یادگیری برنامه نویسی

sasy_mc90

عضو جدید
من دانشجوي مكانيكم ولي دوست دارم برنامه نويسي ياد بگيرم.كمكم كنيد چه كلاسي برم و چي رو ياد بگيرم كه خوب باشه و بدرد بخوره.مرسي:D

JavadMessi

مدیر بازنشسته
یه جا دیگه این تاپیکو زده بودید
برای چه کاری می خواهید

sasy_mc90

عضو جدید
دادش ميخوام خود اشتغالي داشته باشم.خيليا ميگن c/c++ خيلي خوبه.نظر شما چيه؟اگه برم چقدر طول ميكشه كه ياد بگيرم؟

targol_1985

عضو جدید
مدت زمان یادگیریش بستگی به علاقه و وقتی که می ذارید داره .c,c++ برای شروع خوبه و اما در مراحل بعدی و مخصوصا برای مقاصد تجاری باید با زبانهایی مثل C#وVB.netو Delphi و... کار کنید .
اگه c++ رو برای شروع انتخاب کردید بگید تا جزوه اموزشی که خودم از اون شروع به یادگیری برنامه نویسی کردم و خیلی هم روان و قابل فهمه رو بذارم براتون . و البته بهتره که سوالاتتون رو در مورد هر زبان برنامه نویسی در بخش مربوط به خودش مطرح کنید

Khashayar jan

عضو جدید
منم تازه كارم و ميخوام c++ ياد بگيرم
اه ميشه جزوتون رو لطف كنيد
خيلي ممنون

zahra_70

عضو جدید
كمك

كمك

سلا من برنامه نويسيم افتضاحه چيكار كنم؟خيلي دوست دارم ياد بگيرم ولي نميدونم چطوري شروع كنم ترم اول كارشناسيم و كارداني تموم كردم:(

zahra_70

عضو جدید
سلام.من از پايه برنامه نويسي خرابم كتاب الگوريتم خوبي ميشه معرفي كنيد ك بگيرم؟:(واقعا سايت عالييييييييييييييييييييييييي داريد.موفق باشيد.ممنون

saber13

عضو جدید
سلام
دوستان برای بالا بردن درک برنامه نویسی زبان سی چه منبعی را پیشنهاد میکنید ؟ به خصوص در مورد الگوریتم نویسی.
با تشکر

irpersian20

عضو جدید
سلام
دوستان برای بالا بردن درک برنامه نویسی زبان سی چه منبعی را پیشنهاد میکنید ؟ به خصوص در مورد الگوریتم نویسی.
با تشکر
مباني الگوريتم و فلوچارت جعفر نژاد قمي براي الگوريتم نويسي كتاب مناسبي هست.

irpersian20

عضو جدید
سلام.من از پايه برنامه نويسي خرابم كتاب الگوريتم خوبي ميشه معرفي كنيد ك بگيرم؟:(واقعا سايت عالييييييييييييييييييييييييي داريد.موفق باشيد.ممنون
مباني الگوريتم و فلوچارت جعفر نژاد قمي براي الگوريتم نويسي كتاب مناسبي هست.

ghasedak3033

عضو جدید
سلام دوست عزیز
من خودم کتاب طراحی الگوریتم جعفرنژادقمی روخوندم.نمیدونم دیگه دوستان کتاب مفید دیگه ای سراغ دارن یا نه.اما کلاً مباحث تقریبا یکسان هست توی همه ی کتابا.
موفق باشید;)

arh66

عضو جدید
من دانشجوي مكانيكم ولي دوست دارم برنامه نويسي ياد بگيرم.كمكم كنيد چه كلاسي برم و چي رو ياد بگيرم كه خوب باشه و بدرد بخوره.مرسي:D

ببین دوست من
اگه می خوای برنامه نویسی کار کنی بهتر است که زبان #C را انتخاب کنید می دونی واسه چی؟ چون مایکروسافت اومد از شی گیرایی ++C و امنیت JAVA و سادگی VB استفاده کرد و فاکتور گرفت تو #C پیاده کرد و در حال حاضر خیلی خوب زبانی است

neegahin

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام دوستان من میخوام برنامه نویسی یاد بگیرم اما نمیدونم از کجا شروع کنم لطفا منو راهنمایی کنید..

فاطمه طالبی

کاربر بیش فعال
برای یاد گیری برنامه نویسی بهتر است با یک زبان ساده مثل VB6 یا HTML شروع کنین که خسته کننده نباشه براتون و راحت تر آشنا بشین. نه اینکه اول بسم الله برین سراغ یه زبان برنامه نویسی مشکل چون اینجوری زود ناامید میشین! خلاصه از صفر و آسون شروع کنین. موفق باشید

Sarp

مدیر بازنشسته
برای یاد گیری برنامه نویسی بهتر است با یک زبان ساده مثل VB6 یا HTML شروع کنین که خسته کننده نباشه براتون و راحت تر آشنا بشین. نه اینکه اول بسم الله برین سراغ یه زبان برنامه نویسی مشکل چون اینجوری زود ناامید میشین! خلاصه از صفر و آسون شروع کنین. موفق باشید
برای یادگیری برنامه نویسی مهم یادگیری مفاهیم برنامه نویسیه
نه یادگیری زبانی خاص

تا زمانی که متوجه نشوید شی گرائی (برای مثال) چیه و کلاس چیه ، یادگیری و حفظ کردن چن تا کد مثلا زبان سی شارپ هم بی ثمر خواهد بود

من بابک تا زمانی که معنی اشاره گر و کاربردش رو ندونم با حفظ کردن دو تا کاراکتر * و & هم نخواهم توانست از امکان مدیریت حافظه زبانی مثل ++C استفاده بکنم

برنامه نویسی هنر حل مسله است
هنر حل مسئله حفظی نیست
یادگیری مفهوه