ارشد 93

وضعیت
موضوع بسته شده است.

masoud king

عضو جدید
آها
اگه مقاومت مصالح خوندی می تونی فصل های معیارهای شکست و خستگی، فنر، پیچ، یاتاقانها و همین چرخدنده ها رو بخونی یا حتی بقیشو.
برا کتاب هم طراحی اجزا راهیان ارشد خوبه اما در کنارش یه کتاب شیگلی هم کنار دستت باشه کمک میکنه چون بعضی چیزها رو تو کتاب راهیان ممکنه توضیح کافی نداده باشه و حتی اگه بتونی یه جزوه خوب گیر بیاری هم کفایت میکنه و تست رو از رو کتاب راهیان یا هر منبعی که حل تشریحی داره بزن.
درس طراحی اجزا تست هاش با اون چیزی که تو کارشناسی خونده میشه متفاوت هست چون تو کارشناسی بیشتر با جدول و نمودار سر و کار هست و حتی تمام فرمول ها داده میشه اما تو کنکور اوضاع متفاوت هست. اگه تست به اندازه کافی بزنی می تونی به سوالاتش جواب بدی

amir-sky

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
دوستان به احتمال زیاد از هفته اول کلاسا تشکیل میشه...

پس برین سر کلاس ...واسه ما همه روزا تشکیل شد....

یه دفعه میبنین همه همکلاسیاتون رفتن و شما نرفتین و از قافله عقب میمونین...خودم شخصا ازین لحاظ ضربه خوردم.

Hooladi

عضو جدید
دوستان به احتمال زیاد از هفته اول کلاسا تشکیل میشه...

پس برین سر کلاس ...واسه ما همه روزا تشکیل شد....

یه دفعه میبنین همه همکلاسیاتون رفتن و شما نرفتین و از قافله عقب میمونین...خودم شخصا ازین لحاظ ضربه خوردم.
:surprised::w14::w14: الان جای گفتن این بود؟باید میگفتی نرید :w11:

amir-sky

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
:surprised::w14::w14: الان جای گفتن این بود؟باید میگفتی نرید :w11:

زیاد از حد خوشیناا...امیدوارم همیشه همینطوری باشین!

دیدم همه داشتین در مورد اولین هفته کلاس حرف میزدین حرف زدم..

رفتن سر کلاس همکلاسیاتون به کسی ربطی نداره،،،هر کی بخواد بره میره و هر کی نخواد نمیره.و هر چی هم بگین آنی که بخواد میره.

به هر حال گفتیم که بگیم..باز هر طور مایلین.

ehsan esf

عضو جدید
سلام به همه

كسي خبر داره كه امسال طراحي كاربردي دانشگاه نفت با چه رتبه اي قبولي داشته ؟

ممنون

سحرخیز

عضو جدید
دوستان تست مهندسی از روی مدرسان خوبه یا معتقدی ؟
متن یادگیری از معتقدی خوندم . معتقدی تالیفی هم داره ولی مدرسان فقط کنکور ؟

Amirhj

عضو جدید
دوستان تست مهندسی از روی مدرسان خوبه یا معتقدی ؟
متن یادگیری از معتقدی خوندم . معتقدی تالیفی هم داره ولی مدرسان فقط کنکور ؟
به نظر من كريمي تستاش كفايت ميكنه و اين دو موردي كه رموديد به درد ارشد مكانيك نميخوره
البته واسه تست زدن بنده خودم تست هاي ارشد مكانيك رو زدم كه البته امسال انقد سخت بود جواب خوبي نگرفتم
سخت ترين تست هاي ارشد رياضي مهندسي واسه ارشد برقه كه توي كريمي هست منتها سطحش بالاتر از سوالات ارشده و شايد اينطور بگم اگر 200 نيوتون براي زدن تست ارشد مكانيك نيرو بخواد شما باز زدن تست برق با 400 نيتون يعني 200 نيوتون بيشتر به مصاف تست هاي ارشد ميريد
ولي هر كاري ميكنيد تست ارشد سراسري باشه اولويت با مكانيك بعد برق

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا