاداش چقد هست
شما با این رتبه هیچ شانسی برای روزانه های تهران اصفهان و شیراز نداری مگر شبانه های اصفهان اونم خیلی کم
لذا باید امید خودتو تو دانشگاههای سطح 2 پیدا کنی
شاهرود قزوین سمنان قم کاشان یزد گلپایگان شهرکرد اراک و...
اگه تبدیل میخوای کاشان و قزوین و گلپایگان گزینه های خوبی ان
اگه طراحی میخوای کاشان اراک قم گزینه های خوبین
قم یادم نیسا خوابگاه میدن یا نه ولی خودت بررسی کن
اگر اینا رو ول کنی بری شیراز به نظر من اشتباه بزرگی کردی
مخصوصا اگه کاشانو از دست بدی
بازم مشورت کن

reza2495

عضو جدید
میدونم که گلپایگان سطح 2 حساب میشه و شانس خیلی خوبی تو قبولی دارینمیدونم گلپایگان سطح علمی و استاداش چقد هست
شما با این رتبه هیچ شانسی برای روزانه های تهران اصفهان و شیراز نداری مگر شبانه های اصفهان اونم خیلی کم
بازم مشورت کن
كاشان دانشگاه چطوره ؟ قبول ميشم روزانه كاشانو تو سايتش زده تا 1600 گرفته

m.mansourpour

عضو جدید
هدفم اینه که فوق از یه دانشگاه خوب سراسری بگیرم که بتونم از امریکا یه دانشگاه خوب پذیرش بگیرم. اینجور که معلومه نمیتونم تهران قبول شم. شهرستان فکر کنم هزینه اش کم نیست. راستی من دفترچه رو که میخواندم چند سوال برایم پیش آمد:
1- صنعتی شیراز باید بزنم دیگه ، نه شیراز؟ 2 - گرایش انرژی تجدید پذیر و سیستم های انرژی و هسته ای خوبند یا نه؟
3- در توضیحات شهید بهشتی گفته عباس پور یعنی چی ؟ مگه جدا نیستند یا میگویند عنوان هوافضا و یا زمینه تخصصی ارتعاشات منظور چیه؟
4- سطح بهشتی برای مکانیک این طور که برمیاد خیلی پایینه درسته؟ با تشکر.

سلام.من در مورد مهندسی سیستمهای انرژی و تجدید پذیر میدونم که برای پذیرش گرفتن خیلی خوبه.البته بستگی به پایان نامتون هم داره.کلا پایان نامه های با موضوع انرژیهای نو مخصوصا انرژیهای باد وخورشیدی در خارج از کشور مورد توجه قرار میگیره.
در مورد عنوان رشته هم تو مدرکتون قید میشه زمینه تخصصی هم یعنی پایان نامه رو اون موضوع کار میشه.

Amirhj

عضو جدید
كاشان دانشگاه چطوره ؟ قبول ميشم روزانه كاشانو تو سايتش زده تا 1600 گرفته
به قول بچه ها از چه لحاظ
دانشگاه محیط خوبی داره امکانات خوبی هم داره
رشته تبدیلش استاداش شنیدم خوبت
تبدیب پارسال از 900 اینا گرفته تا 1300 الی 1400
شبانش هم تا 2100 نهایتا2200
کاربردی باید 1600 و شبانه 2400 بگیره

masoud king

عضو جدید
آقا من گیج شدم.
با 2100 تبدیل یا طراحی اصلا میشه روزانه قبول شد؟
من مشهدم و رفتن به شهر خیلی دور ارزش داره؟

MohammadAli.E

عضو جدید
نمیدونم چه کنم

شما خودتون تا حالا دانشگاه گیلان رفتید ؟! دانشگاه قوی هست درسته در حد تهران و شیراز و اصفهان نیست ولی دانشگاه قوی هست و اساتید خوبی داره.

بچه ها من الان رفتم مشاور پارسه ! دانشگاه گيلان را بم معرفي كرد ! چطوره ب نظرتون؟ ميگفت تو زمينه كنترل قويه

گیلان تو زمینه کنترل و طراحی چند تا استاد قوی داره ولی به هر دو دوست توصیه میکنم فقط دانشگاه های تهران و اصفهان ارزش دوری راه داره . کسی که نزدیک گیلان هست اصلا ارزش نداره این همه راه رو بکوبه بره تبریز خوابگاهی بشه.

salari_erfan

عضو جدید
بازم مشورت کن
قزوین جامداتش خیلی قوی تره.

payamshg

عضو جدید
شما خودتون تا حالا دانشگاه گیلان رفتید ؟! دانشگاه قوی هست درسته در حد تهران و شیراز و اصفهان نیست ولی دانشگاه قوی هست و اساتید خوبی داره.
نه نرفتم ولی دیروز رفتم تو سایتش دیدم یکی از اساتید کارشناسی خودم اونجا هیئت علمیه!
بدترین استاد ایران! خدا لعنتش کنه!

hsdanesh

عضو جدید
چندتا از دوستام بیومکانیک خوندن.میگن سالهای اخیر اپلای گرفتن ازش سخت شده.

دوست عزیز اپلای گرفتن به فاکتورهای زیادی بستگی داره. مثلا معدل، مقاله، دانشگاه. پس نمیشه گفت اپلای گرفتن ازش سخت شده، کاملا به شخص اپلای کننده بستگی داره این موضوع.

charger 69

عضو جدید
دوستان دانشگاه مالک اشتر چجوریاس ؟ میشه با 2700 برای روزانش امید داشت ؟
تو انتخاب رشته اگه هم مالک قبول شی (مصاحبه ش) هم یه رشته قبلش کدوم حساب میشه ؟

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا