ارشد 93

وضعیت
موضوع بسته شده است.

peyman9999

عضو جدید
سلام دوستان
یک سوال
من ترم 7 کنکور دارم .معدل موثرش رو چجوری حساب میکنن؟میدونم مهلت اصلاح معدل تا 15 خرداده که تا اون موقع فقط معدل 7 ترمم رو دارم. چون ترم های زوج دانشگاه ازاد تا اخر تیر هم برگه ها صحیح نمیکنن.
الان اگه این ترم رو اسون بردارم ومعدلم رو بالا بکشم و تا ترم 7 رو وارد کنم بعدا مشکلی پیش نمیاد؟

آخرین ویرایش:

alireza2022

عضو جدید
سلام دوستان
یک سوال
من ترم 7 کنکور دارم .معدل موثرش رو چجوری حساب میکنن؟میدونم مهلت اصلاح معدل تا 15 خرداده که تا اون موقع فقط معدل 7 ترمم رو دارم. چون ترم های زوج دانشگاه ازاد تا اخر تیر هم برگه ها صحیح نمیکنن.
الان اگه این ترم رو اسون بردارم ومعدلم رو بالا بکشم و تا ترم 7 رو وارد کنم بعدا مشکلی پیش نمیاد؟
شما موقع ثبت نام باید معدل تا ترم 6 رو وارد کنی یه برگه هم باید ببری دانشگات معدل تا ترم شیش رو تایید کنه...بعد میتونی اصلاح کنی معدل ترم 7 رو تا قبل نتایج...ولی دوست عزیز زیاد ذهنت رو درگیر این مسئله نکن...شما هر چقدر معدل بهتر یا بدتر بیاری نهایتن یه نیم نمره تو معدلت تغییر حاصل میشه که تاثیرش فکر نکنم در حدی باشه که بخوای اینقدر برنامه ریزی عجیب و غریب کنی...البته ترم 7رو سبک برداشتن برای اینکه فرصت مطالعه ارشد داشته باشی خوبه ولی واسه معدل؟؟؟

peyman9999

عضو جدید
شما موقع ثبت نام باید معدل تا ترم 6 رو وارد کنی یه برگه هم باید ببری دانشگات معدل تا ترم شیش رو تایید کنه...بعد میتونی اصلاح کنی معدل ترم 7 رو تا قبل نتایج...ولی دوست عزیز زیاد ذهنت رو درگیر این مسئله نکن...شما هر چقدر معدل بهتر یا بدتر بیاری نهایتن یه نیم نمره تو معدلت تغییر حاصل میشه که تاثیرش فکر نکنم در حدی باشه که بخوای اینقدر برنامه ریزی عجیب و غریب کنی...البته ترم 7رو سبک برداشتن برای اینکه فرصت مطالعه ارشد داشته باشی خوبه ولی واسه معدل؟؟؟

درگیر انتخاب واحد بودم.چون ازمایشگاه و بقیه یک واحدی رو تا حالا پاس نکردم.یک دفعه فکرم به این مسئله رفت:) که شاید معدلش به کارم بیاد.
ممنون

don salieri2

عضو جدید
حذف اضطراری...آخرای ترم یه درس میشد خذف کرد تو کارشناسی
مشکلی نداره
مثل کارشناسیه، فرقی نمیکنه
3 تا از دوستای خودم روز امتحان به بهانه حذف پزشکی حذف کردن
مثل کارشناسیه تمام کاراش
نه تو ارشد حذف اضطراری نداریم.
فقط حذف پزشکی اونم یه بار تو کل مقطع.

nafas..

عضو جدید
.......

.......

سلام دوستان
یه pdf توپ واسه ریاضی پیشرفته میخوام
میگن ریاضی ارشد خیلی سخته خیلی.....!!!!!

chego

کاربر فعال
سلام دوستان
یه pdf توپ واسه ریاضی پیشرفته میخوام
میگن ریاضی ارشد خیلی سخته خیلی.....!!!!!

سلام دوست عزیز
این جزوه امیدوارم به دردت بخوره
http://fa.irmec.ir/1392/11/%D8%AF%D8%A7%D9%86%D9%84%D9%88%D8%AF-%D8%AC%D8%B2%D9%88%D9%87-%DB%8C-%D8%B1%DB%8C%D8%A7%D8%B6%DB%8C%D8%A7%D8%AA-%D9%85%D9%87%D9%86%D8%AF%D8%B3%DB%8C-%D9%BE%DB%8C%D8%B4%D8%B1%D9%81%D8%AA%D9%87-%D8%A7/

masoud king

عضو جدید
سلام
یکی از دوستان برای فارغ التحصیل شدن به مشکل خورده
اگه تاریخ فارغی بعد 31 شهریور بخوره داستانش چی میشه؟

1mobin1

عضو جدید
سلام
یکی از دوستان برای فارغ التحصیل شدن به مشکل خورده
اگه تاریخ فارغی بعد 31 شهریور بخوره داستانش چی میشه؟
قبولی کان لم یکن میشه!!!
یعنی نمیتونه برا ارشد بره
البته فکر کنم محدودیتی برا سال بعد نداشته باشه

Amirhj

عضو جدید
foundations of applied mathematics greenberg
دوستان کسشی میتونه کتاب بالا رو یا خودش یا حلالش رو پیدا کنه بسیار ممنون میشم اگر کمکم کنید

reza2495

عضو جدید
سلام بچه ها چ خبرا چي كارا ميكنيد ؟ من ك از بس كنكورا گند زدم بعدش ديگه نيومدم اينجا بعدشم ك رفتم سربازي! چقدر پيج رفته جلو !!!! من كاشان قبول شدم . شماها چي كردين ؟ كجاها قبول شدين؟

omid1869

عضو جدید
سلام خیلی بیکارید شماها بخونید خوبه خیلی خوبه خداکنه که هیچ وقت پشیمون نشید!!!!!

dslbehzad

عضو جدید
دوستان این کدوم دانشگاه هست
کد رشته محل =20588
کد دانشگاه=1103
دانشگاه صنعتي بابل
این دانشگاه پردیس نوشیروانی هست یا نه

hsdanesh

عضو جدید
سلام خیلی بیکارید شماها بخونید خوبه خیلی خوبه خداکنه که هیچ وقت پشیمون نشید!!!!!

هرکی داره ارشد میخونه یا برای کنکور ارشد تلاش می کنه صددرصد یه هدفی داره، همینجوری الکی نمی خونیم و پشیمون هم نمیشیم. من متوجه حرف شما نشدم که میگین خیلی بیکاریم! چرا خیلی بیکاریم؟ چون میخوایم یه کم مفید باشیم؟

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا