آرشیو مشاوره کارشناسی ارشد

آرشیو مشاوره کارشناسی ارشد

• عالی

رای: 144 47.8%
  • خیلی خوب

رای: 93 30.9%
  • متوسط

رای: 42 14.0%
  • بد

رای: 22 7.3%

• مجموع رای دهندگان
    301
وضعیت
موضوع بسته شده است.

donfidelio

عضو جدید
کاربر ممتاز
کی میگه؟:) این دوستمون که گفت 8.30 شروع کردن. فکر کنم همه جا 8.30 شروع شده باشه...البته تو حوزه ما آزاد بود همه پا میشدن میرفتن...البته اینکه حرف میزنن هم نشانه دیگری بر تقلب میتونه باشه :)

من 2.30 بزور صاف میشینم چجوری خم میشدم دیگه:) بصورت نامحسوس دستمو میذاشتم جلوش یا میگرفتم جلوی خودم برگه رو ولی متاسفانه چشمان تیز بینی هم داشتن ناکسا از فواصل دور تشخیص میدادن...آخرشو خدا به خیر کنه.

elahe66

عضو جدید
کاربر ممتاز
نه بابا بقل دستیم 30 سالش بود!!! ترسیدم گیر بدم بهش بیرون جلسه آدم بیاره بریزن سرم :(

به هر حال دیگه تموم شد منم فکر کنم موقع استراحت تموم شد و فردا می رم دانشگاه واسه تمدید پایان نامه ام و از پس فردا دوباره کار و تلاش شروع میشه!!
همگی موفق باشیییییییییییییید دوستان!! سر میزنم!!

آخرین ویرایش:

doomann

Moderator
عضو کادر مدیریت
مدیر تالار
کاربر ممتاز
سلام

نتایج تکمیل ظرفیت ارشد آزاد 88 نیمه دوم بهمن ماه اعلام شد ، دوستان می تونند از لینک زیر برای اطلاع از فبولی خود به لینک زیر مراجعه نمایند

http://www.azmoon.net/?app=pub_m88_881127

چنانچه شماره داوطلبی نیاز داشتید به آدرس زیر مراجعه کنید و از کارنامه ارشدتون شماره داوطلبی رو بردارید . www.azmoon.com

بابالنگ دراز

کاربر بیش فعال
به هر حال دیگه تموم شد منم فکر کنم موقع استراحت تموم شد و فردا می رم دانشگاه واسه تمدید پایان نامه ام و از پس فردا دوباره کار و تلاش شروع میشه!!

سلام...بابا تو که یه هفتس می گی فردا میخوام برم پایان ناممو تمدید کنم ...برو دییییییییییگه

Mona.b

عضو جدید
کی میگه؟:) این دوستمون که گفت 8.30 شروع کردن. فکر کنم همه جا 8.30 شروع شده باشه...البته تو حوزه ما آزاد بود همه پا میشدن میرفتن...البته اینکه حرف میزنن هم نشانه دیگری بر تقلب میتونه باشه :)

من 2.30 بزور صاف میشینم چجوری خم میشدم دیگه:) بصورت نامحسوس دستمو میذاشتم جلوش یا میگرفتم جلوی خودم برگه رو ولی متاسفانه چشمان تیز بینی هم داشتن ناکسا از فواصل دور تشخیص میدادن...آخرشو خدا به خیر کنه.

راست میگه تو حوزه ما هم 8:30 شروع شد . از مراقب که پرسیدم گفت همیشه همین طوره منم گفتم دست شما درد نکنه . فکر کنم همه جا همین طور بود . خیلی ها هم وسط کار بلند شدن رفتن ولی انصافا کسی نتونست تقلب کنه چون نمی شد سوالات هم کد E بود.:wallbash::wallbash::wallbash:

donfidelio

عضو جدید
کاربر ممتاز
ولی انصافا کسی نتونست تقلب کنه چون نمی شد سوالات هم کد E بود.:wallbash::wallbash::wallbash:

سوالات همه کد E بود وiلی پاسخنامه ها از A بود تا K :biggrin:

احسان جان اصلا ربطی به طراحی شهری نداره پس همون مجاورته ;)

اون زنون هم حاشیه زیاد بپا کرده بهتره دست در دست هم دهیم و حذفش کنیم غده سرطانیو :mad:

donfidelio

عضو جدید
کاربر ممتاز

فردا اینو تمدید کن بعد بیا تا عید استراحت :D
بقول یکی از بچه ها از ترم 3 داریم پایان نامه ور میداریم هنوزم هیچ کاریش نکردیم :redface:

elahe66

عضو جدید
کاربر ممتاز
آخرین ویرایش:

ehsanmf

عضو جدید
سردر

سردر

تست شماره 70 چی زدین ؟ (سردرهای شاخص ایرانی از چه دوره ای ؟!)

دوستان بین ایلخانی و تیموری مرددند - اما ....

مسجد جامع یزد به شیوه یک ایوان در دل کویر می‌باشد و در طی حدود ۱۰۰ سال و سه دوره بنا شده‌است. پایه‌های اصلی مسجد را ساسانیان و بنای فعلی مسجد، از لحاظ شیوه معماری متعلق به دو دوره موسوم به آذری دانسته‌اند. بنای گنبد خانه متعلق به دوره ایلخانی و سر در رفیع مسجد را متعلق به زمان شاهرخ و دوره تیموری دانسته‌اند. ""ویکی پدیا ""
http://fa.wikipedia.org/wiki/مسجد_جامع_یزد

تیموریه انگار !!! نظر شما چیه ؟:redface:

doomann

Moderator
عضو کادر مدیریت
مدیر تالار
کاربر ممتاز
جهت اطلاع دوستا ن ، مجموعه مدیریت پروژه ، برنامهریزی شهری ، طراحی شهری هم به این مجموعه اضافه خواهد شد .

aslan_roland

عضو جدید
کلید سوالا کی میاد پس ؟ اینجوری خیلی بده، همش سوالا جلومه نمی دونم چی کار کردم! فقط زبان رو چک کردم چون مطمئن بودم دیدم شد 71.67

farvahar82

عضو جدید
من یه چیزیو نفهمیدم.یعنی چی پاسخنامه ها فرق می کرد؟چه جوری؟مثلا میخواد گزینه 1 جای چپ از سمت راست باشه؟؟؟؟!!!!!!!!!
من اول تودفترچه زدم بعد طبق عادت همیشه وارد کردم مشکل چیه؟

Pleiades.Arch

عضو جدید
کاربر ممتاز
من نمی دونم این سوال پلان که می گین کدومه اگه همونه که پرسپکتیو داده بود پلان خواسته بود ج میشد ولی تو گزینه ها یادم نمیاد دومی از سمت راست بود فک کنم

m.alinejadian

عضو جدید
درآیگاه رو که از خونه ما گرفته تا استادیوم همه جا دارن دیگه. اون گزینه fake بود اصلا. البته مسجد ایوانی هم نیست که بگیم چند تا ایوان داره. این از اون جهت حساب کرده که گنبد وسطش تشکیل میانسرای سر پوشیده میده و فضای اطافش مثل ایوان عمل میکنه.
هرچی شما بگی؟حالا چن میشی؟؟؟؟

donfidelio

عضو جدید
کاربر ممتاز
هرچی شما بگی؟حالا چن میشی؟؟؟؟

گند زدم رفته برادر. من خودمو گذاشته بودم زیر 50 ولی اینجور که بوش میاد زیر 500 همین بیارم !:surprised:
الان اوضاع وخیمی دارم کلا...برای برون رفت از این بحران یه راهی پیشنهاد کنید. رسما باید بریم آشخوری یا هم اینکه فراری بشیم از این مرز و بوم :cry:

donfidelio

عضو جدید
کاربر ممتاز
من یه چیزیو نفهمیدم.یعنی چی پاسخنامه ها فرق می کرد؟چه جوری؟مثلا میخواد گزینه 1 جای چپ از سمت راست باشه؟؟؟؟!!!!!!!!!
من اول تودفترچه زدم بعد طبق عادت همیشه وارد کردم مشکل چیه؟

اصول کارش همینه البته بعضیا اول تو پاسخنامه وارد میکنن بعدش هم تو دفترچه وارد نمیکنن:D

