آرشیو مشاوره کارشناسی ارشد

آرشیو مشاوره کارشناسی ارشد

• عالی

رای: 144 47.8%
  • خیلی خوب

رای: 93 30.9%
  • متوسط

رای: 42 14.0%
  • بد

رای: 22 7.3%

• مجموع رای دهندگان
    301
وضعیت
موضوع بسته شده است.

hamid_h

عضو جدید
h

h

:cry:سلام
چرا هیچکی نمیگه چیکار کرده؟
من که زبانمو گند زدم..........فن ساختمان 45تا 50 ........تاریخ 50 تا55 ....درک عمومی 45 تا 50 .........منظر 30

angelelham

عضو جدید
شما درصداتونو گرفتین؟ من که فعلا اعصابشو ندارم حالم به اندازه کافی گرفته هست. در مورد سواله خاصی اعتراض دارید؟

hamid_h

عضو جدید
h

h

من فکر می کنم اون بطریه واسه بازیافت اینطوری ساخته شده و راحت تر از بطریهای نوشابه هم جم میشه ولی نمیدونم چرا جوابشو زده ایستایی اخه سازههای ورق تا شده در جهت عمودی استحکام نداره:cry:

rozhann

مدیر بازنشسته
منم کاملا موافقم.:w20:
یه پیشنهاد دارم بیاین روی سوالایی که شک داریم بحث کنیم.این جوری خیلی اشکالاتمون برطرف میشه و میفهمیم کجا رو اشتباه کردیم.

dynamic

عضو جدید
کاربر ممتاز
من فکر می کنم اون بطریه واسه بازیافت اینطوری ساخته شده و راحت تر از بطریهای نوشابه هم جم میشه ولی نمیدونم چرا جوابشو زده ایستایی اخه سازههای ورق تا شده در جهت عمودی استحکام نداره:cry:
اگه برا بازيافت بود كه اون موقع سوال هيچ ربطي به معماري نداشت....:surprised:

منم حوصله ندارم بشينم حساب كنم ....
ترجيح مي دم حساب نكنم....:razz:

shokufeh

عضو جدید
با این درصدها می شه امید داشت؟ بده؟ خیلی بده؟ :cry:
زبان 58/88
فن ساختمان 35/55
تاریخ 56/66
درک معماری 55
درک منظر 48/33

shokufeh

عضو جدید
من اینطوری فکر می کنم که منظور از استحکام اینه که وقتی بطری رو می گیریم تو دستمون جمع نمی شه به همون دلیل سازه ورق تا شده. حتماً دیدید که بعضی بطری های آب که نازک و صاف هستند توی دست جمع می شن.
البته همین شکلش باعث راحت تر شدن بازیافت هم می شه!

hamid_h

عضو جدید
حمید

حمید

:surprised:زبان;)88 فوق العاده استتتتتتتتتتتتتتتتتتتتت؟؟؟؟؟؟؟ چطوری اینقدر زدی؟

hamid_h

عضو جدید
ا

ا

امسال سختتر بوده نه اسون تر>><<<<<؟ نگفتی زبان چی خونده بودی؟؟؟؟ کولاک کردی;):cry:

angelelham

عضو جدید

من هم زدم بازیافت. یعنی چی به ایستایی چه ربطی داره؟؟؟:mad:

mmbidhendi

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز

منظورشون ایستایی در مقابل فشار آبی بوده که از داخل بهش وارد میشه ، پس سازه ورق تا شده درسته :)
منم مدیریت بودم ، فقط جوابای زبان و ایستایی و نوشتم ، زبان 6% ، ایستایی 56% :))
تازه جالبش اینه که من هرچی اطلاعات دارم ، از 2 سال پیش دارم :)

z a r a

عضو
منظورشون ایستایی در مقابل فشار آبی بوده که از داخل بهش وارد میشه ، پس سازه ورق تا شده درسته :)
منم مدیریت بودم ، فقط جوابای زبان و ایستایی و نوشتم ، زبان 6% ، ایستایی 56% :))
تازه جالبش اینه که من هرچی اطلاعات دارم ، از 2 سال پیش دارم :)

دوست عزیز، مدیریت رو چیکار کردی !؟
درصدهاتون چقدر بوده !؟

ehsanmf

عضو جدید
اینم از درصدای من :
زبان 25%
فنی 36%
تاریخ 45%
درک عمومی 60%
درک منظر 11% .... دعا کنین زیر 3000 بشم :(

rozhann

مدیر بازنشسته
چرا زیر 3000 -اولا که انشا الله مجازی.بعدشم مگه تا چه رتبه ای مجاز میکنن؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
من شنیدم تا 1400 شما که دارین دعا میکنین حالا ببریدش بالا.3000 که به جایی نمیرسه.

wildshaghayegh

عضو جدید
سلام مهندسين عزيز....:smile:
بعد از يه غيبت 3 روزه برگشتم و ميبينم چه خبره............
من چون پاسخنامه ام رو پشت بر چسب دسته صندلي ام كپي كردم و بيرون آوردم تغريبا به در صد هام مطمعنم...
نمي دونم كدوم سيوالها رو خراب كردم چون سئوالها رو نخوندم اما پاسخنامه ها رو چك كردم. به همه وستاني كه خوب امتحان دادن تبريك ميگم.منم با اينكه اصلا براي كنكور نخونده بوم و واحد هاي تئوري هم 2 ترم پيش تموم كردم و عملا 1 ساله دستم به كتاب خورده اما... راضي بودم.برا سال يگه كلي روحيه گرفتم:victory:
زبان:53
فن ساتمان:63.44
تاريخ:23.3 :cry:
درك معماري:85 :w11:
درك منظر:66 (البته اينكه فكر كنم برا ما ضريبش صفره؟آره؟)
تاريخ خداييش هيچي يادم نمونده بود چون همون دوران هم اجباري و بي علاقه خوندمش...
اما زبان حيف بود...خيلي دلم سوخت...2 تاشو شانسي زدم درست ر اومده...كاش بيشتر براش وقت ميذاشتم... :( :cry: :crying: :cry:

angelelham

عضو جدید
بچه لطفا هر سوالی که به نظرتون مشکل داره تو سازمان سنجش درخواست تجدید نظر بدین.

shokufeh

عضو جدید
سلام مهندسين عزيز....:smile:
بعد از يه غيبت 3 روزه برگشتم و ميبينم چه خبره............
من چون پاسخنامه ام رو پشت بر چسب دسته صندلي ام كپي كردم و بيرون آوردم تغريبا به در صد هام مطمعنم...
نمي دونم كدوم سيوالها رو خراب كردم چون سئوالها رو نخوندم اما پاسخنامه ها رو چك كردم. به همه وستاني كه خوب امتحان دادن تبريك ميگم.منم با اينكه اصلا براي كنكور نخونده بوم و واحد هاي تئوري هم 2 ترم پيش تموم كردم و عملا 1 ساله دستم به كتاب خورده اما... راضي بودم.برا سال يگه كلي روحيه گرفتم:victory:
زبان:53
فن ساتمان:63.44
تاريخ:23.3 :cry:
درك معماري:85 :w11:
درك منظر:66 (البته اينكه فكر كنم برا ما ضريبش صفره؟آره؟)
تاريخ خداييش هيچي يادم نمونده بود چون همون دوران هم اجباري و بي علاقه خوندمش...
اما زبان حيف بود...خيلي دلم سوخت...2 تاشو شانسي زدم درست ر اومده...كاش بيشتر براش وقت ميذاشتم... :( :cry: :crying: :cry:

اگه اسکیستون هم به خوبی این درصدها باشه فکر نمی کنم لازم باشه به سال دیگه فکر کنید ^_^
درک منظر برای معماری_معماری ضریب 1 داره.

wildshaghayegh

عضو جدید
گفتم به نظرم كنكور راحت بوده.ر طول دوران دانشجويي خوب درس خودم چون هميشه عاشقانه درس خوندم.اما اصلا رو نتيجه نمي شه حساب كر.هرچي مطمعن بودم زدم و كلا در تمتم دروس 9 تا غلط داشتم . اين باعث شد امتياز منفي زياد گيرم.اما تاريخ....برا سال يگه هم ميدونم نه حوصله خوندنشو ارم نه چيزي ازش ياد ميگيرم...

mmbidhendi

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
دوست عزیز، مدیریت رو چیکار کردی !؟
درصدهاتون چقدر بوده !؟

از اونجایی که داشتم همه تستهارو میزدم دیگه حوصله نداشتم بنویسم جوابام رو :) اول سیستم رو زدم ، بعد رفتم سراغ طراحی فنی ، بعدشم شرایط محیطی ، مدیریت و مصالح و بیسکوییت خوردن و آب خوردن و ... :) ولی با شناختی که از خودم دارم سیستم و طراحی 60 زدم ، مدیریت و مصالح 20-30 زدم ، تنظیم هم منفی میاد همیشه :)

روز بارانی

عضو جدید
درصدهای من تو معماری -معماری :زبان 25درصد- فنی 65درصد-مبانی و تاریخ 62درصد - درک عمومی 65درصد و منظر 50 درصد شده فکر می کنید رتبه من چند می شه ؟

genius_boy

عضو جدید
سلام
اولین پست من همراه با اعلام درصدام شد امیدوارم عاقبت خوبی داشته باشه :confused:
زبان: 40-46
فنی: 56
تاریخ 30
درک: 37
منظر 8 :redface:
امیدی هست؟

rozhann

مدیر بازنشسته
سلام
اولین پست من همراه با اعلام درصدام شد امیدوارم عاقبت خوبی داشته باشه :confused:
زبان: 40-46
فنی: 56
تاریخ 30
درک: 37
منظر 8 :redface:
امیدی هست؟
سلام داداش .
خوش اومدی به باشگاه.انشالله پست اعلام قبولی تو ببینیم.:)
موفق باشی;)

ehsanmf

عضو جدید
چرا زیر 3000 -اولا که انشا الله مجازی.بعدشم مگه تا چه رتبه ای مجاز میکنن؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
من شنیدم تا 1400 شما که دارین دعا میکنین حالا ببریدش بالا.3000 که به جایی نمیرسه.

منظورم این بودکه با این درصدا نمیشه به قبولی فکر کرد ... :(
اما خداییش من به درک معماری خودم میبالم :D کسی هست که بالاتر از من زده باشه ؟!! :cool::)
;)

rozhann

مدیر بازنشسته
منظورم این بودکه با این درصدا نمیشه به قبولی فکر کرد ... :(
اما خداییش من به درک معماری خودم میبالم :D کسی هست که بالاتر از من زده باشه ؟!! :cool::)
;)
یعنی حالا خیلی خوشحالی که این قدر درکت بالاست؟:D

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا