آرشیو مشاوره کارشناسی ارشد

آرشیو مشاوره کارشناسی ارشد

• عالی

رای: 144 47.8%
  • خیلی خوب

رای: 93 30.9%
  • متوسط

رای: 42 14.0%
  • بد

رای: 22 7.3%

• مجموع رای دهندگان
    301
وضعیت
موضوع بسته شده است.

Faeze Ardeshiry

کاربر فعال تالار مهندسی معماری ,
کاربر ممتاز
سلام من نکته های طول سایه باد و خوندم .... توضیحاته red - cod رو خوندم و لی بازم متوجه نشدم ... دسته بندی نکته هاش جایی هست؟
شکلی چیزی ندارین؟
ممنون

از كجا خوندي؟ به منم بده

Faeze Ardeshiry

کاربر فعال تالار مهندسی معماری ,
کاربر ممتاز
منم با این حرف کاملا موافقم
کلاس اسکیس هیچی رو برای آزمون ارشد حل نمی کنه
آزمون ارشد 90 درصدش مبانی نظری و درک عمومی معماریه و فقط 10 درصدش خط محکم و به قول اونایی که معماری رو از دور می بینن نقاشیه
طراح به خط شما نمره نمیده، به فکر شما نمره میده
به سیرکولاسیون، به فضاسازی، به ترکیب احجام، به رنگ، به نور، به سلسله مراتب، به تعادل، به تحلیل سایت، و .....

انشاالله بعد كنكور يه تاپيك ميزنيم اونجا باز عكسايي كارشناسي ارشد از اسكيس و اينا رو ميزاريم تو فكرش هستم
خودمم يه چيزايي دارم

حالا بعدا بهش ميفكريم

golab

عضو جدید
سلام دوستان .امیدوارم همه در ازمون موفق بشیم.یه سوال داشتم اینکه چه جوری معین یا نامعین بودن و پایداری و ناپایداری یه قاب رو بفهمیم؟و تعیین نیروهای یه خرپا.ممنون میشم اگه جواب بدین.

Pleiades.Arch

عضو جدید
کاربر ممتاز
بچه ها کارت آزمون اومده ها! ( یه روز زودتر!) هم مجموعه معماری و هم هنرهای ساخت و مدیریت پروژه رو زده 120 دقیقه و یه دفترچه! جالبه که زمان آزمون نسبت به پارسال کم شده اما 2 تا درس اضافه شده!!!:surprised:
راستی میشه اطلاعاتتون رو هم ادیت کنید:razz:

arckey

عضو جدید
بچه ها کارت آزمون اومده ها! ( یه روز زودتر!) هم مجموعه معماری و هم هنرهای ساخت و مدیریت پروژه رو زده 120 دقیقه و یه دفترچه! جالبه که زمان آزمون نسبت به پارسال کم شده اما 2 تا درس اضافه شده!!!:surprised:
راستی میشه اطلاعاتتون رو هم ادیت کنید:razz:

کدوم درسا اضافه ؟

8memar6

عضو جدید
سلام.منم تازه کارتمو گرفتم.جریان چیه؟؟؟چرا 120 دقیقه؟؟هنوز گیجم!!

ReD_CoDE

متخصص REVIT
کاربر ممتاز
فک نکنم تعداد سوالات کم شده باشه
هرسال یه روشی رو برای تحت فشار گذاشتن داوطلبا پیش میگیرن
130 تا تست با 120 دقیقه
نمیدونم سازمان سنجش چی فکر میکنه؟
به احتمال زیاد امسال زبان رو کسی نزنه
البته زیادم مهم نیست چون برای همه همین آشه و همین کاسه

arckey

عضو جدید
تاریخ شهر در ایران + مبانی بازسازی پس از سانحه یا یه همچین چیزی!
من که از خیر مطالعات معماری ایران گذشتم چون با این وضع نمیرسم سوالای تاریخ شهر رو جواب بدم!

برای بازسازی چه کتابایی رو باید خونده باشیم ؟

Pleiades.Arch

عضو جدید
کاربر ممتاز
فک نکنم تعداد سوالات کم شده باشه
هرسال یه روشی رو برای تحت فشار گذاشتن داوطلبا پیش میگیرن
130 تا تست با 120 دقیقه
نمیدونم سازمان سنجش چی فکر میکنه؟
به احتمال زیاد امسال زبان رو کسی نزنه
البته زیادم مهم نیست چون برای همه همین آشه و همین کاسه

این کارو کردن که از بین منظر و تاریخ شهر و بازسازی پس از سانحه فقط بشه به یه درس جواب داد!
چون ضریب منظر واسه گرایش مطالعات صفره و کسی که هدفش مطالعاته باید از منظر بگذره وگرنه وقت کم میاره!
فکر میکنم همین 2 ساعت هم برای زبان و فن و تاریخ و درک و منظر کافی باشه

m_architect

عضو جدید
به نظر من وقت کافیه. اخه قبلا وقت زیاد میومد الان داوطلب یه کم تحت فشار قرار میگیره ولی بازم وقتش منطقیه. من که خودم تو آزمون های ازمایشی همیشه سر 1.5 ساعت تموم می کنم!

fesgheli682001

عضو جدید
تاریخ شهر در ایران + مبانی بازسازی پس از سانحه یا یه همچین چیزی!
من که از خیر مطالعات معماری ایران گذشتم چون با این وضع نمیرسم سوالای تاریخ شهر رو جواب بدم!
معماری ممعماری_کد 1352 هم باید این سوالا رو جواب بدیم؟!!!!!!

tracer

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز

توزیع کارت ورود به جلسه کنکور کارشناسی ارشد 91

کنکور کارشناسی ارشد 91 از روز چهارشنبه 26 بهمن ماه به مدت 3 روز آغاز می شود و یک میلیون و 17 هزار و 486 کارت این آزمون از روز یکشنبه 23 بهمن ماه توزیع خواهد شد. 137 کد رشته امتحانی در 7 گروه ارائه شده است که گروه علوم انسانی دارای 50 کد رشته، گروه علوم پایه با 15 کد رشته، گروه فنی - مهندسی با 29 کد رشته، گروه کشاورزی با 25 کد رشته، گروه هنر با 12 کد رشته و گروه دامپزشکی با 6 کد رشته هستند.
930 هزار و 172 نفر تقاضانامه ثبت نام الکترونیکی را تکمیل کردند که از این تعداد 472 هزار و 869 نفر زن و 457 هزار و 303 نفر مرد هستند. همچنین 87 هزار و 314 نفر داوطلب در کنکور کارشناسی ارشد 91 علاقمندی خود برای شرکت در 64 کدرشته امتحانی شناور اعلام کرده اند. در مجموع 1 میلیون و 17 هزار و 486 کارت آزمون کارشناسی ارشد صادر شده است که 510 هزار و 317 کارت متعلق به زنان و 507 هزار و 169 کارت متعلق به مردان است.
توزیع اینترنتی کارت ورود به جلسه آزمون کارشناسی ارشد از روز 23 تا 25 بهمن ماه از طریق سایت سازمان سنجش به نشانی www.sanjesh.org آغاز و آزمون در روزهای 26، 27 و 28 بهمن برگزار می شود.

dokhtar 68

عضو جدید
بچه ها یه سوال؟ آیا ما که کد 1352 هستم یعنی معماری-معماری باید همه سوالات رو جواب بدم؟ آخه تا اونجایی که پرسیدم همه اشو باید جواب بدیم فقط ضریب هامون با گرایش های دیگه مثل مثلا منظر متفاوتهو درسته؟

moh110h

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
بچه ها یه سوال؟ آیا ما که کد 1352 هستم یعنی معماری-معماری باید همه سوالات رو جواب بدم؟ آخه تا اونجایی که پرسیدم همه اشو باید جواب بدیم فقط ضریب هامون با گرایش های دیگه مثل مثلا منظر متفاوتهو درسته؟
تا پارسال اینجوری بوده اما امشال یا باید دفترچه های رشته باز سازی پس از سانحه و مطالعات معماری رو جدا بدن..یا اینکه باید بعضیاشو نزنی...که فک کنم شما رو جدا بدن و کلشو بزنی...

بله منظر ضریب درک عمومیش 1 و درک منظرش 3 هست بر عکس معماری...

dokhtar 68

عضو جدید
تا پارسال اینجوری بوده اما امشال یا باید دفترچه های رشته باز سازی پس از سانحه و مطالعات معماری رو جدا بدن..یا اینکه باید بعضیاشو نزنی...که فک کنم شما رو جدا بدن و کلشو بزنی...

بله منظر ضریب درک عمومیش 1 و درک منظرش 3 هست بر عکس معماری...
مرسی از جوابتون ولی میشه تورو خدا ضریب و اسم درسای رشته معماری رو کامل برام توضیح بدین. من اصلا متوجه نمیشم. بازسازی پس از سانحه کجا بوده؟ بعدشم من از کجا بدونم چیو بزنم چیو نرنم؟ یه سری درس و یه سری ضریب قبلا توی دفترچه برامون مشخص شده بود یعنی چی الان تغییر کرده؟ میشه لینکشو بدین ببینیم چی شده؟ خیلی استرس گرفتم. منتظرم مرسی

sepideh2727

عضو جدید
سلام دوستان
تعداد سوالات کم شده؟؟؟؟کسی خبر داره؟آخه زمان 120 دقیقه شده در صورتی که 150 دقیقه بود

ممنون اگه جواب بدین.........

arcdoc

اخراجی موقت
سلام دوستان
تعداد سوالات کم شده؟؟؟؟کسی خبر داره؟آخه زمان 120 دقیقه شده در صورتی که 150 دقیقه بود

ممنون اگه جواب بدین.........

هیچکس خبر نداره.ولی احتمالش خیلی زیاده با این که ما سوالات بازسازی و تاریخ شهر و جواب نمیدیم و برای معماری ضریب صفر داری ولی در مقایسه با سالهای قبل 30 دقیقه کمتر شده.به نظر من اگه سوالات معماری کم نشه کار یکم سخت میشه من خودم سالهای قبل رو 100 دقیقه جواب مبدم ولی شرایط اصلی کنکور خیلی متفاوت و وقت برای review خیلی کم میاد.مخصوصا برای کسایی مثل من که رو زبان حساب ویژه ای باز کردن. خود زبان اگه کسی بخواد کاملا جواب بده من میانگین گرفتم 45 دقیقه زمان میبره مخصوصا که دیگه فرهنگ تصویری سوال نمیدن و متن میدن که زمان بیشتری میخواد به هر حال توکل به خدا

آخرین ویرایش:

سعید 12

کاربر فعال
براي كشيدن نمودارهاي برش و خمش راه حل سريع تري از برش زدن و بدست اوردن برش و خمش جدا داريم؟؟ميشه خواهش كنم اگه كسي نكته هاشو ميدوني بگه،يا حداقل بگين وقتي بار گسترده باشه جهت تقعر از كجا ميفهميم

این دوتا نمودارو واست کشیدم اگه فرصت شد بقیه هم واست میرسمم....

12345.jpg

پیوست ها

• 1234.jpg
    1234.jpg
    14.7 کیلوبایت · بازدیدها: 0
آخرین ویرایش:

mahsa.key

عضو جدید
یعنی آگه تاریخ شهر رو بزنیم تو رتبه معماری تاثیری نداره اما تو رتبه مطالعات تاثیر داره؟؟؟؟

mina.a.s

عضو جدید
سلام......
بچه ها کسی میدونه اگه قبول شدیم امتحان مرحله دوم حدودا کیه؟؟؟؟؟؟؟

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا