·▪•●سوالات و درخواست های نرم افزاری مهندسی شیمی ●•▪·

behnam53

عضو جدید
نرم افزار flowcalc32

نرم افزار flowcalc32

نرم افزار flowcalc32

اگه کسی از دوستان کرک شده نرم افزار فوق رو داره ممنون میشم برای دانلود بذاره.

یا اینکه user name و pass برای v.4.03​

john zink

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
نرم افزار

نرم افزار

سلام
دوستی لطف کنه فلوئنت رو بزاره باسه دانلود

john zink

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
flaresim

flaresim

سلام دوستان
کسی نرم افزار فلرسیم یا فلوئنت رو نداره باسه دانلود بزاره؟

john zink

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
درخواست

درخواست

سلام
دوستان یکی
گامبیت یا فلوئنت رو بزاره باسه دانلود
استانداردی هم که درخواست کردیم (API 521 2007 ) که اشتباه گرفتندو اشتباه آدرس دادن متاسفانه . من توضیحات کامل در این مورد رو توی تاپیک مربوطه دادم .
لطفا اگه چیزیو نمیدونید الکی آدرس ندید ممنونم از همه شما

john zink

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
درخواست

درخواست

سلام
دوستان یکی
گامبیت یا فلوئنت رو بزاره باسه دانلود
استانداردی هم که درخواست کردیم (API 521 2007 ) که اشتباه گرفتندو اشتباه آدرس دادن متاسفانه . من توضیحات کامل در این مورد رو توی تاپیک مربوطه دادم .
لطفا اگه چیزیو نمیدونید الکی آدرس ندید ممنونم از همه شما
من منتظر محبت شما هستم ...

rezarm

عضو جدید
Invensys SimSci PIPEPHASE

Invensys SimSci PIPEPHASE

سلام
اگه کسی می تونه کمک کنه تا این نرم افزار راپیدا و دانلود کنیم.
Invensys SimSci PIPEPHASE 9.1
ممنون:question:

shakila

عضو جدید
piping

piping

نرم افزارهایی برای کار piping وجود داره مثل ceasar ,autoplan, pdms

کدوم یک از اینها بیشتر به درد می خوره. منظورم برای کارهای صنعتیه.

ture

عضو جدید
دو نرم افزار AUTOPLANT و PDMS برای طراحی PLANT است( هم پایپینگ؛ هم استراکچر و هم تجهیزات و جانمایی آنها )
ولی SEASAR برای تحلیل تنش ساپورت لوله هست :

[FONT=Verdana, Arial, Helvetica, sans-serif]Bentley Piping is a collective solution for MicroStation and AutoCAD-based piping design and modeling projects.[/FONT]
AutoPLANT Isometrics

[FONT=Verdana, Arial, Helvetica, sans-serif]Bentley AutoPLANT Isometrics is an object-based isometric drawing application allowing either direct "spec driven" isometric drafting or automatic extraction from the 3D model.[/FONT]
AutoPLANT Equipment

[FONT=Verdana, Arial, Helvetica, sans-serif]Bentley AutoPLANT Equipment is a 3D modeling application that runs on top of AutoCAD. [/FONT]
AutoPLANT Structural

[FONT=Verdana, Arial, Helvetica, sans-serif]AutoPLANT Structural Engineering includes all the powerful modeling features of AutoPLANT Structural Modeler, plus the ability to generate engineering drawings and part/material lists capabilities[/FONT].

----------------------------------------------------------------​

CAESAR II is the Pipe Stress Analysis standard against which all others are measured and compared. The CAESAR II spreadsheet input technique revolutionized the way piping models are built, modified, and verified. CAESAR II was the first pipe stress program specifically designed for the PC environment. The interactive capabilities permit rapid evaluation of both input and output, thereby melding seamlessly into the "design - analyze" iteration cycle.

آخرین ویرایش:

پیرجو

مدیر ارشد
مدیر کل سایت
مدیر ارشد
آیا این هم جز این گونه نرم افزارها طبقه بندی می شود؟BAKSCAD 2006

پیرجو

مدیر ارشد
مدیر کل سایت
مدیر ارشد
Download PDMS 11.6 sp3 with crack

The process and power industries continually work to bring high-quality plant on line earlier, with minimum risk. This requires powerful design applications that can be used effectively across globally distributed project teams. AVEVA PDMS delivers this capability and is proven on projects ranging from the smallest refit to the largest green field projects.

PDMS 11.6 is a major new release of this world-leading product. Its upgraded technology and data structures provide a strong, extensible platform for its enhanced applications, increasing productivity, providing simple upgrade paths and making PDMS even easier to adopt.

http://rapidshare.com/files/80879404/PDMS_11.6.part1.rar.html
http://rapidshare.com/files/80879443/PDMS_11.6.part2.rar.html
http://rapidshare.com/files/80881494/PDMS_11.6.part3.rar.html
http://rapidshare.com/files/80880991/PDMS_11.6.part4.rar.html
http://rapidshare.com/files/80881453/PDMS_11.6.part5.rar.html
http://rapidshare.com/files/80882359/PDMS_11.6.part6.rar.html

پسورد : www.pdms.ir​

پیرجو

مدیر ارشد
مدیر کل سایت
مدیر ارشد
نرم افزار AUTOPLANT در اینترنت موجود هست ولی لینکش پولیه... اگر می خواهید تا براتون بگذارمش. ولی فکر نکنم بتونید بخریدش آخه شرکتش در ایران نیست... اگر هم باشه خیلی سخت می توانید پیداش کنید.

پیرجو

مدیر ارشد
مدیر کل سایت
مدیر ارشد
نرم افزار AUTOPLANT کاربرد بیشتری نسبت به بقیه داره برای یک مهندس شیمی.

salman_tahery

عضو جدید
اطلاعات خام

اطلاعات خام

دوستان سلام

برای شبیه سازی در نرم افزارhysysبه اطلاعات و نمودارهای جریان در واحد های واقعی نیاز دارم .

اگر از دوستان کسی داره برا م بذاره

مرسی مرسی

majidsadeqzadeh

عضو جدید
سلام
من یه نرم افزار می خوام برای طراحی خطوط لوله گاز. مثلاً افت فشار در خط لوله دریایی فاز 1 عسلویه و ...
کسی می تونه کمک کنه؟
ممنون

اشکان فروتن

مدیر بازنشسته
Download PDMS 11.6 sp3 with crack

The process and power industries continually work to bring high-quality plant on line earlier, with minimum risk. This requires powerful design applications that can be used effectively across globally distributed project teams. AVEVA PDMS delivers this capability and is proven on projects ranging from the smallest refit to the largest green field projects.​

PDMS 11.6 is a major new release of this world-leading product. Its upgraded technology and data structures provide a strong, extensible platform for its enhanced applications, increasing productivity, providing simple upgrade paths and making PDMS even easier to adopt.​

پسورد : www.pdms.ir
اگه کسی این برنامه رو روی یه سرور قابل دانلود با resume بذاره ، دعاش میکنم . . .

پیرجو

مدیر ارشد
مدیر کل سایت
مدیر ارشد
سلام
من یه نرم افزار می خوام برای طراحی خطوط لوله گاز. مثلاً افت فشار در خط لوله دریایی فاز 1 عسلویه و ...
کسی می تونه کمک کنه؟
ممنون
اگر امکان دارد کمی راهنمایی کنید.. مثلا شبیه کدوم نرم افزار رو می خواهید؟

majidsadeqzadeh

عضو جدید
نرم افزاری که بتونه تمامی استاندارها در مورد طراحی خط لوله رو در خودش داشته باشه و در مقیاس صنعتی در حال حاضر در حال استفاده باشه!

پیرجو

مدیر ارشد
مدیر کل سایت
مدیر ارشد
بگو کدوم قسمتش رو می خواهی؟ چه تجهیزاتی؟ مربوط به کدوم واحد باشه؟ الکیلاسیون... متانول گیری؟ ...

پیرجو

مدیر ارشد
مدیر کل سایت
مدیر ارشد
چند روز صبر کنید تا یک سوال بپرسم!! آخه خودم هم زیاد اطلاعات در این باره که مطرح کردید ندارم. جوابش رو همین جا براتون می گذارم.
موفق باشید.

پیرجو

مدیر ارشد
مدیر کل سایت
مدیر ارشد
اسلام علیکم و رحمت ا.. و براکاته, نعم ، أستطيع أن أتكلم العربية.. كنت بحاجة SP3 او 3،5 ?
لهذا السبب ارى انك نوع بالنسبة لي أنابيب 3،5

kavoos

عضو جدید
cooling tower design

cooling tower design

چطوري ميشه با aspen برج خنك كننده طراحي كرد؟

كدوم قسمت aspen ?​

thanks alot
my friends
:w27::wallbash::w10::w40::w42::w14::w33::w31:

پیرجو

مدیر ارشد
مدیر کل سایت
مدیر ارشد
انا ابحث عليه ، واذا وجدته ، انا اعطيكم ، ولكن لست انا الموقع ل2 ايام.

vaio

عضو جدید
میشه یکی دقیقا بگه که matlabکی و کجا بدرد می خوره(منظورم کدوم ترم وتو کدوم درس)چون می خوام خودمو آماده کنم..زود بهم جواب بدید...باشه...

میشه یکی دقیقا بگه که matlabکی و کجا بدرد می خوره(منظورم کدوم ترم وتو کدوم درس)چون می خوام خودمو آماده کنم..زود بهم جواب بدید...باشه...
بستگی به استادت داره
یه نوع زبان برنامه نویسی هستش
بعضی استادا بهش اعتقاد ندارن
بیشتر برای برنامه های ریاضی بدرد میخوره
ما که تا حالا که ترم آخریم بدردمون نخورد!
چون ما با زبان دیگه برنامه نویسی میکردیم ;)

• Like
واکنش ها: vaio

اشکان فروتن

مدیر بازنشسته

الان شروع کن به پایه و اساس matlab رو یاد بگیر تا به ریاضی های تخصصی که رسیدی به راحتی بتونی ازش استفاده کنی :w11:
البته اگه بلد نباشی هم ریاضی هات پاس میشه ولی اینجوری به نفع خودته . . .

• Like

اشکان فروتن

مدیر بازنشسته
آقای فروتن ..من دنبال جواب اینم که چرا به نفعمه...آخرش چی می شه؟؟..
یک کاری که می تونی از این برنامه استفاده کنی در درس ریاضیات کاربردی ات میتونی تمامی روشهای حل عددی را با matlab برای خودت بنویسی و به فهم بهتر درسا کمک میکنه
یا مثلا" در درس عملیات واحد ، حل برج تقطیر به روش "پانچوان ساواریت" را با matlab بنویسی
در کل برنامه های کامپیوتری لازم نیستند ، ولی یاد گرفتنش خیلی بهت کمک میکنه
در آخر ، هیچ نفعی که برات نداشته باشه ، حداقلش اینه که توی رزومه ات میتونی بنویسی "مسلط به MATLAB" و این برای استخدام شدن هم بد نیست

اشکان فروتن

مدیر بازنشسته
  • Like