17 پيشنهاد براي عدم ترشيدگي دوشيزگان!!!

Mr.Hyde

عضو جدید
مشاعره هم يادم هست
اما يادت نره منبع شعرها از شاعران معروفي مثل : شكسپير و .....
زياد عجله نكن زمان هم مشخص ميكنم:smile:

E.lahe

عضو جدید
کاربر ممتاز
مشاعره هم يادم هست
اما يادت نره منبع شعرها از شاعران معروفي مثل : شكسپير و .....
زياد عجله نكن زمان هم مشخص ميكنم:smile:
ئـــــــــــــــــــــه
اصلا میگم هر چه میخاد دل تنگت بگو . اسم شاعر و اینا هم لازم نیس
ها ؟

حالا به غیر شکسپیر اسم شاعر دیگه ای رو بلد نیستی ؟

مشاعره هم مشاعره کلمه خواهد بود ، نه مشاعره حرف که از الان بری واسه هر حرف شعر جمع کنی :w42:

Mr.Hyde

عضو جدید
ئـــــــــــــــــــــه
اصلا میگم هر چه میخاد دل تنگت بگو . اسم شاعر و اینا هم لازم نیس
ها ؟

حالا به غیر شکسپیر اسم شاعر دیگه ای رو بلد نیستی ؟

مشاعره هم مشاعره کلمه خواهد بود ، نه مشاعره حرف که از الان بری واسه هر حرف شعر جمع کنی :w42:
اسم شاعر بايد بگيم تا هر دم بيلي حرفي زده نشه
آره شاعر ديگه هم يلدم :smile:
نترس مثل شما نيستم پس رفتار خودتو به ديگرات نسبت نده :warn:

mr.fares

عضو جدید
کاربر ممتاز
گل

گل

:w18:

گفتم که جوابت رو نمیدم...............:w18: میخواستم بدمم حرفات یا حرفای خودم بود یا انقدر تکراری بود که تو پستای قبل جوابت رو دادم و کمامان حرفات مثل همیشه بی سرو ته....... حالا انگلیسی کنار کل کل و بحث یاد بگیر!..........:w15:
کلامه اخر, سوت یادت نره..........:w18: این بارم لطف کردم جوابت رو دادم به علت زیر:
یه بار دیگه به mr.fares از این چیزا بگی میشونمت سرجات.........:w18: اگه با من بودی که از چرندی که گفتی معلومه درست نقل قول بگیر........ کاش اونم گوگل بهت یاد میداد..........:w05::w15:
خیلی اغایی:)

minerva

عضو جدید
سلام.
بچه ها یه سر به این جا بزنید.می دونم نباید توی این قسمت این پست رو بگذارم.اما دیگه داره خیلی دیر می شه.
به هر کسی هم که میشناسید بگید این تاپیک رو بخونه.
یک انسان به کمک همه تون احتیاج داره:cry:
هر كه در اين بزم مقرب تر است.....

Mr.Hyde

عضو جدید
گفتم که جوابت رو نمیدم...............:w18: میخواستم بدمم حرفات یا حرفای خودم بود یا انقدر تکراری بود که تو پستای قبل جوابت رو دادم و کمامان حرفات مثل همیشه بی سرو ته....... حالا انگلیسی کنار کل کل و بحث یاد بگیر!..........:w15:
کلامه اخر, سوت یادت نره..........:w18: این بارم لطف کردم جوابت رو دادم به علت زیر:
یه بار دیگه به mr.fares از این چیزا بگی میشونمت سرجات.........:w18: اگه با من بودی که از چرندی که گفتی معلومه درست نقل قول بگیر........ کاش اونم گوگل بهت یاد میداد..........:w05::w15:
خوب نده ! (میخواستم بدمم ) بدمي ؟:surprised: حرفهاي خودت بي سر و ته :w15:
سوتيت كردم خودت خبر نداري
اولا mr.fares تو اد ليستامه و دوستمه خودت پس بشين سر جات :biggrin: خودت چند ميگي !
فعلا كه گوگل يادت داده !:biggrin:

mr.fares

عضو جدید
کاربر ممتاز
اولا mr.fares تو اد ليستامه و دوستمه خودت پس بشين سر جات :biggrin: خودت چند ميگي !
بي خود :cool:

samira_3001

عضو جدید
کاربر ممتاز

پست پایینیه همین پستت رو بخون! (هرچند به حرفای بی سر و ته تو نمیشه گفت پست!:biggrin:);)

delsey

عضو جدید
اولا آقایون محترم زیاد دلشونو خوش نکنن چون واقعیت جامعه طور دیگه ایه(اکثر پسرا کار و تحصیلاتو پول و تیپ و قیافه و .... درست حسابی ندارن و هیچ دختریم از سر راه نیومده که خودشو دستی دستی بد بخت کنه)(از طرفی سطح توقع دختر خانما بالاست چون اکثرا تحصیلکرده و زیبا و با فرهنگ و ..... اند و همسری که هم شانشون باشه تو جامعه کمتر گیر می آد););)
دوما این mr.farez همیشه تاپیکای قشنگ می زنه و آدم از خوندنشون لذت می بره.آدم باید جنبه ی طنز داشته باشه.طنز این تاپیکم انقدر جنجالی نبود....همه جای دنیا برای رئیس جمهوراشون می ان شعر طنز میگن و کاریکاتورشونو می کشن اونا که رئیس جمهورن بهشون بر نمی خوره تازه کلی هم جایزه می گیرنو تو جاهای عمومی هم ازشون دعوت می شه که بیانو شعرشونو بخونن،حالا تو این طنز بیچاره چی داشت که این قدر شخصیت همه رو خرد کرده،باعث جریحه دار شدن احساساتشون شده و کم کم به اعدام mr.farez بیچاره داره منجر می شه؟؟؟؟:eek::eek::razz::razz:
به نظرم قشنگ بود
مرسی
ممنونmr.farezجان

لکوربوزیه

عضو جدید
در روزها که همگان پیشنهاد می دهند، چه اشکالی دارد دل بچه نشکنید، این نسل جوان کم عقده داره بیشتر عقده ای میشه، فردا می یاد ننه بزرگ که یه پاش لبه گور رو خواستگاری می کننه، فقط به خاطر اینکه در این تایپک زدن تو سرش، عزیر پیشنهاد بده نه هر پیشنهادی، از بزرگان روایت داریم اول تدبیر بد سخن، حتی این ابولقاسم فردوسی که کم حرف نزده شر داریم، نصیحت داریم، ضربالمثل داریم، همه چیز داریم، تاریخ هم داریم، اول فکر بد سخن، امیدوارم در آینده نزدیک اصلاح گردید!

احمد مولا

عضو جدید
این کارا فایده ای نداره
قصه داستان همون اتوبوس جهانگردی هست و اون مورچه :biggrin:
اتوبوس جهانگردی هم که فقط 5 سال به 5 سال رد میشه:biggrin: