آمـــوزش زبـــان عمومـی و تخصصی کارشناسی ارشد معماری

سحرس

عضو جدید
دوستان من تازه اومدم نمیشه همه پستارو بخونم اگه کسی کورس انگلیسی به انگلیسه هر کدوم از منابع کنکور داره...504...لغات کنکور ....لینکشو برام بزاره ممنون میشم.موفق باشید.

jhigol

عضو جدید
دوستان من تازه اومدم نمیشه همه پستارو بخونم اگه کسی کورس انگلیسی به انگلیسه هر کدوم از منابع کنکور داره...504...لغات کنکور ....لینکشو برام بزاره ممنون میشم.موفق باشید.
II am browsing [Essential Words For The TOEFL(5th)]. Have a look at it! http://www.memrise.com/course/131980/essential-words-for-the-toefl5th/ am b

rowsing [504 Absolutely Essential Words]. Have a look at it! http://www.memrise.com/course/2163/504-absolutely-essential-words/
اینا کورس 504 و تافل...

آخرین ویرایش:

mahyarSAMSUNG

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
کسی میتونه این جمله رو به انگلیسی ترجمه کنه ؟ ترجمه خوب میخام :

طراحی ساختمان نمایشگاهی با رویکرد اکوتک جهت آشنایی با انرژی های تجدیدپذیر

Sepide.arch87

عضو جدید
کاربر ممتاز
کسی میتونه این جمله رو به انگلیسی ترجمه کنه ؟ ترجمه خوب میخام :

طراحی ساختمان نمایشگاهی با رویکرد اکوتک جهت آشنایی با انرژی های تجدیدپذیر
Exhibition building design,Eco technology approach in order to introduce renewable energy
خودم ترجمه کردم دیگه نمیدونم تا چه حد درسته :w05:

Diana-88

عضو جدید
برنامه آزمونهای رایگان زبان عمومی ارشد زیر ذره بین

بدینوسیله به اطلاع کلیه دانشجویان گرامی می رساند، پیرو وعده مولفین زبان عمومی ارشد زیر ذره بین، مبنی بر برگزاری آزمونهای رایگان از پاییز 94 تا بهار 95، برنامه زیر اعلام می گردد.بر این اساس (1+9) مرحله آزمون 15 سوالی (10 تست واژگان و 5 تست کلوز تست) برگزار خواهد شد. این آزمونها تالیفی-منتخب بوده و بر اساس منابع مشابه به آزمون اصلی خواهند بود. آزمونهای مذکور تکمیل کننده دانش شما در زمینه زبان عمومی بوده و مناسب متقاضیان کنکور کارشناسی ارشد و دکتری کلیه رشته ها است. سعی بر آن داریم تا آزمونهای آنلاین، ورای منبع اصلی زبان عمومی کنکور (دو جلدی زبان عمومی ارشد زیر ذره بین) باشد تا جنبه آموزشی آنها نیز حفظ گردد.تمامی 10 مرحله آزمون دارای پاسخنامه تشریحی است.
  • آزمون اول: پنج شنبه و جمعه* 19 و 20 آذر ماه 94

• آزمون دوم: پنج شنبه و جمعه 10 و 11 دی ماه 94

• آزمون سوم: پنج شنبه و جمعه 24 و 25 دی ماه 94

• آزمون چهارم: پنج شنبه و جمعه 15 و 16 بهمن ماه 94

• آزمون پنجم: پنج شنبه و جمعه 29 و 30 بهمن ماه 94

• آزمون ششم: پنج شنبه و جمعه 6 و 7 اسفند ماه 94 (اختصاصی داوطلبین دکتری**)

• آزمون هفتم: پنج شنبه و جمعه 13 و 14 اسفند ماه 94

• آزمون هشتم: پنج شنبه و جمعه 19 و 20 فروردین ماه 95

• آزمون نهم: پنج شنبه و جمعه 2 و 3 اردیبهشت ماه 95

• آزمون دهم: پنج شنبه و جمعه 9 و 10 اردیبهشت ماه 95
بچه ها جون این آزمونا رو حتما شرکت کنید;)

Sepide.arch87

عضو جدید
کاربر ممتاز
برنامه آزمونهای رایگان زبان عمومی ارشد زیر ذره بین

بدینوسیله به اطلاع کلیه دانشجویان گرامی می رساند، پیرو وعده مولفین زبان عمومی ارشد زیر ذره بین، مبنی بر برگزاری آزمونهای رایگان از پاییز 94 تا بهار 95، برنامه زیر اعلام می گردد.بر این اساس (1+9) مرحله آزمون 15 سوالی (10 تست واژگان و 5 تست کلوز تست) برگزار خواهد شد. این آزمونها تالیفی-منتخب بوده و بر اساس منابع مشابه به آزمون اصلی خواهند بود. آزمونهای مذکور تکمیل کننده دانش شما در زمینه زبان عمومی بوده و مناسب متقاضیان کنکور کارشناسی ارشد و دکتری کلیه رشته ها است. سعی بر آن داریم تا آزمونهای آنلاین، ورای منبع اصلی زبان عمومی کنکور (دو جلدی زبان عمومی ارشد زیر ذره بین) باشد تا جنبه آموزشی آنها نیز حفظ گردد.تمامی 10 مرحله آزمون دارای پاسخنامه تشریحی است.
  • آزمون اول: پنج شنبه و جمعه* 19 و 20 آذر ماه 94

• آزمون دوم: پنج شنبه و جمعه 10 و 11 دی ماه 94

• آزمون سوم: پنج شنبه و جمعه 24 و 25 دی ماه 94

• آزمون چهارم: پنج شنبه و جمعه 15 و 16 بهمن ماه 94

• آزمون پنجم: پنج شنبه و جمعه 29 و 30 بهمن ماه 94

• آزمون ششم: پنج شنبه و جمعه 6 و 7 اسفند ماه 94 (اختصاصی داوطلبین دکتری**)

• آزمون هفتم: پنج شنبه و جمعه 13 و 14 اسفند ماه 94

• آزمون هشتم: پنج شنبه و جمعه 19 و 20 فروردین ماه 95

• آزمون نهم: پنج شنبه و جمعه 2 و 3 اردیبهشت ماه 95

• آزمون دهم: پنج شنبه و جمعه 9 و 10 اردیبهشت ماه 95
بچه ها جون این آزمونا رو حتما شرکت کنید;)
چقد سخته لغتاش :surprised:
من 504 و تافل رو تموم کردم اما فقط 20% کلمه های تست ها واسم آشنا بود....چرا آخه :confused::cry::eek:
کلوز تستشم اصلا شبیه کنکور نبود

آخرین ویرایش:

Diana-88

عضو جدید
دوست خوبم کتاب زیرذره بین که لغتای پرتکرار کنکورهای گذشته رو گفته رو حتما بخونید خیلی کمک میکنه...:)اگه کتابشم ندارید pdfش تو سایت هست که البته کامل نیست...
یک کورس هم تو ممرایز هست که یکی از دوستان زحمتشو کشیدن اونم خیلی خوبه http://www.memrise.com/course/172041/-16154/

Arezoya

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام دوستان:gol:میشه لطفا این دوتا عبارت/کلمه رو برام ترجمه کنید؟overconfident.......... mind-robbing...................elitism

آخرین ویرایش:

Sepide.arch87

عضو جدید
کاربر ممتاز
دوست خوبم کتاب زیرذره بین که لغتای پرتکرار کنکورهای گذشته رو گفته رو حتما بخونید خیلی کمک میکنه...:)اگه کتابشم ندارید pdfش تو سایت هست که البته کامل نیست...
یک کورس هم تو ممرایز هست که یکی از دوستان زحمتشو کشیدن اونم خیلی خوبه http://www.memrise.com/course/172041/-16154/
کتاب زیر ذره بین رو ندارم اما این کورسی رو که فرزانه جون زحمت کشیدن تو ممرایز گذاشتن دارم میخونم تقریبا وسطاش هستم,منظورم این بود که انتظار داشتم 504 و تافل پوشش بیشتری داشته باشند,آدم هزار تا لغت بخونه هیچی به هیچی :surprised::)

farzaneh*memary

کاربر فعال تالار مهندسی معماری ,
کاربر ممتاز
کتاب زیر ذره بین رو ندارم اما این کورسی رو که فرزانه جون زحمت کشیدن تو ممرایز گذاشتن دارم میخونم تقریبا وسطاش هستم,منظورم این بود که انتظار داشتم 504 و تافل پوشش بیشتری داشته باشند,آدم هزار تا لغت بخونه هیچی به هیچی :surprised::)

