ارشد 91

وضعیت
موضوع بسته شده است.

asgar33

عضو جدید
كسي هست درمورد دانشكاه سهند ميتونه كمك كنه ججوري ميتونم بر م ادرس ميخوام از تبريز سرويس داره اكه شماره تلفن دوستاتون كه تو سهند ميخونه دارين بيام خصوصي كنين خواهشا

amir-mehrizi

عضو جدید
سلام به تمام قبولی های ارشد 91.از بچه های ساخت که رتبه اوردن و قبول شدن میخام که درصدهاشون و رتبه هاشون و محل قبولیشون رو بفرستن واسم.یه دنیا ممنون

comet101

عضو جدید
همه مي تونن تو تكميل ظرفيت شركت كنن ولي ظاهرا اگر در مرحله تكميل ظرفيت قبول بشيد قبولي اولتون منتفي ميشه در اين مورد حواستون جمع باشه
یعنی اگه یکی الان شبانه قبول شده باشه و ثبت نام کنه و مثلا تو تکمیل ظرفیت روزانه رو بیاره اونموقع باز میشه بره به روزانه ای که از تکمیل ظرفیت قبول شده؟؟؟؟ آیا واحدهایی که ترم اول پاس کرده رو میشه مطابقت بده و دیگه 1 ترم عقب نمونه؟؟؟؟

ehsan-p30

عضو جدید
سلام به همه.بچه ها خواهشا به جای امضا،رتبه و محل قبولیتون و روزانه یا شبانه رو قرار بدین.به خدا برای همه خوبه.ممنون از لطفتون...

mahdi0063

عضو جدید
سلام به همه برو بچ و تبریک قبولی
چندتا سئوال دارم هرکی بتونه جوب بده ممنونش میشم
1- امکان مهمان گرفتن یا انتقالی ترم اول تو دانشگاه های سراسری وجود داره ؟
2- من با رتبه 2020 شبانه دانشگاه بوعلی سینا همدان قبول شدم کارمم اهوازه بنظرتون تو تکمیل ظرفیت قبول می شم؟ ظاهرا اهواز تا 1900 شبانه گرفته

ehsan-p30

عضو جدید
سلام به همه برو بچ و تبریک قبولی
چندتا سئوال دارم هرکی بتونه جوب بده ممنونش میشم
1- امکان مهمان گرفتن یا انتقالی ترم اول تو دانشگاه های سراسری وجود داره ؟
2- من با رتبه 2020 شبانه دانشگاه بوعلی سینا همدان قبول شدم کارمم اهوازه بنظرتون تو تکمیل ظرفیت قبول می شم؟ ظاهرا اهواز تا 1900 شبانه گرفته
سلام.خوب شما که کارتون اهواز بود چرا از همون اول اهوازو جلوتر نزدین؟(شایدم زده باشین!!)به نظر من از دانشگاه بپرسین شاید تونستین انتقالی بگیرین.اینجوری ریسکشم کمتره.موفق باشین...

mahdi0063

عضو جدید
دقیقا انتخابا اول اهواز زده بودم ولی انتخاب نهم که همین بوعلی سینا باشه در اومدم حالا بنظرتون میزارن مهمان بگیرم ؟ ظاهرا هم دانشگاه بوعلی سینا از چمران اهواز بالاتره

dark_nokia

عضو جدید
سلام
این تکمیل ظرفیت قضیش چیه؟
ثبت نامش کیه؟
میشه منی که روزانه شاهرود سیستم انرژی قبول شدم تو تکمیل ظرفیت شبانه بابل قبول شم؟

mahdi0063

عضو جدید
کسی از دانشگاه بوعلی سینا خبر داره چجوریه؟ با مهمان شدن موافقت می کنن یا نه؟

ehsan-p30

عضو جدید
سلام.ساخت شاهرود کسی هست؟؟؟این ریز نمراتو من نتونستم بگیرم.میشه بعدا تحویل داد؟؟؟

