خواهش برای راهنمایی و دریافت اطلاعات از ارشدی های 90 عزیز

خواهش برای راهنمایی و دریافت اطلاعات از ارشدی های 90 عزیز

• مجموع رای دهندگان
    5

Masoumi_Manu

کاربر فعال مهندسی مکانیک , مشاور تحصیلات تکمیلی
کاربر ممتاز
سلام به بچه های تالار ساخت و تولید عزیز!
من یه خواهشی از بچه های ارشد 90 داشتم.خودم داوطلب کنکور91 هستم.می خ واستم بپرسم به نظرتون که الان کنکور دادین برای هر قسمت از کنکور کدوم جزوه یا کتاب بیشتر به درددتون خورد یا سولا بهش نزدیک بئدن.مثلا جامدات کدوم انتشارات؟یا دروس ساخت شبیه جزوه کدوم دانشگاه بود‍؟
خواهش می کنم راهنمایی کنید
ممنون

javad84

عضو جدید
سلام به بچه های تالار ساخت و تولید عزیز!
من یه خواهشی از بچه های ارشد 90 داشتم.خودم داوطلب کنکور91 هستم.می خ واستم بپرسم به نظرتون که الان کنکور دادین برای هر قسمت از کنکور کدوم جزوه یا کتاب بیشتر به درددتون خورد یا سولا بهش نزدیک بئدن.مثلا جامدات کدوم انتشارات؟یا دروس ساخت شبیه جزوه کدوم دانشگاه بود‍؟
خواهش می کنم راهنمایی کنید
ممنون
جامدات به نظر من فقط نائی پوران پژوهش خیلی شبیه بود
طراخی جزوه دست نویس پارسه (پناهی) بهترین جزوه موجود بود
ساخت من جزوه نبود که نخونده باشم از هیچ کدوم یه تستم مشابه نبود ولی هرچی گیرت اومد باید بخونی حتی کتاب های هنرستان با اونایی که فنی حرفه ای منتشر کرده +.... به نظر من برای شرکت تو ساخت باید ریسک کرد
پیروز باشید

arash_arn

عضو جدید
جامدات به نظر من فقط نائی پوران پژوهش خیلی شبیه بود
طراخی جزوه دست نویس پارسه (پناهی) بهترین جزوه موجود بود
ساخت من جزوه نبود که نخونده باشم از هیچ کدوم یه تستم مشابه نبود ولی هرچی گیرت اومد باید بخونی حتی کتاب های هنرستان با اونایی که فنی حرفه ای منتشر کرده +.... به نظر من برای شرکت تو ساخت باید ریسک کرد
پیروز باشید
دکتر شریعت پناهی که پارسه درس نمیده!!!طراحی پارسه رو دکتر گوهری میگه:)

Masoumi_Manu

کاربر فعال مهندسی مکانیک , مشاور تحصیلات تکمیلی
کاربر ممتاز
من ار پارسه دکتر گوهری و دارم جزوه خوبیه.راستی در مورد ساخت و تولید من از چند نفر پرسیدم گفتن ساخت و تولید شانسیه از هر جا خونده باشی اگه بیاد خوبه وگرنه نمیشه بالا زد ولی تاثیر خیلی بالاس .یکی از دوستام جامدات35 ریاضی رده ولی چون ساخت 10 زده رتبش 700 شده!!!!!

MANO TO

عضو جدید
دارم میسسسسسسسسسوزم
تبدیل انرژی تحقیقات تهران زدم 100نمره کم آوردم...
تکمیل ظرفیت نندازن شهرستاااان:(:(:(

amintabrizli

عضو جدید
لطفا نظرسنجی الکی نزنین تبریز یا مازندران چون اصلا معلوم نبود از کجا این سوالات مزخرف رو دادن اگه فکر می کنید من اشتباه می گم موردی با سند بگین کدوم سوالو از کدوم جزوه دادن....البته اینو بگم ها بعضی سوالات روتین هم بود (مثله قالب پرس) که تو هر جزوه ای هستش;)