اخبار و اطلاعات تكميل ظرفيت ارشد ازاد مكانيك 90

sasan-aras

عضو جدید
با توجه به كاهش تعداد قبولي اعلام شده ارشد طراحي كاربري در مرحله اول اعلام توسط دانشگاه ازاد - بر و بچي كه اطلاعاتي را جع به چگونگي تكميل ظرفيت دانشگاه ازاد دارن بخصوص اونهايي كه از رتبه و تراز تكميل ظرفيت سال 89 خبر دارن اطلاعاتشون رو براي انتقال و تجزيه تحليل رو كنن و بگن تا چه رتبه و ترازي مي شه اميدوار بود

Bahman_mech

عضو جدید
کاربر ممتاز
پارسال تکمیل ظرفیت نیمه مهر ماه اعلام شد.دانشگاه ما(آزاد اراک)با تکمیل ظرفیت59 نفر پذیرش داشت(طراحی کاربردی).ترازش یادم نیست

saeed.pars

عضو جدید
[h=1][FONT=&quot]با سلام[/FONT][/h] [FONT=&quot]ضمن عرض تبریک عید فطر و تبریک به دوستانی که ارشد آزاد قبول شدند. خواستم از دوستان عزیز بپرسم من در گرایش تبدیل آزاد تاکستانترازم 5460 رتبه ام 65 شده ونفر آخر قبول هم رتبه26 و تراز 5843, آیا احتمال داره اگر که تکمیل ظرفیت بذارند حالا تو ترم مهر یا اسفند قبول بشم یا نه؟ ازتون ممنونم. [/FONT]

XXXX2

عضو جدید
با توجه به كاهش تعداد قبولي اعلام شده ارشد طراحي كاربري در مرحله اول اعلام توسط دانشگاه ازاد - بر و بچي كه اطلاعاتي را جع به چگونگي تكميل ظرفيت دانشگاه ازاد دارن بخصوص اونهايي كه از رتبه و تراز تكميل ظرفيت سال 89 خبر دارن اطلاعاتشون رو براي انتقال و تجزيه تحليل رو كنن و بگن تا چه رتبه و ترازي مي شه اميدوار بود
پارسال در مرحله اول حدود 22 مهر کلیه واحدها تقریباً 2 برابر رتبه آخرین فرد قبولی تکمیل ظرفیت داشتند(مثلاً تاکستان از رتبه 30 به رتبه 64).توی 1 اسفند مجدداً تکمیل ظرفیت اعلام کردند که فکر کنم فقط واحدهای تهران جنوب و سمنان تکمیل ظرفیت داشتند و بقیه رو بر اساس ترازشون برای واحد علوم تحقیقات های تازه تاسیس اعلام کردند.

آخرین ویرایش:

sasan-aras

عضو جدید
پارسال در مرحله اول حدود 15 مهر کلیه واحدها تقریباً 2 برابر رتبه آخرین فرد قبولی تکمیل ظرفیت داشتند(مثلاً تاکستان از رتبه 30 به رتبه 64).توی 1 اسفند مجدداً تکمیل ظرفیت اعلام کردند که فکر کنم فقط واحدهای تهران جنوب و سمنان تکمیل ظرفیت داشتند و بقیه رو بر اساس ترازشون برای واحد علوم تحقیقات های تازه تاسیس اعلام کردند.
يك سوال اين رتبه 30 به 64 را از همونهايي گرفتن كه كنكور ارشد را تاكستان امتحان داده بودن و اونجارو انتخاب كرده بودن ورداشتن يا نه مثلا از اونهايي كه تهران انتخاب كرده بودن برداشتن
راستي تو تاكستان در هر ورودي چند نفر شروع به تحصيل مي كنن يعني مثلا 25 تا واسه مهر مي گيره و 25 تا براي بهمن يا فقط 25 تا فقط واسه مهر مي گيره و بس

sasan-aras

عضو جدید
پارسال تکمیل ظرفیت نیمه مهر ماه اعلام شد.دانشگاه ما(آزاد اراک)با تکمیل ظرفیت59 نفر پذیرش داشت(طراحی کاربردی).ترازش یادم نیست
ممنون از اطلاعاتت
منظورت اينه كه 59 نفر رفتن سر كلاس درس يا اينكه تا رتبه 59 پذيرش شدن
كدوميكي ؟

MANO TO

عضو جدید
دارم میسسسسسسسسسسسسسسسسوزممم

تحقیقات تهزان زدم 100نمره کم آوردم
تکمیل ظرفیت نندازن شهرستاااان:cry::cry::cry:

mashti

عضو جدید
آخرین رتبه قبولی ساخت 24 بوده ومن رتبه م 55 بنظرتون تکمیل ظرفیت قبولم؟

mahdygmarashy

عضو جدید
سلام به همگی

من رتبه ام برای طراحی کاربردی اهواز 42 شده آخرین فرد قبولی 24 آیا تو تکمیل ظرفیت قبول میشم؟

تو رو خدا اگه کسی اطلاع داره بگه

mziarp

عضو جدید
[h=1][FONT=&quot]با سلام[/FONT][/h] [FONT=&quot]ضمن عرض تبریک عید فطر و تبریک به دوستانی که ارشد آزاد قبول شدند. خواستم از دوستان عزیز بپرسم من در گرایش تبدیل آزاد تاکستانترازم 5460 رتبه ام 65 شده ونفر آخر قبول هم رتبه26 و تراز 5843, آیا احتمال داره اگر که تکمیل ظرفیت بذارند حالا تو ترم مهر یا اسفند قبول بشم یا نه؟ ازتون ممنونم. [/FONT]
دوست عزيز ميشه كارنامه ات رو بذاري تو سايت ممنون

saeed.pars

عضو جدید
سلام دوست خوب
اين كارنامه منه:
زبان :67
رياضي: 20
سيالات: 7
محاسبات: 47
ديناميك و مقاومت صفر
انتخاب اول تبديل تاكستان تراز 5460 رتبه 65 . رتبه آخرین نفر قبول 26 تراز 5843
البته من شاغلم و از ساعت 7 شب به بعد مي خوندم راستي اميدي به تكميل ظرفيت داشته باشم ويا اينكه براي سال بعد بخونم؟؟؟؟؟؟؟

sasan-aras

عضو جدید
سلام دوست خوب
اين كارنامه منه:
زبان :67
رياضي: 20
سيالات: 7
محاسبات: 47
ديناميك و مقاومت صفر
انتخاب اول تبديل تاكستان تراز 5460 رتبه 65 . رتبه آخرین نفر قبول 26 تراز 5843
البته من شاغلم و از ساعت 7 شب به بعد مي خوندم راستي اميدي به تكميل ظرفيت داشته باشم ويا اينكه براي سال بعد بخونم؟؟؟؟؟؟؟
سلام دوست عزيز منم شرايطم مشابه شماست رتبه من 50 شده اگه يك مقدار شانس باهامون باشه شايد اميدي باشه راستي منم شاغلم و شبها را درس مي خونم از بچه هايي كه سال گذشته تكميل قبول شدن درخواست مي كنيم يمقدار اطلاعات بدن

Bahman_mech

عضو جدید
کاربر ممتاز
از همونهايي كه توي كنكور ارشد اراك شركت كردن پذيرفته شدن .

MANO TO

عضو جدید
دارم میسسسسسسسسسوزم
تبدیل انرژی تحقیقات تهران زدم 100نمره کم آوردم...
تکمیل ظرفیت نندازن شهرستاااان

sasan-aras

عضو جدید
ممنون از امیدی که بهم دادی. فکر می کنید ترم مهرم یا بهمن و می خواستم شما از کجا میدونین در میام؟
من تو چند تا تايپيك ديدم كه بچه ها عنوان مي كنن دو برابر تعدادي كه بار اول اعلام مي كنن بار دوم اعلام مي كنن كسي اطلاع موثقي از اين موضوع داره

Bahman_mech

عضو جدید
کاربر ممتاز
معمولا در تکمیل ظرفیت به تعداد مرحله اول پذیرش میشن تازه بعضی وقتا بیشتر!یعنی 48 نفر(حداقل)باید بگیرن که شما 42 شدی پس قبولی.به احتمال زیاد توی مهر ماه اعلام میکنن ولی خوب شروع ترم از همون بهمن ماهه
ممنون از امیدی که بهم دادی. فکر می کنید ترم مهرم یا بهمن و می خواستم شما از کجا میدونین در میام؟

Bahman_mech

عضو جدید
کاربر ممتاز
با چند نفر اختلاف رد شدی؟بعیده بنذازن شهرستان.چون اگه 15 نفر دیگه اعلام کنن احتمالا شما هم جز قبولیا هستی
دارم میسسسسسسسسسوزم
تبدیل انرژی تحقیقات تهران زدم 100نمره کم آوردم...
تکمیل ظرفیت نندازن شهرستاااان

sasan-aras

عضو جدید
معمولا در تکمیل ظرفیت به تعداد مرحله اول پذیرش میشن تازه بعضی وقتا بیشتر!یعنی 48 نفر(حداقل)باید بگیرن که شما 42 شدی پس قبولی.به احتمال زیاد توی مهر ماه اعلام میکنن ولی خوب شروع ترم از همون بهمن ماهه
منظورت اينه كه براي طراحي كاربردي اهواز دو تا كلاس يكي براي مهر و يكي هم براي اسفند مي گيرن اونوقت تو هر كلاسي چند نفر مشغول به تحصيل مي شن ؟

hak68

عضو جدید
سلام بچه ها
یه سوال دارم
من سال گذشته رتبه 325 ساخت و تولید علوم تحقیقاتو آوردم و تکمیل ظرفیت اسفند ماه 89 علوم تحقیقات کرمانشاه قبوال شدم ولی نرفتم
اما امسال یعنی ارشد 90 رتبه 125 علوم تحقیقاته تهرانو آوردم اما آخرین رتبه قبولی 53 بود و قبول نشدم
به نظرتون تکمیل ظرفیت مهر ماه قبول میشم ؟تکمیل ظرفیت اسفند چی؟ممنون میشم اگه راهنماییم کنید؟آخه میخوام برم دنبال کار ولی دو دلم.نمیدونم
مرسی از لطفتون.

Bahman_mech

عضو جدید
کاربر ممتاز
منظورم اینه که تکمیل ظرفیتا ورودی بهمن حساب میشن.تعداد نفرات کلاس هم در مهرماه به اندازه پذیرش اولیه و در اسفند به اندازه تکمیل ظرفیت+کسانی از ورودی مهر که در درسای ترم یک نمره قبولی نگرفتن.

Bahman_mech

عضو جدید
کاربر ممتاز
با رتبه 325 پارسال تکمیل ظرفیت قبول شدی؟!!اصلا باورنکردنیه!!!اگه پارسال قبول شدی قطعا امسال با این رتبه خیلی بهتر قبولی.
سلام بچه ها
یه سوال دارم
من سال گذشته رتبه 325 ساخت و تولید علوم تحقیقاتو آوردم و تکمیل ظرفیت اسفند ماه 89 علوم تحقیقات کرمانشاه قبوال شدم ولی نرفتم
اما امسال یعنی ارشد 90 رتبه 125 علوم تحقیقاته تهرانو آوردم اما آخرین رتبه قبولی 53 بود و قبول نشدم
به نظرتون تکمیل ظرفیت مهر ماه قبول میشم ؟تکمیل ظرفیت اسفند چی؟ممنون میشم اگه راهنماییم کنید؟آخه میخوام برم دنبال کار ولی دو دلم.نمیدونم
مرسی از لطفتون.