آلبوم عکس تالار زمین + اهدای جوایز در غالب امتیاز به شرکت کنندگان

Major Geologist

کاربر فعال تالار موبایل ,
کاربر ممتاز
اگه دوستان موافق باشن، کاربران از تمامی رشته ها عکسهایی که مربوط به علوم زمین می باشند را در این تاپیک اعلام آمادگی کنند و عکس رو در یه تاپیک جدا قرار بدهند تا آلبومی از مجموعه تصاویر پیرامون رشته ی زمین داشته باشیم هم به آپلودرش امتیاز بدیم.
زمین شناسانی که مایلند در غالب هیئت داوری در این مسابقه نظارت داشته باشند معرفی کنند خودشونو که تو این هفته مسابقه رو اجرایی کنیم.
به نظرم هر دو هفته 2 تا عکس از میان تمامی عکس ها انتخاب کنیم.
شرکت کنندگان می توانند از 1 تا 12 و 15 تا 28 هر ماه عکس های خود را قرار دهند. هیئت داوری هم 13 14 و 29 30 هر ماه می توانند نظرات و رأی ها خود را صادر کنند.
هر کاربر در هر دور 2 عکس می تواند قرار دهد. به دو عکس منتخب به هر یک 20 امتیاز تعلق می گیرد.

آخرین ویرایش توسط مدیر:

آیورودا

عضو جدید
کاربر ممتاز
اگه دوستان موافق باشن، کاربران از تمامی رشته ها عکسهایی که مربوط به علوم زمین می باشند را در این تاپیک قرار دهند هر دو هفته بچه های متخصص رشته ی زمین مثل سولار، ریموند، جیالجی، سرود و الناز و... عکس هارو تجزیه وتحیلل کنند و 1 عکس را انتخاب کنند؛ که هم اون عکس رو در یه تاپیک جدا قرار بدیم تا آلبومی از مجموعه تصاویر پیرامون رشته ی زمین داشته باشیم هم به آپلودرش امتیاز بدیم.
زمین شناسانی که مایلند در غالب هیئت داوری در این مسابقه نظارت داشته باشند معرفی کنند خودشونو که تو این هفته مسابقه رو اجرایی کنیم.
شرکت کنندگان می توانند از 1 تا 12 و 15 تا 28 هر ماه عکس های خود را قرار دهند. هیئت داوری هم 13 14 و 29 30 هر ماه می توانند نظرات و رأی ها خود را صادر کنند.
هر کاربر در هر دور فقط 1 عکس می تواند قرار دهد. به دو عکس منتخب به هر یک 30 امتیاز تعلق می گیرد.
خوب من زمین شناس نیستم که...
بعد عکس در چه زمینه ای؟

REYMOND00

کاربر بیش فعال
بعد خودمون می تونیم تو مسابقه شرکت کنیم؟همه که شدیم هیئت داوری!!جوری باشه که همه شرکت کنیم تخصصی تر نیست؟

Major Geologist

کاربر ممتاز
بعد خودمون می تونیم تو مسابقه شرکت کنیم؟همه که شدیم هیئت داوری!!جوری باشه که همه شرکت کنیم تخصصی تر نیست؟

نخیر اونا اسامی زمین شناسان بود. اونایی که می خوان هیئت داوری باشن اسامیشونو اعلام کنن. من که نیستم چون سوادشو ندارم. آره همه می تونن شرکت کنن.

Major Geologist

کاربر ممتاز
زمین شناسانی که تمایل دارند جزء هیئت داوری این مسابقه باشند خواهشا تا 5شنبه ظهر اعلام کنند. راستی هیئت داوری سه نفر می باشند! پس اولویت با کسانیه که زودتر بگند. با سولار صحبت هایی انجام خواهد گرفت که به داوران هم جوایزی تعلق گیرد.

elnaz1366

عضو جدید
کاربر ممتاز
اگه دوستان موافق باشن، کاربران از تمامی رشته ها عکسهایی که مربوط به علوم زمین می باشند را در این تاپیک قرار دهند هر دو هفته بچه های متخصص رشته ی زمین مثل سولار، ریموند، جیالجی، سرود و الناز و... عکس هارو تجزیه وتحیلل کنند و 1 عکس را انتخاب کنند؛ که هم اون عکس رو در یه تاپیک جدا قرار بدیم تا آلبومی از مجموعه تصاویر پیرامون رشته ی زمین داشته باشیم هم به آپلودرش امتیاز بدیم.
هر کاربر در هر دور فقط 1 عکس می تواند قرار دهد. به دو عکس منتخب به هر یک 30 امتیاز تعلق می گیرد.
آقا محمد مثل پیشنهاد مسابقه این فکرتم عالیه من اگه بتونم بیام ینی اگه بتونم باشم خیلی دوست دارم فعالیت کنم :sweatdrop::sweatdrop:

REYMOND00

کاربر بیش فعال
سلام.موضوع چی باشه؟به نظر من موضوعات دوهفتگی مشخص کنیم که غیر از اینکه راحت تر داوری می شه راحت تر هم آرشیو و دسته بندی می شه...
من شرکت کننده هستمممممممممممم;)

Major Geologist

کاربر ممتاز
سلام.موضوع چی باشه؟به نظر من موضوعات دوهفتگی مشخص کنیم که غیر از اینکه راحت تر داوری می شه راحت تر هم آرشیو و دسته بندی می شه...
من شرکت کننده هستمممممممممممم;)
فکر خیلی خوبیه. موافقم. خب واسه اولین دور خودت موضوعشو بده.

REYMOND00

کاربر بیش فعال
عکس از کانی مثلا پیریت چطوره؟یا عکس از گرند کانیون؟کیفیت عکس مهمه دیگه درسته؟هر کس دوتا عکس توووووپ بذاره با 5 تا شرکت کننده 10 تاعکس عالی هر کدوم ما داریم...راستی می شه اطلاعاتی هم کنارش داد...اما حواسمون باشه که عکس و اطلاعات تکراری نباشن...
Deal?
کسی هم که بیشترین امتیاز و گرفته برای دور بعد موضوع بده...

Major Geologist

کاربر ممتاز
عکس از کانی مثلا پیریت چطوره؟یا عکس از گرند کانیون؟کیفیت عکس مهمه دیگه درسته؟هر کس دوتا عکس توووووپ بذاره با 5 تا شرکت کننده 10 تاعکس عالی هر کدوم ما داریم...راستی می شه اطلاعاتی هم کنارش داد...اما حواسمون باشه که عکس و اطلاعات تکراری نباشن...
Deal?
کسی هم که بیشترین امتیاز و گرفته برای دور بعد موضوع بده...
به نظرم از دوره ی بعد موضوعات رو هیئت داوری که سولار و الناز هستند بدند. اگه راجع به عکس یه توضیح 2-3 خطی ارائه باشه یک امتیاز مثبته.
خب دگ با موضوع کانی پیریت به طور آزمایشی شروع به کار می کنیم.

Major Geologist

کاربر ممتاز
بهتر نیست عکسها رو با ذکر موضوع توی تاپیک دیگه قرار بگیره؟ جایی که فقط مربوط به قرار دادن عکس باشه نه صحبت در مورد پیرامون مسابقه
عالی. تاپیکشو می زنم سولار بیاد مهمش کنه.

آیورودا

عضو جدید
کاربر ممتاز
بهتر نیست عکسها رو با ذکر موضوع توی تاپیک دیگه قرار بگیره؟ جایی که فقط مربوط به قرار دادن عکس باشه نه صحبت در مورد پیرامون مسابقه[/QUOTE
منم موافقم اینجوری یه ارشیو برای هر کانی اینجا داریم..

G E O L O G Y

متخصص تالار زمین
کاربر ممتاز
1) هیئت داوری هم در مسابقه شرکت کنند و عکسهای خود را قرار دهند.
2) به داوران در پایان هر ماه 15 امتیاز داده شود.

شما با 1 موافقید یا 2؟
گزینه 2

داور که نمیشه خودش بازیکن باشه

آخرین ویرایش: