◄◄◄ تاپیک مدیریت تالار کنکور و تحصیلات تکمیلی مهندسی برق ►►►

freddy-elec

کاربر فعال مهندسی برق ,
کاربر ممتاز
دوست عزیز یه سر به تاپیک رفع اشکال کنترل خطی بزنید.یه نفر بدجور اونجا رو به هم ریخته

Ice Man

مدیر تالار مهندسی برق
مدیر تالار
پیام هایی که در خصوصی ارسال میشه ربطی به ما نداره و مدیر مسئول های خودش رو داره، ما فقط پست هایی که در تالار برق هست رو بررسی میکنیم و نسبت به اینکه چه افرادی پست های نا مربوط دادن، تبلیغ کردن و یا بحث رو ادامه دادن برخورد میشه/.

Ice Man

مدیر تالار مهندسی برق
مدیر تالار
آقای مدیر اینا به نظر شما دانشجو هستن؟؟؟ اینا پیغاماشون تو پیام خصوصیه منه خودتون قضاوت کنید واسه تبلیغاته کتابای آشغالشون دارن دست به هر کار کثیفی میزنن خودتون بخونید چه توهین های زشتی میکنن اینا بویی از شرافت و انسانیت نبردن البته اینا همه یک نفره و اونم خودتون پست هارو بخونید با من هم نظر میشید.
اول دوست من شما خودتون دارین توهین میکنید که برای این پستتون هم مستحق دریافت اخطار هست.

دوما شما چه کاره هستین که با کس دیگه ای جر و بحث راه می اندازین، اگه پستی به نظرتون مورد داره فقط باید گزارش کنید، کسی که بحث کنه بی برو برگرد اخطار میگیره. البته منظور از بحث بحث های بی مورد کتاب و موسسات و... است، بحث های درسی هیچ عیبی نداره.

سوما به ما مربوط نیست که کی تو خصوصی چی فرستاده، گزارش کنید مدیر مربوطه رسیدگی میکنه.

sanijoon

کاربر فعال تالار مقالات ,
کاربر ممتاز
سلام
ميخواستم بدونم چرا تاپيك كنترل دو ماه مونده به كنكور بايد قفل بشه؟
خب يه عده اونجا رو كردن ميدون جنگ تقصير بقيه چيه؟

Ice Man

مدیر تالار مهندسی برق
مدیر تالار
سلام
ميخواستم بدونم چرا تاپيك كنترل دو ماه مونده به كنكور بايد قفل بشه؟
خب يه عده اونجا رو كردن ميدون جنگ تقصير بقيه چيه؟
به زودی باز میشه.
اجازه بدین جو کمی آروم بشه بعد، اگه اینکار صورت نگیره کاربرانی که اخراج میشن مشکل ساز میشن.

rezaei.sp

عضو جدید
به زودی باز میشه. اجازه بدین جو کمی آروم بشه بعد، اگه اینکار صورت نگیره کاربرانی که اخراج میشن مشکل ساز میشن.
آقا سپاس . :gol:
قبلا فکر میکردیم پادشاهان بر سر تاج و تخت جنگ میکنند و لشگر کشی و نزاع راه میندازن :w13: . الان فهمیدیم که بر سر یک کتاب هم ممکنه جنگ جهانی راه بیفته . :D
عموما این مولتی ها که تازه اکانت باز میکنن مسبب این ماجراها هستند. ما هم میمونیم چی بگیم . :w19:
ولی قاعده اینه که تاپیک رفع اشکال واسه مسائل درسی باشه و نه صحبت درباره کتاب . :razz:

freddy-elec

کاربر فعال مهندسی برق ,
کاربر ممتاز
آقا سپاس . :gol:
قبلا فکر میکردیم پادشاهان بر سر تاج و تخت جنگ میکنند و لشگر کشی و نزاع راه میندازن :w13: . الان فهمیدیم که بر سر یک کتاب هم ممکنه جنگ جهانی راه بیفته . :D
عموما این مولتی ها که تازه اکانت باز میکنن مسبب این ماجراها هستند. ما هم میمونیم چی بگیم . :w19:
ولی قاعده اینه که تاپیک رفع اشکال واسه مسائل درسی باشه و نه صحبت درباره کتاب . :razz:
ماجرا از اینجا شروع شد که من گفتم کتاب کنترل رضایی کدوم سرفصل هاشو بهتر گفته تا فقط اون فصل هارو بخونم.
من اگه تو تاپیک کنترل سوالم رو نمی پرسیدم کجا باید این کارو می کردم؟

Ice Man

مدیر تالار مهندسی برق
مدیر تالار
با عرض سلام

به اطلاع دوستان میرسونیم که از این پس یکی از کاربران با سابقه مون با نام کاربری Joe_Bel به عنوان دستیار مدیر تالار مهندسی برق کنکور و تحصیلات تکمیلی انجام وظیفه خواهند کرد، ضمن تبریک به ایشون و تشکر از دستیار قبلی امیدواریم دوستان همکاری های لازم رو با ایشون داشته باشند.

با تشکر
Ice Man

* F A R Z A D *

عضو جدید
داش یوسف بهت تبریک میگم ، امیدوارم تایپیک رو به روال سال گذشته برگردونی و یک مکانی باشه برای رفع اشکالهای درسی و شارژ روحی که برای این دو ماه باقی مانده واقعا لازمه درکنار هم باشیم و به همدیگه روحیه بدیم نه اینکه جو طوری باشه که همه بخوان از اینجا فرار کنند ، دوستان خواهش همراهی کنید تا این دو ماه رو به بهترین نحو بگذرونیم ، به امید موفقیت بچه های گل تایپیک . . . . .

ashkan 56789

اخراجی موقت
تبریک میگم و امیدوارم که انشااااالله شما دیگه مثله مدیرای قبلی این تالار نباشی موفق باشی ;)

rezaei.sp

عضو جدید
با عرض سلام

به اطلاع دوستان میرسونیم که از این پس یکی از کاربران با سابقه مون با نام کاربری Joe_Bel به عنوان دستیار مدیر تالار مهندسی برق کنکور و تحصیلات تکمیلی انجام وظیفه خواهند کرد، ضمن تبریک به ایشون و تشکر از دستیار قبلی امیدواریم دوستان همکاری های لازم رو با ایشون داشته باشند. با تشکر Ice Man
با عرض صمیمانه ترین تبریکات به Joe Bel عزیز . :w17::w23:
باعث افتخارمونه و اینکه نشاط باشگاه چند برابر میشه . بهترین انتخاب ممکن بوده . :w17:
از مدیریت محترم واسه این اقدام شایسته تشکر میکنم . :w27:

Ice Man

مدیر تالار مهندسی برق
مدیر تالار
با عرض سلام

به اطلاع دوستان عزیز می رسونم از این پس به دلیل مشکلات شخصی در خدمت دستیار عزیز Joe_Bel نخواهیم بود، ضمن تشکر از زحمت های ایشون انشالله دستیار جدید در آینده ای نزدیک معرفی خواهد شد.

در این مدت کوتاه دوستان نسبت به گزارش پست ها حساس تر باشند.

با تشکر

آخرین ویرایش:

Joe_Bel

کاربر فعال تالار مهندسی برق ,
کاربر ممتاز
آخی چرا ما تازه داشتیم بهشون عادت میکردیم :(

سلام دوست من ..

نگران نباشید یوسف کسی نیست در یک جا سلام علیک کند و بعد به آن پشت کند همان طور که مدیر عزیزمون گفتند بنا مشکلاتم نمی توانم پیگیر مدیریت باشم ان شاء الله همه ازم راضی باشید و اگر کسی رو نارحت کردم و کار نادرستی انجام دادم امیدوارم همتون به بزرگواری خودتون مرا عف کنید ... من خداحافظی نکردم بنا به وقت محدودم لازم دونستم که اداره اینجا برام سخت می شود و یک روز شرمنده دوستانم شوم... آرزوی سلامتی و موفقیت برای کل دوستان گلم دارم .... ان شاء الله همیشه شاد باشید
جا دارد از Ice Man عزیز تشکر ویژه کنم که شبانه روز برای تاپیک بدون خستگی تلاش های فراوانی می کند که من قبلا قادر به دیدن این زحمت ها نبودم ان شاء الله خدا ازشون راضی باشد
:gol:

A3MO0ON

عضو جدید
سلام دوست من ..

نگران نباشید یوسف کسی نیست در یک جا سلام علیک کند و بعد به آن پشت کند همان طور که مدیر عزیزمون گفتند بنا مشکلاتم نمی توانم پیگیر مدیریت باشم ان شاء الله همه ازم راضی باشید و اگر کسی رو نارحت کردم و کار نادرستی انجام دادم امیدوارم همتون به بزرگواری خودتون مرا عف کنید ... من خداحافظی نکردم بنا به وقت محدودم لازم دونستم که اداره اینجا برام سخت می شود و یک روز شرمنده دوستانم شوم... آرزوی سلامتی و موفقیت برای کل دوستان گلم دارم .... ان شاء الله همیشه شاد باشید
جا دارد از Ice Man عزیز تشکر ویژه کنم که شبانه روز برای تاپیک بدون خستگی تلاش های فراوانی می کند که من قبلا قادر به دیدن این زحمت ها نبودم ان شاء الله خدا ازشون راضی باشد
:gol:

Joe_Bel; عزیز براتون آرزو میکنم هر جا که هستید موفق باشید و سال نو رو هم پیشاپیش بهتون تبریک میگم امیدوارم سالی پر از لحظه های خوب در انتظارتون باشه.

Ice Man

مدیر تالار مهندسی برق
مدیر تالار
با سلام

دوست عزیزمون mostafa ghodrat در کنار تالارهای قدرت، کتاب برق و نرم افزار برق دستیاری این تالار رو هم به عهده دارن، اقدامات و صحبت های ایشون همانند اقدامات من هست، در نتیجه انتظار داریم همکاری لازم رو با ایشون داشته باشین.

انشالله پس از ارتقاء ایشون به سمت همکار مدیر در آینده نزدیک، احتمال انتخاب دستیار تحصیلات تکمیلی از بین اعضای فعال همین تالار وجود داره.

با تشکر

Joe_Bel

کاربر ممتاز
پیشاپیش تبریک میگم مصطفی جان

Ice Man

مدیر تالار مهندسی برق
مدیر تالار
به درخواست دوست عزیزمون مسعود تاپیک های برنامه ریزی مطالعاتی و رفع اشکال های مربوطه تایید شدند.

دوستانی که علاقه مند هستند با دوستان در برنامه مطالعه گروهی شرکت کنند می توانند در تاپیک های مربوطه شرکت داشته باشند، تاپیک های رفع اشکال موجود کماکان بدون محدودیت و به صورت انفردی جهت استفاده دوستان در دسترس هستند.

در ضمن به پنج تن از دوستان عناوینی داده شد که برای اطلاعات بیشتر می تونید به تاپیک مدیریت تالار مراجعه کنید.

با تشکر

llvll.asoud

کاربر ممتاز
به درخواست دوست عزیزمون مسعود تاپیک های برنامه ریزی مطالعاتی و رفع اشکال های مربوطه تایید شدند.

دوستانی که علاقه مند هستند با دوستان در برنامه مطالعه گروهی شرکت کنند می توانند در تاپیک های مربوطه شرکت داشته باشند، تاپیک های رفع اشکال موجود کماکان بدون محدودیت و به صورت انفردی جهت استفاده دوستان در دسترس هستند.

در ضمن به پنج تن از دوستان عناوینی داده شد که برای اطلاعات بیشتر می تونید به تاپیک مدیریت تالار مراجعه کنید.

با تشکر

ممنون بابت تایید تاپیک ها امیدوارم که این تاپیک ها که به منظور کمک به دوستان باز شده با استقبال مواجه بشه و همه بتونیم اون ساعت و وقتی که توی تالار برق میذاریم به نخو احسنت استفاده کنیم و در راستای ارتقا رتبه ارشدمون باشه

saeeddhk

عضو جدید
کاربر ممتاز
برای مدیریت متاسفم که هر پستی رو پاک میکنه.تا سانسور تو این مملکت باشه

این مملکت به جایی نمیرسه و مردم عقده ای تر میشن

Ice Man

مدیر تالار مهندسی برق
مدیر تالار

دوست عزیز فکر کنم شما یه حرفایی تو جامعه واقعی شنیدید و خواستین اینجا هم تکرار میکنین.

شما بعد سه سال عضویت فرق پست با اسپم را نمیدونید، پست شما اسپم بود که پاک شده.
ارشد میخواید چیکار کنید؟؟؟
دخترا برید شوهر کنید.پسرا هم برید دنبال یه کار زن بگیرید
(ستاد کاهش داوطلبان ارشد)

من شخصا همیشه از انتقادات استقبال کردم و می کنم و دوستان هم در جریان هستن ولی انتقادی که از پایه غلط باشه را هم قبول ندارم و جهت تنویر افکار دوستان دیگر با دلایلش رد میکنم.

در ضمن در پست سوم همین پست نوشته شده:
با سلام

همانند تاپیکهای گذشته در این تاپیک هم باید به این نکته اشاره کرد که از ارسال هرگونه اسپم خودداری کنید تا مشکلات گذشته پیش نیاد.

هرگونه اسپم، شروع بحث و یا حتی ادامه دادن و شرکت در بحث، تبلیغات پنهان و آشکار و توهین به موسسات و اساتید و علی الخصوص سازمان های دولتی شامل اخطار خواهد بود.

دوستان پست های مورد دار رو فقط توسط ابزار گزارش به ما اطلاع دهند و وارد هیچگونه بحثی نشن.

با تشکر

aaaqaz

عضو جدید
اقای ICE man
سلام
خواستم نام کاربری رو به AliAhmadi تغییر بدم چون که موقع ثبت نام دو سال پیش الکی زدم aaaqaz
که مدیر گفت باید دارای شرایط بالای 2000 امتیاز و ... باشید
حالا بنده ی سوال دارم:
آیا سخته که بخوام با از اول یک اکانت بسازم (عضو شم) و نام کاربریشو بزارم ALiahmadi
نه راحته اما واقعا واسه شما متاسفم که چنین شرط مسخره ای میزارید
خب من هر روز در گیر کار و ... ام نمی تونم که بیام هر روز پست بزارم که امتیاز بگیرم
واقعا از شما توقع دارم دیگه لاقل این سایت رو مثل بازار کار نکنید که باید nسال سابقه کار داشته باشی
باید نمی دونم ....
شاید ما ایرانیا همه مثل همیم که این وضعمونه!

saeeddhk

عضو جدید
کاربر ممتاز
دوست عزیز فکر کنم شما یه حرفایی تو جامعه واقعی شنیدید و خواستین اینجا هم تکرار میکنین.

شما بعد سه سال عضویت فرق پست با اسپم را نمیدونید، پست شما اسپم بود که پاک شده.

من شخصا همیشه از انتقادات استقبال کردم و می کنم و دوستان هم در جریان هستن ولی انتقادی که از پایه غلط باشه را هم قبول ندارم و جهت تنویر افکار دوستان دیگر با دلایلش رد میکنم.

در ضمن در پست سوم همین پست نوشته شده:

خوب من تو واقعیت زندگی میکنم.شما هم که آواتارت گویای خیلی از چیزا هست

جای حرفی واسه گفتن نمیذاره

بعدشم اینکه من خیلی از فروم ها میرم پست میذارممممم

ولی هر تاپیکی باید یه بحثی توش باشه.شما میخواید تاپیک خیلی خشک باشه

مثل پادگان باشه.درسته عزیز مدیری دستت بازه میتونی پاک کنی.میتونی پاک نکنی

ولی این کارا بچه بازیه که هر پستی رو دیدیم سریع بیایم پاکش کنیم

من خودم آدم جدی هستم.ولی سعی میکنم همیشه هم طنز تو نوشته هام باشه.

حالا ازاین 100 خورده صفحه شما اومدی زوممم کردی رو پست مننننننننن؟؟؟؟؟؟؟؟

اینجا رو لطفا مثل پادگان نکن.حالا آواتارتو دیدی یه خرده جوگیر شدی بهت حق میدم

بعدشم این پست من توهین به کدوم موسسه یا سران مملکت بود؟؟؟:biggrin:

آخرین ویرایش:

Ice Man

مدیر تالار مهندسی برق
مدیر تالار
اقای ICE man
سلام
خواستم نام کاربری رو به AliAhmadi تغییر بدم چون که موقع ثبت نام دو سال پیش الکی زدم aaaqaz
حالا بنده ی سوال دارم:
آیا سخته که بخوام با از اول یک اکانت بسازم (عضو شم) و نام کاربریشو بزارم ALiahmadi
خب من هر روز در گیر کار و ... ام نمی تونم که بیام هر روز پست بزارم که امتیاز بگیرم
واقعا از شما توقع دارم دیگه لاقل این سایت رو مثل بازار کار نکنید که باید nسال سابقه کار داشته باشی
باید نمی دونم ....
دوست عزیز مسایلی مثل تغییر نام و... به ما مربوط نمیشه، به مدیریت سایت مربوط میشه.

مسایل داخل تالار برق به ما مربوط میشه.

خوب من تو واقعیت زندگی میکنم.شما هم که آواتارت گویای خیلی از چیزا هست

جای حرفی واسه گفتن نمیذاره

بعدشم اینکه من خیلی از فروم ها میرم پست میذارممممم

ولی هر تاپیکی باید یه بحثی توش باشه.شما میخواید تاپیک خیلی خشک باشه

مثل پادگان باشه.درسته عزیز مدیری دستت بازه میتونی پاک کنی.میتونی پاک نکنی

ولی این کارا بچه بازیه که هر پستی رو دیدیم سریع بیایم پاکش کنیم

من خودم آدم جدی هستم.ولی سعی میکنم همیشه هم طنز تو نوشته هام باشه.

حالا ازاین 100 خورده صفحه شما اومدی زوممم کردی رو پست مننننننننن؟؟؟؟؟؟؟؟

اینجا رو لطفا مثل پادگان نکن.حالا آواتارتو دیدی یه خرده جوگیر شدی بهت حق میدم

بعدشم این پست من توهین به کدوم موسسه یا سران مملکت بود؟؟؟:biggrin:
پسر خوب هموطور که نوشتم اسپم تو این تالار ممنوع هست، اندازه موهای سر شما تو فرومهای داخلی و خارجی من فعالیت دارم و داشتم، هر تالار و سایتی قوانین مربوط به خودش را داره، اینها محیط علمی هست، محیط اسپم بازار نیست.

تو اون فرومها هم اگه از این پستها ارسال میکنین که وای به حال اون فروم ها.

کسی که با پست های علمی اینجا باشه ما همه جور در خدمتش هستیم، کسی که بخواد اسپم بده و ... طبق قوانین برخورد میکنیم.
اسپم شما در ضمن طبق قوانین اخطار هم داره که من ندادم.

bahram1992

عضو جدید
من هم بسیار از آقای iceman شاکی هستم
تازه پست های شما پاک شد فقط‌ ، پست من حتی شامل اخطار و امتیاز منفی هم شد به دلیل توهین به مقدسات!
ولی به هر حال ما ایرانیا باید یاد بگیریم یه چیز رو اون هم اینه که شرایط و قوانین رو نخونده وارد بحث میشیم انتظار برخورد داشته باشیم و ناراحت نشیم.
مثل نصب نرم افزار که فقط تیک accept رو میزنیم فقط!
بالاخره همیشه قانون بد بهتر از بی قانونیه.

mostafa ghodrat

همکار مدیر مهندسی برق
کاربر ممتاز

. سانسور تو مملکت به تاپیک علمی ارشد چه ربطی داره. با طنز و خنده هم مملکت به جایی نمیرسه ) اقای ایس من به اندازه من سخت گیر نیست. بعد از این همه زحمتی که برای تالار کشیدن میخوان جو تاپیک مرتبط با موضوعش باشه. علمی نه طنز امیز . تاپیک های طنز امیز تو باشگاه زیاد هست هم من میتونم مشارکت کنم هم شما ولی به شرطی که بدونم جاش کجاست.موفق باشید .

اقای ICE man
سلام
حالا بنده ی سوال دارم:
باید نمی دونم ....
نام کاربری به مدیر تالار برق چه ارتباطی داره دوست من ؟!برو قسمت انتقادات . پیشنهادات باشگاه به مدیران سایت بگو. گذاشتن این قوانین هم دلیل داره .

saeeddhk

عضو جدید
کاربر ممتاز
. سانسور تو مملکت به تاپیک علمی ارشد چه ربطی داره. با طنز و خنده هم مملکت به جایی نمیرسه ) اقای ایس من به اندازه من سخت گیر نیست. بعد از این همه زحمتی که برای تالار کشیدن میخوان جو تاپیک مرتبط با موضوعش باشه. علمی نه طنز امیز . تاپیک های طنز امیز تو باشگاه زیاد هست هم من میتونم مشارکت کنم هم شما ولی به شرطی که بدونم جاش کجاست.موفق باشید .

نام کاربری به مدیر تالار برق چه ارتباطی داره دوست من ؟!برو قسمت انتقادات . پیشنهادات باشگاه به مدیران سایت بگو. گذاشتن این قوانین هم دلیل داره .

چرا ربط داره.اونا سانسور میکنند.یکی هم مثل تو که عشق مدیریت داری.جوگیر میشی

بالا