یه سوال...یا بهتره بگم مقایسه...

i am alone

عضو جدید
بچه ها بنظرتون مهندسی معماری بهتره یا نفت...؟؟من معماری قبول شدم...واسه آزاد هم نفت شیراز(بهره برداری)...بنظرتون اگه برم نفت...اونم بهره...که شنیدم واسه دخترا همچین خوب نیست و کار نداره...صرف میکنه برم شیراز؟؟؟؟میگن مخزن بهتره...تازه من عاشق معماریم...مگه معمار نمیتونه آیندشو تامین کنه...؟!!!من نمیدونم چیکار کنم..لطفا راهنماییم کنین دوستان...ثبت نام شروع شده!!!

mohandese.motefakker

عضو جدید
کاربر ممتاز
بچه ها بنظرتون مهندسی معماری بهتره یا نفت...؟؟من معماری قبول شدم...واسه آزاد هم نفت شیراز(بهره برداری)...بنظرتون اگه برم نفت...اونم بهره...که شنیدم واسه دخترا همچین خوب نیست و کار نداره...صرف میکنه برم شیراز؟؟؟؟میگن مخزن بهتره...تازه من عاشق معماریم...مگه معمار نمیتونه آیندشو تامین کنه...؟!!!من نمیدونم چیکار کنم..لطفا راهنماییم کنین دوستان...ثبت نام شروع شده!!!

نفت خوبه ولی دانشگاه سراسری نه آزاد. از طرفی این روزا پول واسه درس خواندن هزینه کردن واقعا بی معنیه.

واسه معمار و یا کلا مهندسی های دیگه مثه عمران و مکانیک و برق دیگه به اون صورت فرصت شغلی وجود نداره مگه اینکه تو کارت خیلی خبره باشی.

ولی با اینحال در نهایت پیشنهاد من به شما با توجه به اینکه خانم هستی همون مهندسی معماری هست

delpier0

کاربر بیش فعال

با توجه به توضیحاتت و اینکه دختر هستی 100% معماری ...

R.N.Z

عضو جدید
کاربر ممتاز
معماری بخونی بهتره
مهندس نفت آقا میشناسم که شاگرد مغازه طلا فروشی شده آخه آزاد خونده

...ARASH...

عضو جدید
دوستش داري،واسه جنس دختر رشته مناسبيه و ظاهرا دانشگاش شهر خودت هم هست،پس همون معماري بهتره
بحثه درآمد هم واسه يه دختر لااقل از نظره من،نه كه ملاك نباشه ها حدااقل اون اندازه كه يه پسر بهش فك ميكنه دختر بهش نبايد اهميت بده

نفت،آزاد،اونم يه شهره ديگه،واسه يه دختر !!
ممكنه اتفاقات پيش بيني نشده اي تو سرنوشت آدم رقم بزنه

اگه خواهره خودم بود،قطعا رو معماري تاكييد ميكردم

sevda66

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
دوسته من اگه وارد بازار کار میخوای بشی با این اوضاعه شغلی و جنسیتی شدن رشته هایی مثه نفت که خود پسرا هم سرگردون کرده 100% معماری ارجعیت داره. شک نکن..
پیروز باشی.

i am alone

عضو جدید
از همه تون ممنونم بابت راهنمایی...یکدلم کردین...آره علاقه م یجور خاصه...فک کنم این مهمتره...:w11:جواباتون منطقی و به جاست...بازم تشکر...;):w27:

mohsen victor

عضو جدید
کاربر ممتاز
نفت خوبه ولی دانشگاه سراسری نه آزاد. از طرفی این روزا پول واسه درس خواندن هزینه کردن واقعا بی معنیه.

واسه معمار و یا کلا مهندسی های دیگه مثه عمران و مکانیک و برق دیگه به اون صورت فرصت شغلی وجود نداره مگه اینکه تو کارت خیلی خبره باشی.

ولی با اینحال در نهایت پیشنهاد من به شما با توجه به اینکه خانم هستی همون مهندسی معماری هست

شما تو همه ی مسایل همینقدر خبره هستی؟؟؟؟؟؟

اتفاقا واسه بچه های معماری و عمران کار فراوونه
میتونی جواز کار مهندسیتو بگیری نظارت یا اجرا انجام بدی
البته تحصیل تو شهر خودت یا شهری که نزدیک تره واسه
شما که خانم هستی باید جز الویت ها باشه
موفق باشی

i am alone

عضو جدید
نفت با ارزش تره ولی خب ازاد نه.سراسری
پس چرا معمولا میگن فرقی نداره آزاد یا دولتی و اصل کار به تلاش خودت برمیگرده؟خوب اگه واسه فوق دولتی بتونم قبول شم چطور؟بازم از پایه کارم بنظرتون سست میمونه؟

بالا