گیییییییییییر کردم کمک

ali hoseini

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
هیچ کدوم
ملاکهای دیگه ای پیدا کن.
هر دوش به یه اندازه بهتره، البته اگه علاقه همین جور الکی و یهو شکل گرفته باشه

mg13579

عضو جدید
هیچ کدوم
ملاکهای دیگه ای پیدا کن.
هر دوش به یه اندازه بهتره، البته اگه علاقه همین جور الکی و یهو شکل گرفته باشه

من منظورم درسمه هااااا

دنباله علاقم برم یلا درامد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

ali hoseini

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
من منظورم درسمه هااااا

دنباله علاقم برم یلا درامد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
آاها
البته من کلی گفتم. ولی تو درستون دنبال درآمد برید. به شرطی که از اون رشته ی با درآممد زیاد ، بدتون نیاد و به هر دو علاقه داشته باشید، منتهی به یکی بیشتر و به یکی کمتر

hiva13

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
به نظر من دنبال علاقه تون برین پولو میشه ازراهای دیگم بدست آورد

scorpion_tur

عضو جدید
کاربر ممتاز
من الان تا آخرش رفتم
اول برو دنبال درآمد بعد دنبال علاقه
با پول دستت بازه دنبال هر چیزی ک دوست داری میتونی بری.

mg13579

عضو جدید
آاها
البته من کلی گفتم. ولی تو درستون دنبال درآمد برید. به شرطی که از اون رشته ی با درآممد زیاد ، بدتون نیاد و به هر دو علاقه داشته باشید، منتهی به یکی بیشتر و به یکی کمتر

من الان وکالت میخونم اما همه تشویقم میکنن برم گرافیک خودم شدیدا علاقه دارم اما مامانم میگه شغل نداره و میگه همینو ادامه بده اما دوستش ندارم چیییییییییییکار کنم؟:cry::cry:

hiva13

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
من الان وکالت میخونم اما همه تشویقم میکنن برم گرافیک خودم شدیدا علاقه دارم اما مامانم میگه شغل نداره و میگه همینو ادامه بده اما دوستش ندارم چیییییییییییکار کنم؟:cry::cry:
گرافیک که الان بازار کارش خوبه

ali hoseini

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
به نظر من اگه اصلا دوسش نداری و بدت میاد ازش ولش کن ولی اگه علاقه داری بهش ولی کمتر از گرافیک همینو ادامه بده. خیلی ها رو دیدم که اصلا از رشته شون خوششون نمیومده(مخصوصا رشته های فنی) و در آخر ولش کردن.
ضمنن گرافیک یه رشته ی هنری هست و میشه در کنار هر رشته ی دیگه به اون پرداخت. بازم این مورد تو جامعه زیاد دیدم.

mg13579

عضو جدید
harfe hamaton doroste
bekhoda hanoz varedesh nashode koli pishnahade kar daram

akhe khodam 4sale herfei naghashi mikesham

be vekalat alaghe daram ama fekre honar az saram biron nemire:cry:

mg13579

عضو جدید
خواهرم میگه برو دانشگاه بعد کنکوره هنر بده

میخوام اگه شد طراحی داخلیه خونه بخونم

کمکم کنین بد گیر کردم

ali hoseini

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
والا من نظراتم رو گفتم. دیگه الان شما باید تصمیم بگیری و نه هیپ کس دیگه.
همه میتونن نظرشون رو بگن

ali hoseini

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
اگه واقعا تو گرافیک از همین الان درآمد دارین، به نظر من شما درماد گرافیکتون بیشتر از وکالتتون خواهد بود.
تازه مگه هر کی حقوق خوند وکیل میشه. خوندن درس حقوق یکی از شرایط وکالته. بازم میگم میتونید هر دوشون رو ادامه بدین فعلا

mg13579

عضو جدید
اگه واقعا تو گرافیک از همین الان درآمد دارین، به نظر من شما درماد گرافیکتون بیشتر از وکالتتون خواهد بود.
تازه مگه هر کی حقوق خوند وکیل میشه. خوندن درس حقوق یکی از شرایط وکالته. بازم میگم میتونید هر دوشون رو ادامه بدین فعلا

mersi

Miss World

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
به نظر شما پول بهتره یا علاقه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

اگه پسري برو دنبال درامد.....بعدا كه پول بدستت رسيد دنبال علايقت هم برو

اگه دختري برو دنبال علاقه.....چون دخترا كه نميخوان بعدا نون يه خونواده رو دربيارن....برن دنبال علايقشون بهتره....واسه روحيشونم خوبه

mg13579

عضو جدید
اگه پسري برو دنبال درامد.....بعدا كه پول بدستت رسيد دنبال علايقت هم برو

اگه دختري برو دنبال علاقه.....چون دخترا كه نميخوان بعدا نون يه خونواده رو دربيارن....برن دنبال علايقشون بهتره....واسه روحيشونم خوبه

dokhtaram \

vaghan gol gofti ko goshe shenava az daste mamanam

iiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiish:razz:

Miss World

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
dokhtaram \

vaghan gol gofti ko goshe shenava az daste mamanam

iiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiish:razz:

ببين ابجي قربونت!
منم دارم به پاي حرف مامان بابا ميسوزم ديگه.....الان بجاي مهندس بايد يه گرافيست ميشدم...من واقعا به هنر علاقه دارم....الان از اين مهندسي پشيمون نيستم...چون دوسش دارم...ولي هنر يه چيز ديگس.....شما اشتباه منو نكن.....اصلا اين تاپيكارو بده مامانت بخونه....مامان ابجي بخدا دخترت گناه داره بزار دنبال علايقش بره

mg13579

عضو جدید
ببين ابجي قربونت!
منم دارم به پاي حرف مامان بابا ميسوزم ديگه.....الان بجاي مهندس بايد يه گرافيست ميشدم...من واقعا به هنر علاقه دارم....الان از اين مهندسي پشيمون نيستم...چون دوسش دارم...ولي هنر يه چيز ديگس.....شما اشتباه منو نكن.....اصلا اين تاپيكارو بده مامانت بخونه....مامان ابجي بخدا دخترت گناه داره بزار دنبال علايقش بره

fadat mehrabooon

alimka

عضو جدید
من موندم تا همه بگن بعد جواب بدم ! اگه شما پولشو داری پس کم نذار واسه این ! به حرف اینو اونم گوش نکن که نمی دونم پول توش باشه آینده داشته باشه و از این حرفا من خودم مکانیک خوندم هنرستان ! علاقه نداشتم بعدش دوباره سریع رفتم تغییر گرایش دادم اومدم کامپیوتر که بهش علاقه دارم باهاش زندگی می کنم هیچ کاریم به حرف کسی ندارم ! توی ایران ما آینده با هنر و گرافیست تو اگه بتونی که یه سه بعدی کار خوب بشی من به شخص بهت قول میدم که تا فارغ التحصیل شدی میری سر کار ! بازم خود دانی من فقط یک نظر رو به عنوان یه آینده نگر بهت گفتم !

mg13579

عضو جدید
من موندم تا همه بگن بعد جواب بدم ! اگه شما پولشو داری پس کم نذار واسه این ! به حرف اینو اونم گوش نکن که نمی دونم پول توش باشه آینده داشته باشه و از این حرفا من خودم مکانیک خوندم هنرستان ! علاقه نداشتم بعدش دوباره سریع رفتم تغییر گرایش دادم اومدم کامپیوتر که بهش علاقه دارم باهاش زندگی می کنم هیچ کاریم به حرف کسی ندارم ! توی ایران ما آینده با هنر و گرافیست تو اگه بتونی که یه سه بعدی کار خوب بشی من به شخص بهت قول میدم که تا فارغ التحصیل شدی میری سر کار ! بازم خود دانی من فقط یک نظر رو به عنوان یه آینده نگر بهت گفتم !

az hamatoon mamnonam kheyli mehraboooonin k komakam mikonin chashm hatman miram

sahara2

کاربر فعال
به نظرم گرافيك بهتر از وكالت هستش.

ولي به هر كدوم علاقه دارين بايد اونو دنبالش كنين چون اگه به كار و يا درسي كه بهش علاقه نداشته باشي و ادامه ش بدي بدون كه توش موفق نميشي.

afn741

عضو جدید
مهمترین فاکتور در زندگی در هر کاری برای ادامه و موفقیت ان داشتن علاقه است . در زندگی کردن ، دوستیها ، ادامه تحصیل ، کار ، ازدواج و .......
بدون علاقه هر کدام از موارد ذکر شده مفهوم خودشو از دست میده . شما هستید که یک عمر با این چیزها در ارتباط هستید نه خانواده و یا هر کس دیگری .
درامد در درجه دوم قرار داره . اینطور فرض کنید که شغلی پر درامدی دارید ولی هیچ لذتی از ان نمیبرید . و این گونه شغلها معمولا" تمام وقت ادم را به خودش اختصاص میدهد و جایی برای علاقه های دیگر باقی نمیگذارد ایا شما را از لحاظ روحی ارضاء میکند . بماند که این نوع درامدها بعد از مدتی خصو صیات انسان را نیز تغییر میدهد .
همسری دارید که که شما را از لحاظ مالی کاملا" تامین میکند ولی علاقه ای به ایشان ندارید و امیدی هم برای ایجاد یک علاقه متقابل وجود ندارد . ایا پول میتواند انگیزه ای قوی برای ادامه زندگی باشد .
منزلی دارید همانند قصر اما به ان علاقه ای ندارید و در ان احساس ارامش نمیکنید ایا قصر بودن ان میتواند عاملی برای ماندن شما باشد .

اما داشتن شغلی که به ان علاقه دارید ، همسری که به او عشق میورزید ، منزلی هر چند کوچک ولی در ان احساس پادشاهی میکنید و ...... هر کدام از اینها در صورتی که با عشق و علاقه همراه باشد انگیزه ای قوی برای تلاش به وجود میاورد که پول در ان نقش کم رنگی دارد .

fifa

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
خوش به حالت باز وضعت خیلی بهتره از منه باز تو میدونی از چی خوشت میاد. من چهار سال حسابداری خوندم با اینکه خوشم نمیومد ولی خوندم چون نمیدونستم از چی خوشم میاد ولی تو که میدونی بهتره از قلبت پیروی کنی. تو این دنیای دو روزه اگه دنبال دلت نری باختی.

saba jo00on

عضو جدید
کاربر ممتاز
ا
خوب اینم سوال داشت ای کیو معلومه که پول بهتره
نه اتفاقا برعکس :D
وقتی نتوانی لذت ببری از پولی که در می آوری خسته کننده می شه
من خودم با رشته ای که اصلا دوست نداشتم کنار آمدم اما الان دیگه بریدم ;)

شهرام 59

عضو جدید
کاربر ممتاز
نه اتفاقا برعکس :D
وقتی نتوانی لذت ببری از پولی که در می آوری خسته کننده می شه
من خودم با رشته ای که اصلا دوست نداشتم کنار آمدم اما الن دیگه بریدم ;)

اگه پسر بودی می فهمیدی پول چقدر مهم تره
علاقه چیه کشک چی؟

الان تو جامعه پول حرف اول اخرو می زنه

بالا