[ گفت و گوی کنکوری ] - مطالعه گروهی ارشد مهندسی شیمی 94

#soreNa#

کاربر فعال
متن اعتراض 96

متن اعتراض 96

من اینو واسه 96 نوشتم
ص15 انتقال جرم دانشگاه هرمزگان نویسنده میرزا زاده
ص 21 راهیان خدا کرمی
55.PNG

...Kh-

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
من الان این سوالو دوباره حل کردم جوابش میشه ۱۰
فک کنم درست باشه

چرا 10؟
من اینطوری نوشتم:
با توجه به فرمول: ضریب عملکرد کارنو= (دمای سرد - دمای گرم) / دمای سرد

ضریب عملکرد 9 بدست می آید. و با توجه به اینکه کار مصرفی 1 کیلوژول است و فرمول "ضریب عملکرد= کارمصرفی / گرمای انتقال یافته" حداکثر گرمای منتقل شده می شود 9 یعنی گزینه 3 که در کلید به اشتباه گزینه 4 درست اعلام شد.

آخرین ویرایش:

loveontherun

عضو جدید
آقا این سوال 49 رو سنجش درست زده دقت کنید توصورت سوال نوشته حداکثر گرماس منتقل شده به محیط با درجه حرارت 300 یعنی گرمای دفع شده به منبع گزم یعنی QH که 10 درسته
کسی نمی خواد برای 108 جرم اعتراض بزنه؟ به نظرتون این توضیح خوبه؟
وقتی q=6 هست پس شیب خط هم که q/(q-1) هست بزرگتر از یکه که میشه مایع سرد روی شکل هم یه نقطه میشه رو خط 45 نقطه دیگه x بزرگتر از y پس یقینا شیب از شیب 45 بیشتر که امتدادش روی خط مایع سرد

پسر شاه پریان

عضو جدید
کاربر ممتاز
من 9 بدست اوردم اینا مسخرشو دراوردن یه سال تست میدن میگن گرمای گرفته شده از یخچال میشه QL یه سال دیگه تست میدن میگن همین گرما میشه QH!!!

دوست عزیز سلام من نمیدونم سالای پیش چجوری سوال میدادن ولی اگه سوال رو به دقت بخونین نوشته گرمایی که به محیط با دمای 300 میده چقدره یعنی QH

پسر شاه پریان

عضو جدید
کاربر ممتاز
بنظر شما سوال 46 ترمو جواب کدومه؟
من هرچه فکر میکنم میبینم فقط قانون اول نقض میشه.
برای اینکه قانون دوم نقض بشه باید راندمان بیشتر از یک بشه یا مساوی یک بشه که این اتفاق هم نمیفته

gadireye

عضو جدید
دوست عزیز سلام من نمیدونم سالای پیش چجوری سوال میدادن ولی اگه سوال رو به دقت بخونین نوشته گرمایی که به محیط با دمای 300 میده چقدره یعنی QH

درسته دوست عزیز چون خود من با تشخیص اینکه QH , QC خیلی مشکل داشتم واقعا کلافم کرده بودم و کلی تمرین کردم آخر دقت کردم در محاسبه این سوالات منظور گرمای مبادله شده با هر منبع شرط هست نه جهت انتقال ، و جواب سنجش صحیحه

آخرین ویرایش:

gadireye

عضو جدید
بچه ها من بعید می دونم اینا بیان و پیام ها رو بخونن ، توی پیام نوشتی زیاد روی شماره تست تاکید داشته باشید سعی کنید شماره تست رو دو سه بار در متنتون بیارید تا به چشم بیاد و بفهمن که ملت همه نسبت این سوال اعتراض دارن و الا بیان دونه دونه این پیام ها رو بخونن خیلی بعیده

#soreNa#

کاربر فعال
بچه ها من بعید می دونم اینا بیان و پیام ها رو بخونن ، توی پیام نوشتی زیاد روی شماره تست تاکید داشته باشید سعی کنید شماره تست رو دو سه بار در متنتون بیارید تا به چشم بیاد و بفهمن که ملت همه نسبت این سوال اعتراض دارن و الا بیان دونه دونه این پیام ها رو بخونن خیلی بعیده
عزیز اینا سیستمشون اتوماسیون هستش خود بخود همه چیز تفکیک میشه.. اگه توجه کرده باشی بعضی جاها نمیشه بیشتر از چنتا کارکتر مشخص تایپ کرد.. اینکه شماره تست توی صحبتمون تکرار بشه خیلی خوبه ولی اگه حجم اعتراضا بالا بره خیلی مهم تره.. چون دوستان اینا باس گزارش کار روزانه تحویل بدن اوصولا کارای اداری توی روزهای مثلا سنگینش اینجور میشه و اگه حجم بره بالا حساسیت اونم میره بالا وعلاوه برکارشناس حساسیت مسئول بخش رو هم برای به نتیجه گرفتن بالا میبره بازم تکرار میکنم حجم بالای اعتراض تو رسیدگی به اون نقش حیاتی رو داره من ازهمه دوباره خواهش میکنم مجددا سوالایی که بدیهی هستنو حتما اعتراض بزارن توکل بخدا بلاخره بقول مهندس ماهم خدایی داریم..

H_RZ

عضو جدید
درسته دوست عزیز چون خود من با تشخیص اینکه QH , QC خیلی مشکل داشتم واقعا کلافم کرده بودم و کلی تمرین کردم آخر دقت کردم در محاسبه این سوالات منظور گرمای مبادله شده با هر منبع شرط هست نه جهت انتقال ، و جواب سنجش صحیحه
هیچی دیگه پس رفت تو پاچمون!!!

H_RZ

عضو جدید
شرطش چیه؟

iran4irani

عضو
با سلام
با اين وضعيت كه كليد گذاشتن
آقا يكي بگه كه با ميانگين زير 25 اميد به قبولي هست يا نه؟

gadireye

عضو جدید
عزیز اینا سیستمشون اتوماسیون هستش خود بخود همه چیز تفکیک میشه.. اگه توجه کرده باشی بعضی جاها نمیشه بیشتر از چنتا کارکتر مشخص تایپ کرد.. اینکه شماره تست توی صحبتمون تکرار بشه خیلی خوبه ولی اگه حجم اعتراضا بالا بره خیلی مهم تره.. چون دوستان اینا باس گزارش کار روزانه تحویل بدن اوصولا کارای اداری توی روزهای مثلا سنگینش اینجور میشه و اگه حجم بره بالا حساسیت اونم میره بالا وعلاوه برکارشناس حساسیت مسئول بخش رو هم برای به نتیجه گرفتن بالا میبره بازم تکرار میکنم حجم بالای اعتراض تو رسیدگی به اون نقش حیاتی رو داره من ازهمه دوباره خواهش میکنم مجددا سوالایی که بدیهی هستنو حتما اعتراض بزارن توکل بخدا بلاخره بقول مهندس ماهم خدایی داریم..

منم می دونم احتمالا این سیستمشون حساس به شماره هست ولی شماره ای که زیاد نوشته شده باشه خیلی مهمه

gadireye

عضو جدید

والا من که یادم نمیاد شرطی داشته باشه ، متاسفانه یه عده فک می کنن جهت انتقال حرارت مهمه در حالیکه مبادله منبع مهمه نه جهت ، منم مثل شما موقعی که تست 93 بیو رو واسه خودم می زدم دیدم نمی تونم QH , QC رو تشخص بدم خیلی طول کشید تا این نکته ساده رو پیدا کنم من همیشه جهت انتقال رو واسه تشخص این کیوها در نظر می گرفتم

• Like
واکنش ها: H_RZ

gadireye

عضو جدید
با سلام
با اين وضعيت كه كليد گذاشتن
آقا يكي بگه كه با ميانگين زير 25 اميد به قبولي هست يا نه؟

دادا زیاد فکرت رو خراب نکن منم یه مدتی دپرس بودم چون نه تنها من بلکه بقیه بچه ها هم با توجه به زحمتشون مزد و حقشون رو از کنکور نتونستن بگیرن. به خدا توکل

E.AP

عضو جدید
دادا زیاد فکرت رو خراب نکن منم یه مدتی دپرس بودم چون نه تنها من بلکه بقیه بچه ها هم با توجه به زحمتشون مزد و حقشون رو از کنکور نتونستن بگیرن. به خدا توکل

من که کلا از دیشبه فکر قبولیو از سرم بیرون کردم دیگه هیچ امیدی ندارم

iran4irani

عضو
اينجوري كه بوش مياد، فكر كنم بايد بيخيال قبولي بود

...Kh-

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
من که کلا از دیشبه فکر قبولیو از سرم بیرون کردم دیگه هیچ امیدی ندارم

من که دو روزه دارم به 2چیز فکر میکنم: اینکه آیا 1.بمونم واسه سال بعد یا 2.برم سربازی
البته آدم هیچوقت نباید نا امید بشه. ناامیدی بزرگترین گناهه. باید توکل به خدا کنیم ببینیم خدا چی رو به صلاحمون میدونه.
خدا رو چه دیدید، اومدو هممون قبول شدیم. شایدم قبول نشدیم. دیگه اونو خودش میدونه. مهم تلاش بود که هممون تلاش کردیم. و مسلما تجربه هم کسب کردیم.
به قول شریعتی که دیشبم گفتم، گاهی گمان نمیکنی ولی میشود، گاهی نمیشود نمیشود که نمیشود........ این یعنی اینکه اگه اون بالایی بخواد میشه اگه نخواد هم امکان نداره که بشه

iran4irani

عضو
من که دو روزه دارم به 2چیز فکر میکنم: اینکه آیا 1.بمونم واسه سال بعد یا 2.برم سربازی
البته آدم هیچوقت نباید نا امید بشه. ناامیدی بزرگترین گناهه. باید توکل به خدا کنیم ببینیم خدا چی رو به صلاحمون میدونه.
خدا رو چه دیدید، اومدو هممون قبول شدیم. شایدم قبول نشدیم. دیگه اونو خودش میدونه. مهم تلاش بود که هممون تلاش کردیم. و مسلما تجربه هم کسب کردیم.
به قول شریعتی که دیشبم گفتم، گاهی گمان نمیکنی ولی میشود، گاهی نمیشود نمیشود که نمیشود........ این یعنی اینکه اگه اون بالایی بخواد میشه اگه نخواد هم امکان نداره که بشه

دوست عزيز، حالا خوبه شما گزينه سربازي رو داري
متاسفانه من سربازي رو رفتم
گزينه بيكاري و دوباره خوندن رو دارم

• Like

...Kh-

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
دوست عزيز، حالا خوبه شما گزينه سربازي رو داري
متاسفانه من سربازي رو رفتم
گزينه بيكاري و دوباره خوندن رو دارم

اتفاقا شما که سربازی رفتی وضعت بهتره به نظرم.
دو سال جلوتری. با خیال راحتتری میتونی یا بخونی یا بری دنبال کار.

farhad urmia

عضو جدید
بخوان. ما که سربازی کردیم چه غلطی کردیم

• Like

salar1998

عضو جدید
بروبچ اومدم باشگاه حالم خوب شه دپرس شدم چرا همه انقد نا امیدیم؟؟؟اگه توکلمون بخداس پس نباید ناامید شیم

shabnam-rezaei

عضو جدید
سلام دوستان من درصد هامو بر مبنای کلید سنجش(مهندسی شیمی) در زیر نوشتم لطفا هر کسی که اطلاعات کافی یا تجربه داره به من بگه کجا میتونم قبول بشم؟
خیلی ازتون ممنونم
زبان 0
حرارت 84
ترمو 30
سیالات 0
جرم و عملیات 40
راکتور 77
ریاضی 90

شما واقعا ریاضی 90 درصد زدین؟
واقعا حقتونه قبول شین

بالا