آرشیو مشاوره کارشناسی ارشد

آرشیو مشاوره کارشناسی ارشد

• عالی

رای: 144 47.8%
  • خیلی خوب

رای: 93 30.9%
  • متوسط

رای: 42 14.0%
  • بد

رای: 22 7.3%

• مجموع رای دهندگان
    301
وضعیت
موضوع بسته شده است.

darya_3322

عضو جدید
yani rahiane arshad be tanhaee kafi nist??????????????
سلام بچه ها من پارسال مثل شما کنکوری بودم و الان معماری معماری قبول شدم.. جزواتمو از جمله کلیه جزوه های پارسه +راهیان ارشد+آزمونهای پارسه +جزوات دانشگاه تهران+بهشتی+مرکز معماری رو میفروشم اگر کسی خواست پیام خصوصی بده

tiny memar

عضو جدید
دوستان خوبم اصلا به راهيان ارشد اكتفا نكنيد راهيان رشد فقط براي دوره دروس خوب هست منابع اصلي را اول بخونيد راهيان ارشد خلاصه و پراكنده هست تمام مطالب را پوشش نميده !!! مخصوصا فن ساختمان را حتما به منابع رجوع كنيد نتيجه نميگيريد فقط با راهيان ارشد...
جزوه هاي پارسه هم خلاصه منابع هست كسي كه در خواندن وقتش كم هست به اين جزوه هاي پارسه رجوع كنه ولي خوب كامل نيست:redface:

beni belazi

کاربر بیش فعال
کسی یه جزوه خوب معماری معاصر ایران داره برای دانلود بزاره؟ همین طور مقاله پیرنیا در مورد باغ ایرانی رو؟

sahar.arch

عضو جدید
سلام ............. لطفا یک دیکشنری معرفی کنید تا از پس کتاب زبان تخصصی معماری " مهدوی نژاد " بر بیام
ممنون میشم

urmo

کاربر فعال
دوستان خوبم اصلا به راهيان ارشد اكتفا نكنيد راهيان رشد فقط براي دوره دروس خوب هست منابع اصلي را اول بخونيد راهيان ارشد خلاصه و پراكنده هست تمام مطالب را پوشش نميده !!! مخصوصا فن ساختمان را حتما به منابع رجوع كنيد نتيجه نميگيريد فقط با راهيان ارشد...
جزوه هاي پارسه هم خلاصه منابع هست كسي كه در خواندن وقتش كم هست به اين جزوه هاي پارسه رجوع كنه ولي خوب كامل نيست:redface:
با این حرف کاملا موافقم من چند ماه پیش میخواستم راهیان ارشد رو بخرم اما تو این چند ماهه کتاب های منبع رو خوندم بعد باز رفتم کتابفروشی دو سه تا کتاب دوباره نگاه کردم اما اینبار همه این مطالب من خونده بود ولی کاملتر خوب اگر فقط راهیان ارشد رو میخوندم باز این حرف میزدم نه

AmirAhmadinasab

عضو جدید
من فكر ميكنم زبان تخصصي در اين حد زياد مهم نيست، البته من 88 قبول شدم شايد الان فرق كنه ولي مطمئناً 50 درصد سوالا عمومي هستن . برا تخصصي هم بهتره از تصاوير فرهنگ تصويري كمك بگيري... البته اين فقط نظر و تجربه منه.

samar_eng

عضو جدید
سوال مصالح(سنگ)

تو کتاب مصالح کزازی(پوران پژوهش) ص100 نوشته بندکشی باید همزمان با سنگ چینی و قبل از سفت شدن ملات صورت بگیرد ولی تو ص98 نوشته عملیات بندکشی باید ظرف مدت 1تا4 روز پس از عملیات بنایی صورت بگیرد. بالاخره چی شد!! من نفهمیدم همزمان یا 4روز بعد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

samar_eng

عضو جدید
یعنی هیچ کس نیست به سوال من جواب بده؟
رها جان شما که همیشه بودی! ):

5967

عضو جدید
با سلام
دوست عزیز
به کتابایی مثل پوران پژوهش ودیگر کتابه ای کنکوری تکیه نکنین،
من تو کار اجرایی هستم بند کشی باید تا جایی که ممکنه با فاصله ی کمتری از اتمام سنگ چینی اجرا بشه،اگه قراره سنگ چینی در چند مرحله انجام بشه بعد از اتمام هر مرحله میشه بند کشی کرد.اما بند کشی همزمان نداریم.
سوال مصالح(سنگ)

