ارشد 91

وضعیت
موضوع بسته شده است.

gharibistudent

عضو جدید
منم کوچ کردم به تاپیک 92
دوستای قدیمی هر چند وقت بار بیان ارشد 92 به ما هم سر بزنن

آخرین ویرایش:

Masoumi_Manu

کاربر فعال مهندسی مکانیک , مشاور تحصیلات تکمیلی
کاربر ممتاز
دوستان تاپيك ارشد 91 :
اين تاپيك تا اعلام نتايج تكميل ظرفيت كنكور كارشناسي ارشد سال 91 پابرجا خواهد ماند:)
دوستان قديمي را در تاپيك 92 ملاقات كنيد :twisted:

Masoumi_Manu

کاربر فعال مهندسی مکانیک , مشاور تحصیلات تکمیلی
کاربر ممتاز
اطلاعیه استخدامی شرکت ذوب آهن اصفهان

اطلاعیه استخدامی شرکت ذوب آهن اصفهان

دوستان مهندس در صورت داشتن كارت پايان خدمت و يا معافيت دائم(نه تحصيلي) در صورت وجود رشته مورد نياز شركت ذوب آهن در ليست مورد تقاضا در صورت تمايل نسبت به ثبت نام اين آزمون اقدام كنند
شرايط و ضوابط در فايل ضميمه
موفق باشيد

جهت دریافت فایل آگهی و سایر شرایط کلیک کنید

hope2012

عضو جدید
سلام بچه ها یکی از بچه های دانشگاه میگه با رتبه 1280 روزانه طراحی دانشگاه علم وصنعت (کد32572)رو قبول شده کسانی که رتبه اشون پایین تر ازاین شده و این کد رو وارد کردن وقبول نشدن لطفا بهم بگن .. چون من بعید می دونم با این رتبه این جا قبول شده باشه در ضمن سهمیه هم نداشته

ferferfer

عضو جدید
سلام من یه کم دی رسیدم خدا روشکر من با 412 ساخت صنعتی اصفهان رو آوردم فکر میکنم امسال 3تا سوال ساختی که مشابه سال قبل بود بچه های ساختو نابود کرده(وقتی پیش خودت فکر میکنی ساخت40درصد زدی بعد میبینی18درصد زدی!)من فکر میکنم به خاطر درصدای کم ساخت برای بچه های ساختی رتبه بقیه گرایشا تو ساخت بالا بوده وساختیا با این رتبه ها این دانشگاه ها رو اوردند
دقیقا!
واقعا از ته دل امیدوارم همه بچه های اینجا قبول بشن مخصوصا ساختی ها! اونایی که میدیدم واقعا چه زحمتی واسه ارشد کشیدن.. ایمان ،مجتبی ،مهدیه، نفس خدا و ...
واسه من که مدتها از درس دور بودم امار بالای خانومهای ساختی واقعا جالبه! تاچند سال پیش خیلی کم بودن!
نمیدونستم امسال با اینهمه خانم رقابت میکردم!
به امید موفقیت همه 92 ی ها

آخرین ویرایش:

bndsms

عضو جدید
دوستان من میخواستم بدونم بین گرایش های طراحی کاربردی و تبدیل انرژی کدومش بهتره ؟

karim-mech

کاربر بیش فعال
نظر شما چیه کریم جان ؟

تفوتشون زیاده ؟

واسه بازار کار یا خارج رفتن میگم ؟

من جامدات بودم ولی به خاطر رتبم تبدیل سیستان قبول شدم

در کشور ما به علت طراحی فوق العاده ای که داریم! نظر علما اینه که تبدیل بهتره!
در کل تبدیل بازار کارش بیشتره ولی مهم اینه که یه جایی قبول شیم!
شما لطف کن درصد ها و رتبه هات رو بنویس برای نسل های آینده.

bndsms

عضو جدید
عرضم به حضور نسل های آینده اینکه درصد هام از این قراره ::D

ریاضی 40 - سیالات 21 - جامدات 13 - دینامیک 8

تبدیل : 2350

طراحی : 2600

با اینکه بیشترین درصدم ریاضی بود اما بیشترین ضربه رو از همین ریاضی خوردم چون بدجوری اعصابمو خورد کرد اول امتحان :(

حقم بیشتر از اینا بود ولی چه میشه کرد سرنوشت ما این بود که بریم زاهدانم ببینیم چه خبره :smile:

امیدوارم نسل آینده و به خصوص کریم جوانمرد هم سال آینده سیستان قبول شه بیاد پیش ما :biggrin:

Bahman_mech

عضو جدید
کاربر ممتاز
عرضم به حضور نسل های آینده اینکه درصد هام از این قراره ::D

ریاضی 40 - سیالات 21 - جامدات 13 - دینامیک 8

تبدیل : 2350

طراحی : 2600

با اینکه بیشترین درصدم ریاضی بود اما بیشترین ضربه رو از همین ریاضی خوردم چون بدجوری اعصابمو خورد کرد اول امتحان :(

حقم بیشتر از اینا بود ولی چه میشه کرد سرنوشت ما این بود که بریم زاهدانم ببینیم چه خبره :smile:

امیدوارم نسل آینده و به خصوص کریم جوانمرد هم سال آینده سیستان قبول شه بیاد پیش ما :biggrin:

ازمن اینو داشته باش فقط اگه میخای خارج از کشور دکترا بخونی از همین ترم اول حسابی روی معدلت کار کن و از انگلیسی غافل نشو.

Mechan

کاربر فعال
عرضم خدمت رفقا بنده فارغ التحصیل مکانیک دانشگاه آزاد،
بعد 3سال دوری ازدرس ودانشگاه وبرگشت از خدمت سربازی .
از اواسط مهر 90حدو4-5ساعت مطالعه روزانه تونستم با رتبه طراحی 2078 از روزانه طراحی دانشگاه ملایر قبول شم.
زبان: سفید
ریاضی: 25
حرارت وسیالات: 10
جامدات :30
دینامیک وارتعاشات :13.33
معدل:17.13

bndsms

عضو جدید
دوستان من تبدیل روزانه سیستان ثبت نام کردم
الان که نتایج آزاد اومده طراحی تهران جنوبم قبول شدم . به نظرتون اشتباه کردم تبدیل سیستانو رفتم؟؟؟:razz:

sadegh204

عضو جدید
سلام من رتبه ام 98 با نمره 5793 گرایش تبدیل اهواز شده البته سهمیه بسیج هم دارم
تو کارنامه من آخرین فرد قبولی رو 44 بانمره 6248 زده شده می خواستم ببینم احتمال قبولیم تو اهواز یا شهرهای دیگه مثل دزفول و علوم تحقیقات چقدره؟ ممنون میشم راهنماییم کنید.

Mechan

کاربر فعال
دوستان من تبدیل روزانه سیستان ثبت نام کردم
الان که نتایج آزاد اومده طراحی تهران جنوبم قبول شدم . به نظرتون اشتباه کردم تبدیل سیستانو رفتم؟؟؟:razz:

من هم روزانه سمنان اوردم و طراحی نهران جنوب یکی بگه چکار کنم؟ کدوم رو برم؟

اولا هرکس باید به شرایطش نگاه کنه :
1. هزینه و خرج دانشگاه برایم تا چه حد مهم هست.
2.دوری یا نزدیکی دانشگاه به محل زندگی یا کار من چقدر مهمه.
3.اعتبار دانشگاه یا مدرکش چقدر مهمه برام.
___.من چندتا از دوستام تو تهران جنوب و علوم تحقیقات ارشد خوندن و میبیبنم با همه هزینه های زیاد دانشگاه آزاد آنچنان توفیقات خاصی نداشتند نه مقاله ای نه پژوهشی نه ....
البته تو دانشگاههای دولتی هم دانشجویان زیادی هستن که میمالونن درسها پاس شه.
فقط خواستم بدونین بعد سه مورد بالا به تلاش وفعال بودن خود دانشجو بستگی داره که آخرش چی از آب در بیاد.

bndsms

عضو جدید
اولا هرکس باید به شرایطش نگاه کنه :
1. هزینه و خرج دانشگاه برایم تا چه حد مهم هست.
2.دوری یا نزدیکی دانشگاه به محل زندگی یا کار من چقدر مهمه.
3.اعتبار دانشگاه یا مدرکش چقدر مهمه برام.
___.من چندتا از دوستام تو تهران جنوب و علوم تحقیقات ارشد خوندن و میبیبنم با همه هزینه های زیاد دانشگاه آزاد آنچنان توفیقات خاصی نداشتند نه مقاله ای نه پژوهشی نه ....
البته تو دانشگاههای دولتی هم دانشجویان زیادی هستن که میمالونن درسها پاس شه.
فقط خواستم بدونین بعد سه مورد بالا به تلاش وفعال بودن خود دانشجو بستگی داره که آخرش چی از آب در بیاد.

1 - من هزینه دانشگاه خیلی برام مهمه چون با وجود پدر و مادر فرهنگی و بازنشسته هزینه دانشگاه آزاد واقعا برام سنگینه !!

2-دوری و نزدیکی خیلی برام مهم نیست چون سر کار نمیرم و یکی دو سالم چیزی نیست زود میگذره !

3 - من بیشتر میخوام در این مورد بدونم که سطح مدرک طراحی تهران جنوب بالاتره یا تبدیل سیستان ؟ من واسه ثبت نام سیستان رفتم واقعا دانشگاه خوبی داره از لحاظ امکانات . فقط از لحاظ سطح مدرکش نمیدونم در چه حده ؟؟؟؟!!!!

با تشکر از شما دوست عزیز . در ضمن ارادتونو که بعد از چند سال دوباره به درس برگشتید و موفق شدید تحسین میکنم ;)

Mechan

کاربر فعال
ممنون از شما. ;)

به نظر من مهمترین گزینه انتخاب هزینه بود که شماره یک هم زدم.
پس جواب سوالتون داده شد و شک نکن که تبدیل روزانه سیستان براتون بهترین گزینه اس.

یه چیز هم در مورد دانشگاه سیستان بگم تا کاملا دلت قرص شه که دانشگاه خیلی بهتری از دانشگاه آزاده:
[h=2]رتبه
مرتبه این دانشگاه در سال ۱۳۸۴ براساس ۲۶ شاخص تعیین شده از سوی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری از دانشگاه «درحال توسعه» به دانشگاه «توسعه‌یافته» ارتقا یافت و این امر موجب ترقی رتبه دانشگاه شد. در حال حاضر دانشگاه سیستان و بلوچستان از نظر تشکیلاتی جزو دانشگاه‌های ردیف (الف) دانشگاه‌های کشورمی‌باشد. این دانشگاه در بین حدود477 دانشگاه دولتی،علوم پزشکی،آزاد،پیام نور و... یکی از 38 دانشگاه ایران است که جزو رده بندی جهانی میباشد.[/h][h=2]دومین دانشگاه ایران
در حال حاضر دانشگاه سیستان و بلوچستان با ۲۰ هزار دانشجو بعد از دانشگاه تهران، بزرگ‌ترین دانشگاه کشور از نظر تعداد دانشجو است.[/h]

4540

عضو جدید
عرضم خدمت رفقا بنده فارغ التحصیل مکانیک دانشگاه آزاد،
بعد 3سال دوری ازدرس ودانشگاه وبرگشت از خدمت سربازی .
از اواسط مهر 90حدو4-5ساعت مطالعه روزانه تونستم با رتبه طراحی 2078 از روزانه طراحی دانشگاه ملایر قبول شم.
زبان: سفید
ریاضی: 25
حرارت وسیالات: 10
جامدات :30
دینامیک وارتعاشات :13.33
معدل:17.13

جالبه من هم تقریباً شرایط شما رو داشتم یعنی شهریور 88 از دانشگاه آزاد فارغ التحصیل شدم و بعد از دوسال دوری از درس و رفتن و برگشتن از خدمت سربازی، از مهر 90 با میانگین روزی 7 - 8 ساعت درس خوندن و با وجود دو سه اتفاق ناگواری که برای بستگانم افتاد و مدتی درس خوندنم رو مختل کرد تونستم با رتبه های 1446 طراحی و 1476 تبدیل، روزانه طراحی کاربردی دانشگاه کاشان قبول شم.http://www.www.www.iran-eng.ir/images/icons/graduated.gif
زبان: 13.33
ریاضی: 10
سیالات: 30
جامدات: 35.19
ارتعاشات: 11.67
معدل: 17.15

karim-mech

کاربر بیش فعال
جالبه من هم تقریباً شرایط شما رو داشتم یعنی شهریور 88 از دانشگاه آزاد فارغ التحصیل شدم و بعد از دوسال دوری از درس و رفتن و برگشتن از خدمت سربازی، از مهر 90 با میانگین روزی 7 - 8 ساعت درس خوندن و با وجود دو سه اتفاق ناگواری که برای بستگانم افتاد و مدتی درس خوندنم رو مختل کرد تونستم با رتبه های 1446 طراحی و 1476 تبدیل، روزانه طراحی کاربردی دانشگاه کاشان قبول شم.http://www.www.www.iran-eng.ir/images/icons/graduated.gif

زبان 00
ریاضی 13.77
سیالات 18.66
جامدات 38.5
ارتعاشات 13.77

یا خدا. ببین دوتا سوال سیالات چقدر تاثیر داره؟:cry:

Mechan

کاربر فعال

ای ول مهندس.
من طرفدار همه آدمهای روحیه قوی و شجاع و پرتلاشم.
تبریک میگم ;)

• Like
واکنش ها: 4540

farid68

عضو جدید
منم وضغیت مشابهی داشتم:biggrin: . 8 9 روز قبل کنکور نشستم استاتیک و مقاومت را مرور کردم و
زبان 31 ریاضی 11.67 سیالات 15 جامدات 49.02 ارتعاشات 8.33 و با رتبه 1323 طراحی در انتخاب اول مالک اشتر مهندسی تسلیحات قبول شدم .(بنا بر برخی دلایل اینا انتخاب کردم )

saeed_70_nagi

عضو جدید
دوستان یه سوالی داشتم بنده تو کنکور امسال از واحد بین الملل دانشگاه صنعتی شریف قبول شده ام اما به دلیل مالی نمی تونم در این دانشگاه ثبت نام کنم حال این دانشگاه به شماره من sms داده که تا 31 شهریور مهلت ثبت نام دارم و من هم نمی خوام ثبت نام کنم . از این رو می خواستم بدونم که اگه ثبت نام نکنم عین این قبولی سراسری از ثبت نام کردن در کنکور سال های بعد محروم میشم یا نه ؟؟؟؟؟

meka1

عضو جدید
منم وضغیت مشابهی داشتم:biggrin: . 8 9 روز قبل کنکور نشستم استاتیک و مقاومت را مرور کردم و
زبان 31 ریاضی 11.67 سیالات 15 جامدات 49.02 ارتعاشات 8.33 و با رتبه 1323 طراحی در انتخاب اول مالک اشتر مهندسی تسلیحات قبول شدم .(بنا بر برخی دلایل اینا انتخاب کردم )
سلام دانشگاه مالک اشتر چه جوری هست؟ بورسیه می کنن؟ کمک هزینه اینا میدن ؟

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا