یه سوال جدی

oneunited

عضو جدید
کاربر ممتاز
شما چی فکر میکنین؟ به نظرتون واقعا یک مهندس هستین یا فقط مدرک گرفتین یا می خواین بگیرین؟

.Soheil

عضو جدید
کاربر ممتاز
میشه بیشتر سوالتو تشریح کنی؟
بالاخره هر کس در باورش خودشو مهندس میدونه ......اگر منظورت یه سطح سواد و مخلفاتش باشه بازم بستگی داره به معیارش .....نه نسبت به مهندسین مکانیک اروپایی یا آمریکایی مهندسین مکانیک ما با تلسکوپ هابل هم دیده نمیشند

wall_E

عضو جدید
من دلم می خواد که یه مهندس واقعی بشم....اما فکرکنم که نه نمی شه ...

oneunited

عضو جدید
کاربر ممتاز
من می خوام واقعا یه مهندس بشم.....:w05:

امیدوارم همین طور بشه
میشه بیشتر سوالتو تشریح کنی؟
بالاخره هر کس در باورش خودشو مهندس میدونه ......اگر منظورت یه سطح سواد و مخلفاتش باشه بازم بستگی داره به معیارش .....نه نسبت به مهندسین مکانیک اروپایی یا آمریکایی مهندسین مکانیک ما با تلسکوپ هابل هم دیده نمیشند

منظورت چه معیاری هست؟
من پرسیدم که با این وضعیتی که الان د اری,که فقط خودت می دونی , می شه به عنوان یک مهندس مکانیک کار بلد روت حساب کرد؟

.Soheil

عضو جدید
کاربر ممتاز
منظورت چه معیاری هست؟
من پرسیدم که با این وضعیتی که الان د اری,که فقط خودت می دونی , می شه به عنوان یک مهندس مکانیک کار بلد روت حساب کرد؟
فعلا نه
چرا که هنوز 3 سال کار دارم
توی بازار کار هرکی بیشتر بلد باشه زودتر جذب میشه بر همین اساس تلاشمو میکنم کار بلد باشم

oneunited

عضو جدید
کاربر ممتاز
فعلا نه
چرا که هنوز 3 سال کار دارم
توی بازار کار هرکی بیشتر بلد باشه زودتر جذب میشه بر همین اساس تلاشمو میکنم کار بلد باشم

امیدوارم

بازار کار که وضعش افتضاحه , کمتر از فوق لیسانس که داشته باشی , اصلا به مدرکت نگاه نمی کنن

...pianist

عضو جدید
کاربر ممتاز
امیدوارم

بازار کار که وضعش افتضاحه , کمتر از فوق لیسانس که داشته باشی , اصلا به مدرکت نگاه نمی کنن

ولي تا اونجايي كه من اطلاع دارم آلان فقط ازت كار ميخوان! يعني بايد كار بلد باشه حالا مدركت هرچي كه باشه مهم نيست فقط بايد بتوني راضيشون كني.

sadena.1989

عضو جدید
كي از دانشگاه مهندس بيرون مياد....
دانشگاه فقط يه مدرك ميده.....
من كه الان دارم كلاساي مرتبط بارشتمو بيرون ميرم كه اگه خدا خواست موقع فارق التحصيلي مهندس باشم.....
البته الان واقعا كسي به مدرك و معدل مدركت كاري نداره....من كسايي رو مي شناسم كه بدون داشتن مدرك ليسانس دارن كار مي كنن....چون الان تخصص مهمتر از مدركه......

موفق باشيد.....
اميدوارم هممون مهندس بشيم......