ما کنکور کارشناسیمونم اینجوری بود. یعنی چند سری دفترچه سوال میدن که هر کدوم یه کدی دارن و فقط ترتیب گزینه هاشون فرق میکنه. برای اینکه تقلب گزینه ای صورت نگیره. در عمل هم همه اول اونجا وارد میکنن بعد اینجا مشکلی هم پیش نمیاد ولی این سری سنجش حماسه آفرید و فقط سری سوالات E رو پخش کرد. فکر کنم بقیه سریا لو رفته بودن :w25:

farvahar82

عضو جدید
اصول کارش همینه البته بعضیا اول تو پاسخنامه وارد میکنن بعدش هم تو دفترچه وارد نمیکنن:D

ما کنکور کارشناسیمونم اینجوری بود. یعنی چند سری دفترچه سوال میدن که هر کدوم یه کدی دارن و فقط ترتیب گزینه هاشون فرق میکنه. برای اینکه تقلب گزینه ای صورت نگیره. در عمل هم همه اول اونجا وارد میکنن بعد اینجا مشکلی هم پیش نمیاد ولی این سری سنجش حماسه آفرید و فقط سری سوالات E رو پخش کرد. فکر کنم بقیه سریا لو رفته بودن :w25:
:biggrin:ولی من بازم نفهمیدم اینکه دوستان میگن پاسخنامه ها فرق داشته یعنی چی ؟:)

Mona.b

عضو جدید
donfidelio : سوالات همه کد E بود وiلی پاسخنامه ها از A بود تا K :biggrin:

منظورم این بود که مراقبها خیلی تو حوزه ما گیر بودن .بابا سر نمی شد چرخوند .البته درستش هم همین بود چون حق کسی این طوری ضایع نمیشد.:w43:

farshid_hashemi

عضو جدید
چجوری ؟؟؟؟؟

چجوری ؟؟؟؟؟

جون من راست میگی؟! یعنی 71 زدی این زبانو؟ میشه مگه؟:D بابا ما خودمون نیتیو امریکنیم 40 بزور بزنیم:biggrin: گرامرا و ریدینگا رو همه درست در نظر گرفتی دیگه؟ ایول حال کردم با استایلت.
خوب زدی :eek: چجوری % گرفتی؟؟؟؟؟؟ همشو صحیح گرفتی ظاهرا. فرهنگ بصری رو چجوری زدی؟ یعنی jetty va french door و .. رو درست زدی:eek::w09::w02:

aslan_roland

عضو جدید
راستی، الان بعضی رشته ها کلید غیر رسمیش اومده رو اینترنت توی بعضی از سایت ها (سنجش که هنوز چیزی نگذاشته)، البته هنوز از معماری خبری نیست

elahe66

عضو جدید
کاربر ممتاز
من فکر می کنم واقعیت اینکه قرار نیست ما همه ی تست ها رو بتونیم بزنیم و گاهی طراح از این جهت سوالی میده که ببینه کیا شانسی میزنن یا کیا خیلی فراتر از بقیه رو یه درسی فوکوس کردن و در واقع خیلی با علاقه خوندند و آمادگی هرگونه سوالیو از این مبحث دارند!!!!! و برای اکثریت قریب به اتفاق بهترین راه برای برخورد با این سوالات نزدنشون!!!

اما سوال و در واقع انتقاد من اینکه چند در صد از کل سوالا باید این گونه باشه؟؟
خوب حس بدی به آدم دست می ده که هیچی از اون همه چیزی که خونده سوال نشده!!یا درصد خیلی کمی بوده!!( سوال های منظر منظورمه)

آخرین ویرایش:

donfidelio

عضو جدید
کاربر ممتاز
دقیقا همینه و منم همینو گفتم. اون تست رنزو پیانو رو من نزدم. مطمئنم 90% اونایی که زدن شانسی زدن رو حساب اینکه منظره پس طراحی محیطیه. وقتی تعداد این سوالا زیاد میشه درصد دخیل بودن شانس میره بالا و امتحان از استاندارد بودن درمیاد. اینهمه سوال قشنگ و متناسب برای تاریخ میتونسته طرح بشه ورداشتن چیا رو دادن...مسجد سید کجای معماری ایران قرار داره؟! اینهمه معمار معاصر و سبکای مختلفو گذاشته کنار میپرسه کدوما بیشتذ باهم فرق دارن! خیلی ابلهانست این طرز برخورد. انقدرم جوابا رو دیر میدم که هرکی هرچی زده یادش بره.

pergola

عضو جدید
سلام به همگی
بحث روی پاسخ ها رو که میبینم دقیقا یاد کنکور پارسال میفتم، وقتی که پاسخنامه ها میاد و در عین ناباوری و بی هیچ استدلالی، بی ربط ترین گزینه درست اعلام میشه!
پس به عنوان پدر پیرتون نصیحت می کنم دست از این مباحثات علمی بردارین ، چون تنها چیزی که واسه بعضی طراح های سوال اهمیتی نداره علمه (خصوصا طراح های درک!)، با بعضی سوالاشون فقط میخوان ثابت کنن که ما خیلی بلدیم!! و کتابای دانشگاهی و استاداتون چرت میگن و هرچی تا حالا خوندین کشک بوده!
هرچند میدونم طاقت نمیارین ولی من شخصا ترجیح میدم حتی وقتی خود پاسخنامه هم اومد اصلا جوابارو چک نکنم!
چون پارسال اینکار رو کردم و کارنامه که اومد درصدهاش حتی با اونی که من از رو پاسخنامه ی خودشون حساب کردم هم فرق داشت...!
از الآن واسه اتفاقی که هنوز نیفتاده غصه نخورین یا الکی شادی نکنین که فردا بخوره تو ذوقتون!
فقط اسکیس
اسکیس
اسکیس
.
.
.

farshid_hashemi

عضو جدید
فاتحه

فاتحه

سلام به همگی
بحث روی پاسخ ها رو که میبینم دقیقا یاد کنکور پارسال میفتم، وقتی که پاسخنامه ها میاد و در عین ناباوری و بی هیچ استدلالی، بی ربط ترین گزینه درست اعلام میشه!
پس به عنوان پدر پیرتون نصیحت می کنم دست از این مباحثات علمی بردارین ، چون تنها چیزی که واسه بعضی طراح های سوال اهمیتی نداره علمه (خصوصا طراح های درک!)، با بعضی سوالاشون فقط میخوان ثابت کنن که ما خیلی بلدیم!! و کتابای دانشگاهی و استاداتون چرت میگن و هرچی تا حالا خوندین کشک بوده!
هرچند میدونم طاقت نمیارین ولی من شخصا ترجیح میدم حتی وقتی خود پاسخنامه هم اومد اصلا جوابارو چک نکنم!
چون پارسال اینکار رو کردم و کارنامه که اومد درصدهاش حتی با اونی که من از رو پاسخنامه ی خودشون حساب کردم هم فرق داشت...!
از الآن واسه اتفاقی که هنوز نیفتاده غصه نخورین یا الکی شادی نکنین که فردا بخوره تو ذوقتون!
فقط اسکیس
اسکیس
اسکیس
.
.
.
از قرار معلوم فاتحه ی این تاپیک هم با این بیانیه خونده شد. من هم با این کامنت ختم این تاپیک رو اعلام میکنم:w46::eek:

head of flower

عضو جدید
این جوابا کی مییییییییاااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااددددددددددددددددددددد؟؟؟؟ سال بعد آیا؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ دق کردم!!!!

farshid_hashemi

عضو جدید
جمعه

جمعه

این جوابا کی مییییییییاااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااددددددددددددددددددددد؟؟؟؟ سال بعد آیا؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ دق کردم!!!!
جواب تست ها روز جمعه( یعنی 1 هفته بعد آزمون )میاد. البته معمولا زود تر میدن که مارو سورپرایز کنن.

لوتوس

عضو جدید
شمام خیلی حالتون خوبه ها.پارسال دوستم با 1800 روزانه شیراز فبول شده.رتبه 54 حتی ایلام نیاورده.تئوری دلخشکنکی بیش نیست.برا بچه خر خوناست که دمی خوش باشند.:)
نصیحت یک ارشدی;)

donfidelio

عضو جدید
کاربر ممتاز
54 حتی ایلام نیاورده.تئوری دلخشکنکی بیش نیست.برا بچه خر خوناست که دمی خوش باشند.:)
نصیحت یک ارشدی;)

این دوست عزیز در دو جبهه حماسه آفریده، یکی انتخاب رشته، یکی هم اسکیس :D
مطالعات معماری حداقل اصفهان قبول میشد بدون احتساب اسکیس. خود اسکیسم در حد 35% میزد روزانه شیراز و اصفهان و تبریز میاورد.

به هر حال استرس اجتناب ناپذیره مهندس;)

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا