یک دقیقه سکوت برای آرامش روح Adrineh و دوستش که حالا دیگه در بین ما نیستن

mehdipesse

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
از كي تا حالا شما سنت نگه دار شدي؟؟؟؟؟:surprised:
بعدشم من اگه بخوام بگيرم ، براي مرحله ي اول 5 تا با هم ميگيرم.....
تك تك اصلا مناسب نيست.....اين استراتژي مخصوص خودمه....:surprised::D
خب حالا نميخواد استراتژيت رو به رخ من بكشي
حالا 5 تا زن بياد اينجا بله رو ميگي؟

mohsen-gh

مدیر تالار فلسفه
مدیر تالار
خب حالا نميخواد استراتژيت رو به رخ من بكشي
حالا 5 تا زن بياد اينجا بله رو ميگي؟
فقط خواهشا ميدين وطن باشه.....:D:biggrin:
ديگه از خارجي خوشمان نمي آيد....به دلايل خاص كه گفتنش صحيح نيست و به شما هم توصيه ميشود بازگو نفرماييد....;)

mehdipesse

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
فقط خواهشا ميدين وطن باشه.....:D:biggrin:
ديگه از خارجي خوشمان نمي آيد....به دلايل خاص كه گفتنش صحيح نيست و به شما هم توصيه ميشود بازگو نفرماييد....;)
مگه زنهاي خارجي گاز ميگيرن كه نميخواي؟

#nobody#

عضو جدید
کاربر ممتاز
یچه ها شما مثلا مسلمونید .این تاپيک به عنوان ابراز تاسف برای فوت یک انسان زده شده . خیلی بده که با مسخره بازی خاطر صاحب عزا رو ناراحت کنید

منم تسلیت میگم .

مگه از این قطره ها بیشتر از اینم میشه توقع داشت

آقا محسن امضاتو که میخوندم یه شخصیت دیگه برام تداعی میشد

mehdipesse

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
یچه ها شما مثلا مسلمونید .این تاپيک به عنوان ابراز تاسف برای فوت یک انسان زده شده . خیلی بده که با مسخره بازی خاطر صاحب عزا رو ناراحت کنید

منم تسلیت میگم .
بنده صاحب عذا هستم ... شما؟

mohsen-gh

مدیر تالار فلسفه
مدیر تالار
مگه از این قطره ها بیشتر از اینم میشه توقع داشت

آقا محسن امضاتو که میخوندم یه شخصیت دیگه برام تداعی میشد
لطفا مباحث سياسي رو وارد بحث نكنيد....

اتفاقا چون به امضام پايبندم داريم اين پستا رو ميزنيم عزيز....:gol:

خواهشا زود قضاوت نكنيد...:gol:

mohsen-gh

مدیر تالار فلسفه
مدیر تالار

منم تسلیت میگم .
فكر نميكنم مسخره بازي باشه....

يه كمي تامل كنيد متوجه ميشيد....:gol:

fatam

عضو جدید
کاربر ممتاز
راستش براي منم خيلي عجيب بود اين ماجرا!
ولي سه حالت داره!:

1- اين دوست خوبمون از دنيا رفته (احتمال خيلي كم ماجرا!) كه خب خدا رحمتش كنه.:cry:

2- اين دوستمون از دنيا نرفته، به همراه جمعي از دوستان الان داره به ريش ما ميخنده! يا شايدم يه يوزر ديگه ساخته براي خودش و ...!

3- اين دوستمون ميخواسته از باشگاه بره، گفته جمعي از دوستان رو سركار بذارم و بعد برم! كه خب اين رسمش نبود! به ما ميگفت براش يه گودباي تاپيك ميزديم و مراسم مخصوص ميگرفتيم! با عزت و احترام بدرقه اش ميكرديم!

خب، درصورت صحت احتمال اولي، كه واقعا ناراحت كننده است! :( اميدوارم اون دوستشون با پسوردي كه دارن بيان و توضيحات بيشتر به ما بدن!

در مورد احتمالاي 2 و 3، عزيزم راه توبه بازه، بيا و اعلام وجود كن! مطمئن باش ازينكه نمردي ما خوشحال ميشيم! ميگيم تخفيف در مجازاتت هم درنظر بگيرن!

بازم ميگم، اميدوارم گزينه 1 نباشه!

همين
يا حق:gol:

baroonearamesh

عضو جدید
کاربر ممتاز
خدایشان بیامرزد ... و روحشان قرین رحمت در جوار امن الهی .....

گرچه بعضی از زنده ها از جمله خودم بیشتر به ارمزش نیازمندیم ...

برای همه دعا کنید ...

armstrong

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
راستش براي منم خيلي عجيب بود اين ماجرا!
ولي سه حالت داره!:

1- اين دوست خوبمون از دنيا رفته (احتمال خيلي كم ماجرا!) كه خب خدا رحمتش كنه.:cry:

2- اين دوستمون از دنيا نرفته، به همراه جمعي از دوستان الان داره به ريش ما ميخنده! يا شايدم يه يوزر ديگه ساخته براي خودش و ...!

3- اين دوستمون ميخواسته از باشگاه بره، گفته جمعي از دوستان رو سركار بذارم و بعد برم! كه خب اين رسمش نبود! به ما ميگفت براش يه گودباي تاپيك ميزديم و مراسم مخصوص ميگرفتيم! با عزت و احترام بدرقه اش ميكرديم!
خب، درصورت صحت احتمال اولي، كه واقعا ناراحت كننده است! :( اميدوارم اون دوستشون با پسوردي كه دارن بيان و توضيحات بيشتر به ما بدن!
در مورد احتمالاي 2 و 3، عزيزم راه توبه بازه، بيا و اعلام وجود كن! مطمئن باش ازينكه نمردي ما خوشحال ميشيم! ميگيم تخفيف در مجازاتت هم درنظر بگيرن!

بازم ميگم، اميدوارم گزينه 1 نباشه!
همين
يا حق:gol:

بله واقعا که گل گفتید.
مرحوم از دوستان نزدیک من بود.:)
و توی این باشگا تنها شماره موبایل من رو داره.:redface:
یعنی خودم بهش دادم.ولی خب هیچ وقت تماسی نگرفت.:mad:
به عنوان یه دوست کلا بهش مشکوک بودم.(متاسفم که اینو دارم میگم):cry:
ولی خب رفتارش اینجوری بود.امیدوارم که گزینه ی 1 درست نباشه.و اگه این پستها رو داره می خونه ازش میخوام که به من زنگ بزنه. :gol:

nazila65

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام بچه ها
نمی تونم حتی بگم که چقدر ناراحتم:cry::cry::cry::cry::cry::crying2::crying2::crying2::crying2::crying2::crying2::crying2:
حالا دیگه داداشم در بینمون نیست
این جا تایپیک عزاداری برای داداشمه
ادوارد عزیزم
کسی که زمانی که به محبت نیاز داشتم بدون اینکه چیزی ازم بخواد و حتی منو بشناسه بهم محبت کرد
داداش ادواردم دوست دارم و آرزو می کنم که روحت قرین آرامش پروردگار باشه و در فیض عیسی مسیحمون باشی

از تمامی کسانی که این تایپیک رو می خونن خواهش می کنم تا به احترام روح داداش ادوارد یک دقیقه سکوت کنن.
یک دقیقه سکوت...
منم از خدا آرامش برای روحش می طلبم:gol:

phalagh

مدیر بازنشسته
متاسفم واقعا...
عنوان تاپيك رو ديدم ياد تولدش افتادم و عيد كريمس. جا خوردم.
ولي متاسفم. فكر كنم به اندازه كافي دغدغه و ناراحتي داشته باشيم كه ديگه جايي براي اين شوخي هاي بيجا و بي مزه نمونده باشه.
جدا از دغدغه هاي شخصي الان 9 ماهه كه همه درگيريم. به اندازه كافي ناراحتي هست. لزومي نداره با اين تاپيكاي الكي بيشترش كنيد.
قشر تحصيلكرده جامعه...

TELLI

عضو جدید
بچه ها تورو خدا شمارو قرآن بگید دروغه
من باور نیکنم تورو خداااااااااااا

@spacechild@

عضو جدید
من که باور نمی کنم یعنی نمی خوام باور کنم.امکان نداره بابا چندروز پیش بود با هم کلی خندیدیم این جا.نه...ادوارد زندست خسته شده بوده میخواسته یه کم مزه بریزه متفاوت خداحافظی کرده باشه اومده گفته من مردم که دیگه مجبور نباشه دونه دونه جوابمون بده.نه!ادی جون زندست.منم هرروز براش پیام میدم.آخه ادی رو چه به این حرفا.خیلی مهربون هست ولی لوسه
حتی نمی خوام به این چیزی که پیام اومده بود فک کنم چه برسه به باور.
دارم دیوونه میشم.

حمید...HaMiD

عضو جدید
کاربر ممتاز
دوستان عزیز از همگیتون سپاسگذارم که در این تایپیک شرکت کردید
برای برادرم ادوارد عزیزم آرزو دارم که در جلال عیسی مسیح باشه
آمین آمین

saba888

عضو جدید
کاربر ممتاز
دوستان عزیز از همگیتون سپاسگذارم که در این تایپیک شرکت کردید
برای برادرم ادوارد عزیزم آرزو دارم که در جلال عیسی مسیح باشه
آمین آمین

ببخشيد مي شه شما يه كم توضيح بدين كه از كجا مطمئن هستيد؟؟؟؟

معمار67سبز

عضو جدید
کاربر ممتاز
من باورم نمی شه اون هر روز واسم عکس می فرستاد :cry:
نمی تونم باور کنم
تو از کجا مطمئنی آخه، شاید فقط می خواسته شوخی کنه......................

saba888

عضو جدید
کاربر ممتاز
من باورم نمی شه اون هر روز واسم عکس می فرستاد :cry:
نمی تونم باور کنم
تو از کجا مطمئنی آخه، شاید فقط می خواسته شوخی کنه......................

كسي كه اين طوري مطمئن حرف مي زنه بايد يه دليل قانع كننده داشته باشه با دليل و مدرك حرف بزنه نه اينكه بياد دو كلمه بگه و زود بذاره بره!!!
آقاي حميد خان مطمئن باش كه همه ما انسانيم و احساسات داريم ولي در عين حال منطق!!
لطف كن بيا و مارو توجيه كن!!!
شما كه مي گي وظيفه سنگيني به دوشت گذاشته شده اول راه بيا و بقيه رو روشن كن تا هركسي از طرف خودش هرچي دوست داره نگه ولي دليل بيار و مدرك!!! چون با يه سري بچه مهدكودكي طرف نيستي با يه قشر تحصيل كرده طرفي كه لحظه هاشونو (هر چند در فضاي مجازي ) با اين آقا گذروندن براش تولد گرفتن باهاش شادي كردن براي دوستش دعا كردن و ختم قرآن گرفتن و صلوات فرستادن!! و تو غمش شريك شدن!! پس حقشون اين نبود!!!

پس حق دارن كه جواب سوالشونو با دليل و منطق بگيرن نه با حدس و گمان!!!

معمار67سبز

عضو جدید
کاربر ممتاز
كسي كه اين طوري مطمئن حرف مي زنه بايد يه دليل قانع كننده داشته باشه با دليل و مدرك حرف بزنه نه اينكه بياد دو كلمه بگه و زود بذاره بره!!!
آقاي حميد خان مطمئن باش كه همه ما انسانيم و احساسات داريم ولي در عين حال منطق!!
لطف كن بيا و مارو توجيه كن!!!
شما كه مي گي وظيفه سنگيني به دوشت گذاشته شده اول راه بيا و بقيه رو روشن كن تا هركسي از طرف خودش هرچي دوست داره نگه ولي دليل بيار و مدرك!!! چون با يه سري بچه مهدكودكي طرف نيستي با يه قشر تحصيل كرده طرفي كه لحظه هاشونو (هر چند در فضاي مجازي ) با اين آقا گذروندن براش تولد گرفتن باهاش شادي كردن براي دوستش دعا كردن و ختم قرآن گرفتن و صلوات فرستادن!! و تو غمش شريك شدن!! پس حقشون اين نبود!!!

پس حق دارن كه جواب سوالشونو با دليل و منطق بگيرن نه با حدس و گمان!!!

به خدا راست می گه..........من یکی دارم دیوونه می شم