[ گفت و گو ] - اعلام نتایج نهایی ارشد 93

sungirl5

عضو جدید
چطوری بفهمم ثبتنام تکمیل شد؟

جالبه! منم نمیدونم واس من اصلا تایید شده یا نه!
ولی خودمسولای دانشگاه چک می کنن، اگه کم و کسری یا اشتباه داشتی تو سایت می زنن. واسه ما 1گزینه به اسم بررسی آخرین وضعیت دانشجو داره

mhz2

عضو جدید
بچه ها من شبانه مالک قبول شدم
و دغدغه اصلیم خوابگاه هست

Saeed.bi

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
اقا پ این کارنامه های کنکور چی شد؟؟؟؟ گفتن هشتم میدن کههههه
بابا بدین ما گیریم
نمیتونیم ثبتنام کنیم.دانشگاه ما دو نسخه از کارنامه رو برا ثبتنام میخاد!!! بگو اخه کارنامه برا چیتونه؟!!!!!!!!

ئدز

عضو جدید
قربون چینش انتخابای خودم برم دقیقا تا اونی که قبول شدم هیچ کدوم رو نمی اوردم بعد اون همش

با کنترل علم و صنعت فقط سه تا فاصله داشتم نمیدونم امسال چه گیری دادن همه به کنترل اخههههههههههههه نامرداااااااااااااااااااااا

ئدز

عضو جدید
دقیقا نمیدونم از کجا باید پرینت بگیری ولی کلا پرینت بگیر دیگه هر کدومو خواستن اونو بده :D

حتما همون ستاره کنار کد رشته قبولی رو میخوان چه گیر دادنا بابا ثبت نام کن بریم پی بدبختیمون دو ماه دیگه همه میگیم عجب غلطی کردیم این همه خودمو خفه کردیم که بیافتیم به این فلاکت

efattahi

عضو جدید
بچه ها من شبانه جداسازی تربیت مدرس و شبانه پدیده امیرکبیر رو هم آوردم
خودمم روزانه ترموسنتیک علم و صنعت قبول شدم
بر فرض اینکه بتونم عوضشون کنم ، به نظرتون ارزش داره برم یکی از این دوتا ؟؟؟؟!!!! خصوصا جداسازی تربیت مدرس !!!! :(

.6.

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام توی ی کد رشته زده رتبه ی من 8 و رتبه اخرین قبولی 28 میخام بدونم اون نفر اخر رتبش چنده دقیقن چ جوریاس؟

eliot -esf

کاربر فعال مهندسی کشاورزی , گیاهپزشکی
کاربر ممتاز
سلام توی ی کد رشته زده رتبه ی من 8 و رتبه اخرین قبولی 28 میخام بدونم اون نفر اخر رتبش چنده دقیقن چ جوریاس؟
رتبه اون بالاتر شده !!
دقیقا نمیشه مشخص کرد !!
براساس تعداد افرادی که ان دانشگاه انتخاب کردن !!

.6.

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
رتبه اون بالاتر شده !!
دقیقا نمیشه مشخص کرد !!
براساس تعداد افرادی که ان دانشگاه انتخاب کردن !!
اره دیگه تابلوه ک بالاتر شده : )
میخام بدونم چ فرمولی داره چ جوریه
طرفیتش هم 14 نفره

sungirl5

عضو جدید
طرفیتش هم 14 نفره

آها! نه میدونی چچوره؟ بخاطر این تعدادش بیشتره، چون از این 28 نفر، تعدادی تو انتخواب های قبلشون قبول شدن ولی رتشون هم به این می رسیده

• Like
واکنش ها: .6.

.6.

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
آها! نه میدونی چچوره؟ بخاطر این تعدادش بیشتره، چون از این 28 نفر، تعدادی تو انتخواب های قبلشون قبول شدن ولی رتشون هم به این می رسیده
اره این رو هم میدونم مثلن تو یکی دیگه اینجوره رتبه من 11 رتبه ی اخر 149 این حرفت درسته ولی چجور باید اخرین رتبه رو دونست فضولیم گل کرده : )

ئدز

عضو جدید
طرفیتش هم 14 نفره

به نظرم تو گرایش های مختلف درسا تاثیر متفاوتی نسبت به ضرایب کنکور داره مثلا میزنن با ضریب یک شاید این طوری رتبه بندی داره

• Like

.6.

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
به نظرم تو گرایش های مختلف درسا تاثیر متفاوتی نسبت به ضرایب کنکور داره مثلا میزنن با ضریب یک شاید این طوری رتبه بندی داره
نه دیگه فک نکنم انقد پیچیده شده باشه
کلن یه رتبه داریم ک با اون انتخاب میکنیم
درسته دیگه نه؟

Saeed.bi

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
بابا کلا 2 3 صفحست که اگه دوبار هم پریینت بگیری میشه 6 صفحه، اونم تو 50تومن ضرب کن میشه 300تومن
خسیس بازی در نیار که هزینه ت بیشتر از این حرفاست :D
اون روز رفتم پیش ی خدماتی ی برگه پرینت گرفتم.پولش کم شد فک کنم یا خرده نداشت گفت برو پول نمیخاد
الانم باید برم هی ی صفحه ی صفحه پرینت بگیرم تا هی بگه برو پول نمیخاد:d

ئدز

عضو جدید
نه دیگه فک نکنم انقد پیچیده شده باشه
کلن یه رتبه داریم ک با اون انتخاب میکنیم
درسته دیگه نه؟

خب آخه ما یه رتبه بیشتر نداریم و باید از به ترتیب اعداد بیافته مثلا رتبه یک شریف و..... یا اینکه مثلا به ترتیب که برگه انتخاب رشته رو خوندن شمارش شده چند نفر این کد رشته رو انتخاب کردن شما با رتبت چندومی هستی

• Like

shah_chem

عضو جدید
یه نفر در مورد اینکه اگه انتخاب های بعدی رو قبول شده باشیم توضیح بده
یعنی باید چی کارکنیم؟

ئدز

عضو جدید
یعنی باید چی کارکنیم؟

خب طبق کارنامه اون رشته رو میاوردی اما تو ترتیب انتخاب دیگه ایی که بالا تر زده بودی رو قبول شدی به سنجش مربوط نمیشه باید با دانشگاه ی که الان قبول شدی و اونی که الان مد نظرته صحبت کنی.... حالا ببین چه قدر ممکنه ترتیب اثر بدن!!؟

eliot -esf

کاربر فعال مهندسی کشاورزی , گیاهپزشکی
کاربر ممتاز
یعنی باید چی کارکنیم؟

هیچی !!فک نکنم بشه کاری کرد !
من به جز انتخاب و اول و دومم بقیه را همه قبول شدم !
شاید بشه هم جابه جا کرد !!
یا اگه شبانه باشه میشه ثبت نام نکرد بعد توتکمیل ظرفیت رفت !!
البته اینها تفکرات خودمه هاا اطلاع دقیقی ندارم !!

بالا