ارشد 93

وضعیت
موضوع بسته شده است.

hame1370

عضو جدید
سلامی دوباره. دوستان آیا هزینه شبانه دانشگاه های تهران ترمی 2میلیون میشه?آخه 15درصد افزایش داشته.

max2007

عضو جدید
تا الان :
همدان
انتخابش یعنی خر زدن شبانه روزی مشروطی و اخراجی!
داننشگاها درجه یک رو ننوشتم چون کسی امیرکبیر و شیراز و تبریز میزنه میدونه که باید خر بزنه!
نظرتون راجع به :
اهواز
گیلان

آخرین ویرایش:

engineer0529

عضو جدید
تا الان
همدان
اهواز
گیلان
انتخابشون یعنی خر زدن شبانه روزی مشروطی و اخراجی
داننشگاها درجه یک رو ننوشتم چون کسی امیرکبیر و شیراز و تبریز میزنه میدونه که باید خر بزنه!

به نظر من کارشناسی ارشد کلا یعنی زیاد درس خوندن.بعدشم معمولا هر کسی تو هر دانشگاهیه می گه که اون دانشگاه از همه سخت گیرتره.این که نشد!
حالا صنعتی اصفهان و بوعلی رو قبول دارم چون اکثریت همینو می گن.
اما توبوعلی وصنعتی اصفهان هم شبانه روزی درس بخونی مشروط واخراج نمی شی.شاگرد اول می شی.

max2007

عضو جدید
به نظر من کارشناسی ارشد کلا یعنی زیاد درس خوندن.بعدشم معمولا هر کسی تو هر دانشگاهیه می گه که اون دانشگاه از همه سخت گیرتره.این که نشد!
حالا صنعتی اصفهان و بوعلی رو قبول دارم چون اکثریت همینو می گن.
اما توبوعلی وصنعتی اصفهان هم شبانه روزی درس بخونی مشروط واخراج نمی شی.شاگرد اول می شی.
دوست عزیز شبانه روزی جایی درس بخونی ارزشش رو داشته باشه نه که نمره اول همدان معدلش 14.5 نمره اول اصفهان 18.5 خوب کدوم زحمتش نتیجه نداده؟
فک کن جای اونی بودی بعد کلی سختی میره یه جا که مشروطی و معدل پایین ردخور نداره...
اینارم دوستان گفتن.جویای نظر بقیه هم هستیم که واقعا کجا ارزشش رو نداره بری و سختی بکشی.
حرف شما هم قبول دارم که هرکی هرچی بگه قبول نیس.باید اکثریت تایید کنن.پست قبلی هم اصلاح میکنم.ممنون.

mohandes_ali

عضو جدید
تو ایران زندگی میکنیم سعی کن جز تبدیل و طراحی چیز دیگه نزنی

شما چرا دیگه؟ساخت و تولید بهترین و ببیشتررین بازار کار رو داره در اکثر زمینه ها وارد میشه

edram

عضو جدید
دوستان کارشناسی ساخت بودم الان میخوام تبدیل بخونم. پیشنهادتون برای این 4 ماه چیه؟کدوم نرم افزار ها رو کار کنم که به نفعم باشه؟
با تشکر

melodi88

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
بچه ها من معدلم واسه ثبت نام زدم 15.1 الان فارق التحصیلیم 15.2 مشکل پیش میاد؟کجا و چجوری اصلاحش کنم؟ممنون
من 92/11/30 فارغ التحصیل شدم

engineer0529

عضو جدید
دوست عزیز شبانه روزی جایی درس بخونی ارزشش رو داشته باشه نه که نمره اول همدان معدلش 14.5 نمره اول اصفهان 18.5 خوب کدوم زحمتش نتیجه نداده؟
فک کن جای اونی بودی بعد کلی سختی میره یه جا که مشروطی و معدل پایین ردخور نداره...
اینارم دوستان گفتن.جویای نظر بقیه هم هستیم که واقعا کجا ارزشش رو نداره بری و سختی بکشی.
حرف شما هم قبول دارم که هرکی هرچی بگه قبول نیس.باید اکثریت تایید کنن.پست قبلی هم اصلاح میکنم.ممنون.
من هم گفتم که قبول دارم بوعلی وصنعتی اصفهان سخت گیرن ومشخصه که باید بیشتر درس بخونی.اما این طوری هم نیست که معدل اولشون 14.5 باشه.البته سال به سال فرق می کنه .بستگی به ورودی ها ی هرسال ودرس خون بودنشون داره.دوست من تو صنعتی اصفهان معدلش 15 و خورده ای شده بود اما شاگرد اول ودوم وسوم هم نبود.یه مثالی از همدان برات میارم که همین الان تو اینترنت سرچ زدم.معدلش تو ارشد توی بوعلی 18 بوده

آخرین ویرایش:

mohandes_ali

عضو جدید
بازده مبدل حرارتی چگونه بدست می آید ؟

کسی میدونه؟//

ariax77

کاربر فعال
تو نمره دهی تبریزم واویلایی هست معدل میانگینشون مشروطه-دانشگاه گیلانم خیلی مشهوره تو پدر دراوردن

یکی از همکلاسی هام که گیلان بوده کارشناسی به من میگه تو دیوانه بودی ارشد دوباره اومدی چمران (کارشناسی هم همینجا بودم)
میگه ما از اول ترم تا آخر ترم رو با عشق و حال و صفا و طبیعت گردی و ددر دودور میگذرونیم و آخر ترم هم امتحان میدادیم و پاس میشدیم! حالا اومدیم اینجا دهنمونو سرویس کردن!
معدل میانگین روزانه طراحی کاربردی 92 چمران در حال حاضر مشروطه!

max2007

عضو جدید
من هم گفتم که قبول دارم بوعلی وصنعتی اصفهان سخت گیرن ومشخصه که باید بیشتر درس بخونی.اما این طوری هم نیست که معدل اولشون 14.5 باشه.البته سال به سال فرق می کنه .بستگی به ورودی ها ی هرسال ودرس خون بودنشون داره.دوست من تو صنعتی اصفهان معدلش 15 و خورده ای شده بود اما شاگرد اول ودوم وسوم هم نبود.یه مثالی از همدان برات میارم که همین الان تو اینترنت سرچ زدم.معدلش تو ارشد توی بوعلی 18 بوده
عزیز روی اکثریت ما قضاوت میکنیم.اگه همین قدر تو یه دانشگاه نرمالی زحمت میکشید معدلش 20 میشد.

ariax77

کاربر فعال

با عرض معذرت ولی گروه مکانیک بوعلی فقط میخواد با این کارا معروف شه. وگرنه یکی از دوستان که دکترا داره اونجا میخونه اصلا راضی نیست و از خداشه که برگرده چمران (کارشناسی و ارشد چمران بوده). حرفایی که میزد رو نمیشه اینجا گفت! احتمالا بن میشم!

max2007

عضو جدید
تا الان :
همدان
انتخابش یعنی خر زدن شبانه روزی مشروطی و اخراجی!
نظرتون راجع به :
اهواز
گیلان
دوستان تا حالا 4 نفر اهواز (مخصوصا طراحیش) رو تایید کردن.
پس به ترتیب
1-همدان
2-اهواز
نرید.
گیلان یکی گفت نرماله یکی دیگه گفت پدردرمیارن؟!کسی نبوده اونجا راهنمایی کنه چون منم تا حالا چیز بدی نشنیدم ازش.

آخرین ویرایش:

farzad1368

عضو جدید
سلام به همگی.کسی از درجه طراحی شهرکرد نمیدونه؟بین شهرکرد و کاشان موندم کدومو بزنم؟

mohammad_444_0o

عضو جدید
آقا من یه سوال ریشه ای میخوام بپرسم.
همه جواب بدن( با نقل قول پست من)
بالاخره چند سال توی مکانیک درس خوندین
---------
شغل های مهندسی مکانیک چیا هستن؟؟؟
بیشتر کار خصوصی مثال بزنید

max2007

عضو جدید
سیستم بهشتی
سیستم شیراز
ریلی علم و صنعت
طراحی خوارزمی
چه رتبه میخوان؟؟؟

samhabibi66

عضو جدید
آقا من یه سوال ریشه ای میخوام بپرسم.
همه جواب بدن( با نقل قول پست من)
بالاخره چند سال توی مکانیک درس خوندین
---------
شغل های مهندسی مکانیک چیا هستن؟؟؟
بیشتر کار خصوصی مثال بزنید

این سوالی که شما پرسیدی جوابش یه توماره پیشنهاد میکنم تو اینترنت سرچ کنید یا به سایت انجمن مهندسان مکانیک ایران سر بزنید

eebrahimif

عضو جدید
دوستان خیلی به سختگیری برخی دانشگاهها گیر میدن- نباید فکر کرد که بقیه دانشگاهها بخور و بخوابه- توی هر دانشگاهی اساتیدی که خوب نمره بدن پیدا میشه و تفاوت بین سختگیرترین دانشگاه با سایر دانشگاهها خیلی نمیتونه زیاد باشه

aliasghar71

عضو جدید
دوستان به نظرتون شبانه علم و صنعت نسبت به روزانه صنعتی اصفهان ارجحیت داره؟
شبانه علم و صنعت حدودا تا چند میگیره؟

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا