[ گفت و گو ] - دکتــری مهندسی شیمی

mousavi_66

عضو جدید
۵۸/۸۹زبان انگليسي
۴۴/۴۴استعدادتحصيلي
۶۵/۰۴مجموعه دروس تخصصي كارشناسي وكارشناسي ارشد

mousavi_66

عضو جدید
از همه دوستانی که در خصوصی تبریک گفتن تشکر میکنم.
برای همگی ارزوی موفقیت دارم.

sahel_m

کاربر فعال مهندسی شیمی ,
کاربر ممتاز
مجله های درست درمون اینکارو نمیکنن. مجله با ایمپکت 7 ایا با پول حاضر میشه چنین کاری بکنه؟[/QUOTE
وسسه هایی هستن تو همین کشور خودمون که پول میگیرن مقاله مینویسن براتون و حتی اکسپت هم میگیرن براتون.منظور دوستان این بود.هرچند خوب مقالات خوبی همسایه‌های مینویسن اما کسی که میخواد واقعا درس بخونه این روش درست نیست.

نگارجون

عضو جدید
به نظر من امسال سوالای مهندسی شیمی بیوتکنولوژی تابلو غلط بود. دیگه تابلوتر از این که یه سوال صورت سوال رو نداده بود؟ من درصدام نسبت ب کلید اولیه تغییر نکرده و به نظر من هیچ گونه تغییری در حذف سوال غلط و یا اصلاح کلید صورت نگرفته است.

azadeh_j

عضو جدید
آره درسته.
0.7 باید باشه
آره شایید اشتباه نوشتم منظورم هفت دهم تا یک وهفت دهم بود.
من مقاله رو خودم می نویسم از پایان نامه م ولی از یه جایی پرسیدم فقط اکسپت می گرفتن 10 روزه مقاله نمی نویسن برا کسی.

ssordi

عضو جدید
از همه دوستانی که بیو امتحان دادن خواهش می کنم که (بجز راکتور و ترمو که توی مهندسی شیمی هست )،دروسی اختصاصی بیو ، (جزوه کتاب سوالات کنکور های قبل یا هر چی دارن ).اینجا بذارن

ssordi

عضو جدید
تو همین کشور خودمون که پول میگیرن مقاله مینویسن براتون و حتی اکسپت هم میگیرن براتون.منظور دوستان این بود.هرچند خوب مقالات خوبی همسایه‌های مینویسن اما کسی که میخواد واقعا درس بخونه این روش درست نیست.[/QUOTE]

موافقم.این کار اصلا علمی نیست.

نگارجون

عضو جدید
از همه دوستانی که بیو امتحان دادن خواهش می کنم که (بجز راکتور و ترمو که توی مهندسی شیمی هست )،دروسی اختصاصی بیو ، (جزوه کتاب سوالات کنکور های قبل یا هر چی دارن ).اینجا بذارن

دروس اختصاصی بیو که فقط کتاب بیوتکنولوژی صنعتی دکتر شجاع الساداتی رو بخونی کافیه تقریبا به 90 درصد سوالات بیو میتونی پاسخ بدی آنزیم شناسی هم که منبع درست حسابی نداره ولی به نظر من انزیم ارزش خوندن هم نداره اخه هرساله بیشتر سوالات از بیوتکنولوژی صنعتیه و تعداد کمی سوال آنزیم شناسی داره

نگارجون

عضو جدید

کنکور های سالا قبل رو هم میتونین از سایت مدرسان شریف به صورت رایگان دریافت کنید.

نگارجون

عضو جدید
بچه ها به نظرتون نحوه امتیاز مقاله علمی پژوهشی براساس ضریب تاثیر یا ایمپکت فاکتور به چه صورت است؟ راستی مدرک زبان الزامیه؟ اخه من زبان رو هم در کنکور صفر زدم.

ssordi

عضو جدید
دروس اختصاصی بیو که فقط کتاب بیوتکنولوژی صنعتی دکتر شجاع الساداتی رو بخونی کافیه تقریبا به 90 درصد سوالات بیو میتونی پاسخ بدی آنزیم شناسی هم که منبع درست حسابی نداره ولی به نظر من انزیم ارزش خوندن هم نداره اخه هرساله بیشتر سوالات از بیوتکنولوژی صنعتیه و تعداد کمی سوال آنزیم شناسی داره

ممنون.من ارشد بیو نبودم. مهندسی شیمی گرایش پیشرفته بودم. اگه می تونید پی دی اف کتاب رو بذارین.ممنون

نگارجون

عضو جدید
ممنون.من ارشد بیو نبودم. مهندسی شیمی گرایش پیشرفته بودم. اگه می تونید پی دی اف کتاب رو بذارین.ممنون

شرمنده من پی دی اف رو در حال حاضر ندارم ولی ناشر این کتاب انتشارات تربیت مدرسه. فکر می کنم اکثر کتاب فروشی ها داشته باشن.

azadeh_j

عضو جدید
تو همین کشور خودمون که پول میگیرن مقاله مینویسن براتون و حتی اکسپت هم میگیرن براتون.منظور دوستان این بود.هرچند خوب مقالات خوبی همسایه‌های مینویسن اما کسی که میخواد واقعا درس بخونه این روش درست نیست.

موافقم.این کار اصلا علمی نیست.[/QUOTE]
منم مخالفم نوشتن مقاله توسط سایر افراد هستم ولی اینی که من گفتم مقاله نمی نویسه فقط کار اکسپت رو انجام میده مقاله رو باید خود دانشجو بنویسه.ا

gadireye

عضو جدید
۵۸/۸۹
زبان انگليسي
۴۴/۴۴
استعدادتحصيلي
۶۵/۰۴
مجموعه دروس تخصصي كارشناسي وكارشناسي ارشد
تبریک میگم آقای یا خانم موسوی

میخواستم بپرسم دروس انتقال جرم و انتقال حرارت رو از روی کدوم کتاب ها خوندید؟

بازم تبریک میگم بهتون

ssordi

عضو جدید
بچه ها
یه سوال فقط رشته - محل های خودمونو می تونیم انتخاب کنیم؟
منظورم اینکه مثلا 2360 مهندسی شیمی هست تو دفترچه ، نمیشه ما از 2361 و یا 2362 هم انتخاب کنیم؟:D کاش بشه.

ssordi

عضو جدید
یه پیشنهاد هم دارم
از کسایی که پارسال دکتری قبول شدن بپرسیم: آخرین رتبه ایی که تو دانشگاشون دعوت به مصاحبه شد چند بوده؟ بعد جوابا رو اینجا بنویسیم بقیه هم استفاده کنن.

efattahi

عضو جدید
سلام ب دوستان گل
با تبریک به همه
بچه ها در خلال گقتگو در مورد رتبه و دانشگاه، لطف می کنین بگین که از چه کتاب ها و منابعی مطالعه کردین و نحوه مطالغه و آرمون های آزمایشیتون رو هم بگید
امسال ایشالا قصذ شرکت در دکترا رو دارم و نمایشگاه کتاب نزدیکه
ممنونم از حسن توجهتون :)

mirza_seraj

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام ب دوستان گل
با تبریک به همه
بچه ها در خلال گقتگو در مورد رتبه و دانشگاه، لطف می کنین بگین که از چه کتاب ها و منابعی مطالعه کردین و نحوه مطالغه و آرمون های آزمایشیتون رو هم بگید
امسال ایشالا قصذ شرکت در دکترا رو دارم و نمایشگاه کتاب نزدیکه
ممنونم از حسن توجهتون :)

همچنین ....
منتظر کمک دوستان هستیم

ssordi

عضو جدید
یه پیشنهاد هم دارم
از کسایی که پارسال دکتری قبول شدن بپرسیم: آخرین رتبه ایی که تو دانشگاشون دعوت به مصاحبه شد چند بوده؟ بعد جوابا رو اینجا بنویسیم بقیه هم استفاده کنن.

دانشگاه شیراز رو پرسیدم . گفتن تا 120

بالا