تو کتاب مصالح کزازی(پوران پژوهش) ص100 نوشته بندکشی باید همزمان با سنگ چینی و قبل از سفت شدن ملات صورت بگیرد ولی تو ص98 نوشته عملیات بندکشی باید ظرف مدت 1تا4 روز پس از عملیات بنایی صورت بگیرد. بالاخره چی شد!! من نفهمیدم همزمان یا 4روز بعد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

samar_eng

عضو جدید
با سلام
دوست عزیز
به کتابایی مثل پوران پژوهش ودیگر کتابه ای کنکوری تکیه نکنین،
من تو کار اجرایی هستم بند کشی باید تا جایی که ممکنه با فاصله ی کمتری از اتمام سنگ چینی اجرا بشه،اگه قراره سنگ چینی در چند مرحله انجام بشه بعد از اتمام هر مرحله میشه بند کشی کرد.اما بند کشی همزمان نداریم.

ممنون. بالاخره یه کسی جواب داد.
راستش پوران پژوهش رو دارم برای ارشد می خونم.فرصت کمه خیلی نمیتونم منابع رو گسترده کنم.بازم مرسی

5967

عضو جدید
!

!

lمن هم منظورم واسه کنکور ارشدبود.اولا که وقت کم نیست
دوما بهتون جزوات دانشگاه تهران و بهشتی رو پیشنهاد میکنم بخونین

ممنون. بالاخره یه کسی جواب داد.
راستش پوران پژوهش رو دارم برای ارشد می خونم.فرصت کمه خیلی نمیتونم منابع رو گسترده کنم.بازم مرسی

shahram226

عضو جدید
برای قبول شدن در گرایش مدیریت پروژه چقدر باید خوند اصولا ؟ چه منابعی رو شما پیشنهاد میکنید ؟

sami 65

عضو جدید
سلام میخواستم بپرسم کسی که معماری خونده برای ارشد بخواد بره شهر سازی بخونه واحد درسی بیشتری باید پاس کنه؟
کسی میدونه شهریه ی آزاد ارشد برنامه ریزی شهری چند؟
خواهش میکنم جواب بدین
ممنون

raha

مدیر بازنشسته
سلام میخواستم بپرسم کسی که معماری خونده برای ارشد بخواد بره شهر سازی بخونه واحد درسی بیشتری باید پاس کنه؟
کسی میدونه شهریه ی آزاد ارشد برنامه ریزی شهری چند؟
خواهش میکنم جواب بدین
ممنون

" از معماری به شهرسازی 18 واحد پیش نیاز میخوره!
از شهرسازی به شهرسازی 5 واحد پیش نیاز معماری میخوره!! "

به نقل از یکی از دوستان مهندسی شهرسازی

آخرین ویرایش:

elahe66

عضو جدید
کاربر ممتاز
من یه نظر داشتم واسه خودم کیه که گوش کنه!! فقط گفتم بیام بگم حیف نشه!

نمیشه آزمون کارشناسی ارشد تو سه مرحله اجرا شه و بعد معدل بگیرن و رتبه ها رو تعیین کنن!!؟؟؟

دلیل دارم از هر جهت نگاه کنیم بهتره:

1) مگه میشه آدم ها رو تو یه روز سنجید؟؟؟ تو یه روز هزار تا مشکل پیش میاد و به خاطر یه مشکل کوچیک یا بزرگ کل یه سال شخص حروم میشه!( دیر رسیدن سر جلسه ، بد شدن حال از استرس، سردردها و مریض و ضعیف بودن تو یه دوره ی کوتاه که عدل افتاده موقع امتحان، تمرکز نداشتن به خاطر شرایط کلاس یا سالن یا صداهای مزاحم، ترافیک ، خدای نکرده فوت اقوام و ... بابا هزار تا مشکل که هزار نفر تا حالا تجربه اش کردن و چقدر حسرت خوردن!!

2) استرس پایین میاد که اگه این بار نشد دو تا امتحان بعدی جبران می کنم!

3) هر انسانی شرایط فیزیولوژیکی خاص خودشو داره !! یکی صبح فکرش خیلی خوب کار می کنه یکی بعد از ظهر!برگزاری در سه شرایط کاملا مختلف!( ماه ... روز از ماه .... ساعت ... حتی محیط امتحان ...

4) متعادل شدن سختی و آسونی سوالها یه سال سخت نمیشه یه سال آسون! طراحای سوال متفاوت و گستره ی سوالات بیشتر واسه سنجش!

و
.
.
.
قبول دارین؟
من اگه یه روز بفهمم مدیران اجرایی ما چرا حقوق می گیرن واقعا فکرم خیلی آروم میشه!! بابا این دیگه ساده ترین راهه.... یعنی واقعا نفمیهمن اینا...؟؟؟!!! انسان های بزرگ انسان های یه روزه نیستن!!!

راستی بعد از یه ساعت مقرر هم بذارن بچه هایی که امتحانشونو تموم کردن برن راحت شن و بقیه رو هم از دست غرغرهاشون راحت کنن!!:redface:

آخرین ویرایش:

beni belazi

کاربر بیش فعال
به نظر من که کنکور کلا نامردیه... من بدبخت همیشه تو زندگیم یه مشکلی پیش میاد که کنکورام داغون شن...ماشالله تو این مملکتم از لحظه تولد تا مرگ باید کنکور بدیم...

elahe66

عضو جدید
کاربر ممتاز
پذيرش دانشجو کارشناسي ارشد بدون کنکور سراسري در دانشگاه سيستان و بلوچستان

پذيرش دانشجو بدون کنکور سراسري در دانشگاه سيستان و بلوچستان

دانشگاه سيستان و بلوچستان در 8 رشته کارشناسي ارشد بدون کنکور سراسري براي ترم دوم سال تحصيلي 89 - 88 دانشجو مي پذيرد.

به گزارش خبرگزاري مهر، دانشگاه سيستان و بلوچستان در واحد بين المللي خود در چابهار به پذيرش دانشجو خارج از کنکور سراسري و از طريق بررسي مدارک با شرايط و ضوابط خاص از داخل کشور اقدام مي کند. برنامه ريزي آموزشي و پژوهشي در دوره به نحوي صورت مي پذيرد تا دانش آموختگان در عرصه هاي بين المللي رقابت کنند.

پذيرش دانشجو خارج از کنکور سراسري، از طريق مصاحبه علمي و ارزشيابي مدارک است و تحصيل در واحد بين المللي دانشگاه سيستان و بلوچستان به صورت حضوري است.

اين دانشگاه در رشته هاي مهندسي شيمي گرايش طراحي فرايند، مهندسي عمران گرايش سازه، مديريت فناوري اطلاعات، اقتصاد، علوم کامپيوتر، مديريت بازرگاني، مهندسي عمران گرايش مهندسي آب و مهندسي عمران گرايش سازه هاي هيدروليکي بدون کنکور در مقطع کارشناسي ارشد دانشجو مي پذيرد.

متقاضيان براي ورود به اين رشته ها تا 4 دي ماه فرصت دارند نسبت به ارسال مدارک اقدام کنند.

http://www.mehrnews.com/fa/newsdetail.aspx?NewsID=1003532

elahe_2008

عضو جدید
تراز قبولی کنکور ارشد دانشگاه آزاد رشته معماری

تراز قبولی کنکور ارشد دانشگاه آزاد رشته معماری

تراز قبولی کنکور ارشد دانشگاه آزاد رشته معماری برای شهرهایی مثل قزوین و نور چگونه است؟ درصد اسکیس برای قبولی حداقل باید چند باشد؟

golii

عضو جدید
من هم اطلاعاتی در مورد کنکور ازاد میخام.دوستانی که اطلاعات دارن لطفا کمک کنن.
منابع فنی چیه؟برا زبان فقط سوالات تخصصی میاد ؟و منابع زبان چیه؟
لطفا کمک کنین

elahe66

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام علیکم و رحمه الله و برکاته
بچه ها کسی می دونه کارتا کی میاد به سلامتی؟ معماری امتحانش چندمه؟؟؟ 26 27 28 ؟؟؟

a young Architect

عضو جدید
سلام دوستان
کسي کارتش رو تونسته پرينت بگيره؟؟
من که اينترنتي ثبت نامکردم و 3 تا از شماره هايي که دارم براي شماره سريال و ...يک شماره کم داره.کسي نميدونه بايد چه کار کنم؟؟

a young Architect

عضو جدید
يعني الان اين که اين جا نوشته مابه التفاوت 3300 توماني تا اين رو پرداخت نکنيم نمي تونيم کارت بگيريم؟؟؟؟
اي خدا هدايتتون کنه.

Nasim_Feiz_A

عضو جدید
....

....

يعني الان اين که اين جا نوشته مابه التفاوت 3300 توماني تا اين رو پرداخت نکنيم نمي تونيم کارت بگيريم؟؟؟؟
اي خدا هدايتتون کنه.

:exclaim:دیگه شــورشــــــــــو در آوردن:mad: این مسـخره بازی چیــه آخه!! از اون اول کـلشو میـگرفتن
نمـیتونستن تورم رو واسـه یکســال پیش بینی کنند؟!!!! یارانه های ثـبت نام رو هم برداشتن؟!:surprised:

اینترنتـی هم که نمیشه کارت خرید {{{کار نمیــکنه فعـــلا !}}} حالا چه کار کـنیم؟!
با سـپهر کارت بانـک صــادرات میــشه از بانک ملی atm کارت خرید؟:w20:

:eek:

آخرین ویرایش:

fact

عضو جدید
:exclaim:دیگه شــورشــــــــــو در آوردن:mad: این مسـخره بازی چیــه آخه!! از اون اول کـلشو میـگرفتن
نمـیتونستن تورم رو واسـه یکســال پیش بینی کنند؟!!!! یارانه های ثـبت نام رو هم برداشتن؟!:surprised:

اینترنتـی هم که نمیشه کارت خرید {{{کار نمیــکنه فعـــلا !}}} حالا چه کار کـنیم؟!
با سـپهر کارت بانـک صــادرات میــشه از بانک ملی atm کارت خرید؟:w20:

:eek:
ببچه ها شما چه جوری این 3300 زهر ماری رو پرداخت کردین ؟ از سایت نتونستم من؟!

samanft

عضو جدید
ديروز داشتم با يه دختر انگليسي چت ميکردم،‌ميدونيد اخرش بهم چي گفت!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
گفت شما ايرانيا هيچي نميفهميد، اصلا نه يه فرهنگ درست حسابي داريد نه يه ................. بگذريم
خاک بر اون سرشون، همين کارا رو ميکنند که خارجيا دربارمون بد فکر ميکنند، کنکور فوق ليسانس يه مملکت ببين چيجري بايد برگزار شه، برا خودشون بانک وا کردن،هيچکي هم نيست اعتراض کنه،حالا پول به درک، يه سايت پنچر انداختن برا گرفتن کارت، ميگه بايد پول اضافي تر بدي، بعد يه صفحه راهنما گذاشته اون وسط(به اصلاح خودش مراحل پرداخت رو توضيح داده) نه يه شماره حساب برا پرداخت(برا پرداخت اينترنتي رو ميگم) داده، بابا ه خدا کسي که ميخواد فوق ليسانس امتحان بده ميدونه اين کارت چيه، اومده به جاي دادن شماره حساب طريقه ي پرداخت رو گفته، بعد داخل يه صفحه خريد کارت گذاشته، وقتي ميري کارت بخري ميزنه کارت خريدي موجود نيست،مجددا خاک بر سرتون، بياييم تو اين مملکت فوق ليسانس بخونيم فقط برا اينکه جلو هم ديگه پز بديم؟ وگرنه بايد بذاريم در کوزه ابشو بخوريم،واقعا که

urmo

کاربر فعال
مسخره تر از این نمیشه من امروز رفتم ای تی ام بانک ملی فیش نداد رفتم بانک سامان گفتم چرا تلفن بانک کار نمیکنه اصلا طرف از وجود چنین سرویسی خبر نداشت یعنی الافی به تمام معنا اخرش رفتم بانک ملی ریختم حتما باید موقع امتحان پول کیک و آبی رو که میدن هم بدیم

بارسلون

اخراجی موقت
منم نتونستم پرداخت کنم...!
از صبح تا حالا گیر اینم...
نه تونستم یه مرور آخر از درسا رو بکنم نه اینو...
کسی تونسته بگیره که بدونیم این لامصب کار میکنه یانه؟
هرچی خوندم از یادم رفت

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا