گوشی غیر از هوواوی و سامسونگ

a3emoon

عضو جدید
سلام به همه ی دوستان
من دنبال یه گوشی با کیفیتم که امکاناتش کامل باشه و دوربینشم عالی باشه هنگ نکنه و به ضربه هم مقاوم باشه. حتی الامکان هواوی و سامسونگ نباشه. قیمت هم تا حدود 600 تومن.
ممنون میشم هرچه سریعتر بهم معرفی کنید.:w10:

a3emoon

عضو جدید
ممنون. هوواوی هم شنیدم اخیرا گوشی های خوبی آورده. ازاونم پیشنهاد بدین.
ال جی جی 3 بیت چه طوره؟ این بهتره یا جی 2 مینی؟

vergilangleos

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
ممنون. هوواوی هم شنیدم اخیرا گوشی های خوبی آورده. ازاونم پیشنهاد بدین.
ال جی جی 3 بیت چه طوره؟ این بهتره یا جی 2 مینی؟
جی3 جدیدتر و بهتر از جی2 هستش اما قیمت بیشتری هم داره که با بودجه شما نمیخونه ..
در مورد هواوی چون گفتین مقاومتش خوب باشه من نمیتونم چیزی پیشنهاد بدم ، سونی وی گوشی خوبیه هرچند جدید نیست
بین جدیدها ال جی جی2 مینی خوبه و البته گوشی ویندوزی لومیا 820

a3emoon

عضو جدید
جی3 جدیدتر و بهتر از جی2 هستش اما قیمت بیشتری هم داره که با بودجه شما نمیخونه ..
در مورد هواوی چون گفتین مقاومتش خوب باشه من نمیتونم چیزی پیشنهاد بدم ، سونی وی گوشی خوبیه هرچند جدید نیست
بین جدیدها ال جی جی2 مینی خوبه و البته گوشی ویندوزی لومیا 820
ممنون از راهنماییتون ولی جی 3 بیت با جی3 قیمتش فرق میکنه و کمتره حدود 800-900 تومنه.
نظرتون راجع به htc چیه؟ چندتا مدل دیدم خوشم اومد ازشون کدومش به نظرتون بهتره؟
desire 516; 816; 610 و one mini 2

vergilangleos

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
ممنون از راهنماییتون ولی جی 3 بیت با جی3 قیمتش فرق میکنه و کمتره حدود 800-900 تومنه.
نظرتون راجع به htc چیه؟ چندتا مدل دیدم خوشم اومد ازشون کدومش به نظرتون بهتره؟
desire 516; 816; 610 و one mini 2
منظور من هم همون بیت بود که از جی2 مینی 100تومن گرونتره
وان مینی 2 که خیلی گرونه ، 816 هم بیشتر از بودجه شماست
مدل 610 خوبه ، مثل جی2 مینی هستش ، ظاهر هرکدوم به نظرتون بهتر بود همونو بگیرین .

a3emoon

عضو جدید
منظور من هم همون بیت بود که از جی2 مینی 100تومن گرونتره
وان مینی 2 که خیلی گرونه ، 816 هم بیشتر از بودجه شماست
مدل 610 خوبه ، مثل جی2 مینی هستش ، ظاهر هرکدوم به نظرتون بهتر بود همونو بگیرین .
ممنون. لطفا نظرتونو راجع به 616 هم بگین.

a3emoon

عضو جدید
ممنونم از راهنمایی های خوبتون
واقعا لطف میکنید یه راهنمایی دیگه هم بهم بکنید و این گوشی هارو با توجه به کیفیتشون به ترتیب بگید بدون توجه به قیمتشون. خیلی ممنونم
516؛ 816؛ 610؛ one mini; G2 mini; G3 beat

و غیراز ایناهم اگه چیز بهتری هس ممنون میشم بگید.

Vahidrezaii

کاربر فعال تالار اسلام و قرآن ,
کاربر ممتاز
هواووی همین گوشی های جی ال ایکس خودمونه.
مفتشم گرونه.

vergilangleos

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
ممنونم از راهنمایی های خوبتون
واقعا لطف میکنید یه راهنمایی دیگه هم بهم بکنید و این گوشی هارو با توجه به کیفیتشون به ترتیب بگید بدون توجه به قیمتشون. خیلی ممنونم
516؛ 816؛ 610؛ one mini; G2 mini; G3 beat

و غیراز ایناهم اگه چیز بهتری هس ممنون میشم بگید.
one mini > g3 beat > g2mini > desire 610 کیفیت ساخت وان مینی رو هیچکدوم ندارن با اینکه سخت افزارش ضعیفتر از جی3 بیت هست.. اگه سخت افزار براتون مهمتره جاشون عوض میشه !!
منتهی مساله اینه که با هزینه ای که برای one mini میدین میتونید xperia z بگیرین ! تفاوت قیمت گوشی هایی که گفتین یکم زیاده نمیشه با هم مقایسه شون کرد
زیر 800 تومن میخواین یا بیشتر ؟

آخرین ویرایش:

Vahidrezaii

کاربر فعال تالار اسلام و قرآن ,
کاربر ممتاز
گوشی فقط
سامسونگ
سونی
اچ تی سی

تو رنج 600 تا 900 میتونی گوشی خوبی بخری و لذت ببری.

a3emoon

عضو جدید
سلام واقعا ممنونم. در همین رنج 600 - 900 در کل هم میخوام عالی باشه و هم قیمت مناسب!
گوشی های سونی خوبن؟ انگار زیاد رضایت ندارن ازشون. اگه مدل خوبی دارن بگین. تو بررسیام اول از ال جی ها خوشم اومد ولی الان میبینم اچ تی سی قیمت مناسبم هس که بهتره. در کل سخته گوشی خریدن!
کلا آدم زورش میاد پول بالا گوشی بده! من یه ویواز چندسال بود داشتم که چندروز پیش گم شد و احتمالا دزدیده! وگرنه عمرا پول بالا گوشی نمی داادم!

vergilangleos

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام واقعا ممنونم. در همین رنج 600 - 900 در کل هم میخوام عالی باشه و هم قیمت مناسب!
گوشی های سونی خوبن؟ انگار زیاد رضایت ندارن ازشون. اگه مدل خوبی دارن بگین. تو بررسیام اول از ال جی ها خوشم اومد ولی الان میبینم اچ تی سی قیمت مناسبم هس که بهتره. در کل سخته گوشی خریدن!
کلا آدم زورش میاد پول بالا گوشی بده! من یه ویواز چندسال بود داشتم که چندروز پیش گم شد و احتمالا دزدیده! وگرنه عمرا پول بالا گوشی نمی داادم!
بین سونی ها اگه xperia z رو بتونید با 900 تومن پیدا کنید بهترین انتخابتون میتونه باشه ، lg هم که بهترین انتخاب g3beat هستش .(این دوتا گوشی ابعادشون هم بزرگتر از بقیه ست )
حالا چون گفتین اهل پول خرج کردن برای گوشی نیستین xperia sp رو هم ببینید که با 700 تومن قیمت خوبی داره

a3emoon

عضو جدید
ممنون فعلا HTC 516 و 610 چشممو گرفته و بعدشم BEAT و G2 mini ولی در کل نظرم رو دوتا اولیه. حالا موندم چه کنم. کار سختیه و هدیه هم می خوام بدم نمی خوام بد دراد.;)

vergilangleos

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
پس چرا اینقدر تو سایتا کاربرااز 616 راضین؟!
تنها گوشی htc هستش که من دیدم تو سایت gsmarena ازش بد گفته ، اصالت htc رو نداره ..
توصیه میکنم هیچوقت طبق کامنت دیگران انتخاب نکنید بررسی گوشی رو توی سایت ها به خصوص خارجی بخونید

seyed*hamid

کاربر حرفه ای
پس چرا اینقدر تو سایتا کاربرااز 616 راضین؟!

تنها گوشی htc هستش که من دیدم تو سایت gsmarena ازش بد گفته ، اصالت htc رو نداره ..
توصیه میکنم هیچوقت طبق کامنت دیگران انتخاب نکنید بررسی گوشی رو توی سایت ها به خصوص خارجی بخونید
اتفاقا 616 خیلی گوشی خوبیه ولی بیشتر واس کسی خوبه که کار زیادی نخواد ازش بکشه. کیفیت صفحه و صداش حرف نداره دوربینشم خوبه. ولی بقول دوستمون یکم اصالت نداره
HTC مارک گرونیه حتما اگه HTC میخوای من 816 رو پیشنهاد میدم یکم روونتر از 616 کار میکنه. البته گوشی های خوب تو این رنج زیاده. یکی از بهترین میان رده های بازار padfone2 ایسوسه که الان گوشی تنهاش رو هم میفروشن و حدود 850 تومن قیمتشه. دوربینش 13س رمش 2گیگ و حافظه داخلی هم 16 داره هم 32. آپدیت کیت کتشم اومده من چندروز پیش آپدیت کردم. یا zenfone6 که اینه کارت گارانتی ویستا دارن
سامسونگ و هواوی هم که دوس نداری وگرنه نزدیک به 50 مدل انتخاب داشتی!
ال جی G2 هم که گفتی خیلی خوبه فقط بدنش یکم ضعیفتر از HTCهاس وگرنه از سایر جهات عالیه

بالا