منم خیلی از لغتا رو بلد نبودم (البته 4 تا غلط هم داشتم که 3 تاش تو قسمات لغات بود) ولی اگر پاسخنامه رو نگاه کرده باشین متوجه می شین که هدف دار بوده این شیوه ی طرح سوال، سر کنکورم کلی لغت هست که بلد نخواهید بود و باید مهارت درست جواب دادن بدون دونستن معنی تمام گزینه ها (یا حتی تمام کلمات روی سوال) رو کسب کنیم، هر چقدر تو این زمینه بیشتر تمرین کنیم تو کنکور موفق تریم

Arezoya

عضو جدید
کاربر ممتاز
منم خیلی از لغتا رو بلد نبودم (البته 4 تا غلط هم داشتم که 3 تاش تو قسمات لغات بود) ولی اگر پاسخنامه رو نگاه کرده باشین متوجه می شین که هدف دار بوده این شیوه ی طرح سوال، سر کنکورم کلی لغت هست که بلد نخواهید بود و باید مهارت درست جواب دادن بدون دونستن معنی تمام گزینه ها (یا حتی تمام کلمات روی سوال) رو کسب کنیم، هر چقدر تو این زمینه بیشتر تمرین کنیم تو کنکور موفق تریم
:confused:

• Like
واکنش ها: atp2

farzaneh*memary

کاربر فعال تالار مهندسی معماری ,
کاربر ممتاز

pzeinali

عضو جدید
سلام بچه ها شبتون بخیر
یه سوال داشتم . من دنبال لغت های زبان عمومی کنکور سراسری هستم . یه فایلی تو قسمت جزوه ها هست که از سال 87 تا 91 رو با معنی به صورت pdf داره . لغت های کنکور 92 تا 94 رو از کجا میشه دانلود کرد ؟ ممنون میشم محبت کنین راهنمایی بفرمایین . سپاس

fantastic-boy

عضو جدید
سلام بچه ها :)) من زبانم خیلی ضعیف بود از تابستون با لایتنر 504 شروع کردم هروز خوندم و کار کردم خیلی خوب 504 واسم جا افتاد الان درگیر تافلم ... الان زبان تخصصی شروع کردم بابک رستمی 2 هفتس که تستا کنکورشو میزنمو لغتاشو تو جمله مشخص میکنمو میخونم ولی نمیدونم درسته اضلا زبان تخصصی باید چه کرد :( چه جوری خوند ؟ من نمیتونم همین جوری لغت حفظ کنم یادم نمیمونه تو جمله یادم میمونه ....
بچه ها توروخدا راهنماییم کنین کلی درگیرم:(

pari.arch

عضو جدید
سلام بچه ها :)) من زبانم خیلی ضعیف بود از تابستون با لایتنر 504 شروع کردم هروز خوندم و کار کردم خیلی خوب 504 واسم جا افتاد الان درگیر تافلم ... الان زبان تخصصی شروع کردم بابک رستمی 2 هفتس که تستا کنکورشو میزنمو لغتاشو تو جمله مشخص میکنمو میخونم ولی نمیدونم درسته اضلا زبان تخصصی باید چه کرد :( چه جوری خوند ؟ من نمیتونم همین جوری لغت حفظ کنم یادم نمیمونه تو جمله یادم میمونه ....
بچه ها توروخدا راهنماییم کنین کلی درگیرم:(
سلام
برای زبان تخصصی بیشتر لازمه بدونی چ جوری میشه ی متن رو خوند و درک کرد و به سوالات جواب داد تا اینکه لغت حفظ کرد
اگه خیلی تو این بخش مشکل داری شبی یکی دو تا از متنای کنکور یا آزمون های موسسات رو انتخاب کن و با روش هایی ک بچه ها تو همین تاپیک گفتن سوالات رو جواب بده(اینکه اول ی دور سوالات و جواب ها رو سریع بخونی تا ببینی چی میخواد،بعد سوالات مرجع ضمیر یا مترادف کلمه رو با مراجعه به رفرنسی ک داده جواب بدی،بعد شروع کنی به خوندن متن و..........) اگه این تمرین رو داشته باشی خیلی زود تو تخصصی به نتیجه میرسی

fantastic-boy

عضو جدید
سلام
برای زبان تخصصی بیشتر لازمه بدونی چ جوری میشه ی متن رو خوند و درک کرد و به سوالات جواب داد تا اینکه لغت حفظ کرد
اگه خیلی تو این بخش مشکل داری شبی یکی دو تا از متنای کنکور یا آزمون های موسسات رو انتخاب کن و با روش هایی ک بچه ها تو همین تاپیک گفتن سوالات رو جواب بده(اینکه اول ی دور سوالات و جواب ها رو سریع بخونی تا ببینی چی میخواد،بعد سوالات مرجع ضمیر یا مترادف کلمه رو با مراجعه به رفرنسی ک داده جواب بدی،بعد شروع کنی به خوندن متن و..........) اگه این تمرین رو داشته باشی خیلی زود تو تخصصی به نتیجه میرسی
واقعا ممنون چشم همین کارو میکنم :)

Eagle Golden

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام دوستان من کورس معماری اسلامی دان کردم چجوری ب ممرایز اضافه کنم؟

Sepide.arch87

عضو جدید
کاربر ممتاز
بچه ها برای زبان عمومی زیر ذره بین بهتره یا کتاب اصفهانی؟؟؟:w05:

soheil18

کاربر فعال
آمـــوزش زبـــان عمومـی و تخصصی کارشناسی ارشد معماری

بچه ها برای زبان عمومی زیر ذره بین بهتره یا کتاب اصفهانی؟؟؟:w05:
هر دو کتاب در کل خوب هستند
کتاب ذره بین کلمات و تستای بیشتری داره و زمان بیشتری هم میخواد. یه جلدم گرامر مفصل داره..
کتاب اصفهانی تایم کمتری میبره و چون تصویریه ادم رو خسته نمیکنه.. گرامرش خیلی خلاصه و مفید هست. من جفتشون رو دارم ولی با کتاب اصفهانی پیش میرم..;)

Sent from my LG-D802 using Tapatalk

Sepide.arch87

عضو جدید
کاربر ممتاز
کتاب ذره بین کلمات و تستای بیشتری داره و زمان بیشتری هم میخواد. یه جلدم گرامر مفصل داره..
کتاب اصفهانی تایم کمتری میبره و چون تصویریه ادم رو خسته نمیکنه.. گرامرش خیلی خلاصه و مفید هست. من جفتشون رو دارم ولی با کتاب اصفهانی پیش میرم..;)

مچکــــرم ;) منم ترجیح میدم یه کتاب خلاصه تر بخونم :)

atp2

عضو جدید
سلام دوستانکتاب زبان عمومی ارشد سری عمران نوشته زهرا اهنگر و محمد اصفهانی ،چه تفاوتی با کتاب زبان عمومی اصفهانی تنها داره ؟ : (سپیده جون الان این کتاب اصفهانی که میگی همونیه که جلدش سفیده بالاش یه تیکه قرمزه و یه کوچولو آبی دارد؟ کتاب من چاپ 93 هست ،پارسال خریدم عکس نداره ولی برا من همونیه که 18 درس 52 کلمه ای داره اولشم 5 درس گرامره : (این کتاب من الان همونیه که میگین ؟ فرق دارن ؟ چقد ؟ : (

Sepide.arch87

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام دوستانکتاب زبان عمومی ارشد سری عمران نوشته زهرا اهنگر و محمد اصفهانی ،چه تفاوتی با کتاب زبان عمومی اصفهانی تنها داره ؟ : (سپیده جون الان این کتاب اصفهانی که میگی همونیه که جلدش سفیده بالاش یه تیکه قرمزه و یه کوچولو آبی دارد؟ کتاب من چاپ 93 هست ،پارسال خریدم عکس نداره ولی برا من همونیه که 18 درس 52 کلمه ای داره اولشم 5 درس گرامره : (این کتاب من الان همونیه که میگین ؟ فرق دارن ؟ چقد ؟ : (
atp جان کتابی که من گفتم آقای soheil18 هم گفتن تصویریه انتشارات عصر کنکاش هست نویسندش هم فقط اصفهانیه جلدشم این شکلیه.. ;)

• Like
واکنش ها: atp2

atp2

عضو جدید
اها مرسی دوست گلم
چه کتاب خوبیه
ندیده بودمش اصلا ممنون :-*

generalenglish

عضو جدید

در سومین سال پیاپی برگزاری آزمونهای آنلاین رایگان، سری آزمونهای آنلاین رایگان زبان عمومی ویژه کنکور دکتری و ارشد زبان عمومی زیر ذره بین در حال برگزاری است.

آزمون سوم زبان عمومی ارشد زیر ذره بین
در روزهای
پنج شنبه و جمعه 24 و 25 دی ماه 94 (همین هفته) در سایت مربوطه برگزار خواهد شد.

و در هر ساعت از روز می توانید تنها یکبار در آزمون شرکت نمایید.

لازم به ذکر است شرکت در این آزمونها
کاملا رایگان می باشد و در انتها پاسخنامه ای کاملا تشریحی با معنای کلیه سوالات به درخواست دانشجویان در آن درج شده است دریافت می نمایید.

این آزمونهای دوره ای، جهت شبیه سازی زبان عمومی کنکور کارشناسی ارشد تدوین شده و به رایگان قابل دسترسی است.

آزمون دوم برگزار شده از طریق لینک زیر قابل دسترسی است.

به دوستان خود جهت شرکت در آزمونهای رایگان اطلاع رسانی نمایید.
خبر خوش بعدی را از سایت مطالعه فرمایید.
generalenglish.ir

آخرین ویرایش:

digitalarch

عضو جدید
کاربر ممتاز
دوستان نظر شما راجع به این ازمونهای رایگان زیر ذره بین چیه? ایده عالی بوده و دستشونم درد نکنه که ازمون رایگان میگیرن و با جواب کامل میدن،ولی به نظر شما خیلییییی غیر استاندارد نیست سوالاتش? مخصوصا بخش لغات ازمونش? شماها چند درصد میزنید معمولا،به نظرم کنکور سبک سوالات لغاتش کاملا فرق داره با این ازمون یعنی اسونتره

Sepide.arch87

عضو جدید
کاربر ممتاز
دوستان نظر شما راجع به این ازمونهای رایگان زیر ذره بین چیه? ایده عالی بوده و دستشونم درد نکنه که ازمون رایگان میگیرن و با جواب کامل میدن،ولی به نظر شما خیلییییی غیر استاندارد نیست سوالاتش? مخصوصا بخش لغات ازمونش? شماها چند درصد میزنید معمولا،به نظرم کنکور سبک سوالات لغاتش کاملا فرق داره با این ازمون یعنی اسونتره
موافقم.غیر استاندارده....خیلی تخیلی سخته! من آزمون قبلی رو فقط 2 تا از تست های لغت رو تونستم جواب بدم اونم با شک و تردید.در حالی که 504 و تافل و تمام لغات سال های گذشته کنکور و نصف 1100 رو خوندم اما بیشتر لغات این آزمون واسم نا آشنا بود :razz:
نمیدونم هدفشون چیه!! ولی به هرحال ضرر نداره خوندن کلماتش

Arezoya

عضو جدید
کاربر ممتاز
موافقم.غیر استاندارده....خیلی تخیلی سخته! من آزمون قبلی رو فقط 2 تا از تست های لغت رو تونستم جواب بدم اونم با شک و تردید.در حالی که 504 و تافل و تمام لغات سال های گذشته کنکور و نصف 1100 رو خوندم اما بیشتر لغات این آزمون واسم نا آشنا بود :razz:
نمیدونم هدفشون چیه!! ولی به هرحال ضرر نداره خوندن کلماتش

من اصلا نمیرسم آزمون زبان شرکت کنم برا همین به دو سه تا کتاب و سوالای کنکور اکتفا کردم. حل کرد سوالای سالای قبلم خیلی وقت گیره، مخصوصا زبانش.

atp2

عضو جدید
سلام بچه ها
خسته نباشین
کورس ممورایز لغات کنکور سراسری قبل 91 و 90 رو کسی داره ؟
میشه لینک بذارین ؟
با تشکر فراوان

بالا