تكميل ظرفيت ارشد 90 مكانيك

navid85

عضو جدید
با سلام من مكانيك طراحي كاربردي تاكستان ترازم 5478 با رتبه 60 شدم آخرين نفر قبولي ترازش 5767 با رتبه 26 آورده حالا مي خاستم ببينم شانسي تو تكميل ضرفيت مهر يا بهمن ماه دارم و اينكه براي تكميل ظرفيت بهمن ماه بايد فرم پر كرد يا نه؟
ارشد 90​

amir_htc60

عضو جدید
دوستان می دونم شاید بی ربط به موضوع تاپیک باشه ولی خواهش می کنم جواب بدید در حد امکان! اگر من امسال تکمیل ظرفیت شهرستان قبول بشم و برم بخونم و سال دیگه از آزاد تهران و یا سراسری قبول بشم می تونم از واحد دانشگاهی اول انصراف بدم و در واحد دانشگاهی دوم ثبت نام کنم؟ و اگر بتونم این کار رو بکنم می تونم واحدهای پاس شده رو معادل سازی کنم؟ شرایط معادل سازی چیه و چطوریه؟ در ضمن من معافیت سربازی دارم و از معافیت تحصیلی استفاده نمی کنم! و سوال آخر اینکه پروسه انصراف از زمان اقدام به انصراف تا تسویه حساب نهایی و پذیرفته شدن انصراف حدودا چقدر طول می کشه؟

Bahman_mech

عضو جدید
کاربر ممتاز
دوستان می دونم شاید بی ربط به موضوع تاپیک باشه ولی خواهش می کنم جواب بدید در حد امکان! اگر من امسال تکمیل ظرفیت شهرستان قبول بشم و برم بخونم و سال دیگه از آزاد تهران و یا سراسری قبول بشم می تونم از واحد دانشگاهی اول انصراف بدم و در واحد دانشگاهی دوم ثبت نام کنم؟ و اگر بتونم این کار رو بکنم می تونم واحدهای پاس شده رو معادل سازی کنم؟ شرایط معادل سازی چیه و چطوریه؟ در ضمن من معافیت سربازی دارم و از معافیت تحصیلی استفاده نمی کنم! و سوال آخر اینکه پروسه انصراف از زمان اقدام به انصراف تا تسویه حساب نهایی و پذیرفته شدن انصراف حدودا چقدر طول می کشه؟
با توجه به اینکه کارت پایان خدمت داری میتونی در واحد دانشگاهی دوم ثبت نام کنی و درسهایی که در واحد دانشگاهی اول بالای 14(یا شاید هم 12 الان دقیق خاطرم نیست)شده باشی و در واحد دانشگاهی دوم اون درسارو ذاشته باشی میتونی معادل سازی کنی.زمان زیادی هم طول نمیکشه باید دنبال کاراشو بگیری.ا

بالا