ارشد 93

وضعیت
موضوع بسته شده است.

yes47

عضو جدید
با 285 سیستم محرکه میشه شریف قبول شد؟
بعد بعضی رشته ها جلوش زده پردیس خودگردان قضیش چیه؟

mostafa70

عضو جدید
سلام به همه مهندسان این مملکت

به نظرتون با رتبه 830 تبدیل امیدی به شبانه دانشگاه های تهران-تبدیل انرژی هست یا نه!!!!!‌ عباسپور چطور؟
من به صنعتی اصفهان هم راضیم! اونو چی میشه آورد؟

مرسی

omid1869

عضو جدید
میدونید من چی میگم ؛میگم دانشگاه های ما که دارن سالی حداقل 800 نفر میگیرن ،ایا تعداد شرکت ها و... به تعداد این همه دکتر ومهندس میخوره نه توایران تو دنیا چی... نکنه سرکاریم.... ها.حالا ما اومدیم داریم سر دانشکاه بحث میکنیم اصلا دکتراتو از اکسفورد بگیر بازم میرسیم به بحث کار...

sadegh1068

عضو جدید
با سلام
با رتبه 402 تبدیل شانس شبانه امیرکبیر یا روزانه خواجه نصیر رو دارم؟

سلام.
من پارسال 410 تبدیل بودم. نه روزانه خواجه قبول شدم نه شبانه ی امیر کبیر! شبانه ی علم و صنعت قبول شدم. شما هم احتمالا همین وضع واست پیش بیاد

Sharzeheeali

عضو جدید
سلام.
من پارسال 410 تبدیل بودم. نه روزانه خواجه قبول شدم نه شبانه ی امیر کبیر! شبانه ی علم و صنعت قبول شدم. شما هم احتمالا همین وضع واست پیش بیاد
حالا راضي هستين؟ امسال يكم ظرفيت ها زياد شده...من با 431 ميخوام بزنم صنعتي اصفهان ،إز خواجه بهتره فكر كنم...البته من تبديلم

1mobin1

عضو جدید
سلام.
من 511 طراحی کاربردی و 546 تبدیل هستم
با این حساب تکلیف روزانه تبدیل مشخص هست (قبول نمیشم :دی)
برا روز طراحی خواجه امید دارم به نظرتون ؟

sadegh1068

عضو جدید
حالا راضي هستين؟ امسال يكم ظرفيت ها زياد شده...من با 431 ميخوام بزنم صنعتي اصفهان ،إز خواجه بهتره فكر كنم...البته من تبديلم

والا زیاد بد نیست علم و صنعت. هرچند استاد های طراحی کاربردیش به نسبت بهتر از تبدیلش هستن. ولی خب بازم من راضی ام از تبدیلش چون علاقه داشتم بهش.
من دوستای صنعتی اصفهانی زیاد دارم. همشون بلا استثنا میگن که اساتید اون دانشگاه بشدت سخت گیرن و مشروطی تو ارشدش خیلی زیاده.
در مورد خواجه هم شنیدم تبدیل خوبی داره البته خودنوم بیشتر تحقیق کنید در این مورد.

sadegh1068

عضو جدید
من 511 طراحی کاربردی و 546 تبدیل هستم
با این حساب تکلیف روزانه تبدیل مشخص هست (قبول نمیشم :دی)
برا روز طراحی خواجه امید دارم به نظرتون ؟

والا من از رتبه های طراحی خواجه خبر ندارم متاسفانه. علم و صنعت رو میدونم تا نزدیکای 300 روزانه و نزدیک 500 شبانه گرفت پارسال. البته گرایش شکل دهی رو تا نزدیک 600 هم شبانه گرفته بود فک کنم

karim-mech

کاربر بیش فعال

شب صنعتی اصفهان : 900 /شب خواجه نصیر850؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
واقعا؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ :O
من با 625 تبدیل و 650طراحی. شبانه خواجه رو نیاوردم سال پیش.لینکش رو گذاشتم واسه دوستان.

Sharzeheeali

عضو جدید
والا زیاد بد نیست علم و صنعت. هرچند استاد های طراحی کاربردیش به نسبت بهتر از تبدیلش هستن. ولی خب بازم من راضی ام از تبدیلش چون علاقه داشتم بهش.
من دوستای صنعتی اصفهانی زیاد دارم. همشون بلا استثنا میگن که اساتید اون دانشگاه بشدت سخت گیرن و مشروطی تو ارشدش خیلی زیاده.
در مورد خواجه هم شنیدم تبدیل خوبی داره البته خودنوم بیشتر تحقیق کنید در این مورد.
من خودم شيراز دهنم حسابي صاف شده..روزانه خواجه به نظرتون ميشم؟ ولي جداي إز سختيش رتبه كدومش بالاتره إز لحاظ علمي...مرسي

sadegh1068

عضو جدید
من خودم شيراز دهنم حسابي صاف شده..روزانه خواجه به نظرتون ميشم؟ ولي جداي إز سختيش رتبه كدومش بالاتره إز لحاظ علمي...مرسي

جالبه بدونید که من با 410 پارسال شبانه ی خواجه رو نیاورده بودم! (البته بعد از شبانه ی علم و صنعت زده بودم و توی کارنامه ی دومی که اومد دیدم که شبانه خواجه قبول نشدم)

1mobin1

عضو جدید

من با 625 تبدیل و 650طراحی. شبانه خواجه رو نیاوردم سال پیش.لینکش رو گذاشتم واسه دوستان.

والا من از رتبه های طراحی خواجه خبر ندارم متاسفانه. علم و صنعت رو میدونم تا نزدیکای 300 روزانه و نزدیک 500 شبانه گرفت پارسال. البته گرایش شکل دهی رو تا نزدیک 600 هم شبانه گرفته بود فک کنم

برا کسی که میخواد شبانه تهران بخونه بهترین توصیه شما کدوم دانشگاه، بیشتر طوری باشه که بشه یه جای مناسب هم نزدیکش پیدا کرد برا اقامت، چون از لحاظ مالی زیاد اوکی نیستم برا ارشد و شاید مجبور بشم دور دورا خونه بگیرم یا مثلا مجبورشم هر روز 4 ساعت تو راه باشم از این نظر.. شبانه هم.. مدرس.. خواجه..ع.صنعت فک کنم بیارم دیگه فوقش

Reyhan2667

عضو جدید
دوستان به نظرتون من برای طراحی به ترتیب کدوما رو باید بزنم؟
۱. شبانه تربیت مدرس
۲. شبانه علم صنعت
۳. شبانه خواجه نصیر
۴. روزانه‌ی صنعتی اصفهان
۵. روزانه‌ی شیراز
رتبم ۶۴۱ طراحی شدها‌!!!

chegoara

عضو جدید
دوستان سلام
من با اجازتون میخوام با رتبه 5500تبدیل انتخاب رشته بکنم و هرچی شبانه انرژی هست همه رو بزنم به نظر شما چطوره
گفتم یه حالی به دوستان بدم:biggrin::)

Rheoman

عضو جدید
کاربر ممتاز
جالبه بدونید که من با 410 پارسال شبانه ی خواجه رو نیاورده بودم! (البته بعد از شبانه ی علم و صنعت زده بودم و توی کارنامه ی دومی که اومد دیدم که شبانه خواجه قبول نشدم)
شب خواجه بعد از نه علم و نه صنعت پر میشه!

1mobin1

عضو جدید
دوستان سلام
من با اجازتون میخوام با رتبه 5500تبدیل انتخاب رشته بکنم و هرچی شبانه انرژی هست همه رو بزنم به نظر شما چطوره
گفتم یه حالی به دوستان بدم:biggrin::)
شما فراتر از ایرانی ... به بین المللی فکر کن (ایهام داشــــــــــــــــــــــــــت):w21:
البته من هم از این تجارب تو کنکور ارشد داشتم، اما دیگه از بین المللی تنزل کردم به ملی :w31:

karim-mech

کاربر بیش فعال
روحت شاد دکتر چه گوارا.
دوستا به نظر من همه رشته های دانشگاه صنعت نفت رو بزنید. سیستم انرژِی محمود اباد رو هم بزنید. مهم اینه که کارتون تضمین شده هستش و خیالتون راحت میشه

mm.caffee

عضو جدید
روحت شاد دکتر چه گوارا.
دوستا به نظر من همه رشته های دانشگاه صنعت نفت رو بزنید. سیستم انرژِی محمود اباد رو هم بزنید. مهم اینه که کارتون تضمین شده هستش و خیالتون راحت میشه

من خودم دانشجوی دانشگاه نفت هستم که پارسال 193 شدم
منم توصیه میکنم کسانی که به سیستم های انرژی علاقه دارم حتما سیستم های انرژی محمودآباد رو بزنن
امکانات رفاهیش هم که کامله!!

mnmo

عضو جدید
سلام خدمت دوستان.ساکن اصفهان هستم.
با رتبه ی 402 ساخت روزانه کجا میشه قبول شد؟شبانه دانشگاه صنعتی اصفهان میشه قبول بشم؟

Reyhan2667

عضو جدید
دوستان به نظرتون من برای طراحی به ترتیب کدوما رو باید بزنم؟
۱. شبانه تربیت مدرس
۲. شبانه علم صنعت
۳. شبانه خواجه نصیر
۴. روزانه‌ی صنعتی اصفهان
۵. روزانه‌ی شیراز
رتبم ۶۴۱ طراحی شدها‌!!!

آقا کسی از این پردیس های دانشگاه ها (تربیت مدرس و تهران) خبر داره چه جورین؟؟
خیلی داغونن؟ یا بد نیستن خیلیم؟!!

javid4261

عضو جدید
سلام دوستان با رتبه 2473 تبدیل کجا میتونم قبول بشم ممنون میشم کمکم کنین
:redface:

edram

عضو جدید
رتبه تبدیلم شد 402 روی روزانه خواجه نصیر خیلی امید داشتم ولی با خواندن این تاپیک بکلی امیدمو از دست دادم!!!

sadegh1068

عضو جدید
برا کسی که میخواد شبانه تهران بخونه بهترین توصیه شما کدوم دانشگاه، بیشتر طوری باشه که بشه یه جای مناسب هم نزدیکش پیدا کرد برا اقامت، چون از لحاظ مالی زیاد اوکی نیستم برا ارشد و شاید مجبور بشم دور دورا خونه بگیرم یا مثلا مجبورشم هر روز 4 ساعت تو راه باشم از این نظر.. شبانه هم.. مدرس.. خواجه..ع.صنعت فک کنم بیارم دیگه فوقش
علم و صنعت خوابگاه زیاد داره و به شبانه ها هم خوابگاه میده. فقط یه خورده قیمتش نسبت به روزانه ها بیشتره. مثلا اتاق 5 نفره برای روزانه ها فک کنم ترمی 100 تومن بود برا شبانه ها 180 تومن.

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا