[ گیلان]► گیـــــــــــلان پرچم بوجور

me.fatima

عضو جدید
کاربر ممتاز
دوستان کسی از Island خبر نداره ؟! کجاست ؟!

منم دیگه مثل اون علاقه ای به ادامه ی فعالیت تو این باشگاه ندارم! حق داشت که رفت ...!
واقعا باشگاه بی حوصله و بیخودی شده! مدیراش که نوبرن! دوست داشته باشند تاپیکی رو حذف میکنند قفل میکنند بعد دوستاشون(!!) بخوان نظر ارسال کنند تاپیک باز میکنند که پستشون ارسال کنند! :surprised: این عدالت شون منو کشته! علی علی هم از دهنشون نمی افته با این عدالتشون !
دیگه واقعا از این باشگاه زده شدم ! اینقدر بی احترامی میکنند , بعد ما چرا اینجا فعالیت کنیم رنک سایتشون بیاریم بالا !!!
همین روزهاست که منم دیگه میرم ...
دلتون برام تنگ میشه .میدونم ... :دی

دهیوپت

عضو جدید
منم همینطور

منم همینطور

منم دیگه مثل اون علاقه ای به ادامه ی فعالیت تو این باشگاه ندارم! حق داشت که رفت ...!
واقعا باشگاه بی حوصله و بیخودی شده! مدیراش که نوبرن! دوست داشته باشند تاپیکی رو حذف میکنند قفل میکنند بعد دوستاشون(!!) بخوان نظر ارسال کنند تاپیک باز میکنند که پستشون ارسال کنند! :surprised: این عدالت شون منو کشته! علی علی هم از دهنشون نمی افته با این عدالتشون !
دیگه واقعا از این باشگاه زده شدم ! اینقدر بی احترامی میکنند , بعد ما چرا اینجا فعالیت کنیم رنک سایتشون بیاریم بالا !!!

منم با سایت خودم درگیرم وقت نمی کنم زیاد بیام اینجا فقط به عشق همشهریا و هم استانیام میام اینجا وگرنه همچین کشته مرده این انجمن نیستم تاپیک گیلانم که هیچ وقت کسی نیس !!! منم چنبار می خواستم قلممو واسه این انجمن آویزون کنم که الون دیگه کاملا منم سرد شدم. پس اگه دیگه نیومدم از منم خدافظ البته کسی دلش واسه من تنگ نمیشه واسه me.fatima دلتون تنگ میشه، می دونم :biggrin: [ولی اینم میدونم چقد منو دوس داشتین :redface: ]

Ice Dream

عضو جدید
کاربر ممتاز

منم با سایت خودم درگیرم وقت نمی کنم زیاد بیام اینجا فقط به عشق همشهریا و هم استانیام میام اینجا وگرنه همچین کشته مرده این انجمن نیستم تاپیک گیلانم که هیچ وقت کسی نیس !!! منم چنبار می خواستم قلممو واسه این انجمن آویزون کنم که الون دیگه کاملا منم سرد شدم. پس اگه دیگه نیومدم از منم خدافظ البته کسی دلش واسه من تنگ نمیشه واسه me.fatima دلتون تنگ میشه، می دونم :biggrin: [ولی اینم میدونم چقد منو دوس داشتین :redface: ]
زاکان؟
آرومتر
ما هم حال و حوصله نداریم. واس همین بخش همشهریاش میایم. دلمونم نمیاد بریم دلتنگ شیم والا!
.
پ.ن. آیسلند هم خوفه. همین دورووراس :دی

me.fatima

عضو جدید
کاربر ممتاز

تی سایت فده امنم باییم !
امان تره دوست داریم باور بوکون:biggrin: :redface:

زاکان؟
آرومتر
ما هم حال و حوصله نداریم. واس همین بخش همشهریاش میایم. دلمونم نمیاد بریم دلتنگ شیم والا!
.
پ.ن. آیسلند هم خوفه. همین دورووراس :دی

یعنی ریلیکس بیبیم؟؟ :D دَنی کی گوفتی "زاکان ریلیکس بیبید ریلیکس" ؟ :d

واای یعنی Island هم بوشو بخش مالتی یوزر :biggrin:

Ice Dream

عضو جدید
کاربر ممتاز
تی سایت فده امنم باییم !

اهان ده. ریلکس:cool:
نه باو مولتی چیسه. فضای مجازی می منظورا بو:D

H.N!GHT

کاربر فعال تالار هنر ,
کاربر ممتاز

آرام کُر عَه حرفان چیسه زنی ؟:دی هتو داد کونه نگویی زکان ترسده ؟:D ولوم بَوَر بیجیر ...
.
.
.
پ ن :تو عمرم اینقد گیلکی نحرفیده بودم آآ که با تو میحرفم :)

دهیوپت

عضو جدید
...

...

اوووووووه تا مو پوشته کُنم زاکون همته گیلکی گب زنن بعدا چرا هر وخت مو ایسم همه فارسی گونن:surprised:

s312

عضو جدید
شیطانسوجده نوکود انسان َهَتو فاندیرست
بفامست
هَن ایروز جه شیطانگری مِه دسَ یَمجه پوشت دَوَده !

s312

عضو جدید
هَچینتولَ نُکن آوَاَن آو ِ مئنپیلی اشپلان مائیکی ناکولی پیسکی یَمنتانی گیفتان !

دهیوپت

عضو جدید
تی سایت فده امنم باییم !

دامنه ی سایته هله فعال نودم(.www.Dahyupat.ir ) ولی هر وخت فعال بودم شمره پیام دنم ولی:

www.Dahyupat.lxb.ir

هننه
یکته ویلاگ گیلکی گروهی دنیم که اورم زاکون هکاری نوکونن مونم زیاد سر نزنم:varena.lxb.ir

مریدا

عضو جدید
کاربر ممتاز
شیمی عاشقم زاااااااااااااااااکن جاغاااااااااالان

me.fatima

عضو جدید
کاربر ممتاز
اهان ده. ریلکس:cool:
نه باو مولتی چیسه. فضای مجازی می منظورا بو:D

تی گیلکی ضعیفه آآآ :D
بوگوفتم : دَنی کی گوفتی "زاکان ریلیکس بیبید ریلیکس" ؟
یعنی میدونی کی میگفت : بچه ها ریلکس باشید ریلکس؟

رضانظری میشناسی؟ چندسال پیش یه تئاتراجرا کر د به اسم چند پدر. یه نمایش طنز گیلکیه که واقعا خودم بعد چندسال هروقت نگاه میکنم بازم میخندم. تو نمایشش میگفت :زاکان ریلیکس بیبید ریلیکس .
تونستی سی دی شو بگیر نگاه کن. واسه روحیه خیلی خوبه :D راجع به چند تا پدره که میخوان وارد زایشگاه بشن :D

پس روح سرگردان ایه چرخه :D

اون چی گِه ری ...:gol:

آرام کُر عَه حرفان چیسه زنی ؟:دی هتو داد کونه نگویی زکان ترسده ؟:D ولوم بَوَر بیجیر ...
.
.
.
پ ن :تو عمرم اینقد گیلکی نحرفیده بودم آآ که با تو میحرفم :)

راس گم بوخودا ....

پ.ن: خدا مره تی هدایت وَسی اوسه بوکود تا تره به تی زبان مادری هدایت بوکونم:D

اوسه کودن دنی چیسه ؟!

اوووووووه تا مو پوشته کُنم زاکون همته گیلکی گب زنن بعدا چرا هر وخت مو ایسم همه فارسی گونن:surprised:

انقدر که تره دوست درید ..:D

سلام. خوب ایسیید؟

ممنون. از ان بهتره تنیم ببیم :D
:gol:

دامنه ی سایته هله فعال نودم(.www.Dahyupat.ir ) ولی هر وخت فعال بودم شمره پیام دنم ولی:

www.Dahyupat.lxb.ir

هننه
یکته ویلاگ گیلکی گروهی دنیم که اورم زاکون هکاری نوکونن مونم زیاد سر نزنم:varena.lxb.ir

:gol:

شیمی عاشقم زاااااااااااااااااکن جاغاااااااااالان

:w40:

Ice Dream

عضو جدید
کاربر ممتاز
تی گیلکی ضعیفه آآآ :D
بوگوفتم : دَنی کی گوفتی "زاکان ریلیکس بیبید ریلیکس" ؟
یعنی میدونی کی میگفت : بچه ها ریلکس باشید ریلکس؟

رضانظری میشناسی؟ چندسال پیش یه تئاتراجرا کر د به اسم چند پدر. یه نمایش طنز گیلکیه که واقعا خودم بعد چندسال هروقت نگاه میکنم بازم میخندم. تو نمایشش میگفت :زاکان ریلیکس بیبید ریلیکس .
تونستی سی دی شو بگیر نگاه کن. واسه روحیه خیلی خوبه :D راجع به چند تا پدره که میخوان وارد زایشگاه بشن :D

ها... ضعیفه :| :|
خا :|

H.N!GHT

کاربر فعال تالار هنر ,
کاربر ممتاز
راس گم بوخودا ....
پ.ن: خدا مره تی هدایت وَسی اوسه بوکود تا تره به تی زبان مادری هدایت بوکونم:D

اوسه کودن دنی چیسه ؟!
هَسَ چره قسم خوری ؟:دی
فاطیما مقدس :Dسعادتی ایسه م ِ هدایت کودن که تره نصیب بُوسته ؟:دی
.
.
یعنی فرستادن فک کنم :D تو بگو خاخاشه نِسبَر چی میشه اصن :D

me.fatima

عضو جدید
کاربر ممتاز
هَسَ چره قسم خوری ؟:دی
فاطیما مقدس :Dسعادتی ایسه م ِ هدایت کودن که تره نصیب بُوسته ؟:دی
.
.
یعنی فرستادن فک کنم :D تو بگو خاخاشه نِسبَر چی میشه اصن :D

نسبر که ایته پرنده ایسه ...
خاخاشه نسبر ... نانم ... حتما نسبر لاغر گیده خاخاشه نسبر ( برگرفته از کلمه خاش ) :d

H.N!GHT

کاربر فعال تالار هنر ,
کاربر ممتاز
نسبر که ایته پرنده ایسه ...
خاخاشه نسبر ... نانم ... حتما نسبر لاغر گیده خاخاشه نسبر ( برگرفته از کلمه خاش ) :d

سواد گیلکیت بالایه :D همون هردوتا یکین :دی
از اَنه اسم مَرَه خوش آیه :دی خاخاشه نسبر =))