Mechan

کاربر فعال
کسی از دانشگاه بوعلی سینا خبر داره چجوریه؟ با مهمان شدن موافقت می کنن یا نه؟
مکانیک بو علی سطحش بالاست اما بزرگترین مشکلش عین دانشگاه شیراز و یکی دوتا دیگه اینه که قحطی نمره دادن استادا هستش.
به زور نمره قبولی میدن بهت.

ehsan-p30

عضو جدید
سلام.کسی میدونه دانشگاه شاهرود از لحاظ نمره دادن چه جوریاست؟

Masoumi_Manu

کاربر فعال مهندسی مکانیک , مشاور تحصیلات تکمیلی
کاربر ممتاز
یعنی اگه یکی الان شبانه قبول شده باشه و ثبت نام کنه و مثلا تو تکمیل ظرفیت روزانه رو بیاره اونموقع باز میشه بره به روزانه ای که از تکمیل ظرفیت قبول شده؟؟؟؟ آیا واحدهایی که ترم اول پاس کرده رو میشه مطابقت بده و دیگه 1 ترم عقب نمونه؟؟؟؟
البته فكر نكم اينطور باشه كه يه نفر يا خيال راحت ثبت نام كنه به اميد اينكه روزانه تكميل ظرفيت مياره!! احتمالا فقط اونايي كه ثبت نام نكردن گزينش ميشن اگه اونطوري كه شما ميگين باشه خيلي قضيه پيچيده ميشه

vanta

عضو جدید
دوستان من دیروز رفتم دانشگاه برای اصل مدرك كارشناسی چیزی بهم ندادن در عوض یه فرم معدل كه سازمان سنجش گفته پر كردم و یك
كارنامه-ریز نمرات- كه مهر "باطل شد"‌خورده روش همین ها كافیه برای ثبت نام یا چیز دیگه هم باید گرفت از دانشگاه؟

farid68

عضو جدید
دوستان من دیروز رفتم دانشگاه برای اصل مدرك كارشناسی چیزی بهم ندادن در عوض یه فرم معدل كه سازمان سنجش گفته پر كردم و یك
كارنامه-ریز نمرات- كه مهر "باطل شد"‌خورده روش همین ها كافیه برای ثبت نام یا چیز دیگه هم باید گرفت از دانشگاه؟
به منم ندادن تازه گواهی موقتم فقط به کسایی که سربازی رفتن یا معافی دارن میدن. منم فقط فرم سنجش و یه ریز نمرات بدون مهر و امضا بهم داد گفت خودمون مدارکا میفرستیم.

mohammadt

عضو جدید
دوستان خواهشا اگه کسی در مورد سیستم انرژی خواجه نصیر اطلاعاتی داره لطف کنه ارائه بده چه در مورد رشته و چه در مورد دانشگاه و استاداش؟
راستی من هوافضای امیرکبیرو میاوردم اشتباه کردم نزدم یا نه؟
بسیار ممنونم

H4M3D

عضو جدید
با سلام و تبريك به همه دوستان قبول شده و آرزوي موفقيت براي همه دوستان.
يكي از دوستان بنده دانشگاه گيلان از نوع مجازي قبول شده و چند تا سوال دارم از دوستان:
1- آيا تو مدرك قيد ميشه مجازي بوده ؟
2- اصلا ارزش داره مدركش ؟
3- امكان ادامه تحصيل براي دكترا داره ؟/
4- دانشجو چطوري سوالاتش رو از استاد مي پرسه ؟
از دوستان اگه كسي اطلاعاتي داره ، ممنون ميشم راهنمايي كنيد.
ممنون

mohammad.md

عضو جدید
سلام دوستان دلم واسه همه بچه هاي ارشد 91 تنگ ميشه.لااقل دارين ميرين يه خداحافظي خشك و خالي بكنين مثلا 6 ماه كنار هم درس خونديم.
خيلي از دوستان تقاضاي درصدا و رتبه و محل قبولي رو كردن واسه من هر چند كه چند بارگفتم ولي دوباره مينويسم.

زبان :0
رياضي:23
سيالات:30
جامدات:45
ديناميك:11
رتبه تبديل :1220
رتبه طراحي:1100

انتخابامم به ترتيب خواجه (روزانه وشبانش) مشهد(روزانه و شبانش) بابل( روزانه و شبانش) و... همه ي انتخابامو هم تبديل زدم طراحي اصلا انتخاب نكردم بنا به علاقه.
كه تبديل شبانه بابل اوردم.خدارو شكر.

من بازم به اينجا سر ميزنم دلم واستون تنگ ميشن اوناي كمه قبول نشدن سال ديگه و اوناي كه قبول شدن به اميد خدا براي ازمون دكترا هم كنار هم درس ميخونيم.

mehran_shirsavar

عضو جدید
سلام ، به امید خدا یه روزی تو مقاطع بالاتر همدیگرو ببینیم، شاید تو این مدت تو دنیای مجازی با هم زندگی کردیم ولی قد یه دنیا زندگی بود، کلی انگیزه، انرژِِی، تجربه،خنده ، گریه،استرس،امید، نمی دونم بقیه داره یا نه ولی میدونم این چیزا توش واقعا بود!
آرزو می کنم بچه هایی که امسال نتیجه نگرفتن سال دیگه رتبه های تک رقمی و دانشگاهی رو که دوست دارن بیارن، چون باور دارم همه نتیجه زحمت هاشون رو یه روزی می گیرن...:w17:
و بچه هایی که امسال قبول شدن هم به امید خدا تو دانشگاه موفق باشند ظاهرا تو ارشد چیزی به عنوان شب امتهان معنا نداره!، توصیه می کنم اولین کاری که می کنید ببینید داستان نمرهای استادای دانشگاتون چطوریه، چون ظاهرا تربیت مدرس پوست نمی کنه رو استخون سوهان می کشه...:w45:
راستی بچه ها، شماره و آدرس mail های خیلی ها رو دارم و بعضی ها متاسفانه نه، واسه همین من تقریبا خداحافظی نمی کنم
و یه چیز خیلی مهم اینکه اگه یه وقت بدی ازمون دیدید هلال کنید، خلاصه خیلی دستتون دارم، به امید پیروزی همتون:heart:

solarisal

عضو جدید
سلام دوستان دلم واسه همه بچه هاي ارشد 91 تنگ ميشه.لااقل دارين ميرين يه خداحافظي خشك و خالي بكنين مثلا 6 ماه كنار هم درس خونديم.
خيلي از دوستان تقاضاي درصدا و رتبه و محل قبولي رو كردن واسه من هر چند كه چند بارگفتم ولي دوباره مينويسم.

زبان :0
رياضي:23
سيالات:30
جامدات:45
ديناميك:11
رتبه تبديل :1220
رتبه طراحي:1100

انتخابامم به ترتيب خواجه (روزانه وشبانش) مشهد(روزانه و شبانش) بابل( روزانه و شبانش) و... همه ي انتخابامو هم تبديل زدم طراحي اصلا انتخاب نكردم بنا به علاقه.
كه تبديل شبانه بابل اوردم.خدارو شكر.

من بازم به اينجا سر ميزنم دلم واستون تنگ ميشن اوناي كمه قبول نشدن سال ديگه و اوناي كه قبول شدن به اميد خدا براي ازمون دكترا هم كنار هم درس ميخونيم.

محمد جان مبارکت باشه ، خوشحال شدم نتیجه زحماتتو گرفتی و آرزوی موفقیت برای دوستانه دیگم دارم مطمئنم که امسال حتما قبول میشن. چشم روهم بگذارن موعدش رسیده . خوب بخونید...تایپیک 91 با همه خوبی ها و بدیها دوستی ها احیانا سوء تفاهم ها و تلخی و شیرینی هاش برای همیشه روی صفحه ذهنم حک شده حتی اگر از صفحه وب هم حذفش کنن. آرزوی سلامتی و سعادت را برا همه شما دارم.

:gol: :gol: :gol::gol:
:gol: :gol:
خودمو کشتم نوشتم 91

آخرین ویرایش:
وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا