ارشد 93

وضعیت
موضوع بسته شده است.

max2007

عضو جدید
آقا میشه یکی سیستم های انرژی و هسته ای (راکتور.سوخت.پرتو) و انرژی های نو رو الویت بندی کنه؟
راه ادامه تحصیل برا این گرایشا بازه.یعنی دکترام قبول شده کسی با این گرایشا؟چون دفترچه دکترا رو دیدم فقط جامدات و ارتعاشات و تبدیل بود؟؟؟!!!
ممنون.

هیشکی؟!

mehdimec

عضو جدید
کسی از بچه های ساخت راجب مهندسی جوش امیر کبیر
و مهندسی سیستم های میکرو و نانو الکترومکانیک!!!!!! دانشگاه تهران چیزی میدونه؟؟؟؟
بیشتر منظورم بازار کارشه؟؟؟؟؟

edram

عضو جدید
دوستان به نظرتون من برای طراحی به ترتیب کدوما رو باید بزنم؟
۱. شبانه تربیت مدرس
۲. شبانه علم صنعت
۳. شبانه خواجه نصیر
۴. روزانه‌ی صنعتی اصفهان
۵. روزانه‌ی شیراز
رتبم ۶۴۱ طراحی شدها‌!!!
با اوضاع کنونی بجز شبانه تربیت مدرس که اونم احتمالش 20% هست بقیه رو کلا نمیاری!!

shahab_z7

عضو جدید
بچه ها رتبه تبدیل من 193 ، رتبه طراحیم 214 و رتبه سیستم محرکه موتورم 210 شده. واسه انتخاب رشته حسابی گیج شدم. راستش اصلا نمیخوام شبانه بزنم. در ضمن میخوام ایران بمونم و آینده شغلیم برام خیلی مهمه. به نظرتون تبدیل امیرکبیر میارم؟ اگه بخواین بین این رشته هابرای من اولویت بندی کنید نظرتون چیه؟ تبدیل امیرکبیر - سیستم های انرژی شریف - سیستم محرکه موتور شریف ( عادی و بورسیه مگاموتور ) - طراحی کاربردی هر دانشگاهی که میارم
در ضمن اگه کسی راجع به رشته سیستم انرژی شریف و این بورسیه مگاموتور اطلاعاتی داره ممنون میشم به من انتقال بده!

amir-sky

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
مبارک باشه دوستان....
ولی یه سری از دوستان اعلام نکردن...

ali-cr7

عضو جدید
دوستان یه اطلاعاتی در مورد دانشگاه شیراز میدین ؟ در چه حدیه ؟ انتخاب کنم بعد صنعتی اصفهان پشیمون نمیشم ؟؟ (ضمنا اهل ارومیه هستم من)

mm.caffee

عضو جدید
دوستان یه اطلاعاتی در مورد دانشگاه شیراز میدین ؟ در چه حدیه ؟ انتخاب کنم بعد صنعتی اصفهان پشیمون نمیشم ؟؟ (ضمنا اهل ارومیه هستم من)

یکی از دوستان من پارسال 290 و یکی هم 380 شده بود رفتن تبدیل شیراز
خیلی شاکی هستن از اساتید و جوش
خیلی!!!!
میگفت اینجا همه 5 ترمه و بعضی هم که مثلا 30 درصد میشد 6 ترمه تموم میکنن و 4 ترمه تقریبا نداره و ...
البته این حرف اونا بود
ولی شنیدم طراحیش مثل تبدیلش سختگیر نیستن

ali-cr7

عضو جدید
یکی از دوستان من پارسال 290 و یکی هم 380 شده بود رفتن تبدیل شیراز
خیلی شاکی هستن از اساتید و جوش
خیلی!!!!
میگفت اینجا همه 5 ترمه و بعضی هم که مثلا 30 درصد میشد 6 ترمه تموم میکنن و 4 ترمه تقریبا نداره و ...
البته این حرف اونا بود
ولی شنیدم طراحیش مثل تبدیلش سختگیر نیستن

من میخوام طراحی بخونم ، برا من بیشتر سطحه علمیش ملاکه . میتونین در مورد سطح علمیش هم توضیح بدین ؟

mostafa70

عضو جدید
یکی جواب منو بده لطفا!!!
سلام به همه مهندسان این مملکت

به نظرتون با رتبه 830 تبدیل امیدی به شبانه دانشگاه های تهران-تبدیل انرژی هست یا نه!!!!!‌ عباسپور چطور؟
من به صنعتی اصفهان هم راضیم! اونو چی میشه آورد؟

مرسی

edram

عضو جدید
یکی جواب منو بده لطفا!!!

به نظرتون با رتبه 830 تبدیل امیدی به شبانه دانشگاه های تهران-تبدیل انرژی هست یا نه!!!!!‌ عباسپور چطور؟

مرسی
100% تهران شبانه نمیاری(مگر عباسپور شبانش که اونم خیلی احتمالش کمه) صنعتی اصفهان شبانش 30% شانس داری

mostafa70

عضو جدید
یه سوال دیگه اینکه تبدیل انرژی صنعتی بابل بهتره یا شیراز یا گیلان!!!!!!

1mobin1

عضو جدید
یکی جواب منو بده لطفا!!!

مرسی
عباسپور (شبانه)احتمال خیلی زیاد
صنعتی اصفهان لب مرزی،

mostafa70

عضو جدید
یه بدشانسی که من آوردم اینه که امسال عباسپور شبانه تبدیل اصلا نمی گیره!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

در مورد شیراز مطمنی؟؟ من هیات علمی تبدیلش رو با بابل مقایسه کردم خیلی شاخ تر نبود. به نظرم از لحاظ استاد بابل شاخ تر باشه؟؟!؟

1mobin1

عضو جدید
دوست من با توجه به اینکه عباسپور جز بهشتی شده احتمال پر شدنش خیلی زیاده بخاطر همین گفتم احتمالش کمه!!
همکلاسی های من سال قبل قبول شدن و ما بین شبانه ها 900 و خورده ای هم هست.
دوستم با 1300 روزانه انرژی های تجدید پذیرشو آورد و الان ترم 3 هست

14670armin

عضو جدید
من امسال رتبم 3400 شد و ابان هم مشمولم. مشغول به کار هم هستم.راهی هست که بتونم امسال دوباره شرکت کنم ( البته خدمت رو هم موقتا دور بزنم)؟

1mobin1

عضو جدید
دوست من با توجه به اینکه عباسپور جز بهشتی شده احتمال پر شدنش خیلی زیاده بخاطر همین گفتم احتمالش کمه!!
درست میفرمایین مسلما تاثیر داره اما یه دور تو دانشکده بزنین متوجه میشین که حالت پیشرفته هنرستان های فنی هست.
حالا حالا ها طول میکشه تا در حد و اندازه شهید بهشتی بشه

1mobin1

عضو جدید
من امسال رتبم 3400 شد و ابان هم مشمولم. مشغول به کار هم هستم.راهی هست که بتونم امسال دوباره شرکت کنم ( البته خدمت رو هم موقتا دور بزنم)؟
خدمت رو 2 ماه میتونین عقب بندازین (میرین پلیس +10 و درخواست تمدید میکنین) و برا تمدید بیشتر یکمی دردسر داری
این برا وقتی که دفترچه رو فرستاده باشین، اما اگه تازه آبان ماه دفترچه رو پست میکنی که راحت باش چون حداقل 2 ماه طول میکشه تاریخ اعزام بیاد و همونجا که پست کردی تمدید رو هم میزنی و بای تا اردیبهشت :biggrin:

من خودم 1 اردیبهشت بودم تمدید کردم تا با خیال راحت انتخاب رشته کنم، و 1 تیر اعزامم
28 بهمن هم دفترچه رو پست کرده بودم

Rheoman

عضو جدید
کاربر ممتاز
بچه ها رتبه تبدیل من 193 ، رتبه طراحیم 214 و رتبه سیستم محرکه موتورم 210 شده. واسه انتخاب رشته حسابی گیج شدم. راستش اصلا نمیخوام شبانه بزنم. در ضمن میخوام ایران بمونم و آینده شغلیم برام خیلی مهمه. به نظرتون تبدیل امیرکبیر میارم؟ اگه بخواین بین این رشته هابرای من اولویت بندی کنید نظرتون چیه؟ تبدیل امیرکبیر - سیستم های انرژی شریف - سیستم محرکه موتور شریف ( عادی و بورسیه مگاموتور ) - طراحی کاربردی هر دانشگاهی که میارم
در ضمن اگه کسی راجع به رشته سیستم انرژی شریف و این بورسیه مگاموتور اطلاعاتی داره ممنون میشم به من انتقال بده!

تبدیل منطقی تر و روتین تره.دو مورد دیگه رو بهتره بری شریف سوال بپرسی

آخرین ویرایش:

arsalan_totti

عضو جدید
من خودم دانشجوی دانشگاه نفت هستم که پارسال 193 شدم
منم توصیه میکنم کسانی که به سیستم های انرژی علاقه دارم حتما سیستم های انرژی محمودآباد رو بزنن
امکانات رفاهیش هم که کامله!!

بخشید شما درباره دانشکده نفت محمودآباد اطلاعات دارید؟چطور میگید از نظر شغلی اکی هست؟

من بچه محمودآبادم و 120 تبدیل آوردم فکر کنم بتونم قبول بشم،اما دیدم بورس نیست بیخیالش شدم،اما اگه شغل اکی باشه عالیه!
دم خونمونه راحت! استاداشو از کجا میاره؟اینجا که استاد نداره آخه!

آخرین ویرایش:

javid4261

عضو جدید
جانه مادرتون یکی بگه با رتبه 2473 میشه تبدیل جای قبول شد لطفا کمکم کنید ممنون
:cry:

amin222k

عضو جدید
بچه ها هر کی در مورد مکانیک دانشگاه تهران سوالی داشت من در خدمتم . تو خصوصیم پیام بذاره . خوشحال میشم بتونم کمکی کرده باشم .

Amirhj

عضو جدید
جانه مادرتون یکی بگه با رتبه 2473 میشه تبدیل جای قبول شد لطفا کمکم کنید ممنون
:cry:
به نظر من میشه ولی نه هر جایی جایی مثل سنندج یاسوج سبزوار و... مکانیک تبدیل و طراحی شبانه و روزانه جمعش 2200 میشه پس میشه انشالله البته جای دور میزنی روزانه بزن به تعهد خوابگاه ار دفترچه ی نگا بنداز دوست من پارسال با 2800 انتخاب واحد که کرد هیج جا قبول نشو ولی خیلی جاها لب مرز بود مثلا 10 نفر با اخرین فرد قبول شده نا امید نباش

javid4261

عضو جدید
خیلی ممنونم داداش شبانه اردبیل میشه قبول بشم 7 نفر نسبت به پارسال ظرفیتش زیاد شده ؟؟؟

ghermezreza

عضو جدید
سلام خدمت دوستان گلم....من رتبم 900 شده به نظرتون کجا بزنم بهتره؟؟؟؟ترجیحا تبدیل....سیستم های انرژی چطوره؟؟

karim-mech

کاربر بیش فعال
مشمولیتت کی هستش دقیق؟ بگو تا راهنماییت کنم.اخرین نمره ت کی ثبت شده است؟

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا